تعمیر یا تعویض ال سی دی Galaxy S Light Luxury | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی Galaxy S Light Luxury | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی Galaxy S Light Luxury | موبایل کمک

برای تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس لایت لاکچری (Samsung Galaxy S Light Luxury) باید دقت بالایی صرف شود و بهتر است که این تعمیر توسط نمایندگی سامسونگ یا مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک انجام شود. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury را با اطمینان انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S Light Luxury کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury سامسونگ

عموما ال سی دی گوشی به دو شیوه مختلف یا بهتر بگوییم در دو حالت خراب می‌شوند و تعمیر دستگاه هر یک از این حالت ها با روش متفاوتی انجام خواهد شد. حالت اول مربوط به شرایطی می‌شود که بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی موبایل به درستی کار نمی‌کند یا کلا از کار افتاده باشند. به عنوان مثال ممکن است در اثر ضربه‌ای که به گوشی شما وارد شده، ال سی دی آن روشن نشود یا علیرغم روشن بودن LCD، تاچ گوشی کار نکند یا لکه سیاه رنگی در بخشی از LCD به وجود آید. در اینگونه مواقع برای تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury باید کل مجموعه تاچ و LCD گوشی تعویض شوند. یعنی اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی گلکسی S Light Luxury مشکلی به وجود آید باید ال سی دی گوشی کاملا تعویض شود.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury | نمایندگی سامسونگ

 

اما حالت دوم مربوط به شرایطی می‌شود که بنا به هر دلیل مثل افتادن موبایل از دست کاربر یا وارد شدن ضربه به آن، صفحه نمایش دستگاه بشکند اما تاچ ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار می‌کنند. اگر شرایط این چنینی در گوشی شما به وجود آمده باشد نیازی به تعویض کامل تاچ و LCD نخواهید داشت و با تعویض گلس شکسته گوشی می‌توانید مشکل را برطرف کنید که در ادامه سعی می‌کنیم بیشتر در رابطه با نحوه انجام این کار و جزئیات آن صحبت کنیم. بنابراین در کل دو حالت برای تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury وجود دارد که در یکی از آن ها کل LCD و تاچ تعویض می‌شود و در حالت دیگر فقط گلس روی ال سی دی تعویض خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی S Light Luxury

تعویض تاچ ال سی دی گوشی

در حالتی که نیاز باشد تاچ LCD گوشی به طور کامل تعویض شوند به هیچ وجه نباید تعمیرات به دست هر تعمیرکاری واگذار گردد. برای انجام این کار بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر کیفیت عملکرد LCD بعد از تعویض برایتان حائز اهمیت است حتما از ال سی دی اورجینال استفاده شود. امکان استفاده از ال سی دی های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی هم در اینگونه مواقع وجود دارد اما کیفیت ال سی دی های کپی نسبت به اورجینال به مراتب کمتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های مابین LCD های اورجینال و کپی توصیه داریم به مطالعه مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟بپردازید. به خاطر داشته باشید که تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury پروسه حساسی را به همراه دارد و برای انجام این کار بهتر است فقط از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی

 

برای تعویض LCD سامسونگ S Light Luxury کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی گوشی

اما در حالتی که شکستگی های روی صفحه نمایش عمیق نباشند و فقط بر روی گلس گوشی به وجود آیند می‌توانید با تعویض گلس مشکل را برطرف سازید. تعویض گلس شاید هزینه کمتری نسبت به تعویض ال سی دی داشته باشد اما اهمیت آن کمتر از تعویض LCD نیست و برای انجام آن باید دقت بالایی صرف شود. همچنین برای تعویض گلس ال سی دی گوشی باید از دستگاه های پیشرفته‌ای هم استفاده به عمل آید. تعویض گلس شامل چهار مرحله اصلی می‌شود و در مقایسه با تعویض ال سی دی به زمان بیشتری نیاز دارد. مراحلی که باید در این پروسه طی شوند به شرح زیر هستند:

 • جداسازی ال سی دی: در قدم نخست باید LCD گوشی از بدنه آن جدا شود. این کار توسط تعمیرکار انجام خواهد شد.
 • جداسازی گلس شکسته: در این مرحله گلس شکسته LCD با استفاده از دستگاه های خاص از روی ال سی دی جدا می‌شود.
 • لمینیت گلس جدید: در این مرحله باید یک گلس LCD جدید بر روی صفحه نمایش گوشی نصب شود. انجام این کار با دستگاه پیشرفته‌ای صورت می‌پذیرد که اصطلاحا به آ دستگاه لمینیت یا لمینیت کننده می‌گوییم.
 • حباب زدایی: در مرحله آخر هم باید حباب زدایی از صفحه نمایش گوشی انجام شود. حباب زدایی پروسه‌ای است که به موجب آن حباب های مابین گلس ال سی دی و خود ال سی دی از بین برده می‌شوند.

در طول انجام پروسه فوق باید کارشناسان و تعمیرکارانی که در دوره های تخصصی و خاص شرکت کرده‌اند به نحوه عملکرد دستگاه های مذکور نظارت داشته باشند. بنابراین تعویض گلس ال سی دی گوشی کار آسانی نیست و نیازمند دقت بالایی خواهد بود. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury شما با این روش انجام شود از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس موبایل

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury سامسونگ

یکی از مهمترین سوالاتی که بعد از خراب شدن LCD گوشی سامسونگ گلکسی اس لایت لاکچری یا هر گوشی دیگری در ذهن افراد به وجود می‌آید این است که چه هزینه باید برای تعمیرات آن پرداخت شود. هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی  S Light Luxury به نوع تعمیر و همچنین کیفیت قطعاتی بستگی دارد که در گوشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر قرار باشد ال سی دی و تاچ گوشی به طور کامل تعویض شوند و یک LCD و تاچ اورجینال در دستگاه نصب گردد، هزینه تعمیر بیشترین مقدار ممکن را شامل خواهد شد. ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S Light Luxury با کیفیت است و طبیعتا قیمت نسخه اورجینال آن ارزان نخواهد بود. با این حال با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید با کمترین هزینه و قیمت ممکن تعویض LCD این گوشی را انجام دهید و یک LCD اورجینال را در آن نصب کنید.

برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury می‌توانید از ال سی دی های غیر اورجینال یا کپی هم استفاده به عمل آورید اما توصیه ما این است که حتما یک LCD اورجینال و با کیفیت را در این گوشی نصب کنید. ال سی دی های کپی وضوح تصویر، روشنایی و زمان پاسخگویی خیلی مطلوبی ندارند و به همین جهت نمی‌توانند کیفیت اولیه و LCD فابریک گوشی را ارائه کنند. اگر بتوانید تعمیر گوشی را با تعویض گلس انجام دهید هم صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه خواهید داشت. هزینه تعویض گلس ال سی دی سامسونگ گلکسی S Light Luxury به مراتب از هزینه تعویض کامل تاچ و LCD این گوشی کمتر خواهد بود، اما فراموش نکنید که انجام این کار فقط در شرایطی امکانپذیر است که علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش، تاچ و LCD موبایل بدون مشکل کار کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury | نمایندگی سامسونگ

 

گارانتی و بیمه موبایل و تعمیر رایگان ال سی دی

اگر گوشی سامسونگ Galaxy S Light Luxury شما گارانتی دارد و برای ال سی دی آن مشکلی به وجود آمده، احتمال اینکه بتوانید به صورت رایگان آن را تعمیر کنید بسیار ضعیف است. متاسفانه ضوابط گارانتی موبایل به گونه‌ایست که در قبال مشکلاتی مثل خرابی ناشی از ضربه خوردن، خرابی ناشی از آب خوردگی و سایر خرابی هایی که کاربر و عوامل محیطی در آن دخیل باشند غرامت پرداخت نمی‌کند. به بیان دیگر گارانتی موبایل فقط در شرایطی هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury را پرداخت خواهد کرد که خرابی ال سی دی به صورت خود به خود ایجاد شده باشد. برای آشنایی بیشتر با ضوابط گارانتی گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟بپردازید. بنابراین تعمیر رایگان ال سی دی گوشی با استفاده از گارانتی فقط در شرایط خیلی خاص قابل انجام خواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S Light Luxury کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما در سمت مقابل بیمه موبایل به راحتی غرامت تعمیر LCD گلکسی S Light Luxury را تحت هر شرایط پرداخت می‌کند. یعنی اگر موبایل شما از بیمه بهره‌مند باشد خیلی راحت می‌توانید تعمیر رایگان ال سی دی گوشی را انجام دهید. بیمه موبایل حتی در شرایطی که سهل انگاری کاربر و عوامل محیطی منجر به خراب شدن LCD گوشی شده باشند هم در قابل مشکل به وجود آمده غرامت پرداخت می‌کند. برای آشنایی بیشتر با بیمه موبایل  مزیت های آن نسبت به گارانتی توصیه می‌کنیم به مطالعه مقالهمزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ بپردازید. اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که بهترین بیمه موبایل در حال حاضر کدام بیمه است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع هم می‌توانید به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمکبپردازید.

 بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury

با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی از قبیل تعمیر LCD گوشی گلکسی S Light Luxury را با بهترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده که کمترین دردسر را برای کاربر به همراه داشته باشد و امکان تعمیر گوشی کاربران را با بهترین قیمت ممکن فراهم آورد. مراحلی که باید برای انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ طی شوند به شرح زیر هستند:

 • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
 • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
 • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
 • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع و بدون دردسر را تجربه کنید و حتی لازم نیست که در کارهای روزمره خودتان وقفه‌ای ایجاد نمایید و به مراکز تعمیرات گوشی مراجعه حضوری داشته باشید.  علاوه بر این، بکارگیری خدمات موبایل کمک می‌تواند مزیت های دیگری را هم براتان به همراه داشته باشد که برخی از اصلی ترین آن ها شامل موارد زیر می‌شود:

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury | نمایندگی سامسونگ

 

 • صرفه جویی در زمان: وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ برای تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury استفاده کنید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان خواهید داشت چون نه برای ثبت سفارش و نه برای انجام تعمیرات نیازی به مراجعه حضوری و درگیری با ترافیک شهری ندارید. تحویل گوشی هم بعد از انجام تعمیرات درب منزل صورت می‌پذیرد. بنابراین مادامی که گوشی شما در حال تعمیر است می‌توانید به سایر کارهای روزمره خودتان رسیدگی کنید.
 • سرعت عمل بالا: یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک مربوط به سرعت عمل بالا می‌شود. تعمیرات تخصصی گوشی در این مرکز عموما ظفر چند ساعت تکمیل خواهد شد.
 • قیمت مناسب: موبایل کمک سعی کرده مناسب ترین قیمت ممکن را به عنوان تعرفه خدماتش در نظر بگیرد تا کاربران بتوانند با کمترین قیمت ممکن تعمیرات تخصصی موبایل خود را با خیالی آسوده انجام دهند.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود تا دوره زمانی مشخصی دارای گارانتی خواهند بود. بنابراین وقتی از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات راحت می‌شود و از گارانتی بهره‌مند خواهید شد.
 • بکارگیری قطعات اورجینال: موبایل کمک تضمین می‌کند که کارشناسانش در گوشی مشتریان فقط از قطعات موبایل اورجینال استفاده خواهند کرد. قطعاتی که موبایل کمک در تعمیر گوشی مشتریان مورد استفاده قرار می‌دهد از با کیفیت ترین نمونه های موجود بوده و به صورت مستقیم از شرکت های تولید کننده دستگاه وارد کشور می‌شوند.
 • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته: در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات وجود دارند تا تعمیر گوشی مشتریان با استفاده از این تجهیزات به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت های خدمات موبایل کمک به شمار می‌روند. بنابراین اگر در پی تعمیر ال سی دی Galaxy S Light Luxury خود هستید و می‌خواهید به با اطمینان کامل این تعمیر را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ