تعمیر یا تعویض ال سی دی M40 سامسونگ – M405 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی M40 سامسونگ – M405 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی M40 سامسونگ – M405 | موبایل کمک

به طور کلی تاچ ال سی دی M40 هم یکی از موارد پر تکرار در تعمیرات این مدل از گوشی سامسونگ است و هم حساسیت های زیادی دارد. برای تعمیر تاچ ال سی دی M40 تعمیرکار نیاز به تجربه و تخصص بالایی داشته و از این گذشته باید ابزارهای لازم برای این عملیات را نیز در دسترس داشته باشد. این ابزارها هم شامل ال سی دی اورجینال سامسونگ گلکسی M40 است و هم مربوط به تجهیزات مدرن مورد استفاده برای تعمیرات گوشی سامسونگ است. در ادامه سعی داریم چالش های اصلی و مهم روند تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی M40 را با جزئیات برای شما بازگو کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ M40 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ال سی دی سامسونگ گلکسی M40 از چه بخش هایی تشکیل می شود؟

قبل از اینکه به بررسی تعویض ال سی دی موبایل M40 بپردازیم، ابتدا باید با ساختار این ال سی دی آشنا شویم. شاید از خود بپرسید که ساختار ال سی دی چه ربطی به تعمیر آن دارد. اما با شناخت قطعات مورد استفاده برای ساخت آن متوجه خواهید شد که تعمیر ال سی دی به کل می تواند دارای بخش های مختلفی باشد.

 

تاچ ال سی دی M40

 

تاچ ال سی دی های موبایل سامسونگ از 4 بخش اصلی تشکیل می شوند:

  • لایه زیرین که ال سی دی و صفحه نمایش آن است.
  • لایه بالای ال سی دی که تاچ گوشی محسوب می شود.
  • لایه بالای تاچ که نقش محافظتی از ال سی دی این دستگاه را به عهده دارد. که در موبایل سامسونگ M40 این وظیفه به گردن گوریلا گلس نسخه 3 می باشد.
  • و بالاترین لایه که گلس گوشی است و شما می توانید آن را با کیفیت های مختلف روی ال سی دی موبایل خود برای محافظت بیشتر نصب نمایید.

حال با شناخت قطعات ال سی دی به سادگی می توان متوجه شد که ایرادات وارد بر آن می تواند ابعاد گسترده ای داشته باشد و روند تعمیر ال سی دی گوشی M40 نیز به نوع خرابی آن بستگی خواهد داشت. برای مثال شکستگی گلس تنها با تعویض خود گلس انجام می پذیرد و اما شکستگی تاچ ال سی دی نیاز به تعویض کامل این قطعه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

ایرادات وارد بر ال سی دی سامسونگ گلکسی M40

حال با شناخت قطعات مختلفی که در ساخت تاچ ال سی دی این موبایل از آنها استفاده شده است، راحت تر می توان ایرادات رایج آن را برشمرد. مهمترین ایراداتی که در ال سی دی موبایل سامسونگ شاهد آنها هستیم، به شرح زیر هستند:

سیاه شدن کامل صفحه ال سی دی گوشی M40

این ایراد می تواند به دلایل مختلف در ال سی دی موبایل شما بروز نماید. ضربه خوردن ال سی دی و یا آب خوردن آن از این دست موارد هستند. در صورت نفوذ آب به قسمت های داخلی موبایل، به سرعت باید نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید و گرنه ممکن است ال سی دی موبایل شما بسوزد و اصلا روشن نشود. در این مواقع تعویض تاچ ال سی دی M40 تنها راهکاری است که می توانید از آن استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی موبایل

کار نکردن تاچ گوشی M40

ایراد رایج دیگری که برای ال سی دی موبایل های سامسونگ می توان آن را برشمرد، خرابی تاچ است. این قطعه نیز به دلایل مختلفی ممکن است خراب شده باشد. ضربه خوردن و شکستن تاچ از این جمله موارد می باشند. اما در این مواقع قبل از اینکه نسبت به تعویض LCD M40 اقدام نمایید، ابتدا باید از خرابی آن کاملا مطمئن شوید. زیرا گاها به دلیل چرب بودن دست ها یا خیس بودن آن ممکن است تاچ گوشی شما کار نکند. در این مواقع باید اجازه بدهید تا هم دست ها و خود ال سی دی خشک شده و دوباره آن را امتحان نمایید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ M40 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنفش شدن و یا سیاه شدن بخشی از ال سی دی گوشی M40

پیکسل مردگی یا بنفش شدن ال سی دی نیز یکی دیگر از ایرادات رایجی است که هر کاربری ممکن است در طول استفاده از موبایل خود با آن روبرو شود. در این مواقع نیز تنها راه چاره استفاده از خدمات تعویض ال سی دی گوشی M40 خواهد بود.

 

تاچ ال سی دی M40

 

سوسو زدن ال سی دی

گاها به دلایل مختلفی خرابی ال سی دی با سوسو زدن آن خود را بروز می دهد. صفحه نمایش موبایل شما در این مواقع کیفیت خود را از دست داده و دائما صفحه آن می پرد. برای تعمیر ال سی دی M40 در این مواقع باید از تعمیرکار حرفه ای موبایل سامسونگ کمک بگرید. زیرا ممکن است دلیل خرابی ال سی دی گوشی چیزی به غیر از تصور شما باشد.

شکستن ال سی دی M40

آخرین ایراد رایج که کاربران شاهد آن هستند و در این بخش به آن می پردازیم، شکستن تاچ ال سی دی است. تاچ ال سی دی گوشی به دلایل مختلفی مانند افتادن موبایل و یا برخورد با یک جسم نوک تیز و سفت ممکن است بشکند. در این مواقع تعمیر ال سی دی گوشی M40 پاسخگوی نیازهای شما نبوده و تنها راه، تعویض این قطعه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس موبایل سامسونگ

تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی M40 در موبایل کمک

موبایل کمک با داشتن تیمی حرفه ای و مجرب در زمینه تعمیرات گوشی سامسونگ و همچنین تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی M40 این امکان را برای کاربران این موبایل فراهم آورده تا با خیال راحت نسبت به دریافت این خدمات اقدام نمایند. مهم ترین مزیت های موبایل کمک برای کاربران در زمینه تعمیر تاچ ال سی دی M40 به شرح زیر می باشد:

در موبایل کمک برای دریافت این خدمات به ال سی دی اورجینال M40 دسترسی خواهید داشت. برخلاف بسیاری از مراکز تعمیرات موبایل که خود به این قطعات موبایل دسترسی ندارند و نیاز خود را از سایر واسطه های تجاری برطرف می کنند، موبایل کمک دارنده این قطعات است.

برای تعویض ال سی دی گوشی M40 گارانتی دریافت خواهید کرد. دریافت گارانتی می تواند خیال کاربران را از بابت کیفیت خدمات و کیفیت قطعه مورد استفاده در آن راحت نماید.

در هزینه تعمیر ال سی دی M40 و قیمت تاچ ال سی دی M40 نهایت صرفه جویی را خواهید داشت. این مورد هم به دلیل این است که موبایل کمک بدون واسطه های تجاری به این قطعه اورجینال دسترسی دارد و قیمت آن کاملا کنترل شده است. از این گذشته تعمیرکار موبایل کمک با استفاده از نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات گوشی سامسونگ شما اقدام خواهد کرد

همچنین میتونید در صورت نیاز به خرید گوشی، به سایت موبایل کمک مراجعه کرده و گوشی موبایل مد نظرتان را خریداری نمائید.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ M40

قیمت تاچ ال سی دی M40

تاچ ال سی دی سامسونگ M40

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ