تعمیر یا تعویض ال سی دی A9 2018 سامسونگ – A920 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A9 2018 سامسونگ – A920 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A9 2018 سامسونگ – A920 | موبایل کمک

اگر تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A9 2018 سامسونگ (Samsung Galaxy A9 2018) شما دچار مشکل شده و عملکرد درستی ندارد نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A9 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر تاچ و ال سی دی، رایج ترین تعمیر گوشی Galaxy A9 2018

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تعمیرات ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی A9 2018 رایج ترین تعمیراتی هستند که روی این موبایل انجام می‌گیرند. در اغلب مواقع هم افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به تاچ ال سی دی موبایل سبب می‌شود تا وی برای تعمیر LCD گوشی خود به تعمیرکار مراجعه کند. بنابراین برای جلوگیری از آسیب دیدن ال سی دی موبایل سامسونگ تان همیشه سعی کنید مراقب آن باشید تا ضربه و فشاری به آن وارد نشود. همچنین سعی کنید از قاب و گارد های موبایل مناسب برای محافظت هر چه بیشتری از دستگاه استفاده نمایید.

قیمت تاچ و ال سی دی a9 2018 - قیمت ال سی دی a9 2018

در خیلی از مواقع هم دیده شده که نفوذ آب به داخل گوشی منجر به آسیب دیدن ال سی دی و تاچ آن می‌شود. پس تماس گوشی با آب هم می‌تواند از دیگر دلایل شایع خراب شدن تاچ ال سی دی Galaxy A9 2018 باشد. اما اگر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A9 2018 خراب شد باید چه کرد؟ چگونه می‌توان تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 را با اطمینان خاطر انجام داد و هزینه انجام این تعمیر چقدر است؟ در ادامه بیشتر در مورد این سوالات و جزئیات تعویض LCD و تاچ Galaxy A9 2018 صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ در نمایندگی موبایل سامسونگ

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 سامسونگ

مطمئنا اگر تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A9 2018 شما از کار بیفتد، اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد می‌شود آن است که تعمیر دستگاه چه هزینه‌ای را به همراه دارد؟ متاسفانه باید بگوییم که تعمیر تاچ و ال سی دی Galaxy A9 2018 سامسونگ از هزینه‌بردارترین تعمیرات این موبایل محسوب می‌شود. اگرچه هزینه تعمیر آن در مقایسه تعمیر LCD آیفون XS، تعمیر LCD گلکسی S10 و دیگر گوشی های رده بالای این چنینی زیاد نیست اما به هر حال از هزینه‌بردارترین تعمیرات خود این گوشی خواهد بود. بنابراین اگر برای تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A9 2018 شما مشکلی به وجود آمده، احتمالا باید هزینه گزافی را در بازار آزاد برای تعمیر آن پرداخت کنید. فقط در دو شرایط است که شما می‌توانید قیمت تاچ ال سی دی a9 2018 را به حداقل برسانید. اولین شرایط مربوط به زمانی می‌شود که گوشی شما دارای گارانتی باشد و بتوانید از ضوابط گارانتی موبایل خود برای تعویض ال سی دی استفاده کنید. روش دوم هم مربوط به بکارگیری سرویس مرکز موبایل کمک می‌شود که تعمیر LCD گوشی سامسونگ گلکسی A9 2018 را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه برایتان امکانپذیر می‌کند. در ادامه بیشتر در مورد این دو موضوع صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A9 2018 

تعویض تحت گارانتی LCD سامسونگ گلکسی A9 2018

اگر خرید موبایل خود را به تازگی خریداری انجام داده اید و گوشی تان هنوز دارای گارانتی است، شانس اینکه بتونید تحت ضوابط گارانتی و به طور رایگان ال سی دی موبایلتان را تعویض نمایید وجود دارد. البته برای اینکه بتوان تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 را تحت ضوابط گارانتی انجام داد باید شرایط خاصی برقرار باشد و اگر خرابی ال سی دی ناشی از عامل خارجی باشد، تحت گارانتی قابل تعمیر نخواهد بود. به عنوان مثال اگر افتادن گوشی از دست شما، وارد شدن ضربه به دستگاه یا آب خوردگی منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی Galaxy A9 2018 شده باشند، تعمیر آن تحت ضوابط گارانتی و رایگان انجام نمی‌شود.

گارانتی گوشی های سامسونگ فقط زمانی تعمیرات تاچ و LCD را متقبل می‌شود که تاچ ال سی دی گوشی خود به خود خراب شده باشند. به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌کنیم گوشی های موبایلتان را بیمه کنید تا بتوانید در شرایط خاص که گارانتی از تعمیر موبایل پشتیبانی نمی‌کند هم از خدمات بیمه موبایل خود استفاده نمایید. برای آشنایی بیشتر با بیمه موبایل و مزیت های این سرویس توصیه می‌کنیم مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ را مطالعه کنید.

چرا حساسیت تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 بالاست؟

تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A9 2018 یا هر گوشی موبایل دیگری تقریبا یکی از حساس ترین تعمیرات آن به شمار می‌رود. به همین دلیل نباید این تعمیر به هر تعمیرکار کم تجربه یا ناشناسی واگذار شود. چنانچه تعمیرکار در زمینه تعمیرات موبایل تجربه کافی نداشته باشد ممکن است آسیب های جدی را به گوشی وارد کند. آسیب زدن به لبه های قاب گوشی، آسیب زدن به کانکتور های روی مادربرد، آسیب زدن به قطعات الکترونیکی روی برد، آسیب زدن به براکت های محافظ کانکتور و غیره همگی ممکن است با واگذاری تعمیر LCD گلکسی A9 2018 به یک تعمیرکار کم تجربه رخ دهند. بنابراین به هیچ عنوان تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی خود را به تعمیرکاران کم تجربه واگذار نکنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A9 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همچنین سعی داشته باشید حتما انجام این تعمیر را به تعمیرکارانی واگذار کنید که قابل اعتماد هستند، چون متاسفانه دیده شده که تاچ و ال سی دی های تقلبی توسط تعمیرکاران سودجو به عنوان تاچ ال سی دی اورجینال در گوشی مشتریان نصب می‌شوند و کاربر هم از این موضوع مطلع نخواهد شد. حتی استفاده از تاچ و ال سی دی های دست دوم هم توسط برخی تعمیرکاران انجام می‌گیرد که اصلا کار درستی نیست. بنابراین به هیچ وجه تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A9 2018 را به تعمیرکاری کم تجربه و ناشناس واگذار نکنید. اگر می‌خواهید با خیال راحت تعمیرات لازم روی تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A9 2018 شما انجام شود، بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

قیمت تاچ و ال سی دی a9 2018 - قیمت ال سی دی a9 2018

بیشتر بخوانید: موبایل سامسونگ

تعویض LCD گوشی در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از کاربران تصور دارند که واگذار تعمیرات گوشی به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌تواند بهترین نتیجه ممکن را برای آن ها به همراه داشته باشد، در حالیکه این تصور کاملا غلط است و طبق آمار، رضایت مشتریان از سرویس و کیفیت خدمات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در ایران در سطح بسیار پایینی قرار دارد. متاسفانه در اغلب مواقع نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به قطعات مورد نیاز برای تعمیر گوشی مشتریان دسترسی ندارند. به همین جهت به مشتری اعلام می‌کنند که قطعه مورد نیازشان باید سفارش داده شود و به دست آن ها برسد تا بتوانند تعمیرات لازم را روی گوشی کاربر انجام دهند. متاسفانه این مسئله سبب می‌شود که تعمیر گوشی کاربر از چند روز تا چند هفته به طول بیانجامد. همچنین در اغلبی مواقع هزینه تعمیری که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ دریافت می‌شود از هزینه اصلی تعمیر مورد نظر بیشتر است. از سمت دیگر کیفیت تعمیرات هم در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خیلی زیاد نیست. پس تصور نداشته باشید که اگر برای تعمیر گوشی خود به نمایندگی های سامسونگ مراجعه کنید، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود و ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین مرجعی است که در ایران سرویس تعمیرات تخصصی تلفن همراه با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی را فراهم کرده است. مراحلی که باید برای استفاده از خدمات این شرکت طی شوند به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین قدم شما با یک تماس تلفنی با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت شرکت سفارش خود را به ثبت می‌رسانید. در این مرحله کارشناسان ما هماهنگی های لازم را با شما انجام می‌دهند.
  • اعزام کارشناس به محل و تعمیر گوشی یا ارجاع گوشی به شرکت: در قدم دوم یکی از کارشناسان موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و وضعیت گوشی را بررسی می‌کند. در صورتی که تعمیر گوشی در محل امکانپذیر باشد، تعمیرات لازم انجام در حضور مشتری انجام می‌شوند و در صورتی که انجام تعمیرت در محل مقدور نباشد، گوشی توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده می‌شود.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از اینکه تعمیرات لازم انجام شد، گوشی به مشتریان تحویل داده می‌شود. اگر در مرحله قبل گوشی برای انجام تعمیرات به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید هر تعمیری که مورد نظرتان است را خیلی سریع، بدون دردسر و با کمترین هزینه انجام دهید. موبایل کمک بستری را فراهم کرده که با استفاده از آن می‌توانید حتی بدون نیاز به خروج از منزل شاهد تعمیر گوشی خود باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A9 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مزیت های بکارگیری خدمات شرکت موبایل کمک کدامند؟

اما استفاده از سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک چه مزیت هایی دارد؟ برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری سرویس این شرکت به آن ها دست پیدا می‌کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

  • صرفه جویی در زمان: از آنجایی که کارشناسان موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن به آدرس شما اعزام خواهند شد و تعمیرات لازم را روی گوشی انجام می‌دهند، بنابراین شما صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان خواهید داشت. از سمت دیگر برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری و هدر دادن زمان خود در ترافیک شهری و غیره ندارید. بنابراین صرفه جویی در زمان یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس شرکت موبایل کمک است.
  • تحویل گوشی در چند ساعت: زمانی که از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده می‌کنید، گوشی موبایل معیوب خود را ظرف چند ساعت درب منزل و به طور تعمیر شده تحویل خواهید گرفت و برخلاف بازار آزاد هیچ لزومی ندارد که چند روز برای تعمیر دستگاه منتظر بمانید.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند.

 

قیمت تاچ و ال سی دی a9 2018 - قیمت ال سی دی a9 2018

 

ضمانت اورجینال بودن قطعات تعویضی: اگر قطعه‌ای توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتری تعویض شود، اورجینال بودن آن تضمین خواهد شد. تمام قطعات تعویضی این مرکز از فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک تامین می‌شوند.

  • هزینه مناسب: موبایل کمک سعی کرده بهترین هزینه و تعریف ممکن را برای مشتریانش در نظر بگیرید تا آن ها با استفاده از خدمات این مرکز، هزینه های تعمیر موبایل خود را هم به حداقل مقدار ممکن کاهش دهند.

پس خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A9 2018 یا هر تعمیر دیگری که مورد نظرتان است را با خیال راحت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

قطعات A9 2018

قیمت تاچ ال سی دی A9 2018

قیمت ال سی دی A9 2018

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ