تعمیر یا تعویض ال سی دی J5 Prime سامسونگ – G570 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J5 Prime سامسونگ – G570 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J5 Prime سامسونگ – G570 | موبایل کمک

اگر برای تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 5 پرایم (Samsung Galaxy J5 Prime) شما بنا به هر دلیلی مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J5 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جلوگیری از خراب شدن ال سی دی Galaxy J5 Prime

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و این قاعده در رابطه با گوشی های موبایل هم صدق می‌کند. طبیعتا جلوگیری از خراب شدن تاچ LCD گوشی می‌تواند اقدام بهتری نسبت به تعمیر آن باشد، اما چطور می‌توان از خراب شدن ال سی دی گوشی Galaxy J5 Prime جلوگیری کرد؟ برای انجام این کار باید اصلی ترین عواملی که منجر به خراب شدن LCD این گوشی می‌شوند را بشناسید و سعی کنید از بروز این عوامل در گوشی خود جلوگیری نمایید. جالب است بدانید که عوامل شایع خرابی ال سی دی گوشی ها در تمام مدل ها یکسان هستند و گلکسی J5 پرایم هم از عوامل خرابی مشابهی برخوردار است. اما این عوامل کدامند؟ اولین عاملی که در اغلب مواقع کاربران را ملزم به تعویض ال سی دی j5 prime مربوط به شکستن ال سی دی می‌شود!

 

تاچ ال سی دی j5 prime - قیمت ال سی دی j5 prime

 

شکستن LCD موبایل هیچوقت خود به خود ایجاد نمی‌شود و حتما عامل خارجی در بروز آن دخیل است. به عنوان مثال افتادن موبایل از دست کاربر و برخورد آن با زمین یا وارد شدن فشار ناخواسته و قوی بر روی ال سی دی موبایل و سایر عوامل این چنینی می‌توانند منجر به شکستن ال سی دی گوشی شوند. بنابراین با جلوگیری از این موارد می‌توان از بروز یکی از شایع ترین دلایل تعمیر LCD گوشی ها جلوگیری کنید. پس در قدم اول همیشه مراقب باشید که ضربه یا فشاری به گوشی شما وارد نشود یا گلکسی J5 Prime از دستتان به زمین نیفتد. برای مراقبت بیشتر از دستگاه می‌توانید از قاب ها و گاردهای محافظ هم استفاده کنید. این لوازم جانبی موبایل شاید ظاهر زیبای گوشی را کمی تحت تاثیر قرار دهند و از زیبایی های آن بکاهند اما در برخی مواقع می‌توانند مثل یک ناجی عمل کنند و از آسیب دیدن ال سی دی و بدنه موبایل جلوگیری به عمل آورند.

مسئله بعدی که با توجه به آن می‌توانید ریسک خراب شدن تاچ ال سی دی j5 prime و دیگر گوشی های موبایل را کاهش دهید مربوط به عدم استفاده از دستگاه با دست خیس و جلوگیری از تماس گوشی با آب و مایعات می‌شود. آب رسانای الکتریکی است و در صورتی که با قطعات الکترونیکی در تماس باشد سریعا در عملکرد آن ها اختلال ایجاد خواهد کرد. در خیلی از مواقع تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم به دلیل آب خوردگی دستگاه انجام می‌شود، پس جلوگیری از تماس گوشی با آب و مایعات یکی دیگر از مهمترین روش های پیشگیری از خراب شدن LCD گوشی هاست. بهتر است در گوشی هایی مثل Galaxy J5 Prime که به شدت در برابر آب خوردگی حساس هستند، حتی با دست نمناک و خیس هم از آن ها استفاده نشود. با در نظر گرفتن دو موضوعی که به آن ها اشاره کردیم می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن LCD موبایل خود جلوگیری نمایید.

بیشتر بخوانید:  ترمیم تاچ شکسته گوشی

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم

خوشبختانه از آنجایی که گوشی سامسونگ گلکسی J5 Prime از گوشی های خیلی جدید شرکت سامسونگ نیست و صفحه نمایش خیلی بزرگ، بدون حاشیه و با رزولوشن بالایی ندارد، طبیعتا قیمت ال سی دی اورجینال آن هم خیلی زیاد نخواهد بود. به همین جهت با سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ موبایل می‌توانید با کمترین قیمت ال سی دی j5 prime را انجام دهید. اما اگر احساس می‌کنید از پس پرداخت هزینه نصب یک LCD اورجینال در گوشی بر نمی‌آیید یا بنا به هر دلیل نیازی به پرداخت هزینه بالایی ندارید و ترجیح می‌دهید هزینه تعمیرات را کاهش دهید، می‌توانید از ال سی دی های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی هم در دستگاه استفاده نمایید. ال سی دی سامسونگ کپی یا غیر اورجینال در واقع نسخه‌ای از LCD گوشی هاست که در مقایسه با LCD اورجینال کیفیت کمتری دارد و در نتیجه قیمت کمتری را هم ارائه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این نوع LCD ها و تفاوتشان با ال سی دی اورجینال به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J5 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

یکی دیگر از روش های تعویض ال سی دی j5 prime که منجر به کاهش هزینه تعمیر می‌شود مربوط به تعویض گلس LCD خواهد بود. تعویض گلس ال سی دی پروسه‌ای است که در آن گلس روی صفحه نمایش گوشی تعویض می‌شود و تاچ و LCD موبایل تعویض نخواهند شد. این روش تعمیر فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که در اثر ضربه یا فشار وارد شده به موبایل گلس یا همان شیشه روی صفحه نمایش گوشی شکسته باشد و اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی دستگاه به وجود نیامده باشد. اگر بتوانید مشکل صفحه نمایش گوشی خود را با تعویض گلس ال سی دی برطرف کنید، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند و تقریبا نصف می‌شود. در نظر داشته باشید که تعویض گلس باید با استفاده از دستگاه های خاصی صورت پذیرد که پیشرفته‌ترین نمونه های آن ها در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ وجود دارد. بنابراین اگر تصور می‌کنید تعمیر گوشی شما با تعویض گلس قابل انجام است، از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض گلس LCD گلکسی J5 Prime صحبت می‌کنیم.

تعویض گلس شکسته ال سی دی گلکسی J5 پرایم

تعویض گلس ال سی دی پروسه‌ای است که در آن شیشه یا گلس محافظ روی ال سی دی تعویض می‌شود و عملا خود LCD و تاچ گوشی تعویض نخواهند شد. این تعمیر فقط در شرایطی قابل انجام است که در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده، روی صفحه نمایش آن شکستگی هایی به وجود آید اما با وجود این شکستگی ها تاچ ال سی دی موبایل بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع می‌توان به جای تعویض کامل LCD و تاچ، فقط گلس روی صفحه نمایش را تعویض کرد و هزینه تعمیر ال سی دی j5 prime را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. اما برای تعویض گلس شکسته گلکسی J5 Prime باید از دستگاه های پیشرفته و خاصی استفاده شود و مراحل مشخصی طی شوند که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. به همین دلیل است که توصیه داریم برای انجام این تعمیر حتما از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

 

قیمت تاچ ال سی دی j5 پرایم - قیمت تعویض تاچ j5 prime

 

مراحل اصلی که باید برای تعویض گلس شکسته تاچ ال سی دی j5 پرایم طی شوند شامل پنج مرحله هستند. مرحله اول مربوط به جداسازی LCD از روی بدنه گوشی می‌شود که توسط یک تعمیرکار انجام خواهد شد. در مرحله دوم باید ال سی دی در دستگاه خاصی قرار داده شده و گلس آن از روی پنل LCD آزاد شود و تیکه های این گلس شکسته از روی صفحه نمایش موبایل جدا شوند. در مرحله سوم یک گلس جدید روی ال سی دی گوشی پرس یا اصطلاحا لمینیت می‌شود. در مرحله چهارم باید از فضای مابین گلس و LCD حباب زدایی به عمل آید تا تعویض گلس کیفیت لازم را داشته باشد و ال سی دی موبایل مثل روز اولش شود. در مرحله آخر هم یک تعمیرکار باید ال سی دی گوشی سامسونگ را روی بدنه آن نصب کند. هر یک از مراحل فوق چیزی در حدود 1 الی 2 ساعت زمان لازم دارند، به همین دلیل عموما تعمیر گلکسی صفحه نمایش گوشی ها بیشتر از تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن ها زمان می‌برد. به هیچ عنوان برای تعویض گلس تاچ ال سی دی J5 Prime به هر تعمیرکار یا مرکز تعمیری اعتماد نکنید و فقط از سرویس مراکز تخصصی مثل موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J5 پرایم

نمایندگی سامسونگ | موبایل کمک | تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم

همانطور که اشاره کردیم بهتر است برای تعمیر LCD گلکسی J5 پرایم فقط از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. بدین ترتیب علاوه بر اینکه خیالتان از بابت کیفیت تعمیراتی که روی گوشی انجام می‌شود راحت خواهد بود، با کمترین دردسر ممکن هم قادر به تکمیل پروسه تعمیر هستید، چون سرویس موبایل کمک به گونه‌ای طراحی شده که کاربر برای استفاده از آن نیاز به هیچ درگیری نداشته باشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید مربوط به ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم می‌شود که انجام آن از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک یا ضمن تماس با شماره 02175147 امکانپذیر خواهد بود. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک پیگیری و انجام می‌شود. این مراحل به شرح زیر هستند:

  • اعزام پیک به آدرس شما و دریافت گوشی معیوبتان
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن
  • تست سلامت دستگاه و اطمینان از موفقیت آمیز بودن تعمیر
  • ارسال گوشی تعمیر شده به آدرس شما و تحویل آن درب منزل

 

برای تعویض LCD سامسونگ J5 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده که کاربر عملا هیچ درگیری با پروسه تعمیرات ندارد و بعد از ثبت سفارش تعمیر مورد نیازش به سایر کارهای روزمره خویش رسیدگی می‌کند. تیم موبایل کمک سعی می‌کنند در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات تخصصی گوشی مشتریان را انجام دهند و گوشی تعمیر شده آن ها را به دستشان برسانند. به عنوان مثال تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی j5 prime در این مرکز نهایتا 5 ساعت زمان می‌برند، یعنی شما نهایتا بعد از 5 ساعت از زمان ثبت سفارش، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

قیمت تاچ ال سی دی j5 پرایم - قیمت تعویض تاچ j5 prime

دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ

علاوه بر اینکه با سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی خود را بدون دردسر و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید، مزیت های دیگری هم هستند که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد. برخی از اصلی ترین این مزیت ها به شرح زیر خواهند بود:

  • تمام تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی گوشی راحت باشد.
  • تمام قطعاتی که در حین تعمیر موبایل مشتری تعویض می‌شوند اورجینال بوده و از این نظر شامل گارانتی خواهند بود. این قطعات مستقیما از فروشگاه خرید قطعه موبایل تامین می‌شوند که عرضه کننده عمده قطعات اورجینال موبایل و لوازم تعمیرات گوشی در کشور است.
  • در مرکز موبایل کمک از پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود. این موضوع سبب خواهد شد که تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ با بهترین کیفیت انجام گیرد.
  • قیمت هایی که موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریانش در نظر گرفته بسیار مقرون به صرفه و طبق چارچوبی مشخص تعیین شده‌اند. بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید با کمترین هزینه تعمیرات موبایلتان را انجام خواهید داد.
  • صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری هم دیگر مزیت اصلی سرویس و خدمات موبایل کمک است. همانطور که در بخش قبل گفتیم شما برای تعمیر موبایل خود فقط سفارشتان را با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت ثبت می‌کنید. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام شده و گوشی تعمیر شده ظرف چند ساعت درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. این پروسه جالب منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه ها می‌شود.

بنابراین با خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید با خیالی آسوده تعمیرات گوشی خودتان را انجام دهید. موبایل کمک اولین مرکزی است که در کشور ایران سرویس تعمیرات تخصصی گوشی را به این شیوه مدرن در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 پرایم در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

قطعات J5 Prime

تاچ ال سی دی J5 Prime

قیمت ال سی دی جی 5 پرایم

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ