تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 10 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 10 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 10 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا تعویض شیشه شکسته روی ال سی دی گوشی فرآیندی است که در آن شیشه ای که روی ال سی دی وجود دارد و به آن چسبیده است توسط تجهیزات و دستگاه های پیشرفته از آن جدا میشود. این فرآیند بسیار تخصصی و گاهی زمان بر میباشد ولی نتیجه آن بسیار به صرفه است چرا که هزینه تعویض گلس حدود یک سوم هزینه تعویض ال سی دی خواهد شد که برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه است. برای بررسی این موضوع در گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Note 10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تفاوت گلس ال سی دی گوشی و گلس محافظ صفحه گوشی در چیست؟

بیش از هرچیز باید به این مساله مراجعه کنیم که چه تفاوتی میان گلس شیشه ای روی ال سی دی و گلس محافظ شکستن صفحه نمایش در گلکسی نوت ۱۰ وجود دارد. متاسفانه در مغازه های موبایل و بخش های دیگر بازار موبایل اصطلاحی به اشتباه رایج شده است که محافظ صفحه نمایش را همان گلس عنوان میکنند. محافظ صفحه نمایش همان لایه پلاستیکی نازک و شفافی است که برای جلوگیری از شکستن ال سی دی در اثر ضربه یا خط نیفتادن روی آن نصب میگردد، اما گلس ال سی دی همان شیشه نازکی است که در خط تولید کارخانه های تولید گوشی موبایل روی ال سی دی پرس شده است. این گلس که همان شیشه روی ال سی دی است به سادگی و توسط دست قابل تعویض نمیباشد و نیاز به دستگاه های ویژه ای دارد.

پس منظور ما از تعویض گلس نوت ۱۰ سامسونگ همان تعویض لایه شیشه ای است که به ال سی دی یا بخش تصویر تاچ ال سی دی چسبیده است و در صورتیکه بشکند یا ترک بخورد ولی همچنان تصویر ال سی دی سالم باشد و پخش شدگی جوهر نداشته باشد، قابل تعویض است. اینکه برای تعویض گلس یا شیشه شکسته روی ال سی دی سامسونگ نوت ۱۰ چه کاری باید انجام شود را در ادامه این مقاله به آن میپردازیم و به سوال های ذهن شما در این باره پاسخ خواهیم گفت.

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 10 سامسونگ

تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی نوت ۱۰ چگونه انجام میشود؟

برای تعویض گلس یا شیشه شکسته روی ال سی دی نوت ۱۰ سامسونگ که گوشی بسیار حساسی است باید از تجهیزات پیشرفته ای استفاده شود که گاهی اوقات قیمت این تجهیزات به ۳۰۰ میلیون تومان یا بیشتر هم میرسد. بنابراین تعویض گلس گوشی کاری نیست که یک تعمیرکار موبایل بتواند به تنهایی و بدون هیچ امکاناتی به راحتی انجام دهد، حتی انجام آن به قدری تخصصی است که در میان تعمیرکاران موبایل هم تعداد اندکی قادر به انجام آن هستند. و آن هم در کیفیت کارشان تفاوت وجود دارد، چرا که شکستن یا نشکستن ال سی دی در هنگام تعویض گلس هنری است که نیاز به تجربه و تخصص فراوان دارد و هر کسی قادر به انجام آن نمیباشد. معمولا تعویض گلس ال سی دی های موبایل شامل سه مرحله اصلی میباشد که در ادامه به آنها میپردازیم:

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ 

جداسازی گلس شکستهدر قدم اول باید با قرار دادن تاچ ال سی دی گوشی در دستگاه مخصوص یا فریز، گلس پرس شده و شکسته روی ال سی دی از آن جدا شود. انجام این کار باید به تدریج و در محیط خاصی صورت پذیرد که توسط دستگاه بهینه می‌شود. عموما انجام این کار حدود ۱ ساعت زمان لازم دارد.

تعویض گلس: در این مرحله گلس جدیدی روی ال سی دی گوشی قرار داده شده و دوباره تاچ و ال سی دی گوشی در یک دستگاه جدید و با تنظیمات مختلف قرار داده می‌شود تا گلس جدید روی ال سی دی پرس شود. انجام این کار هم عموما بین نیم ساعت الی ۱ ساعت زمان نیاز دارد.

حباب زدایی: در مرحله آخر حباب های احتمالی که در فضای مابین گلس و ال سی دی گوشی به وجود آمده‌اند از بین خواهند رفت. برای انجام این کار هم از دستگاه خاصی برای وکیوم کردن ال سی دی استفاده می‌شود، بنابراین باید تاچ ال سی دی که گلس آن تعویض شده را در این دستگاه قرار داده و تنظیمات لازم را اعمال کنیم. این مرحله از پروسه تعویض گلس شکسته گوشی هم تا نزدیک به نیم ساعت زمان نیاز دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ  

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

 

چه زمانی تعویض گلس سامسونگ نوت ۱۰ میتواند جایگزین مناسب و کم هزینه ای در مقایسه با تعویض ال سی دی آن باشد؟

اگر شکستگی بر اثر ضربه به Samsung Galaxy Note 10  شما فقط باعث شکستن Glass یا شیشه روی آن شده باشد، در آن صورت احتمال سالم تعویض شدن گلس وجود دارد. به این صورت که باید تصویر صفحه نمایش گوشی شما کامل و درست و بی نقص کار کند، هیچ گونه رنگ پخش شدگی یا همان جوهر پخش شدن در آن مشاهده نشود. در این شرایط است که تعویض گلس میتواند به کمک شما بیاید و هزینه های تعویض ال سی دی شما را برای Note 10  سامسونگتان به طرز چشمگیری کاهش دهد. به این ترتیب شما میتوانید مانند روز اول ال سی دی اورجینال گوشی خود را داشته باشید با این تفاوت که تنها شیشه روی آن تعویض شده است و تاچ آن هم مثل سابق کار میکند. ولی اگر بخشی از ال سی دی در اثر ضربه سیاه شده باشد یا خط روی تصویر ال سی دی افتاده باشد یا پیکسل سوخته و موارد مشابه آن رخ داده باشد، تعویض گلس راه حل شما نخواهد بود و حتما باید ال سی دی گوشی سامسونگ نوت ۱۰ خود را به طور کامل تعویض نمایید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Note 10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعویض گلس نوت ۱۰ در مقایسه با تعویض ال سی دی Note 10 ‌ چقدر است؟

هزینه تعویض گلس گوشی همیشه در مقایسه با تعویض کامل ال سی دی بسیار مقرون به صرفه است. ما هیچ گاه نمیگوییم که هزینه آن کم است ولی در مقایسه با تعویض ال سی دی تقریبا یک سوم آن خواهد شد. این موضوع برای مصرف کننده بسیار مفید است. بنابر این در صورتیکه شانس داشته باشید و تعویض گلس گوشی شما موفقیت آمیز باشد، آنگاه فرد خوش شانسی خواهید بود که هزینه های شما به یک سوم کاهش پیدا کرده اما همچنان میتوانید مانند روز اول و با همان کیفیت از گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ خود استفاده کنید. با استفاده از خدمات با کیفیت شرکت موبایل کمک میتوانید تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ خود را با بهترین قیمت در بازار انجام دهید.

 

تعویض گلس یا شیشه شکسته سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی سامسونگ نوت ۱۰ خود را به موبایل کمک بسپارید.

موبایل کمک در زمینه تعمیرات گوشی موبایل به ویژه تعویض گلس انواع گوشی های اپل و موبایل سامسونگ در کشور پیشتاز بوده و با کادر تخصصی و مجرب و تجهیزات پیشرفته، زمینه را برای خدمت رسانی به شما عزیزان با بالاترین کیفیت فراهم نموده است.

تعمیرات گوشی هایی از قبیل سامسونگ نوت ۱۰ در این مرکز با پیشرفته ترین متدهای روز انجام میگیرد و کارشناسان و کادر مدیریت مجموعه دایما بر روند و کیفیت کار نظارت دارند.

هزینه های تعمیرات در مرکز موبایل کمک با اینکه تماما از قطعات موبایل اورجینال استفاده میشود مقرون به صرفه بوده و قیمت ها در مقایسه با سایر همکاران رقابتی میباشد. میتوانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل کمک درخواست تعمیر موبایل خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. همچنین میتوانید برای مشاوره در زمینه تعمیرات موبایل یا بررسی هزینه های تعمیر با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ در ساعات اداری تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان همکاران ما مطلع گردید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ Note 10

قطعات نوت 10

گلس نوت 10 سامسونگ

شیشه ال سی دی نوت 10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ