تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 20 سامسونگ – N980 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 20 سامسونگ – N980 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی Note 20 سامسونگ – N980 | موبایل کمک

عیب یابی ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 20 سختی های خاص خود را دارد. اما در این میان برخی اشتباهات کاربران نیز در تشدید ایرادات وارده بی تأثیر نیست. خیلی از کاربران در زمان بروز اتفاق برای ال سی دی گوشی موبایل سامسونگ خود نمی دانند که چگونه باید رفتار کنند و چه ترفندهایی می تواند هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ آنها را بهینه نماید؟ یا حتی بروز کدام ایرادات و نشانه ها در ال سی دی نشانه خرابی آن می باشد؟ بررسی این موضوعات مخصوصاً برای کاربران موبایل سامسونگ این فرصت را به آنها خواهد داد تا اطلاعات خود را درباره ایرادات رایج در ال سی دی ها بالا برده و در صورت بروز هر اتفاقی سریعاً بهترین اقدام را در دستور کار قرار دهند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 20 قطعه ای است که دائماً در معرض خطرات زیادی قرار دارد. از همان روزهای نخست اختراع اولین موبایل های هوشمند تاکنون، توسعه دهندگان این موبایل ها با چالش های زیادی روبرو بوده اند که هر روز به حل کردن آنها نزدیک می شوند. چالش هایی مانند زود خالی شدن شارژ باتری و یا اضافه شدن قابلیت های جدید در موبایل های امروزی که به نظر عالی ساخته و پرداخته شده اند. اما یکی از این چالش ها با وجود اینکه اقدامات زیادی هم روی آن انجام شده، ضعف در محافظت از ال سی دی های اسمارت فون ها است. متاسفانه هنوز هم شکستن ال سی دی گوشی سامسونگ یکی از رایج ترین مشکلات برای کاربران است. البته نقطه ضعف های دیگری هم در این ال سی دی ها وجود دارد که بررسی آنها خالی از لطف نخواهد بود. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم

 

تاچ ال سی دی Note 20

بیشتر بخوانید: قیمت گوشی سامسونگ نوت 20

 

نشانه های خرابی ال سی دی سامسونگ Note 20

در قدم اول بررسی عیب یابی ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 20 لازم است تا نشانه های خرابی ال سی دی این گوشی موبایل را با هم مرور کنیم. مانند هر دستگاه دیگری و هر قطعه ای که در زمان خرابی نشانه هایی از خود به جای می گذارد، خرابی ال سی دی سامسونگ نیز نشانه هایی به همراه دارد. آشنایی با این نشانه ها باعث می شود تا کاربران در صورت مشاهده آنها هر چه سریعتر نسبت به ایرادات وارده به ال سی دی موبایل خود واقف شده و تمهیدات لازم برای تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ را در پیش بگیرید. با بروز نشانه های زیر می توانید به خرابی تاچ ال سی دی سامسونگ Note 20 خود پی ببرید:

تاچ گوشی کار نمی کند

اگر تاچ موبایل شما از کار افتاده است و دیگر به هیچ حرکتی پاسخ نمی دهد، ممکن است تاچ اسکرین و ال سی دی موبایل شما خراب شده باشد. البته قبل از اینکه کاملا مطمئن شوید، بایستی چند ساعت به موبایل خود فرصت دهید. اگر مشکل برطرف نشد در قدم دوم یک بار گوشی موبایل را خاموش و بعد از چند دقیقه روشن نمایید. در صورتی که باز هم مشکل تاچ گوشی درست نشد، احتمالا ایرادات جدی بوده و شاید نیاز به تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 20 داشته باشید.

سوسو زدن ال سی دی

یکی دیگر از نشانه های خرابی ال سی دی سامسونگ، سوسو زدن یا پرپر زدن صفحه نمایش آن است. موارد مختلفی ممکن است این عیب را به وجود آورده باشد که بایستی حتما به صورت دقیق بررسی شوند. با این حال در این مواقع نیز چاره ای جز تعویض ال سی دی موبایل خود نخواهید داشت.

پرش تصویر

پرش تصویر نیز از ایرادات بنیادین ال سی دی سامسونگ است که می تواند تعویض ال سی دی را برای شما به دنبال داشته باشد.

پیکسل های مرده در ال سی دی

بنفش شدن ال سی دی گوشی سامسونگ Note 20 نشان دهنده از بین رفتن پیکسل های صفحه نمایش آن است. در این مواقع چاره ای جز تعویض ال سی دی گوشی خود ندارید. این مشکل نیز می تواند از یک ترک یا شکستگی کوچک هم نشات گرفته باشد.

نمایش صفحه خالی در ال سی دی

آخرین ایرادی که نشان دهنده خرابی ال سی دی سامسونگ است، نمایش صفحه خالی در این موبایل می باشد. در این شرایط نیز ال سی دی با مشکل جدی روبرو بوده و بایستی برای تعویض ال سی دی آن اقدام نمایید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی

 

عیب یابی ال سی دی Samsung Note 20

با نشانه های خرابی LCD سامسونگ آشنا شدید. اما در این بخش قصد داریم شما را با روند عیب یابی ال سی دی گوشی سامسونگ آشنا نماییم. پس اگر با دیدن نشانه های بالا قصد تعویض ال سی دی گوشی خود را دارید، بهتر است از قبل با مراحل عیب یابی آن آشنا شوید. هر چند در اکثر موارد بالا تعمیر ال سی دی امکان پذیر نبوده اما عیب یابی ایرادات ال سی دی ممکن است شما را به نتایج ارزنده تری برساند. گاها این ایرادات می تواند منشاء نرم افزاری داشته باشد که در ادامه آن را بررسی می نماییم.

 

تاچ ال سی دی Note 20

 

برای عیب یابی ال سی دی سامسونگ Note 20 خود به نکات زیر دقت نمایید:

 • در درجه اول باید بررسی کنید که هیچ شکستگی و ترک خوردگی روی ال سی دی وجود نداشته باشد. در صورت وجود ترک خوردگی و یا شکستگی روی ال سی دی مسلما باید به انجام عملیات عیب یابی ال سی دی سامسونگ گلکسی Note 20 بپردازید.
 • قاب یا محافظ موبایل خود را خارج کنید.
 • اگر برچسب یا استیکری روی موبایل خود دارید آن را نیز بردارید.
 • از تمیز بودن ال سی دی موبایل خود مطمئن شوید.
 • یک بار موبایل خود را راه اندازی کنید. آن را خاموش کرده و بعد از چند ثانیه دوباره روشن کنید.
 • اگر مشکل حل شد احتمالا ایراد خاصی وجود نداشته است.
 • اگر مشکل حل نشد، همه برنامه های باز در موبایل خود را ببندید.
 • در صورتی که مشکل در یک قسمت از ال سی دی بود، باید از عیب یابی پیشرفته برای آن استفاده نمایید.
 • این امر نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی Note 20

آیا می توانیم از ال سی دی شکسته یا ترک برداشته موبایل سامسونگ خود استفاده کنیم؟

اگر دقت کرده باشید، در بسیاری از مواقع با وجود اینکه روی ال سی دی ترک برداشته و یا شکسته است، همچنان عملکرد آن پابرجاست و کاربر می تواند از آن استفاده نماید. در چنین شرایطی خیلی از کاربران به جای اقدام به عملیات عیب یابی ال سی دی و یا ترمیم تاچ شکسته گوشی، به همین صورت از آن استفاده می نمایند. اما آیا این روش استفاده درست است و یا پیامد هایی به دنبال دارد؟ در این بخش از بررسی تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی نوت 20 به بررسی این موضوع می پردازیم.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بدتر شدن اوضاع صفحه نمایش

استفاده از ال سی دی شکسته و یا ترک برداشته هیچ امیدی برای برگشت به حالت قبلی و بهتر شدن اوضاع در موبایل شما نخواهد داشت. در برخی موارد برخی ایرادات ممکن است به مرور زمان برطرف شود. اما این امر برای ال سی دی شکسته سامسونگ Note 20 مصداق نداشته و شما اذیت خواهید شد. زیرا در چنین مواردی معمولا ال سی دی خیلی دیر به تاچ پاسخ می دهد و حتی در مواردی این پاسخ از ال سی دی صادر نمی شود. این روند می تواند روی روحیه شما نیز تأثیر داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

تاچ ال سی دی Note 20

 

از بین رفتن حفاظ قطعات داخلی در برابر موارد مختلف

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ و قیمت تاچ ال سی دی Note 20 کاملا مشخص است. اما استفاده از ال سی دی شکسته و ترک برداشته می تواند این هزینه را برای شما چند برابر نماید. به یاد داشته باشید که ال سی دی به عنوان مانعی برای عدم ورود موارد مختلف اعم از گرد و غبار، مایعات، روغن و مواردی از این دست به قسمت های داخلی موبایل شما می باشد. در صورتی که قسمتی از ال سی دی شکسته باشد این مواد به راحتی وارد قسمت های داخلی موبایل شما شده و به مرور روی عملکرد سایر قطعات موبایل نیز تأثیر خواهند داشت. از این جهت ممکن است شما کم کم به تعمیر برد یا تعمیر اسپیکر و حتی تعویض دوربین موبایل خود نیز نیاز پیدا نموده و هزینه های چند برابری برای آن بپردازید.

برخورد تکه های ال سی دی با دست شما خطرناک است.

همچنین در صورت ایجاد ترک در ال سی دی و کارکردن با آن می تواند صدماتی برای انگشتان دست شما به دنبال داشته باشد. تکه های ال سی دی شکسته در صورت برخورد با دست، ممکن است باعث بروز خراش روی دست شده و اسیب های این چنینی نیز برای شما به دنبال داشته باشد.

خستگی چشم را به همراه دارد

استفاده از ال سی دی در این شرایط می تواند مشکلاتی برای چشم شما نیز به دنبال داشته باشد. اگر هر چه سریعتر فکری برای عیب یابی LCD سامسونگ گلکسی Note 20 یا ترمیم تاچ شکسته گوشی خود نکنید، به مرور و مخصوصاً با دیدن ویدئوهای مختلف در موبایل این خطر برای چشمان شما وجود دارد که در معرض اشعه های نمایشگر بدون محافظ کم سو و ضعیف شوند.

خطر در جاده در هنگام رانندگی

یکی از استفاده های رایج از اسمارت فون های امروزی استفاده به عنوان GPS در جاده ها در هنگام رانندگی است. اگر با موبایل ال سی دی شکسته به این کار دست بزنید ممکن است به صورت واضح مسیر را ندیده و این وضوح می تواند در حین رانندگی خطراتی برای شما به دنبال داشته باشد. هزینه های ناشی از این خرابی ها به مراتب می تواند بیشتر از قیمت ال سی دی گوشی Samsung Note 20 باشد.

قرار گرفتن در معرض تابش های مضر

البته که در حال حاضر محققین ثابت کرده اند که هیچ اشعه خطرناکی از ال سی دی سالم موبایل ها به چشم انسان نمی رسد. اما در صورت بروز شکستگی ممکن است این اشعه ها بدون محافظ به بدن انسان رسیده و خطرات مختلفی برای آنها به دنبال داشته باشد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بهینه سازی هزینه ها در موبایل کمک برای تعویض ال سی دی Note 20

در این مقاله به بررسی برخی از مسائل مهم پیرامون خرابی ال سی دی سامسونگ Note 20 پرداختیم. همچنین خطرات استفاده از ال سی دی شکسته این گوشی را نیز برشمردیم. اما در انتها راهکاری برای حل این موضوع برای شما داریم. مسالما هزینه تعمیرات ال سی دی گوشی سامسونگ و یا قیمت ال سی دی Note 20 یکی از دغدغه های اساسی شما کاربران عزیز می باشد. در موبایل کمک این هزینه ها را تا حد قابل قبولی برای شما بهینه سازی نموده ایم تا با خیال راحت نسبت به تعمیر موبایل خود و تعویض ال سی دی آن اقدام نمایید. این ترفندها به شرح زیر می باشد:

 

تاچ ال سی دی Note 20

 

 • در درجه اول باید بدانید که موبایل کمک وارد کننده مستقیم قطعات موبایل های امروزی است. از این رو در این بین هیچ واسطه تجاری باعث افزایش قیمت این قطعات نخواهد شد.
 • از این گذشته ورود عمده این محصولات نیز باعث می شود تا امکان کنترل قیمت آنها تا حد زیادی برای موبایل کمک وجود داشته باشد.
 • این دو گزینه باعث می شود تا قیمت ال سی دی Note 20 در موبایل کمک کاملا منصفانه باشد.

از این گذشته برای خدمات تعمیرات موبایل سامسونگ و عیب یابی ال سی دی  سامسونگ گلکسی Note 20 نیز در موبایل کمک از نرخ مصوب اتحادیه استفاده می شود تا از این نظر نیز کاربران مشکلی بابت هزینه های لازم نداشته باشند.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ نوت 20

قطعات سامسونگ Note 20

قیمت تاچ ال سی دی نوت 20

ال سی دی Note 20

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ