تعمیر یا تعویض ال سی دی A01 سامسونگ – A015 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A01 سامسونگ – A015 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A01 سامسونگ – A015 | موبایل کمک

موبایل سامسونگ گلکسی A01 به دلیل امکانات و کیفیت مناسب و البته قیمت اقتصادی که دارد، تبدیل به یکی از محبوب ترین تولیدات سامسونگ در سال جدید شده است. این موبایل که در ژانویه سال 2020 عرضه شده بیشتر برای کنترل بازار در قسمت گوشی های میان رده می باشد و کاربران با بودجه های کم می توانند از آن بهره مند شوند. یکی از ایراداتی که همیشه یک پای ثابت تعمیرات موبایل سامسونگ و همچنین A01 می باشد، ایرادات مربوط به ال سی دی این گوشی ها است. در این مقاله سعی داریم تمام نکات و موارد مربوط به تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 را با شما مرور کنیم. بررسی این نکات باعث خواهد شد تا کاربران بتوانند به خوبی با صفحه نمایش موبایل خود آشنا شده و دقت بیشتری برای مراقبت از آن نیز به خرج دهند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A01 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ال سی دی سامسونگ A01 با تیره شدن و یا بنفش شدن آن راهی به جز تعویض این قطعه در موبایل شما باقی نخواهد گذاشت؛ اما کی باید آن را تعویض و چه وقت می توان اقدام به تعمیر ال سی دی سامسونگ A01 کرد؟ دلایل بروز این ایرادات در موبایل سامسونگ و گوشی A01 چیست و چگونه می توانیم از این قطعه در موبایل خود محافظت نماییم؟ در ادامه این مقاله سعی داریم به بررسی این چالش ها درباره تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 بپردازیم.

با ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 بیشتر آشنا شویم

برای اینکه متوجه اهمیت تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 شوید، ابتدا بایستی ویژگی های این ال سی دی را با هم مرور کنیم. صفحه نمایش این مدل از تولیدات سامسونگ از نوع لمسی خازنی بوده و با اندازه 5.7 اینچی رزولوشن تصویر 720 در 1520 را برای کاربران خود فراهم آورده است. سامسونگ برای بهینه نمود‌ن قیمت این موبایل از قطعات مدرن خود برای محافظت از ال سی دی آن استفاده نکرده و از این رو هر گونه برخورد و ضربه وارد شده به این قطعه می تواند آن را با صدمات جبران ناپذیری روبرو سازد. از این گذشته عدم رعایت استانداردهای لازم در حفظ و نگهداری از این ال سی دی نیز ممکن است احتمال بروز آسیب های معمول در ال سی دی ها را در آن چند برابر کند. در صورت خرابی نیز شما بایستی از یک قطعه جایگزین مناسب و اورجینال استفاده نمایید تا دوباره همه این کیفیت ها را در موبایل خود داشته باشید.

 

قیمت تاچ ال سی دی a01 - قیمت ال سی دی a01

 

تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ A01 بدون استفاده از قطعه اورجینال و اصلی تقریباً آب در هاون کوبیدن است. ال سی دی A01 با توجه به قیمتی که این موبایل دارد، کیفیت قابل قبولی از خود به نمایش می گذارد. برای داشتن این کیفیت بعد از انجام تعویض این ال سی دی و یا تعمیر آن بایستی نکات مهمی را مد نظر قرار دهید. مهم ترین این نکات به شرح زیر هستند:

  • حتماً از قطعه جایگزین اورجینال برای تعویض ال سی دی A01 استفاده نمایید.
  • برای تعمیر ال سی دی A01 یا ترمیم تاچ شکسته گوشی حتماً باید از خدمات نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ کمک بگیرید.
  • بدون مطمئن شدن درباره نوع خرابی ال سی دی هرگز اقدام به تهیه قطعه جایگزین نکرده و حتماً با تعمیرکار موبایل سامسونگ در موبایل کمک تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل

چه مواقعی نیاز به تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 داریم؟

ایرادات وارد بر ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 و همچنین خطاهای تاچ ال سی دی سامسونگ A01 در دو دسته بروز می نمایند. در برخی موارد می توان این ایرادات را تعمیر کرد و نیازی به تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ خود نخواهید داشت؛ اما در پاره ای از موارد نیز چاره ای جز تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A01 نخواهید داشت. تشخیص این مورد هم به برخی نشانه ها در آن بستگی دارد و هم برای این کار بهتر است از تعمیرکار حرفه ای موبایل سامسونگ کمک گرفت. در این بخش به بررسی ایراداتی می پردازیم که بعد از بروز آنها می توانید به تعمیر این ال سی دی امیدوار بمانید. البته موارد مشترکی هم هستند که بسته به شرایط بایستی نسبت به عملیات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 در آنها اقدام نمود.

خراب شدن تاچ لمسی، ال سی دی سامسونگ A01

تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 ممکن است در اثر برخی ایرادات نرم افزاری کار نکند. یا حتی وارد شدن شوک دمایی در هوای خیلی سرد یا گرم نیز می تواند باعث خراب شدن موقت این قطعه شده و مانع از کارکرد صحیح صفحه نمایش این موبایل گردد. این ایرادات معمولاً با چند ترفند ساده قابل رفع بوده و نیازی به تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 نیست. البته گاها هم در صورت حاد شدن مشکل نیاز به استفاده از ال سی دی جدید خواهید داشت.

شکستن گلس گوشی

در بسیاری از موارد کاربران قادر به تشخیص درست شکستن ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A01 نبوده و نمی توانند بین شکستن این قطعه یا صفحه محافظ روی آن تمایز قائل شوند. این مهم به دلیل عدم داشتن تجهیزات مدرن و البته نداشتن تجربه کافی در چنین مواردی می باشد. در صورت شکستن گلس گوشی خود نیازی به تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ نخواهید داشت و می توانید با تعویض گلس این مشکل را رفع رجوع کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A01 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A01

اما در برخی موارد هم چاره ای جز تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 نخواهید داشت. درصد بالایی از ایرادات وارد بر ال سی دی با تعمیر حل نشده و بایستی نسبت به تعویض این قطعه اقدام شود. مهم ترین این دلایل به شرح زیر می باشند:

بنفش شدن ال سی دی سامسونگ گلکسی A01

بنفش شدن ال سی دی سامسونگ یکی از ایرادات رایجی است که کاربران موبایل های سامسونگ در مراجعه به نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ به آن اشاره می نمایند. این مشکل از آنجا خود را نشان می دهد که پیکسل های نوری صفحه نمایش کیفیت خود را از دست داده و از بین می روند. در چنین مواقعی امکان تعمیر ال سی گوشی سامسونگ وجود نداشته و بایستی نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی آیفون با گارانتی  

شکستن ال سی دی گوشی سامسونگ A01

ال سی دی شکسته تنها یک راه پیش پای تعمیرکار موبایل سامسونگ خواهد گذاشت و آن هم تعویض این قطعه است. دلایل مختلفی برای شکستن ال سی دی سامسونگ وجود دارد که می بایست برای جلوگیری از آن در هنگام استفاده از گوشی موبایل دقت بیشتری داشته باشید.

این دو مورد رایج ترین ایرادات در ال سی دی موبایل سامسونگ می باشند که در مواقع بروز آنها راهی به جز تعویض این قطعه نخواهید داشت. ایرادات دیگری مانند خراب شدن کامل تاچ، سیاه شدن و سوختن ال سی دی و مواردی از این دست هم در این مواقع راهی جز تعویض تاچ ال سی دی برای شما نخواهند گذاشت.

قیمت تاچ ال سی دی a01 - قیمت ال سی دی a01

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A01

در تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 هزینه این عملیات متوجه چند عامل مهم است. تعمیر ال سی دی معمولاً هزینه ی کمتری نسبت به تعویض این قطعه خواهد داشت. البته هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ فقط به خود این موبایل بستگی نداشته و عوامل بیرونی نیز در آن تاثیرگذار هستند. مهم ترین عوامل موثر در این هزینه به شرح زیر می باشند:

نوع خرابی

بسته به نوع خرابی مسلماً دستمزد تعمیرکار می تواند متفاوت باشد. گاها هم ممکن است تعمیرکار قطعات بسیار ریزی برای تعمیر این قطعه به کار بگیرد که هزینه و قیمت این قطعات نیز باید مورد محاسبه قرار بگیرد.

نرخ مصوب اتحادیه

اتحادیه تعمیرات موبایل در بازه های زمانی مشخص نرخی را به صورت مصوب به همه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اعلام می دارد که تعمیرکاران موظف به اجرای این نرخ ها می باشند. حال هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ می تواند به این نرخ نیز بستگی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ اپل

انصاف تعمیرگاه موبایل سامسونگ

بسیاری از مراکز تعمیر گوشی سامسونگ اهمیتی چندانی به نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه نمی دهند و قیمت های بالاتری را برای اجرای این خدمات از کاربر تقاضا می نمایند. از این رو انصاف تعمیرکار را نیز باید در هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ در نظر گرفت.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A01 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01

اما چه عواملی روی هزینه تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 تاثیر خواهند داشت؟ به غیر از عواملی که در بالا برای تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ A01 به آن اشاره کردیم، عوامل زیر را نیز می توان برای تعمیر هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 در نظر گرفت:

اولین و مهم ترین مورد موثر در برآورد این هزینه، قیمت تاچ ال سی دی A01 می باشد. البته قیمت ال سی دی سامسونگ بسته به نمایندگی و فروشگاهی که این محصول از آن تهیه می شود نیز می تواند متفاوت باشد.

  • کیفیت تاچ ال سی دی جایگزین سامسونگ A01

تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ نیاز به تخصص، تجربه و تبحر دارد. کیفیت قطعه مورد استفاده برای جایگزینی و تعویض ال سی دی سامسونگ A01 می تواند تفاوت قیمتی بالایی رقم بزند. اکیدا توصیه می کنیم که حتماً در این مواقع از ال سی دی اورجینال این موبایل استفاده نموده و هرگز در دام تعمیرکارانی که پیشنهاد استفاده از نمونه های درجه چندم دارند، نیفتید.

قیمت تاچ ال سی دی a01 - قیمت ال سی دی a01

تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 در موبایل کمک

موبایل کمک با سال ها تجربه و داشتن تجهیزات مدرن ارائه کننده بالاترین سطح کیفیت در خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ و مخصوصاً تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 می باشد. با استفاده از خدمات موبایل کمک می توانید به مزیت های زیر در انجام این عملیات دسترسی داشته باشید:

  • بهترین کیفیت خدمات را در اختیار خواهید داشت.
  • برای خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 گارانتی دریافت می نمایید.
  • تجهیزات مدرن و پیشرفته برای تعمیرات موبایل شما به کار گرفته خواهد شد.
  • نرخ هزینه ها در موبایل کمک بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و از این نظر می تواند صرفه جویی بالایی در این خدمات داشته باشید.
  • در استفاده از ال سی دی اورجینال موبایل سامسونگ خود اطمینان خواهید داشت.

تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A01 سختی های خاص خود را دارد. در این میان کاربران باهوش می توانند با انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ دغدغه های خود را در این باره به حداقل برسانند.

بیشتر بخوانید:

تاچ ال سی دی سامسونگ A01

قیمت تاچ ال سی دی Samsung A01

قطعات گوشی سامسونگ A01

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ