تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده | موبایل کمک تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده | موبایل کمک

تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده | موبایل کمک

اگرچه گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ (Samsung Galaxy S10 Plus) طراحی ضد آب دارد اما با این حال در برخی موارد خرابی ناشی از آب خوردگی در آن به وجود می‌آید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر سامسونگ S10 Plus آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گلکسی s10 پلاس و طراحی ضد آب IP68

گوشی سامسونگ گلکسی s10 پلاس از طراحی ضد آب IP68 بهره می‌برد. این موضوع بدان معناست که طراحی این گوشی به گونه‌ای انجام شده که می‌توان روی ضد آب بودن آن حساب ویژه‌ای باز کرد. طبق استاندارد IP68 گوشی گلکسی S10 پلاس باید بتواند حداقل 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب دوام داشته باشد و هیچ مشکلی برای آن به وجود نیاید. در خیلی از ویدئو های مختلف هم دیده می‌شود که واقعا این گوشی در آب غوطه‌ور شده و هیچ مشکلی هم برایش به وجود نمی‌آید، اما متاسفانه همیشه تماس گوشی با آب یک رویداد ریسکی و خطرآفرین است. نفوذ یک قطره آب به داخل بدنه Galaxy S10 Plus می‌تواند مثل هر گوشی دیگری، صدمات قابل ملاحظه‌ای را به آن وارد کند.

بنابراین درست است که گلکسی S10 پلاس ضد آب طراحی شده اما همیشه ریسک خراب شدن آن در اثر تماس با آب وجود دارد. شدت این ریسک زمانی بیشتر می‌شود که گوشی را قبلا به تعمیرکار واگذار کرده باشید و یک بار گوشی شما باز شده باشد. در اینگونه مواقع امکان دارد صدمات سنگینی در اثر آب خوردگی و خیس شدن Galaxy S10+ به آن وارد شود. بنابراین اینطور نیست که هیچوقت گوشی گلکسی اس 10 پلاس در اثر آب خوردگی دچار مشکل نشود، بلکه در خیلی از مواقع کاربران این گوشی برای تعمیر دستگاه خود که به دلیل خیس شدن معیوب شده است به مراکز تعمیر موبایل مراجعه می‌کنند. بنابراین لازم است در رابطه با تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده صحبت هایی داشته باشیم و راهنمایی مناسب را خدمتتان ارائه کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس 

تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده

جلوگیری از خراب شدن گوشی که با آب در تماس قرار می‌گیرد!

قبل از اینکه در رابطه با تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده صحبت کنیم بد نیست که به طور مختصر در مورد نحوه نجات دادن گوشی که بنا به هر دلیل با آب در تماس قرار می‌گیرد صحبت کنیم. در اینگونه مواقع هرچقدر سریع تر و درست تر عمل کنید، شانس نجات گوشی و خراب نشدن آن بیشتر می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد مراحل و کارهایی که باید برای نجات گوشی آب خورده انجام گیرند، توصیه می‌کنیم مقاله تعمیر گوشی موبایل آب خورده در چهار مرحله ساده را مطالعه کنید. اگر گوشی شما در آب افتاد سریعا اقدامات زیر را انجام دهید:

  • گوشی را از آب خارج و باتری آن را جدا کنید: ابتدا هرچه سریع تر گوشی را از داخل آب خارج نمایید و اگر امکانش وجود دارد، باتری دستگاه را از آن جدا نمایید.
  • گوشی را خشک کنید: با یک پارچه مناسب، گوشی را کاملا خشک کنید.
  • قرار دادن گوشی در کیسه برنج: گوشی خود را برای مدت زمان 24 ساعت در کیسه برنج قرار دهید.

 

برای تعمیر سامسونگ S10 Plus آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بعد از 24 ساعت گوشی را از داخل کیسه برنج خارج کرده، باتری آن را نصب و دستگاه را روشن کنید. اگر مراحل فوق را سریع و درست انجام داده باشید، احتمال نجات گوشی شما وجود دارد. فراموش نکنید سرعت عمل شما در اینگونه شرایط اهمیت زیادی دارد چون هرچقدر دستگاه برای مدت زمان بیشتری با آب در تماس باشد، ریسک نفوذ آب به داخل آن و برخورد با جزای سخت افزاری دستگاه بیشتر می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

هزینه تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده

متاسفانه تا قبل از اینکه یک گوشی آب خورده باز شود و اجزای مختلف آن مورد بررسی دقیق قرار گیرند نمی‌توان در رابطه با هزینه تعمیر آن صحبت کرد. طبیعتا هرچقدر قطعات بیشتری در گوشی خراب شده باشند، هزینه تعمیر هم افزایش پیدا می‌کند. به همین جهت است که همیشه می‌گوییم برای بروز حوادثی مثل افتادن گوشی در آب آمادگی لازم را داشته باشید تا با سرعت عمل خوب اقدامات مورد نیاز را انجام دهید و شانس خراب شدن قطعات دستگاه را به حداقل مقدار ممکن برسانید. خوشبختانه چون گوشی گلکسی S10 plus طراحی ضد آب دارد، عموما خرابی ناشی از آب خوردگی در این دستگاه خیلی گسترده رخ نمی‌دهد و فقط بخش کوچکی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به عنوان مثال دیده شده در برخی مواقع نفوذ قطرات آب به داخلی این گوشی منجر به سوختن IC های آن شده‌اند یا در مدار پاور اتصال کوتاه ایجاد کرده‌اند. اگر گوشی شما هم شرایط این چنینی داشته باشید نیازی به پرداخت هزینه گزاف برای تعمیر دستگاه نخواهید داشت. اما از سمت مقابل اگر مادربرد، ال سی دی و دیگر قطعات مهم گوشی آسیب ببینند، ممکن است تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده بیشتر از چیزی شود که تصورش را می‌کنید.

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر Galaxy S10+ خیس شده

قبل از هر چیز باید بگوییم که خرابی های ناشی از آب خوردگی و خیس شدگی به هیچ عنوان تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند. یعنی اگر گلکسی اس 10 پلاس شما که به تازگی آن را خریداری کرده‌اید در اثر آب خوردگی دچار مشکل شود نمی‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از گارانتی گوشی برای تعمیر رایگان آن استفاده کنید! در این شرایط کل هزینه تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده بر عهده مشتری خواهد بود. بنابراین لزومی ندارد که حتما برای تعمیر دستگاه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید. متاسفانه عموما این نمایندگی ها سعی می‌کنند از تعمیر گوشی های آب خورده دوری کنند و همچنین تعمیرات این دسته از گوشی های معیوب در نمایندگی های مذکور با سرعت بسیار پایینی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی گوشی سامسونگ تهران

به عنوان مثال در چند مورد دیده شده که نمایندگی، تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده را تا 2 هفته طول داده است! این موضوع در حالی است که در بدترین شرایط تعمیر Galaxy S10 آب خورده می‌تواند در کمتر از 4 روز انجام شود. بنابراین بهتر است برای تعمیر گوشی که در اثر آب خوردگی و تماس با مایعات خراب شده به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه نکنید و انجام این کار را به دیگر مراکزی که سرویس مذکور را با کیفیت بهتری ارائه می‌دهند مراجعه داشته باشید. شرکت موبایل کمک یکی از مراجعی است که می‌توانید تعمیرات سامسونگ اس 10 پلاس آب خورده خود را به آن واگذار کرده و بدین ترتیب شانس تعمیر شده گوشی خویش را چند برابر کنید.

 

برای تعمیر سامسونگ S10 Plus آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعمیر گلکسی اس 10+ آب خورده

مدت زمان تعمیر گوشی سامسونگ که در اثر آب خوردگی و تماس با آب دچار خرابی شده به طور دقیق قابل پیش‌بینی نیست اما عموما این تعمیر نسبت به سایر تعمیرات رایج مثل تعویض ال سی دی و باتری به مراتب زمانگیرتر است چون در این تعمیر باید قطعات معیوب در مرحله اول شناسایی شوند. در مرحله دوم باید این قطعات تعمیر یا تعویض گردند و در مرحله سوم باید تعمیرات صورت گرفته تست شوند. در برخی مواقع احتمال دارد سه مرحله نام برده شده چندین و چند بار تکرار شوند تا در نهایت بهترین نتیجه از تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده به دست آید. بنابراین زمان دقیق مورد نیاز برای تعمیر کردن گوشی سامسونگ گلکسی s10 پلاس که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده مشخص نیست و بهتر است در انجام این تعمیر عجله‌ای نشود تا بهترین کیفیت از نتیجه آن حاصل گردد. کارشناسان موبایل کمک سعی می‌کنند همیشه تعادل مابین سرعت و کیفیت تعمیر را حفظ کنند تا بدین ترتیب تعمیراتی همچون تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده در سریع ترین بازده زمانی و با بهترین کیفیت انجام گیرد.

تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده

 

تعمیر Galaxy S10 Plus آب خورده را به موبایل کمک بسپارید!

کارشناسان موبایل کمک با استفاده از جدیدترین ابزارها و تجهیزات روز دنیا می‌توانند تعمیر گوشی های آب خورده و خاموش را برایتان امکانپذیر کنند. البته انجام تعمیرات روی گوشی هایی که در اثر تماس با مایعات خاموش شده‌اند شامل ضمانت نمی‌شود، چون واقعا نمی‌توان پیش‌بینی کرد که شدت آب خوردگی دستگاه چقدر بوده و تا چه اندازه به گوشی موبایل آسیب وارد شده است. اما به هر حال با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید شانس تعمیر گوشی آب خورده خودتان را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن محک بزنید. تعمیر گلکسی S10 پلاس آب خورده در این شرکت بارها و بارها انجام شده و رضایت مشتریان را در پی داشته است، بنابراین می‌توانید برای انجام این کار از خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعمیر سامسونگ S10 Plus آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تیم موبایل کمک سعی می‌کنند تا تعمیرات مورد نیاز مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند و کمترین هزینه را هم از آن ها دریافت کنند. نکته جالب اینجاست که برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به خروج از منزل ندارید و حتی دریافت گوشی معیوب از شما و تحویل آن توسط پیک رایگان شرکت انجام می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ S10 Plus

قطعات گوشی سامسونگ S10 Plus

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ