تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A21 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A21 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A21 سامسونگ | موبایل کمک

اگر به صورت ناگهانی و اجتناب ناپذیر گوشی سامسونگ A21 شما از دستتان بر روی زمین افتاده و هنگامی که آن را برداشتید با صحنه‌ی ناخوشایند شکستگی گلس آن مواجه شدید، نترسید. شما می‌توانید با تعویض گلس سامسونگ A21 خود مانند روز اول از آن استفاده کنید؛ به شرط آنکه سریع عکس العمل نشان ندهید و وارد اولین مغازه موبایل فروشی برای تعمیر آن نشوید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

شما باید بدانید گلس سامسونگ A21 چیزی نیست که در فروشگاه‌‌های موبایل بر روی آن چسبانده شده باشد که در صورت شکستن، تعمیر آن را به دست فروشگاه‌های موبایل بسپارید. تعویض گلس سامسونگ A21 صرفا با تجهیزات خاص و تحت نظارت کارشناسان، موفقیت آمیز و مقرون به صرفه خواهد بود.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A21 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

لطفا پیش از آنکه پول و وقت شما از دست برود، به صحبت‌های متخصصان موبایل کمک گوش کنید.

تعویض گلس سامسونگ A21 در موبایل کمک

گلس را با گلس اشتباه نگیرید!

زمانی که اقدام به خرید موبایل جدید می‌کنید، فروشنده به شما پیشنهاد نصب گلس محافظ را بر روی صفحه نمایشگر می‌دهد. گلس محافظ، طلقی است که متناسب با سایز گوشی‌تان خریداری و توسط فروشنده یا خودتان در چند دقیقه کوتاه بر روی نمایشگر نصب می‌شود و هر بار که قصد تعویض گلس محافظ را داشته باشید، می‌توانید گلس جدیدی را خریداری و آن را تعویض کنید.

اما گلس ال سی دی آن گلسی است که در کارخانه بر روی گوشی شما نصب شده است و اگر بنا بر دلایلی آسیب ببیند و ناچار به تعویض آن باشید، نیاز به کمک تخصصی خواهید داشت.

زمانی که صحبت از تعویض گلس سامسونگ A21  می‌شود، صحبت از شیشه گوریلاگلس است که بر روی تاچ و ال سی دی شما پرس شده است.

تفاوت تعویض گلس محافظ گوشی با گلس ال سی دی چیست؟

توضیح دادیم که گلس محافظ گوشی با گلس ال سی دی چه تفاوتی دارد؛ ولی برای آنکه اجزای گوشی خود را به درستی بشناسید و هنگام انجام تعمیرات، فریب پیشنهادات منفعت طلبانه را نخورید، توضیحاتی را درباره‌ی اجزای گوشی‌تان برای شما قرار داده ایم.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A21 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گوشی سامسونگ A21 شما جز گوشی‌های موبایل مدرنی محسوب می‌شود که از چهار بخش اصلی تشکیل شده است که عبارتند از:

  1. فریم ال سی دی که تمام اجزای تاچ و ال سی دی را در بر می‌گیرد و معمولا جنس آن آلومینیومی یا پلاستیکی خواهد بود.
  2. بخش دوم، پنل ال سی دی است که محتوای تصویر را برای شما نمایش می‌دهد.
  3. بخش سوم، تاچ گوشی است
  4. و در نهایت بخش چهارم گلس روی ال سی دی است که از ال سی دی و اجزای آن محافظت خواهد کرد.

تمامی این چهار بخش در یک فریم یا قاب کوچک نصب شده است که به مجموعه آن‌ها تاچ و ال سی دی گوشی گفته می‌شود.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

اکنون که تفاوت گلس محافظ نمایشگر گوشی و گلس ال سی دی گوشی را شناختید و با اجزای داخلی گوشی سامسونگ خود آشنا شدید، می‌دانید که تعویض گلس سامسونگ A21 شما کاری تخصصی و تا حدودی زمانبر ولیکن مقرون به صرفه‌تر از تعویض ال سی دی است.

فریم ال سی دی A21

آنچه درباره تعویض گلس سامسونگ A21 به شما گفته نمی‌شود

زمانی که شما با شیشه شکسته به برخی تعمیرکاران موبایل مراجعه می‌کنید، پیشنهاد تعویض ال سی دی را به شما می‌دهند. در صورتی که تاچ گوشی شما کار کند و ال سی دی شما پیکسل سوخته‌ای نداشته باشد، می‌توانید با تعویض گلس، مشکل گوشی خود را حل کنید.

سؤالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که چرا تعمیرکاران از همان ابتدا پیشنهاد هزینه تعویض گلس را نمی‌دهند و شما را وارد فرایند پیچیده و پر هزینه تعویض ال سی دی می‌کنند؟

پاسخ این است که تجهیزات و دستگاه مورد نیاز برای تعویض گلس سامسونگ A21  را ندارند، در نتیجه این پیشنهاد پر خرج را به شما می‌دهند. گر چه تعویض گلس نیز هزینه‌ای را بر دوش شما می‌گذارد ولی در برابر تعویض ال سی دی هزینه کمتری دارد.

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی 

برای تعویض گلس سامسونگ A21 چه کارهایی انجام می‌شود؟

یکی از اتفاق‌هایی که به شدت پتانسیل ایجاد استرس را دارد، آسیب دیدن گوشی و پس از آن پذیرفتن ریسک آن برای اعتماد به تعمیرکار و برگشتن سلامت گوشی است.

یکی دیگر از ریسک‌هایی که شما متحمل خواهید شد پایبندی به قوانین محافظت از داده‌های شخص شما در تلفن همراهتان است. شما حق دارید که با اعتماد کردن به اخلاق و تخصص کارشناسان، با خیال راحت گوشی خود را به دست آن‌ها بسپارید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A21 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمانی که گوشی شما به دست متخصصان سپرده شود و آن‌ها تشخیص دهند نیاز به تعویض گلس می‌باشد چند گام را طی می‌کنند تا سلامت را به گوشی شما برگردانند.

  • تعویض گلس سامسونگ A21 از طریق دستگاهی با روش منحصر به فرد خودش انجام می‌شود. به این صورت که گلس ال سی دی پرس شده از روی ال سی دی جدا می‌شود.
  • در مرحله دوم باید گلس جدیدی روی ال سی دی گوشی قرار گیرد و نکته مهم، انتخاب گلس اورجینال است. چنانچه گوشی خود را به نمایندگان رسمی سامسونگ بسپارید هنگام تعویض گلس سامسونگ A21  می توانید از اصل بودن قطعه جایگزین مطمئن باشید مگر آنکه خودتان درخواست قطعه غیراصل را داشته باشید تا در هزینه‌ها صرفه جویی کنید. ولی توصیه کارشناسان موبایل کمک به شما، استفاده از قطعات گوشی اورجینال خواهد بود.
  • همانطور که هنگام چسباندن گلس محافظ ممکن است حباب‌هایی بین گلس محافظ و صفحه نمایشگر ایجاد شود، در بخشی از کار نیز ممکن است بین گلس و ال سی دی، حباب‌هایی به وجود آید و با دستگاهی که کار وکیوم را بر عهده دارد، می‌توان آن‌ها را از بین برد.
  • در مرحله‌ی آخر باید پنل تاچ ال سی دی گوشی روی آن نصب شود و بدین ترتیب کار تعویض گلس سامسونگ A21 به پایان خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس ال سی دی

تمامی مراحل تخصصی گفته شده بایستی تحت نظارت و بدون خطا انجام شود تا خیال شما از بابت آسیب نرسیدن به تاچ و ال سی دی راحت باشد. کارشناسان موبایل کمک سعی دارند علاوه بر کاهش دادن ریسک ها، به قوانین محافظت از داده‌ها پایبند باشند و شما را مطمئن سازند که اطلاعاتتان نزد موبایل کمک کاملا ایمن است.

تعویض glass سامسونگ A21

تعویض گلس سامسونگ A21 چقدر زمان می‌برد؟

می دانیم که بی صبرانه منتظرید تا گوشی خود را سالم تحویل بگیرید و از آن مانند قبل استفاده کنید؛ ولی حساسیت امر تعویض گلس سامسونگ A21 باعث شده است زمان مورد نیاز برای این کار خیلی هم کوتاه نباشد.

تمامی مراحلی که برای تعویض گلس گفته شد با دستگاه انجام می‌شود که در هر مرحله زمان مشخصی صرف می‌شود تا کار جداسازی و تعویض شیشه شکسته A21، جایگزینی گلس جدید و همچنین حباب گیری انجام پذیرد. بنابراین برای تعویض و تعمیر گلس گوشی خود صبور باشید و اجازه دهید تا این مراحل با دقت انجام شود.

ممکن است شتابزدگی در تصمیم گیری کالبدشکافی گوشی و بی دقتی در تعمیر آن، ضررهای بیشتری را برای شما داشته باشد.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A21 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس سامسونگ A21 خود را به موبایل کمک بسپارید.

این روزها که وابستگی افراد به گوشی موبایلشان بسیار زیاد است، شاید شکستن گلس یا ال سی دی را بتوان از نظر استرس زا بودن هم ردیف با بیمار شدن یکی از عزیزان یا شکست مالی دانست؛ زیرا علاوه بر آنکه فرد بایستی هزینه‌های تعمیر را بپردازد، مهارت تعمیرکاران و آنکه بتوانند گوشی را به حالت اول برگردانند، فشار روانی را بر روی فرد چند برابر می‌کند. شرایط وقتی سخت‌تر خواهد شد که پای محرمانگی و حفظ اطلاعات شخصی در میان باشد.

بیشتر بخوانید:  تعمیر گلس شکسته

موبایل کمک سعی نموده است با بهره گیری از نیروی متخصص و پایبندی به حفظ اطلاعات مشتریان خود، در زمینه تعمیرات گوشی به ویژه تعویض گلس انواع گوشی‌های اپل و سامسونگ، پیشتاز باشد.

خدمات این شرکت با بالاترین کیفیت و به صورت حضوری و آنلاین به سراسر کشور ارائه می‌گردد. تعمیرات تخصصی گوشی‌های سامسونگ از قبیل تعویض گلس گوشی سامسونگ A21 در این مرکز با پیشرفته‌ترین متد روز انجام می‌گیرد.

می توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل کمک درخواست تعمیر موبایل خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید برای مشاوره در زمینه تعمیرات موبایل یا بررسی هزینه‌های تعمیر با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ در ساعات اداری تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات سامسونگ A21

تاچ ال سی دی Samsung A21

تعویض گلس گوشی سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ