تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت J3 2016 سامسونگ – J320 | موبایل کمک

متاسفانه دکمه هوم گوشی گلکسی J3 2016 سامسونگ (Samsung Galaxy J3 2016) یکی از قطعات حساسی است که در این گوشی زیاد دچار خرابی و مشکل می‌شود. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با ما همراه باشید.

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چطور از خراب شدن دکمه هوم گوشی J3 2016 جلوگیری کنیم؟

دلایل زیاد و مختلفی ممکن است منجر به خراب شدن دکمه هوم گوشی هایی مثل گلکسی J3 2016 سامسونگ شوند اما در این میان برخی از این دلایل شایع تر و تاثیرگذارتر هستند. بنابراین با شناخت این عوامل و دوری کردن از آن ها می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن دکمه هوم گوشی گلکسی جی 3 2016 جلوگیری کنید. یکی از این دلیل مربوط به مراقبت از موبایل برای وارد نشدن ضربه و فشار به آن می‌شود. سعی کنید همیشه مراقب گوشی خود باشید تا خدای نکرده از دستتان نیفتد یا فشاری بر روی آن اعمال نشود. اعمال فشار و ضربه به لبه های زیرین قاب گلکسی J3 2016 می‌تواند به دکمه هوم آن آسیب بزند و در خیلی از مواقع دلیل اصلی خراب شدن این قطعه بوده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J3 2016  

استفاده نکردن با دست خیس از گوشی را هم به عنوان یکی دیگر از موثرترین روش ها برای جلوگیری از خراب شدن دکمه هوم گوشی J3 2016 در نظر داشته باشید. متاسفانه کاربران زیادی عادت دارند که با دست خیس یا حتی نمناک از گوشی استفاده کنند. فراموش نکنید که گوشی هایی مثل Galaxy J3 2016 ضد آب نیستند و آب و مایعات می‌توانند از لبه های دکمه هوم آن ها وارد دستگاه شده و به فلت دکمه هوم آسیب بزنند. با رعایت این مورد هم تا حد زیادی از خراب شدن دکمه هوم گوشی جلوگیری خواهید کرد. اگر این موارد را رعایت کردید اما باز هم دکمه هوم دستگاه با مشکل رو به رو شده، مطمئن باشید که شما در به وجود آمدن آن مشکل نقشی نداشته‌اید و اگر گوشی گارانتی داشته باشد، می‌توانید آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه تعمیر کنید.

 

تعمیر دکمه هوم J3 2016

تعمیر دکمه هوم گوشی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر گوشی گلکسی جی 3 2016 شما گارانتی داشته باشد و دکمه هوم آن بدون دخالت شما خراب شود، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ آن را بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای تعمیر کنید. البته در نظر داشته باشید که کارشناس مرکز باید دخیل نبودن شما در پروسه خرابی دکمه هوم گوشی را تایید کند، در غیر این صورت و اگر مشخص شود عواملی مثل ضربه، فشار یا آب خوردگی منجر به خراب شدن دکمه هوم گلکسی J3 2016 شما شده‌اند، دیگر نمی‌توانید تحت گارانتی آن را تعمیر کنید و باید هزینه تعمیر را از جیب پرداخت نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی گلکسی J3 2016 آب خورده 

متاسفانه در خیلی از مواقع دیده شده که کارشناسان نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ دائما سعی می‌کنند کاربر را در خرابی هایی که در گوشی های تحت گارانتی ایجاد می‌شود دخیل نمایند و بدین ترتیب از تعمیر رایگان گوشی و تحت گارانتی دوری کنند. همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ با آن مواجه خواهید شد مربوط به صرف زمان طولانی برای تعمیر گوشی ها می‌شود. به عنوان مثال ممکن است تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 در نمایندگی های سامسونگ تا 1 هفته هم طول بکشد، در حالی که انجام این تعمیر شاید 2 ساعت هم زمان لازم نداشته باشد. بنابراین تصور نکنید که همیشه مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین گزینه برای تعمیر گوشی های شماست.

هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016

یکی از مهمترین سوالاتی که احتمالا در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 می‌شود. خوشبختانه با توجه به اینکه دکمه هوم گوشی مذکور از اسکنر انگشت بهره‌مند نیست، قیمت نسخه اورجینال آن چندان زیاد نخواهد بود. بنابراین خیلی نگران هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 نباشید. هزینه انجام این تعمیر در مقایسه با هزینه تعمیراتی همچون تعویض تاچ ال سی دی گوشی که در مقاله تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی جی 3 سامسونگ (2016) در موبایل کمکدر مورشد صحبت کردیم، به مراتب کمتر است. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه و قیمت ممکن تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 خود را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده نمایید. موبایل کمک بستری را فراهم می‌کند که شما ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرید و حتی برای واگذاری گوشی به تعمیکار هم نیازی به خروج از منزل نداشته باشید. برای آشنایی بیشتر با خدمات تعمیر موبایل در مرکز موبایل کمک به مطالعه مقاله تعمیر فوری گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک همراه با ضمانت بپردازید.

 

تعویض دکمه هوم گلکسی J3 2016

مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 2016

خوشبختانه تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 از تعمیرات زمانگیر این گوشی نیست و نهایتا طی چند ساعت قابل انجام خواهد بود. اگر تعمیرکاری که قرار است این قطعه را در گئشی شما تعویض یا تعمیر کند تجربه کافی برای انجام این کار داشته باشد، می‌توانید ظرف مدت زمانی در حدود 2 ساعت این پروسه را تکمیل کند. با این حال دیده می‌شود که در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران موبایل بنا به دلایل مختلف برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 از مشتری چند روز زمان می‌خواهند! عموما هم این تعمیکراران مدعی می‌شوند که سرشان شلوغ است و نمی‌توانند گوشی شما را سریع تعمیر کنند. اگر می‌خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 خود را انجام دهید و ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خویش را با ضمانت تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ  

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 توسط کارشناسان این مرکز

اگر می‌خواهید یک سرویس سریع، با کیفیت، مطمئن و متفاوت را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. موبایل کمک شرکتی است که امکان ثبت سفارش تعمیرات موبایل را به صورت آنلاین یا تلفنی در کشورمان فراهم کرده و تمام تعمیراتی که توسط کارشناسانش انجام می‌شوند شامل ضمانت خواهند بود. ضمن اینکه دریافت گوشی خراب شده از متشری و تحویل گوشی تعمیر شده به وی همگی توسط پیک موبایل کمک انجام می‌شوند و مشتری هیچ نیازی به خروج از منزل برای تعمیر دکمه هوم و به طور کلی تعمیرات گلکسی J3 2016 نخواهد داشت. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 2016 خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

خرید قطعات موبایل

ال سی دی Samsung J3 2016

قطعات گوشی سامسونگ جی 3 2016

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ