تعمیر یا تعویض ال سی دی M10 سامسونگ – M105 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی M10 سامسونگ – M105 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی M10 سامسونگ – M105 | موبایل کمک

هیچ محدودیتی در استفاده از ال سی دی سامسونگ گلکسی M10 وجود ندارد و هیچ عمر مشخصی برای آن تعریف نشده است. اما با این حال این قطعه در طول عمر خود با خرابی هایی مواجه است. در این بین میزان خرابی و زمان این خرابی ها به خود کاربر و نحوه استفاده وی از موبایل بستگی دارد. تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی M10 خدماتی است که همیشه در اختیار کاربران قرار دارد. تنها کافی است یک بار با نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ در ارتباط باشید تا از این پس برای همیشه خیال خود را برای دریافت خدمات تعمیر ال سی دی M10 راحت کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ M10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

البته این مهم دغدغه ها و نگرانی هایی را نیز با خود به همراه دارد که اصلی ترین آنها هزینه تعمیر تاچ ال سی دی M10 می باشد. این هزینه تحت تأثیر عوامل مختلفی می تواند متغیر باشد. در ادامه ابتدا به بیان روش هایی می پردازیم که با استفاده از آنها می توانید کمتر به استفاده از خدمات تعویض تاچ ال سی دی M10 نیاز پیدا کنید و بعد از آن نیز ترفندهایی را مرور می کنیم که با کمک آنها می توانید در هزینه تعمیر LCD M10 بیشترین میزان صرفه جویی را داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

چگونه خود را از خدمات تعویض ال سی دی گوشی گلکسی M10 بی نیاز کنیم؟

استفاده درست و استاندارد تنها راه حلی است که می توانید با کمک آن موبایل خود را برای همیشه سالم و درست در دسترس داشته باشید و خود را از خدمات تعویض LCD M10 بی نیاز نمایید. استانداردهایی که برای استفاده درست از موبایل در جهت سالم نگه داشتن آن می توان به کار برد به شرح زیر می باشد:

  • هیچ گاه از موبایل خود بدون گلس محافظ استفاده نکنید و سریعا این قطعه را به روی ال سی دی موبایل خود اضافه کنید.

یکی از دلایل اصلی خرابی و مشکلات ال سی دی موبایل های امروزی شکستن آنها در اثر برخورد با زمین و اجسام سفت یا ترک برداشتن آنها در اثر برخورد با اجسام فلزی می باشد. هر چند در برخی مواقع این امر اجتناب ناپذیر خواهد بود اما با استفاده از گلس محافظ که قیمت چندان زیادی هم ندارد، می توانید احتمال این خرابی را به شدت کاهش دهید. استفاده از موبایل بدون گلس محافظ دقیقا مانند خارج کردن خودرو بدون بیمه نامه است. تجربه ثابت کرده که دقیقا در همین مواقع شاهد بروز خسارت ها و اتفاقات ناگوار هستیم.

 

تاچ ال سی دی M10

 

استفاده از قاب محافظ

قاب محافظ نیز یکی دیگر از راه های کاهش خرابی های احتمالی و در نتیجه عدم نیاز به استفاده از خدمات تعویض ال سی دی گوشی M10 می باشد. این قاب نیز در مواقع حساس مانند یک ضربه گیر عمل کرده و مانع از شکستن ال سی دی موبایل شما می شود.

عدم استفاده از موبایل در هنگام حرکت

استفاده از گوشی در میان کاربران به قدری اعتیاد آور شده که آنها حتی نمی توانند در زمان حرکت، رانندگی و دویدن نیز از این امر دست بردارند. استفاده از گوشی آن هم در زمان حرکت می تواند یکی از عوامل اصلی افتادن و شکستن آن باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ

قیمت تاچ ال سی دی M10

ال سی دی سامسونگ گلکسی M10 با اندازه 6.22 اینچی و رزولوشن تصویر 720 در 1520 پیکسلی است. قیمت این قطعه نیز بر اساس همین کیفیت و قابلیت های آن تعریف شده است. البته در ایران عوامل دیگری نیز روی قیمت ال سی دی M10 تاثیرگذار هستند. از اصلی ترین این عوامل می توان به نوسانات نرخ ارز اشاره کرد که این بازار را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. اما در این میان سوء استفاده برخی از سودجویان نیز مزید بر علت شده تا این قیمت ها دائما دست خوش تغییراتی شوند. از این گذشته عدم دسترسی برخی از مراکز تعمیرات گوشی سامسونگ به قطعات موبایل اورجینال این گوشی ها مانند ال سی دی سامسونگ M10 باعث شده تا پای سایر واسطه های تجاری نیز به این خرید و فروش باز شود. این مهم نیز می تواند باعث افزایش قیمت این قطعه باشد.

برای رهایی از این افزایش قیمت ها بهترین راه و البته حتی تنهاترین راه استفاده از خدمات نمایندگی معتبر تعمیرات گوشی سامسونگ است.

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی موبایل

برای تعویض LCD سامسونگ M10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ترفندهای بهینه سازی هزینه تعمیر ال سی دی گوشی M10

برای اینکه هزینه این عملیات را به کمترین زمان ممکن برسانید و به اصطلاح در هزینه های خود صرفه جویی کنید، می توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید:

زیر بار تعویض ال سی دی موبایل M10 با نرخ های پرت نروید و نرخ مصوب اتحادیه برای این خدمات را بدانید. این مورد در سال های گذشته تبدیل به یکی از عوامل سوء استفاده برخی از تعمیرکاران شده است. آنها به دلیل عدم آگاهی کاربران به نرخ های مصوب اتحادیه برای انجام عملیات تعویض ال سی دی گوشی گلکسی M10 این خدمات را با هزینه های بیشتری انجام می دهند.

 

تاچ ال سی دی M10

 

از خدمات مراکزی استفاده کنید که به صورت مستقیم و بدون واسطه به قطعات اورجینال موبایل های امروزی دسترسی دارند. دسترسی به ال سی دی M10 اورجینال باعث می شود تا قیمت این قطعه بدون دخالت سایر واسطه ها بدون نوسان های ناشی از هیجان بازار به دست مشتری برسد. علاوه بر این شرکت های مختلف نیز به دنبال کسب سود از فروش این محصول نخواهند بود.

تمام این مزیت ها را می توانید در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در اختیار داشته باشید.

بیشتر بخوانید: خرید گوشی

 

تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی M10 در موبایل کمک

تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی M10 در موبایل کمک با بالاترین کیفیت برای کاربران انجام می پذیرد. کسانی که از خدمات موبایل کمک برای تعمیر ال سی دی M10 خود استفاده کرده باشند قطعا از مزیت های زیر بهره برده اند :

بیشتر بخوانید:

قطعات M10

قیمت ال سی دی M10

تاچ ال سی دی M10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ