موبایل کمک موبایل کمک

مرکز تخصصی تعمیرات موبایل سامسونگ

با قطعات 100% اورجینال و پیک رایگان

مشاوره: 75147-021 تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ
خیابان لاله، پلاک 9، واحد 2

آیا تعمیر موبایل از این ساده‌تر می‌شود؟

 • 1

  سفارش تعمیر

  مشکل گوشی خود را به ما بگویید تا هزینه و زمان تعمیر را اعلام ‌کنیم.

 • 2

  اعزام پیک

  پیک موبایل کمک به محل شما اعزام می‌شود. هرجای تهران که باشید. هر وقت که بخواهید.

 • 3

  تعمیر گوشی

  در کمتر از 1 ساعت، گوشی شما مثل روز اول شده و گارانتی تعمیر موبایل‌کمک هم دارید.

زندگی زیباست ...! وقتی موبایل شما درست کار می‌کند

واقعاً ما بهترین انتخاب شما هستیم؟

 • اول کار، بعد پول

  زمانی هزینه دریافت می‌کنیم که دستگاه شما تعمیر شده باشد.

 • سرعت + سهولت

  لازم نیست به دنبال تعمیرکار بروید، او نزد شما می‌آید.

 • اطمینان بیشتر

  تعمیرکاران موبایل‌کمک، آموزش تخصصی دیده‌اند.

 • گارانتی تعمیر

  در صورت خرابی مجدد، گوشی را رایگان تعمیر می‌کنیم.

ویدئوی معرفی موبایل کمک

بهترین نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران کجاست؟

گوشی های سامسونگ پرطرفدارترین گوشی هایی هستند که اغلب کاربران ایرانی از آن ها استفاده می‌کنند. به بیان دیگر سامسونگ محبوب ترین برند موبایل در ایران است و آمار فروش گوشی هایش به مراتب بیشتر از آمار فروش گوشی های برندهای دیگر نظیر اپل، هوآوی و غیره خواهد بود. اما طبیعتا با افزایش میزان استفاده از گوشی های یک برند، نیاز به تعمیرات آن هم افزایش می‌یابد. حال سوال اینجاست که چطور می‌توان تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ را با بهترین کیفیت انجام داد؟ آیا نمایندگی سامسونگ بهترین مرجع برای انجام این تعمیرات است؟ به عقیده ما اینطور نیست و سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ این روزها کیفیت خیلی خوبی ندارد و به همین سبب نمی‌تواند بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی باشد. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ را بهتر از نمایندگی سامسونگ انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم.

خدمات موبایل کمک

نمایندگی رسمی سامسونگ در ایران کجاست؟

برخلاف اپل شرکت سامسونگ در ایران نمایندگی رسمی دارد. یعنی افرادی که تمایل به خرید یک گوشی جدید از سری محصولات شرکت سامسونگ را داشته باشند یا گوشی برند سامسونگ آن ها بنا به هر دلیل خراب شده، می‌توانند مستقیما به نمایندگی های رسمی سامسونگ در ایران مراجعه کرده و درخواست خود را به ثبت برسانند. اما آیا سرویس و خدماتی که این نمایندگی ها ارائه می‌کنند بهترین کیفیت را دارند؟ آیا با واگذار کردن تعمیرات تخصصی گوشی به نمایندگی سامسونگ بهترین نتیجه را دریافت می‌کنیم؟ به عقیده ما اینطور نیست! متاسفانه عوامل متعددی وجود دارند که منجر به افت کیفیت سرویس دهی و خدمات نمایندگی های سامسونگ شده‌اند. اگر به آمار رضایت مشتریان از سرویس و خدمات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ دقت کنید متوجه خواهید شد که واقعا سرویس این نمایندگی ها کیفیت مطلوبی ندارد و در خیلی از مواقع رضایت مشتری را در پی نخواهد داشت. فرار از ضوابط گارانتی یکی از مشکلاتی است که کاربران همیشه در نمایندگی سامسونگ با آن مواجه می‌شوند. طبق گزارش خیلی از کاربران، نمایندگی سامسونگ همیشه سعی می‌کند بروز خرابی و مشکل در گوشی را به خود کاربر نسبت دهد و بدین ترتیب از تعمیر تحت گارانتی دستگاه خودداری کند. همچنین نبود قطعات مورد نیاز در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ یکی دیگر از معضلات بزرگی است که در حین استفاده از خدمات این مراجع با آن مواجه می‌شوید. وقتی قطعه‌ای برای تعویض در نمایندگی وجود نداشته باشد، مشتری مجبور می‌شود که مدت زمان طولانی را صبر کند تا قطعه به دست نمایندگی سامسونگ برسد و تعمیرات لازم روی گوشی وی انجام گیرد. این موضوع در حالیست که شاید آن قطعه به راحتی در دیگر مراکز تعمیر موبایل نظیر شرکت موبایل کمک وجود داشته باشد و تعمیر مورد نیاز ظرف چند ساعت قابل انجام باشد. دریافت هزینه گزاف، عدم استفاده از تجهیزات مناسب، رعایت نکردن استانداردهای تعمیر و غیره هم از دیگر مشکلات نمایندگی های سامسونگ هستند. جمیع این مشکلات سبب می‌شوند که به عقیده ما کیفیت سرویس دهی نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به قدری نباشد که بتواند رضایت مشتریان را جلب کند. پس اگر می‌خواهید تعمیرات موبایل سامسونگ خود را با بهترین کیفیت، کمترین هزینه در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید، بهتر است از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

فروش قطعات اورجینال و تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ در موبایل کمک

موبایل کمک به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ فعالیت نمی‌کند و خود را هم به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت معرفی نکرده است اما سرویس و خدمات این مرکز از نظر کیفیت یک سر و گردن بالاتر از سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ قرار دارد. با بررسی آمار رضایت مشتریان از سرویس و خدمات این شرکت می‌توانید به این موضوع پی ببرید. در موبایل کمک تعمیرات گوشی های سامسونگ به طور تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود. کارشناسان موبایل کمک در حین تعمیر گوشی مشتریان به تمام استانداردهای تعمیر دقت می‌کنند تا بهترین نتیجه ممکن از تعمیر گوشی به دست آید. موبایل کمک علاوه بر تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ، به عنوان عرضه کننده قطعات اورجینال گوشی های این کمپانی هم فعالیت دارد. برخلاف سرویس نمایندگی های سامسونگ، همیشه تمام قطعات اورجینال گوشی های مختلف این برند در فروشگاه موبایل کمک موجود هستند. بنابراین تعمیرات موبایل در این مرکز با سرعت بالایی انجام می‌شود و هیچ لزومی ندارد که مشتری به دلیل نبود قطعه چند روز معطل شود. فروش قطعات اورجینال گوشی های سامسونگ در فروشگاه موبایل کمک به دیگر تعمیرکاران و افرادی که نیاز به این قطعات دارند هم انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است که تمام قطعات عرضه شده در فروشگاه موبایل کمک از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند. بنابراین چه این قطعات را به طور جداگانه تهیه کنید و چه در حین تعمیر گوشی شما از این قطعات در دستگاه استفاده شود از گارانتی اورجینال بودن قطعه بهره‌مند خواهید شد. پس خدمات اصلی شرکت موبایل کمک شامل تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ و همچنین فروش قطعات اورجینال برای گوشی های این برند می‌شود.

ضمانت کیفیت تعمیر گوشی سامسونگ در موبایل کمک

تمام تعمیراتی که در شرکت موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای گارانتی هستند. یعنی اگر ال سی دی گوشی سامسونگ خود را در این مرکز تعویض کنید و بعد از چند روز باز هم LCD گوشی دچار مشکل شود، می‌توانید به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه، دوباره آن را تعمیر نمایید. ارائه ضمانت برای تعمیر گوشی سامسونگ از سوی شرکت موبایل کمک نشان می‌دهد که این شرکت به کیفیت سرویس خود اعتماد دارد و با اطمینان کامل تعمیرات تخصصی گوشی های موبایل سامسونگ را انجام می‌دهد. موبایل کمک همچنین تمام قطعاتی که در گوشی مشتریان تعویض می‌شود را از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌کند. بنابراین زمانی که از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید، تعمیر گوشی شما برخلاف سرویس نمایندگی سامسونگ با اطمینان کامل و در کوتاه‌ترین مدت زمان انجام می‌شود. برخی از رایج ترین تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند شامل موارد زیر هستند:
 • تعویض تاچ و ال سی دی سامسونگ: متاسفانه شکستن یا از کار افتادن ال سی دی و تاچ گوشی های سامسونگ یکی از مشکلات رایجی است که هر روز خیلی از کاربران با آن رو به رو می‌شوند. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعویض ال سی دی سامسونگ (تمام مدل های این برند) را با ضمانت، کمترین هزینه و در سریع ترین مدت زمان ممکن انجام دهید.
 • تعویض ال سی دی سامسونگ موبایل کمک
 • تعویض ال سی دی گلکسی S10، تعویض ال سی دی گلکسی S10 Plus، تعویض ال سی دی گلکسی S9 و غیره برخی از رایج ترین تعمیراتی هستند که هر روز در این مرکز انجام می‌شوند.
 • تعویض گلس شکسته سامسونگ: تعویض گلس ال سی دی شکسته یکی از تعمیراتی است که حتی توسط نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم با کیفیت لازم انجام نمی‌شود. اما در مرکز موبایل کمک این تعمیر با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه های روز دنیا انجام خواهد شد و به همین دلیل بهترین کیفیت ممکن را به دنبال دارد.
 • تعویض باتری سامسونگ: باتری اورجینال تمام مدل های مختلف گوشی های سامسونگ در فروشگاه موبایل کمک موجود است. درخواست های تعویض باتری گوشی های سامسونگی که در مرکز موبایل کمک ثبت می‌شوند با استفاده از این باتری های اورجینال انجام می‌گیرند. پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعویض باتری گوشی سامسونگ خود را هم با ضمانت اورجینال بودن باتری جدید انجام دهید و از یک تعمیر با کیفیت لذت ببرید.
علاوه بر موارد فوق تعمیرات دیگری همچون تعمیر تخصصی مادربرد گوشی های سامسونگ، تعمیر دوربین گوشی، تعویض قاب شکسته و غیره هم در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند. فراموش نکنید برخلاف نمایندگی سامسونگ که عموما تعمیرات موبایل مشتریان را بیش از اندازه کش می‌دهد، در موبایل کمک تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد.

استفاده از تجهیزات مدرن برای تعمیر تخصصی گوشی سامسونگ

کارشناسان موبایل کمک افراد با استعداد و با تجربه‌ای هستند که هر روز به دنبال روش های بهتر برای تعمیر جدیدترین گوشی های موبایل خواهند بود. آن ها سعی می‌کنند همیشه دانش و اطلاعات خود را به روز نگه دارند و بدین ترتیب خیلی راحت از پس تعمیر تخصصی گوشی های سامسونگ بر می‌آیند و حتی تعمیر جدیدترین گوشی های این برند را هم با بهترین کیفیت انجام می‌دهند. نکته مهمتر این است که در مرکز موبایل کمک برای تعمیر تخصصی گوشی های شرکت سامسونگ از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده به عمل می‌آید که منجر می‌شود تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر گوشی مشتری حفظ شده و بهترین نتیجه ممکن از تعمیر دستگاه به دست آید. متاسفانه در نمایندگی های رسمی سامسونگ اصلا به این موضوع توجه نمی‌شود و عموما تعمیرات موبایل مشتریان در این مراجع با تکیه بر روش های سنتی انجام می‌پذیرد که شامل استرس و تنش های زیادی بوده و می‌تواند منجر به آسیب دیدن دستگاه شود. پس با موبایل کمک می‌توانید بر خلاف نمایندگی سامسونگ یک تعمیر تخصصی را تجربه کنید و بهترین نتیجه ممکن را دریافت نمایید.

مراحل انجام تعمیرات تخصصی سامسونگ در مرکز موبایل کمک

برای استفاده از سرویس تعمیرات نمایندگی های رسمی سامسونگ شما ملزم به مراجعه حضوری خواهید بود و باید بخشی از زمان خود را صرف انجام این امر کنید، اما با خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما وجود ندارد، بلکه ثبت سفارش تعمیرات با یک تماس تلفنی یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت شرکت انجام می‌شود. بعد از اینکه سفارش تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ را ثبت کردید، کافیست منتظر باشید تا سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام گیرد. این مراحل شامل موارد زیر می‌شوند:
 • اعزام پیک موتوری به محل: بعد از ثبت سفارش، پیک موتوری موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام خواهد شد.
 • پیک رایگان موبایل کمک
 • تعمیر تخصصی گوشی سامسونگ: پس از ارجاع گوشی تعمیری به شرکت، کارشناس مربوطه تعمیرات لازم را بر روی گوشی انجام می‌دهد.
 • تحویل گوشی به مشتری: پس از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی سامسونگ مشتری انجام شد، دستگاه با ضمانت اصالت قطعه توسط پیک رایگان موبایل کمک درب منزل مشتری ارسال و به وی تحویل داده می‌شود.
پس با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات گوشی سامسونگ را با بهترین کیفیت ممکن، کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین مدت زمان انجام دهید. ضمنا برای استفاده از سرویس و خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. پس اگر به دنبال تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ هستید بهتر است از خدمات موبایل کمک استفاده کنید و چندان به سرویس نمایندگی های رسمی سامسونگ تکیه نداشته باشید.