تعمیر یا تعویض ال سی دی A30s سامسونگ – A307 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A30s سامسونگ – A307 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A30s سامسونگ – A307 | موبایل کمک

از تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A30s گرفته تا امکان ترمیم تاچ شکسته این گوشی و تعمیر ال سی دی آن همگی سؤالاتی هستند که ذهن مخاطبین را به خود مشغول نموده اند. همه به دنبال راهی برای دریافت بالاترین سطح کیفیت خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s با بهینه ترین هزینه ها و قیمت ها می باشند. از این رو، بر آن شدیم تا در یک مقاله کامل به بررسی همه این جزئیات درباره روند تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ A30s پرداخته و همه این سؤالات را برای کاربران پاسخگو باشیم. استفاده از نکات این مقاله باعث می شود تا کاربران موبایل کمک بدون هیچ دغدغه ای بتوانند بهترین تصمیم را برای موبایل خود گرفته و بعد از پایان تعمیر موبایل خود دوباره آن را مانند روز اول و با کیفیت روز اول در اختیار داشته باشند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه در چند سال اخیر خدمات تعمیرات موبایل سمت و سوی خوبی نگرفته است. اکثریت کاربران بر این عقیده هستند که بعد از اولین تعمیر گوشی یا تعویض یکی از قطعات آن بایستی برای به پایان رسیدن عمر گوشی لحظه شماری کرده و به زودی شاهد این مسئله خواهند بود. حتی از همان روزهای نخست بعد از تعمیرات موبایل سامسونگ و مخصوصاً تعویض تاچ ال سی دی آن به دنبال خرید موبایل های جدیدتر هستند. اما غافل از اینکه استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ نمی تواند همه چیز را برای آنها برعکس نماید. با استفاده از به روزترین خدمات در این مراکز کاربران می توانند بدون دغدغه موبایل خود را دقیقا مانند روز اول در اختیار داشته باشند و خود را از تعمیرات چند باره بی نیاز کنند. در ادامه بیشتر درباره این موضوع و شرایط آن صحبت خواهیم کرد. همراه ما در موبایل کمک بمانید.

 

تاچ ال سی دی A30s

 

مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تعمیر ال سی دی

برای اینکه شرایط تعویض ال سی دی سامسونگ A30s را بهتر درک کنید، ابتدا مزیت های انجام این خدمات در نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ را با هم مرور می کنیم. این مزیت‌ها به شرح زیر می باشند:

این اولین نگرانی برای کاربرانی است که به دنبال دریافت خدمات تعویض ال سی دی گوشی خود به مراکز تعمیرات گوشی سامسونگ مراجعه می نمایند. اما با خدمات نمایندگی رسمی، شما بدون هیچ دغدغه ای می توانید از بهینه ‌ترین قیمت ال سی دی A30s بهره‌مند گردید.

 • تعمیر ال سی دی جایگزین تعویض آن می شود.

بسیاری از تعمیرکاران به دلیل نداشتن اطلاعات، امکانات و البته تخصص کافی بعد از اولین خطایی که در ال سی دی گوشی کاربران مشاهده می نمایند، نسخه تعویض آن را پیچیده و کاربر را از امکان ترمیم تاچ آسیب دیده گوشی و تعمیر ال سی دی آن نا امید می سازند. اما واقعیت این است که برخی از موارد خرابی های ال سی دی امکان تعمیر داشته و کاربران می توانند از این خدمات استفاده کنند.

 • موبایل خود را در اسرع وقت تحویل خواهید گرفت.

معطلی های خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s دلایل مشخصی دارد. در درجه اول احتمالاً قطعات جایگزین در دسترس تعمیرکار وجود ندارد. از این رو با وقت گرفتن از کاربر سعی در تأمین این قطعه دارد. در درجه دوم هم ممکن است خود تخصص کافی برای انجام این عملیات را نداشته باشد و به ناچار برای ارجاع آن به تعمیرکاری دیگر از شما وقت اضافی بگیرد. اما در نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ هیچکدام از این دغدغه ها و مشکلات وجود نداشته و شما در کمتر از چند ساعت می توانید تاچ ال سی دی سامسونگ خود را تعویض یا تعمیر نمایید.

بیشتر بخوانید:  تعمیر تاچ ال سی دی

نکاتی مهم برای تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s

در مواقعی مشاهده شده که کاربران برای صرفه جویی در هزینه ها به دنبال اجرای عملیات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s در منزل بوده و سعی دارند مشکلات ال سی دی سامسونگ خود را خودشان ترمیم کنند. هر چند این مهم می تواند بسیار خطرناک باشد و آسیب های بیشتری را نیز برای موبایل کاربران به دنبال داشته باشد، با این وجود سعی کرده ایم در ادامه با ذکر برخی نکات مهم و احتیاطی درباره روند این تعمیرات، از بروز آسیب های بیشتر در این زمینه جلوگیری کرده و به شما راهنمایی هایی از این بابت ارائه نماییم. این نکات به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض LCD سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

 

استفاده از ابزارهای مناسب

در درجه اول برای تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض ال سی دی گوشی A30s بایستی ابزارهای مناسب تهیه نمایید. استفاده از ابزارهای متفرقه برای تعمیرات سامسونگ می تواند آسیب های دو چندانی برای موبایل شما ایجاد کرده و شما را از کرده خود پشیمان نماید.

استفاده از تجهیزات مدرن

دومین نکته برای انجام عملیات تعویض ال سی دی گوشی، استفاده از تجهیزات مدرن و به روز است. هر چند تهیه این تجهیزات ممکن است برای کاربران سخت باشد اما با این حال در صورت عدم استفاده از چنین وسایلی علاوه بر اینکه در هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ A30s خود صرفه جویی نخواهید داشت، بلکه حتی ممکن است با ایجاد آسیب های بیشتر این هزینه را چند برابر نمایید.

استفاده از تاچ ال سی دی اورجینال A30s

در ادامه نحوه تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ را با هم مرور خواهیم نمود. کاربران می بایست از این نکات برای تهیه این قطعه اورجینال استفاده کرده و با خیال راحت تری اقدام به تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s خود نمایند.

 

تاچ ال سی دی A30s

 

رعایت نکات احتیاطی در روند تعویض تاچ ال سی دی

علاوه بر نکات ذکر شده برخی موارد احتیاطی هم وجود دارد که در حین انجام عملیات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s می بایست به آنها نیز دقت کافی داشته باشید. این نکات به صورت تیتروار به شرح زیر می باشد:

 • در هنگام اجرای عملیات ترمیم تاچ شکسته گوشی، مایعات را از میز کار خود دور نگه دارید.
 • حتما پیچ ها و قطعه های باز شده از موبایل سامسونگ خود را در فضای مشخصی نگهداری کنید تا گم نشوند.
 • حتما مراحل تعویض ال سی دی گوشی خود را با احتیاط و صبر و حوصله انجام دهید. عجله کردن می تواند برای شما گران تمام شود.

بیشتر بخوانید:  گلس ال سی دی گوشی سامسونگ

نحوه تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ A30s

تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ A30s به این راحتی ها نیست و هر کسی نمی تواند این تشخیص را داشته باشد. اما با این حال نکاتی وجود دارد که می توان از آن برای این تشخیص استفاده نمود.

 • در درجه اول به کیفیت بسته بندی محصول دقت نمایید.
 • قیمت محصولات نیز می تواند در این تشخیص شما را یاری سازد.
 • در قدم بعدی بعد از نصب ال سی دی جایگزین می توانید نسبت به این تشخیص اقدام نمایید.
 • شفافیت تصویر موبایل خود را بسنجید و آن را با سابق مقایسه نمایید.
 • روشنایی صفحه نمایش خود را نیز چک کنید. معمولاً قطعات فیک و تقلبی نمی توانند روشنایی قابل قبولی داشته باشند.
 • لوگو قطعه را نیز بررسی کنید.
 • شماره سریال روی محصول را نیز چک کنید. محصولات اورجینال دارای شماره سریال مخصوصی هستند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A30s کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در نهایت همه این نکات تنها راه هایی برای تشخیص اصل بودن ال سی دی گوشی سامسونگ می باشند. استفاده از این نکات تنها راهنمایی برای شما است تا بتوانید از این ترفندها برای این تشخیص استفاده نمایید. اما با این حال گاها این تشخیص واقعاً سخت شده و بدون داشتن تجربه کافی در این زمینه نمی توان تفاوت میان اصل و فیک بودن یک قطعه را سنجید. برای اینکه کاربران در هنگام تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s خیال خود را نسبت به این موضوع راحت نمایند یک راه حل مشخص پیش پای خود دارند. استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ و فروشگاه های معتبر می تواند این دغدغه شما را حل نموده و فارغ از همه راه های تشخیص اصل بودن ال سی دی ، شما را به این قطعه اورجینال برساند.

زمان لازم برای تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s

یکی دیگر از دغدغه های بزرگ کاربران در هنگام انجام عملیات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s زمان لازم برای انجام این خدمات می باشد. کسب و کارهای امروزی به گونه ای است که اکثر کاربران دائماً برای مدیریت کارها و برنامه های خود نیاز به موبایل خواهند داشت. از این رو نبود این وسیله برای چند روز می تواند مشکلات عدیده ای برای کاربران به وجود آورده و حتی ضررهایی را نیز برای آنها به دنبال داشته باشد. از این جهت آنها همیشه نگران زمان لازم برای انجام خدمات تعویض ال سی دی گوشی خود هستند. اما واقعاً زمان لازم برای انجام خدمات تعویض ال سی دی گوشی چقدر خواهد بود؟

 بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی محصولات سامسونگ 

هر کدام از روندهای تعمیرات گوشی سامسونگ شرایط خاص خود را دارد. ممکن است این زمان برای برخی از این عملیات ها بیشتر بوده و برخی هم کمتر باشد. اما با این حال تعمیرگاه مجاز موبایل سامسونگ می تواند این خدمات را در زمان بهینه تری برای کاربران به انجام برساند. در اختیار داشتن همه تجهیزات باعث می شود تا تعمیرکار در همان لحظه برای انجام خدمات اقدام کرده و بدون معطلی این خدمات را به کاربران بدهد.

تاچ ال سی دی A30s

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

جمع بندی تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s در موبایل کمک

به بررسی برخی از مهم ترین چالش های موجود در خدمات تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر ال سی دی گوشی A30s پرداختیم. این چالش ها هر از چند گاهی اجتناب ناپذیر خواهند بود اما راه حل هایی هم دارند. موبایل کمک با داشتن یک تیم حرفه ای در بخش های مختلف تعمیرات موبایل سامسونگ می تواند این دغدغه های کاربران ایرانی را تا حد زیادی از بین ببرد. در موبایل کمک:

 • شما نیاز به خرید قطعه موبایل از سایر مراکز نخواهید داشت.
 • می توانید در اسرع وقت موبایل خود را مانند روز اول در اختیار داشته باشید.
 • برای تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A30s گارانتی دریافت خواهید نمود.
 • در صورت ممکن برای تعویض ال سی دی شکسته و ترمیم تاچ شکسته گوشی A30s شما اقدام خواهد شد.
 • هیچ نگرانی از بابت استفاده از قطعات غیر اورجینال در عملیات تعویض ال سی دی A30s نخواهی داشت.
 • قیمت LCD A30s به بهینه ترین حالت تنظیم خواهد شد.
 • از نرخ های مصوب اتحادیه برای تنظیم فاکتور هزینه ها استفاده می شود.

با استفاده از خدمات موبایل کمک می توانید یک قدم بزرگ برای حفظ کیفیت موبایل خود بعد از انجام تعمیرات گوشی سامسونگ خود بردارید.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ A30s

قیمت تاچ ال سی دی A30s

قیمت ال سی دی A30s

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ