تعمیر یا تعویض ال سی دی S7 Active سامسونگ | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S7 Active سامسونگ | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S7 Active سامسونگ | موبایل کمک

تعویض ال سی دی و تاچ شکسته یا خراب شده گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 اکتیو (Samsung Galaxy S7 Active) یکی از مهمترین و رایج ترین تعمیرات این اسمارتفون است. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو را با بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S7 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دو حالت مختلف تعمیر ال سی دی و تاچ Galaxy S7 Active

صفحه نمایش یا اصطلاحا LCD گوشی گلکسی اس 7 اکتیو سامسونگ ممکن است به دو حالت مختلف خراب شده و نیازمند تعمیر شود. حالت اول مربوط به زمانی خواهد بود که تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ آسیب دیده باشند. در این حالت یا ال سی دی گوشی روشن نمی‌شود یا تاچ دستگاه کار نمی‌کند و یا در مواقع خاص ممکن است فقط بخشی از ال سی دی سیاه شود. در شرایطی که این حالت رخ دهد، تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی تنها راه حل موجود خواهد بود. اما در حالت دوم احتمال دارد در اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده، فقط گلس یا شیشه روی ال سی دی گلکسی S7 Active بشکند و تاچ و ال سی دی دستگاه بدون مشکل کار کنند. اگر به یاد داشته باشید پیش از این در مقاله صفر تا صد تعویض گلس ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن به طور جامع در مورد این نوع تعمیرات ال سی دی شکسته موبایل صحبت کرده بودیم.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو

 

در اینگونه مواقع علیرغم اینکه روی صفحه نمایش گوشی شکستگی هایی دیده می‌شود، ال سی دی و تاچ آن بدون مشکل کار می‌کنند. اگر این حالت در موبایل گلکسی اس 7 اکتیو شما رخ داده باشد، نیازی به تعویض کامل تاچ و ال سی دی نخواهید داشت و با تعویض گلس روی ال سی دی می‌توانید مشکل صفحه نمایش دستگاه را برطرف سازید. بنابراین در مجموع دو حالت کلی برای تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو وجود دارد. شما می‌توانید با چند دقیقه بررسی صفحه نمایش گوشی خود متوجه شوید که آیا با تعویض گلس مشکل نمایشگر دستگاه برطرف می‌شود یا حتما باید تاچ و ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض شوند! در ادامه بیشتر در رابطه با دو حالت مختلف تعمیر ال سی دی گلکسی S7 اکتیو سامسونگ صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید تعمیرات موبایل سامسونگ 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو سامسونگ

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی گلکسی S7 Active سامسونگ هم با توجه به نوع خرابی که در دستگاه به وجود آمده متغیر خواهد بود. اگر قرار باشد ال سی دی و تاچ گوشی به طور کامل تعویض شوند، هزینه تعمیر دستگاه زیادتر از حالتی خواهد بود که مشکل فقط با تعویض گلس قابل رفع باشد. متاسفانه تعویض کامل تاچ و ال سی دی Galaxy S7 Active یکی از پر هزینه ترین و گران قیمت ترین تعمیرات این گوشی است اما خوشبختانه در مقایسه با تعویض LCD گوشی های جدیدتر به مراتب قیمت مناسب تری دارد. اگر می‌خواهید هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو شما به حداقل مقدار ممکن برسد و مطمئن باشید که در قبال پرداخت یک هزینه مناسب، بهترین کیفیت را از تعمیر LCD دستگاه دریافت می‌کنید، بهتر است از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک علاوه بر کاهش هزینه های تعمیر می‌توانید از اورجینال بودن قطعات تعویضی دستگاه هم مطمئن باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S7 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تفاوت ال سی دی اورجینال و غیر اورجینال چیست؟

این احتمال وجود دارد که برخی از تعمیرکاران موبایل برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو به شما پیشنهاد دهند که یک LCD غیر اورجینال را در گوشی نصب کنید. ال سی دی های غیر اورجینال ممکن است با نام های مختلفی مثل ال سی دی کپی، گرید A، های کپی و غیره به شما معرفی شوند. این دسته از ال سی دی ها در واقع قطعات ساخته شده توسط شرکت های واسط و سوم شخص هستند که نسبت به LCD اورجینال گوشی کیفیت کمتری دارند و طبیعتا قیمت کمتری هم خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت مابین ال سی دی های اورجینال و غیر اورجینال توصیه می‌کنیم حتما مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ را مطالعه کنید.

اگر تمایل ندارید که کیفیت صفحه نمایش گوشی شما بعد از تعمیر LCD کاهش یابد، توصیه می‌کنیم به هیچ از ال سی دی های غیر اورجینال استفاده نکنید. متاسفانه در برخی مواقع دیده می‌شود که تعمیرکاران بازار آزاد از اعتماد و سادگی مشتریان سوء استفاده می‌کنند و ال سی دی های غیر اورجینال را به جای ال سی دی فابریک و اورجینال در گوشی آن ها نصب می‌کنند و هزینه نصب ال سی دی اورجینال را هم از مشتری دریافت می‌نمایند. متاسفانه این رویکرد طی چند وقت اخیر به شدت در بین تعمیرکاران موبایل جا افتاده و باید مراقب باشید که قربانی این موضوع و کلاه‌برداری نشوید. برای جلوگیری از این مسئله توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو خود را به مرجعی غیر قابل اعتماد و ناشناخته واگذار نکنید و حتما از سرویس مرجعی استفاده نمایید که ضمانت کند ال سی دی جدید نصب شده روی گوشی شما اورجینال و اصل است.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو

 

زمان مورد نیاز برای تعمیر LCD گلکسی S7 Active سامسونگ

اگر قرار باشد ال سی دی گلکسی S7 به طور کامل تعویض شود، انجام این کار در کمتر از 120 دقیقه امکانپذیر خواهد بود. البته طبیعتا سرعت عمل تعمیرکار و ابزارهای که وی از آن ها استفاده می‌کند در این پروسه تاثیرگذار هستند. اما اگر قرار باشد که تعویض گلس ال سی دی انجام گیرد، متاسفانه دیگر تعمیر چند ساعته امکانپذیر نیست و باید حداقل یک روز منتشر بمانید. چون در این روش باید مراحل خاصی توسط دستگاه های گوناگون طی شود که هر یک به چند ساعت زمان نیاز دارند. متاسفانه امکان تعجیل در تعویض گلس ال سی دی گوشی هم وجود ندارد چون ممکن است منجر به افت کیفیت و نتیجه نهایی و همچنین آسیب زدن به ال سی دی شود. بنابراین اگر قرار است با تعویض گلس ال سی دی مشکل صفحه نمایش گوشی گلکسی S7 Active خود را برطرف کنید، به هیچ عنوان عجله نداشته باشید و اجازه دهید مراحل مورد نیاز برای انجام این کار با دقت و حوصله طی شوند. در شرکت موبایل کمک تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو با بیشترین سرعت ممکن انجام خواهد شد و تعمیر صورت گرفته هم شامل گارانتی می‌شود.

نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ و تعمیر ال سی دی گلکسی S7 Active

برخی از افراد عقیده دارند که مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ می‌تواند بهترین نتیجه را در تعمیر موبایل آن ها به همراه داشته باشد، اما آمار رضایت مشتریان نشان می‌دهد که اینطور نیست و تقریبا در 70 درصد مواقع سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ رضایت نهایی مشتری را در پی ندارد. قبل از هر چیز باید بگوییم که هزینه تعمیرات ال سی دی که ناشی از شکستگی و وارد شدن ضربه به گوشی باشند در نمایندگی های سامسونگ باید توسط خود مشتری پرداخت شود و شامل گارانتی نمی‌شود. بنابراین تصور نکنید که اگر گلکسی A7 اکتیو شما از دستتان به زمین افتاد و ال سی دی آن شکست، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ بدون نیاز به پرداخت هزینه و به طور رایگان آن را تعمیر کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S7 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

از سمت دیگر تعلل بیش از حد نمایندگی در ارائه خدمات و همچنین کیفیت سرویس دهی ضعیف اهم از دیگر مسائلی است که خیلی از کاربران در مورد آن نظر منفی داشته‌اند. همانطور که قبلا اشاره کردیم برای تعویض ال سی دی گلکسی S7 Active مدت زمان 2 ساعت کافی است و حتی اگر قرار باشد گلس ال سی دی دستگاه تعویض شود هم یک روز زمان حداکثر زمان مورد نیاز خواهد بود. اما در نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ عموما تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو تا 3 روز طول می‌کشد و در برخی مواقع حتی تا 7 روز هم به طول انجامیده است. برخی از کاربران هم مدعی شده‌اند ال سی دی گوشی آن ها مدت گوشی بعد از انجام تعمیرات در نمایندگی سامسونگ دوباره دچار شده است. بنابراین این تصور را نداشته باشید که نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ بهترین سرویس را برای تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو ارائه می‌کنند. با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مقرون به صرفه و کاملا مطمئن را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S7 Active 

 

تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو

 

موبایل کمک و تعمیر LCD گلکسی S7 اکتیو سامسونگ

شرکت موبایل کمک تعمیر ال سی دی گلکسی اس 7 اکتیو سامسونگ را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی امکانپذیر می‌کند. در این مرکز از جدیدترین تجهیزات و ابزارها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان هم مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل و با ضمانت اورجینال بودن تامین می‌شوند. بنابراین خیال شما از بابت کیفیت قطعه تعویض گوشی راحت خواهد بود. برای استفاده از سرویس این شرکت کافیست سفارش خود را به ثبت برسانید و شاهد انجام سایر اقدامات لازم از سوی تیم موبایل کمک باشید. گوشی درب منزل از شما تحویل گرفته خواهد شد و بعد از تعمیر هم با ضمانت درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی S7 Active در شرکت موبایل کمک، کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی

قطعات گوشی S7

قیمت تاچ ال سی دی S7

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ