تعویض باتری S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک تعویض باتری S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

تعویض باتری S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

باتری گوشی های موبایل به مرور زمان دچار افت کیفیت شارژدهی می‌شود و گوشی گلکسی S10e سامسونگ هم از این موضوع مستثنا نیست. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض و تعمیر باتری Galaxy S10e را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چگونه از خالی شدن زود به زود شارژ باتری گوشی جلوگیری کنیم؟

خالی شدن زود به زود شارژ باتری گوشی های موبایلی یکی از معضلاتی است که کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. به دلیل افزایش ظرافت طراحی گوشی ها و همچنین بکارگیری صفحه نمایش های بزرگ تر و با کیفیت تر در آن ها، میزان مصرف شارژ باتری این گجت ها افزایش یافته اما ظرفیت باتری آن ها فقط تا اندازه مشخصی قابل افزایش است. این روزها باتری اغلب گوشی های موبایل در بهترین حالت می‌توانند حدود یک روز انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین کنند و گلکسی S10e سامسونگ هم از این موضوع مستثنا نیست. اما آیا راهی برای افزایش قدرت شارژدهی باتری گوشی Galaxy S10e وجود دارد؟ اگر باتری گوشی زود به زود خالی می‌شود دلیل آن چیست و چطور می‌توان از بروز این مشکل جلوگیری کرد؟

بدین منظور توصیه می‌کنیم ابتدا اقداماتی که در مقاله آموزش جلوگیری از خالی شدن شارژ باتری گوشی موبایل (اندروید و آیفون) به آن ها اشاره شده‌اند را انجام دهید. با ایجاد تغییر در این موارد می‌توانید تا حد زیادی مصرف انرژی و شارژ باتری گوشی گلکسی S10e یا هر گوشی دیگری که در اختیار دارید را کنترل کنید. اگر مشکل زود خالی شدن شارژ باتری دستگاه با استفاده از روش هایی که در مقاله مذکور بیان شده‌اند رفع شد، می‌توانید بدون نیاز به تعویض باتری دستگاه همچنان از آن استفاده کنید اما اگر با در نظر گرفتن این تنظیمات همچنان شارژ باتری گوشی شما زود به زود خالی می‌شود، احتمالا باید به فکر تعویض باتری گلکسی S10e باشید چون حتما باتری گوشی شما عمر خود را کرده و حالا نوبت تعویض آن فرا رسیده است!

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10e 

 

تعمیر باتری S10e سامسونگ

 

افت تدریجی ظرفیت باتری های لیتیوم یونی

اگر دقت کرده باشید همیشه گوشی موبایل در هفته و ماه های ابتدایی خیلی بهتر شارژ نگه می‌دارند و باتری آن ها بازده بهتری دارد. اما به مرور و با گذشت زمان کیفیت شارژدهی باتری دستگاه افت می‌کند و این موضوع با گذشت تقریبا یک سال کاملا قابل درک می‌شود. اما دلیل بروز این مسئله چیست؟ دلیل افت کیفیت شارژدهی باتری گوشی های موبایل با ساختار باتری های لیتیوم یونی ارتباط دارد که در این گجت ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که پیش از این در مقاله همه چیز در مورد تعویض باتری آیفون و اندروید ؛ بهترین زمان تعویض اشاره داشتیم، باتری های لیتیوم یونی با قرار گرفتن در سیکل های شارژ و به مرور زمان بخشی از توان و ظرفیت اولیه خود را از دست می‌دهند. به عنوان مثال اگر ظرفیت باتری شما 3000 میلی آمپر ساعتی باشد، ممکن است بعد از یک سال استفاده از گوشی، ظرفیت باتری آن به چیزی در حدود 2400 میلی آمپر ساعت کاهش یابد. در این شرایط وقتی شما گوشی خود را فول شارژ کنید، عملا 2400 میلی آمپر ساعت شارژ در باتری آن ذخیره شده که متعاقبا برای تامین انرژی مورد نیاز دستگاه خیلی مناسب نخواهد بود.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی اصلی تعمیرات گوشی سامسونگ  

باتری گوشی گلکسی S10e سامسونگ هم از نوع لیتیوم یونی است و ظرفیت 3100 میلی آمپر ساعتی دارد. بنابراین باتری این گوشی سامسونگ هم به دلیل ساختار خودش به مرور زمان با افت کیفیت شارژدهی رو به رو می‌شود و بروز این مسئله امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. در این شرایط تنها راه رفع مشکل مربوط به تعویض باتری می‌شود. اما چطور می‌توانیم با اطمینان خاطر تعویض یا تعمیر باتری Galaxy S10e را انجام دهیم؟ هزینه تعمیر باتری Galaxy S10e چقدر است و انجام این تعمیر چقدر زمان لازم دارد؟ آیا بهتر است برای تعویض باتری گوشی به نمایندگی های رسمی سامسونگ مراجعه کنیم؟ در ادامه این مطلب سعی می‌کنیم پاسخ تمام این سوالات را خدمتتان ارائه نماییم.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر باتری Galaxy S10e سامسونگ چقدر است؟

خوشبختانه باتری یکی از ارزان ترین قطعات سخت افزاری گوشی موبایل سامسونگ است و باتری گلکسی S10e سامسونگ هم از این موضوع مستثنا نیست. هزینه تعمیر باتری Galaxy S10e در مقایسه با تعمیرات شایع دیگری مثل تعویض ال سی دی، تعمیر مادربرد و غیره که روی این گوشی انجام می‌شود به مراتب هزینه کمتری دارد. بنابراین اگر باتری گلکسی S10e شما به شیوه مناسب انرژی مورد نیاز دستگاه را تامین نمی‌کند، نگران هزینه تعویض آن نباشید و اقدامات لازم برای تعمیر باتری Galaxy S10e را انجام دهید. اگر می‌خواهید این تعمیر با کمترین هزینه ممکن و اطمینان از اورجینال بودن باتری جدید انجام گیرد، بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعویض باتری ایفون و اندروید

تعویض باتری گلکسی S10e سامسونگ چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه تعویض و تعمیر باتری Galaxy S10e خیلی زمانگیر نیست و اگر تعمیرکار به ابزارهای لازم برای انجام این تعمیر دسترسی داشته و تجربه تعمیرات گوشی های سامسونگ را هم داشته باشد، احتمالا در کمتر از 60 دقیقه می‌توانید باتری Galaxy S10e را تعویض کند. نکته‌ای که باید در تعویض باتری این گوشی در نظر گرفته شود مربوط به جداسازی قاب آن با ابزار مناسب و همچنین نصب مجدد لاستیک های آب بندی جدید در لبه های قاب گوشی می‌شود. در صورتی که بعد از تعویض و تعمیر باتری Galaxy S10e لاستیک های آب بندی جدیدی در لبه های قاب دستگاه نصب نشوند، گوشی خاصیت ضد آب خودش را از دست می‌دهد. بنابراین در زمان واگذاری گوشی خود به تعمیرکار حتما اشاره کنید که می‌خواهید لاستیک های آب بندی جدیدی هم در لبه های قاب گوشی نصب شوند تا خاصیت ضد آب دستگاه حفظ گردد و از بین نرود. فراموش نکنید با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض باتری گوشی سامسونگ گلکسی S10e را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داده و گوشی را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

تعمیر باتری سامسونگ Galaxy S10e

چگونه از اورجینال بودن باتری تعویضی مطمئن شویم؟

متاسفانه خیلی از تعمیرکاران سودجو سعی می‌کنند از اعتماد مشتریان سوء استفاده کنند و در برخی مواقع دیده شده که آن ها باتری های فیک و جعلی را به جای باتری اورجینال در گوشی مشتریان نصب می‌کنند و هزینه نصب باتری اورجینال را از آن ها دریافت می‌نمایند. در برخی مواقع هم دیده شده که حتی خود تعمیرکار به دلیل تجربه کم در این رشته متوجه نمی‌شود که باتری خریداری شده وی فیک و تقلبی است و خودش هم هزینه باتری اورجینال را به تامین کننده باتری پرداخت می‌کند. نصب باتری های تقلبی و غیر اورجینال در گوشی هایی مثل گلکسی S10e به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود چون این باتری ها نه تنها کیفیت شارژدهی خوبی ندارند، بلکه می‌توانند ریسک وقوع اتفاق هایی همچون آتش گرفتن و انفجار باتری و گوشی را هم در بر داشته باشند.

برای اینکه مطمئن شویم تعمیر باتری Galaxy S10e با نصب باتری اورجینال تکمیل می‌شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. تمام قطعاتی که در این مرکز عرضه شده و در گوشی مشتریان استفاده می‌شوند اورجینال هستند و از این نظر شامل ضمانت می‌شوند. بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک خیالتان از بابت اورجینال بودن باتری تعویضی گلکسی S10e راحت خواهد بود. اگر خودتان شخصا قادر به انجام تعمیرات موبایل و تعمیر باتری Galaxy S10e هستید هم می‌توانید با مراجعه به فروشگاه خرید قطعه موبایل یک عدد باتری اورجینال این گوشی را خریداری کنید و شخصا تعویض باتری آن را انجام دهید. خوشبختانه تعویض باتری گوشی Galaxy S10e کار خیلی سختی نیست و اگر تجربه نسبی در زمینه تعمیرات موبایل داشته باشید، احتمالا در کمتر از 90 دقیقه قادر به تعویض باتری آن خواهید بود.

 

برای تعویض باتری سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

از خدمات موبایل کمک برای تعمیر باتری Galaxy S10e استفاده کنید!

با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر باتری Galaxy S10e را بدون دردسر و نگرانی انجام دهید. کارشناسان موبایل کمک با بهره‌گیری از بهترین و جدیدترین ابزارهای روز دنیا تعمیراتی همچون تعویض باتری Galaxy S10e را انجام می‌دهند. باتری جدیدی که در گوشی مشتریان نصب خواهد شد از نظر کیفیت و اورجینال بودن ضمانت می‌شود و گوشی هم در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری تحویل داده می‌شود. خوشبختانه برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و تعمیر باتری Galaxy S10e هیچ نیازی به خروج از منزل ندارید و فقط کافیست یا بک تماس تلفنی یا با مراجعه به سایت موبایل کمک درخواست خود برای انجام تعمیرات مورد نیازتان را به ثبت برسانید.

برای ثبت سفارش تعویض باتری گلکسی S10e سامسونگ کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. پس از اینکه هماهنگی های لازم با شما انجام گرفت، کارشناس موبایل کمک به آدرستان اعزام و تعمیرات لازم را روی گوشی شما انجام می‌دهد یا گوشی توسط وی به شرکت ارجاع داده خواهد شد و پس از اینکه تعمیرات لازم بر روی آن انجام گرفت، پیک رایگان موبایل کمک آن را درب منزل به شما تحویل می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی اس 10 ای

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ