تعمیر یا تعویض ال سی دی S5 Active سامسونگ – G870 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S5 Active سامسونگ – G870 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S5 Active سامسونگ – G870 | موبایل کمک

اگر در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی گلکسی اس 5 اکتیو (Samsung Galaxy S5 Active) شما به  هر دلیلی مشکلی به وجود آمده بهتر است از سرویس نمایندگی سامسونگ یا مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک برای رفع مشکل استفاده کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active در موبایل کمک و کیفیت و هزینه انجام آن صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S5 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اهمیت تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

گوشی های سامسونگ عموما در طراحی بسیار ظریف هستند و برای تعمیر آن ها باید از ابزارهای خاصی استفاده شود که منجر به آسیب دیدن سایر قطعات دستگاه نشوند. تعمیر LCD یکی از رایج ترین تعمیراتی است که در گوشی های سامسونگ و دیگر برندها انجام می‌شود و احتمال اینکه شما هم بنا به هر دلیل به این تعمیر نیاز پیدا کنید کم نیست. یکی از گوشی های محبوب شرکت سامسونگ گلکسی اس 5 اکتیو (Galaxy S5 Active) نام دارد که اگرچه نسبتا گوشی قدیمی است اما همچنان به عنوان یک گوشی کار راه انداز می‌توان حساب ویژه‌ای روی آن باز کرد. برای تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active بهتر است فقط از سرویس نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک استفاده کنید چون در این مراکز تعمیر LCD با بیشترین دقت  کیفیت ممکن انجام می‌شود.

در تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ نظیر تعویض ال سی دی گلکسی اس 5 اکتیو باید از تجهیزات مناسب و پیشرفته‌ای استفاده شود که جدیدترین نسخه های آن ها در نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات موبایل کمک وجود دارند. بدین ترتیب هر تعمیری که قرار است روی موبایل شما انجام شود با بهترین کیفیت انجام می‌گیرد و خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت خواهد بود. با بکارگیری خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از مزیت های دیگری هم بهره‌مند خواهید شد که سعی می‌کنیم در ادامه بیشتر در مورد آن ها صحبت کنیم. پس به یاد داشته باشید که تعمیر ال سی دی گلکسی S5 اکتیو یکی از مهمترین و حائز اهمیت ترین تعمیرات این موبایل است و باید در انجام آن دقت زیادی صرف شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active نمایندگی سامسونگ

 

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active سامسونگ

همه دوست دارند که تعمیرات موبایل آن ها با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام شود. این دقیقا همان کاری است که در مرکز موبایل کمک و توسط تیم این شرکت انجام خواهد شد. با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active را به حداقل برسانید اما چطور و چگونه؟ موبایل کمک سال هاست که به عنوان تامین کننده قطعات اورجینال موبایل در بازار کشور فعالیت دارد، از اینرو تمام قطعات مورد نیاز در گوشی مشتریانش مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند. بدین ترتیب قطعات با کمترین قیمت و با کوتاه شدن دست واسط ها در گوشی مشتری نصب می‌شوند و این امر منجر به کاهش هزینه های تعمیرات موبایل می‌شود. از سمت دیگر تعرفه هایی که موبایل کمک در نظر گرفته در مجموع مقرون به صرفه‌تر از آن چیزی هستند که تصورش را می‌کنید و این مسئله هم به کاهش هزینه تعمیر LCD گلکسی S5 Active کمک می‌کند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S5 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما روش های دیگری هم برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy S5 Active وجود دارد. به عنوان مثال در برخی شرایط خاص که بتوان به جای تعویض کامل تاچ و LCD گوشی فقط گلس روی آن را تعویض کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. همچنین نصب و استفاده از ال سی دی های کپی (غیر اورجینال) هم می‌توان هزینه تعمیرات را کاهش داد اما توصیه می‌شود این روش و رویکرد در مواقعی مورد استفاده قرار گیرد که از گوشی به عنوان گوشی دوم خودتان استفاده می‌کنید و کیفیت و وضوح صفحه نمایش دستگاه خیلی برایتان حائز اهمیت نیست. بنابراین اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active را انجام دهید بهتر است از سرویس مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 5 اکتیو

همانطور که در بخش قبل گفتیم یکی از روش های کاهش هزینه تعمیرات LCD گلکسی اس 5 اکتیو مربوط به جایگزین کردن تعویض LCD با تعویض گلس آن می‌شود. اما برای اینکه بتوان از این تعمیر جایگزین استفاده کرد حتما باید شرایط خاصی برقرار باشد. به بیان دیگر تعویض گلس شکسته LCD گوشی فقط تحت شرایط خاصی قابل انجام خواهد بود اما این شرایط کدامند؟ این شرایط خاص مربوط به زمانی می‌شود که در اثر ضربه یا فشاری که به موبایل وارد شده، شیشه روی صفحه نمایش آن که اصطلاحا به آن گلس ال سی دی گفته می‌شود بشکند اما خود تاچ و LCD گوشی آسیبی نبینند. در اینگونه مواقع علیرغم شکستگی ها و ترک هایی که روی صفحه نمایش گوشی نمایان می‌شوند، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار خواهند کرد. برای درک بهتر این مسئله و آشنایی بیشتر با پروسه تعویض گلس شکسته LCD گوشی ها توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقالهصفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن را مطالعه کنید.

لازم به ذکر است که تعویض گلس مختص گوشی های سامسونگ نیست و در تعمیرات آیفون و گوشی دیگر برندها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اگر شرایطی حاکم باشد که بتوان به جای تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active فقط گلس روی صفحه نمایش آن را تعویض کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کنید. مقدار کاهش هزینه در برخی گوشی ها می‌تواند حتی تا یک چهارم هم برسد اما در گوشی گلکسی اس 5 اکتیو تعویض گلس حدودا یک دوم تعویض کامل ال سی وی تاچ هزینه دارد. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض گلس ال سی دی گلکسی S5 اکتیو با ضمانت و طی کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌شود. فراموش نکنید برای انجام این تعمیر باید ال سی دی و تاچ موبایل شما سالم باشند و فقط شیشه روی نمایشگر دستگاه آسیب دیده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی S5 Active 

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active نمایندگی سامسونگ

 

ال سی دی اورجینال و ال سی دی کپی

یکی دیگر از روش هایی که می‌توان با آن هزینه تعمیر LCD گلکسی اس 5 اکتیو را کاهش داد مربوط به جایگزین کردن ال سی دی کپی (غیر اورجینال) با ال سی دی اورجینال و اصل می‌شود. اما تفاوت مابین این دو چیست؟ گر بخواهیم خیلی کوتاه و مختصر تفاوت مابین این دو نوع LCD را بیان کنیم باید اینطور بگوییم که LCD اورجینال در واقع نسخه‌ای از ال سی دی گوشی است که توسط شرکت سازنده آن تولید شده و از نظر کیفیت با LCD فابریک گوشی هیچ تفاوتی ندارد اما ال سی دی کپی یا غیر اورجینال نسخه‌ای از LCD گوشی است که توسط شرکت های واسط طراحی و تولید شده و طبیعتا کیفیت آن با کیفیت LCD فابریک گوشی قابل مقایسه نیست و نسبت به آن کم کیفیت تر عمل می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت مابین این دو نوع LCD توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

با نصب ال سی دی غیر اورجینال یا همان کپی در گوشی می‌توان هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. ال سی دی های کپی عموما از نظر سرعت پاسخگویی، وضوح و تراکم پیکسلی، شادابی رنگ ها و روشنایی نسبت به LCD های اورجینال ضعیف تر هستند. به عقیده ما اگر از گوشی خودتان به عنوان گوشی دوم استفاده می‌کنید و کیفیت عملکرد LCD آن خیلی برایتان حائز اهمیت نیست، می‌توانید نسخه غیر اورجینال LCD را به جای اورجینال در دستگاه نصب کنید. ال سی دی های غیر اورجینال از نظر کیفیت در نسخه های مختلفی عرضه می‌شوند و توصیه می‌کنیم نسخه با کیفیت آن ها را در گوشی نصب کنید. با استفاده از این روش و نصب LCD غیر اورجینال در موبایل می‌توانید هزینه تعمیرات را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید و حتی آن را به یک سوم برسانید. در مرکز موبایل کمک از هیچ ال سی دی کپی در تعمیر تخصصی گوشی مشتریان استفاده نمی‌شود و فقط در شرایطی که خود مشتری درخواست کند برای کاهش هزینه های تعمیر از این نوع LCD ها استفاده به عمل می‌آید.

نمایندگی سامسونگ | موبایل کمک| تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active

اگر می‌خواهید با خیالی آسوده ال سی دی گوشی گلکسی  S5 Active شما تعمیر شود توصیه ما این است که از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. موبایل کمک سعی کرده بستری فراهم کند که کاربران و افرادی که گوشی آن ها بنا به هر دلیل دچار مشکل شده به ساده ترین شکل ممکن قادر به تعمیر گوشی خود باشند و برای انجام این کار ملزم به صرف زمان طولانی برای مراجعه حضوری نشوند. اگر تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active را خود نمایندگی سامسونگ و مرکز موبایل کمک واگذار کنید، مراحل زیر برای تعمیر آن طی می‌شوند:

 

برای تعویض LCD سامسونگ S5 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

  • ثبت سفارش: در مرحله نسخت شما باید با یک تماس تلفنی با شماره 02175147 یا از طریق سایت موبایل کمک سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید. برای ثبت آنلاین سفارش تعمیرات موبایل کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه نمایید.
  • اعزام پیک به آدرس شما: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام شده و گوشی معیوب را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد و به شرکت ارجاع می‌دهد. بنابراین برای واگذار کردن گوشی به تعمیرکار نیازی به مراجعه حضوری ندارید و در طول انجام این پروسه به کارهای روزمره خودتان ادامه می‌دهید.
  • انجام تعمیرات: کارشناسان موبایل کمک در شکرت تعمیرات تخصصی گوشی را بر روی آن انجام می‌دهند و تمام تست های لازم جهت کنترل و اطمینان از سلامت دستگاه را انجام می‌دهند.
  • ارسال گوشی به آدرس شما: در نهایت هم گوشی تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویلتان داده می‌شود.

بنابراین همانطور که مشخص است موبایل کمک سعی کرده با تمرکز بر کاهش دردسرها برای مشتری، سرویس خود را ارائه کند و به نوعی تعمیرات تخصصی گوششی های موبایل را با کمترین دردسر امکانپذیر سازد. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active در این مرکز عموما ظرف 4 ساعت انجام می‌شوند و در این بازه زمان گوشی تعمیر شده درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد. پس اگر به دنبال یک تعمیر سریع و بی‌دردسر هستید، موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ بهترین گزینه برای انتخاب است.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active نمایندگی سامسونگ

 

تعویض ال سی دی Galaxy S5 Active به دست خودتان!

اگر در حوزه تعمیرات موبایل اطلاعات کافی دارید و لوازم مورد نیاز برای انجام این کار هم در دسترستان باشد، می‌توانید شخصا  ال سی دی گلکسی S5 اکتیو را تعویض کنید. انجام این کار هم می‌تواند منجر به کاهش هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active شود. اگر می‌خواهید شخصا این کار را انجام دهید برای تهیه کردن لوازم تعمیرات موبایل و ال سی دی اورجینال گلکسی S5 Active به فروشگاه قطعات موبایل کمک مراجعه نمایید و موارد مورد نیازتان را تهیه کنید. سپس از راهنمایی که در مقاله آموزش تعویض تاچ ال سی دی گلکسی اس ۵ اکتیوکرده‌ایم برای تعویض ال سی دی موبایل خود استفاده کنید. شاید در نگاه اول انجام این تعمیر سخت به نظر برسد اما با کمی دقت، حوصله و تلاش به راحتی قادر به انجام خواهید بود. بدین ترتیب دیگری نیازی نیست که به مرجع یا شخص خاصی برای تعویض LCD گوشی هزینه بپردازید.

چنانچه در طول انجام تعمیرات با مشکلی مواجه شدید یا بنا به هر دلیل نتوانستید تعمیرات لازم را روی موبایل انجام دهید هم نگران نباشید چون کارشناسان موبایل کمک آماده یاری رساندن به شما هستند. در اینگونه مواقع کافیست از طریق سایت موبایل کمک یا ضمن تماس با شماره 02175147 سفارش تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Active را به ثبت برسانید و انجام این تعمیر را به کارشناسان ما واگذار کنید. کارشناسان موبایل کمک ظرف چند ساعت تعمیرات لازم را روی گوشی شما انجام داده و آن را با پیک رایگان به آدرستان ارسال می‌کنند و شما بدون مشکل می‌توانید دوباره از گوشی خود استفاده کنید. برای ثبت سفارش تعمیر موبایل در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قطعات گوشی

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ