موبایل کمک آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

گوشی شما مشکل پیدا کرده؟ آموزش‌های رایگان ما می‌توانند در تعمیر آن به شما کمک کنند.

بیشتر...


اگر نتوانستید چه؟ تعمیر موبایل خود را به متخصصان موبایل کمک بسپارید.

درخواست تعمیرات موبایل

آخرین آموزش‌های تعمیر

فروشگاه قطعات موبایل

تمامی قطعاتی که برای تعمیر موبایل خود نیاز دارید ورود به فروشگاه فروشگاه قطعات موبایل

فروشگاه ابزار موبایل

تمامی ابزارهایی که برای تعمیر موبایل خود نیاز دارید ورود به فروشگاه فروشگاه ابزار موبایل

بسته‌های پیشنهادی تعمیر

سوالات متداول

آنچه که می‌خواهید درباره آموزش تعمیرات موبایل بدانید

چرا باید برای تعمیر موبایل آماده باشید؟

با گسترش بکارگیری گوشی های هوشمند طبیعی است که هر روز بنا به دلایل مختلف این گجت ها دچار مشکلات سخت افزاری مختلفی هم شده نیاز به تعمیر داشته باشند. تعویض باتری، تعویض تاچ ال سی دی، تعویض برد و بسیار دیگر از موارد این چنینی همگی از تعمیرات موبایل نسبتا رایجی هستند که یک تعمیرکار در طول روز ممکن است بارها و بارها در گوشی های مختلف ملزم به انجام آن ها شود. بنابراین این روزها ضرورت تعمیرات موبایل به امری اجتنا‌ب ناپذیر تبدیل شده و روز به روز هم حجم درخواست کاربران برای آن بیشتر می‌شود.

متاسفانه عموما مشکلاتی که برای گوشی های موبایل رخ می‌دهند غیر قابل پیش بینی هستند. برای مثال کاربر هیچوقت نمی‌تواند پیش‌بینی کند که قرار است در فلان مکان، فلان تاریخ و فلان لحظه گوشی از دست او افتاده و ال سی دی آن با مشکل مواجه شود یا برد گوشی بسوزد و نیاز به تعویض پیدا کند. غیر قابل پیش‌بینی بودن زمان نیاز به تعمیر موبایل، کاربران را ملزم می‌کند تا همیشه آمادگی لازم برای مقابله با این مقوله ناراحت کننده را داشته باشند و حداقل به دنبال منبعی قابل اعتماد بگردند تا در مواقع نیاز تعمیرات موبایل خود را به آن واگذار کنند.

چرا تعمیرات موبایل را به ما بسپارید؟

موبایل کمک با بردی تخصصی و کاملا حرفه‌ای در هر زمان و هر مکان آماده کمک رسانی به شما عزیزان است. تیم تعمیرکاران و کارشناسان عیب یابی موبایل کمک از بین بهترین متخصصینی انتخاب شده‌اند که با گذراندن دوره‌های آموزشی پیشرفته و فیلترهای گوناگون توانسته‌اند مهارت های لازم برای فعالیت به عنوان تعمیرکار موبایل در شرکت موبایل کمک را به دست آورند. بنابراین زمانی که تعمیرات موبایل را به ما بسپارید می‌توانید با خیال راحت از کیفیت تعمیر اطمینان داشته باشید.

همچنین با سرویس موبایل کمک صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان و هزینه خواهید داشت. برخلاف بازار آزاد تعمیرات موبایل، تمام هزینه های تعمیر در موبایل کمک مشخص و از پیش تعیین شده هستند و کاربر هیچ هزینه‌ اضافه‌ای بابت تعمیر پرداخت نمی‌کند. ضمنا برای استفاده از سرویس موبایل کمک نیازی به خروج از منزل، تلف کردن زمان در ترافیک شهری و مراجعه حضوری وجود ندارد چرا که کل پروسه سفارش تعمیرات موبایل از منزل یا محل کارتان انجام خواهد شد. همچنین برخلاف سرویس های سنتی تعمیر موبایل، پروسه تعمیر در موبایل کمک ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی (اغلب مابین 2 الی 5 ساعت) انجام می‌شود. با توجه به این موضوعات مطمئنا موبایل کمک بهترین گزینه برای واگذاری تعمیرات موبایل خواهد بود.

روند کار در موبایل کمک چگونه است؟

کاربران عزیز به دو روش می‌توانند درخواست آنلاین تعمیرات موبایل را ثبت کنند. در روش اول کاربر می‌تواند درخواست کند که کارشناس تعمیر موبایل کمک مستقیما به محل کار یا منزل وی مراجعه کرده و گوشی او را در همان مکان تعمیر نماید. اما در روش دوم کاربر درخواست می‌کند تا پیک موتوری موبایل کمک به صورت رایگان برای او ارسال و گوشی را درب منزل یا محل کار دریافت کرده و آن را به شرکت موبایل کمک عودت دهد.

در روش دوم تعمیرات لازم در شرکت بر روی گوشی انجام می‌گیرند و پس از اتمام تعمیر، پیک موتوری موبایل کمک مجددا گوشی تعمیر شده را به صورت رایگان به آدرس مشتری ارسال کرده و بدین صورت گوشی تعمیر شده به وی واگذار می‌گردد. لازم به اشاره است که کل این پروسه چیزی در حدود 2 الی 5 ساعت زمان می‌برد. یعنی شما ظرف حداکثر 5 ساعت گوشی تعمیر شده خود را از موبایل کمک دریافت می‌کنید!

کیفیت قطعاتی که موبایل کمک استفاده می‌کند به چه صورت است؟

موبایل کمک پایه و اساس سرویس خود را بر اساس رضایت مشتریان بنا کرده و به خوبی می‌داند که کیفیت یک سرویس در فضای مجازی وابسته به رضایت مشتریانی است که از آن استفاده کرده‌اند. قطعاتی که موبایل کمک به عنوان قطعات جدید در گوشی های تعمیری مورد استفاده قرار می‌دهد از با کیفیت ترین قطعات بازار هستند و کیفیت آن ها برای مشتری تضمین می‌شود.

موبایل کمک علاوه بر ارائه سرویس تعمیرات موبایل در فروشگاه اختصاصی خود به فروش مستقل با کیفیت ترین قطعات سخت افزاری انواع گوشی ها و همچنین لوازم تعمیر موبایل می‌پردازد. بنابراین موبایل کمک فقط یک سرویس دهنده نیست و خود نقش یک تامین کننده بزرگ و برتر را هم ایفاء می‌کند. کارشناسان تعمیر موبایل کمک موظف هستند تا در تعمیر گوشی مشتریان گرامی از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده کنند. بنابراین از این نظرات خیال مشتریان راحت خواهد بود.