تعمیر یا تعویض ال سی دی J1 Ace سامسونگ – J110 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J1 Ace سامسونگ – J110 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J1 Ace سامسونگ – J110 | موبایل کمک

اگر بنا به هر دلیل برای تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی جی 1 ایس (Samsung Galaxy J1 Ace) شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه می‌خواهیم بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر و سرویس موبایل کمک صحبت داشته باشیم. بنابراین با ما همراه شوید.

تعویض ال سی دی

در خیلی از مواقعی که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J1 Ace اختلالی به وجود می‌آید، تنها راه حل موجد در تعویض ال سی دی خلاصه خواهد شد. هر زمان ال سی دی یا تاچ گوشی بنا به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد شوند، فقط با تعویض ال سی دی می‌توان مشکل را برطرف کرد. تعویض ال سی دی گوشی پروسه حساسی را به همراه دارد و برای انجام این کار باید حتما از سرویس یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل قابل اعتماد استفاده شود. به همین دلیل است که توصیه داریم تا حد امکان برای تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید. در تعویض ال سی دی گوشی، ال سی دی و تاچ معیوب دستگاه از آن جدا شده و یک تاچ ال سی دی گوشی جدید روی آن نصب می‌شوند. نکته‌ای که در این بین وجود دارد مربوط به اورجینال بودن ال سی دی جدیدی خواهد بود که روی گوشی نصب شده است.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J1 Ace کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ال سی دی گوشی در دو نوع اورجینال و کپی (غیر اورجینال) موجود هستند و زمانی که یک کاربر برای تعویض این قطعه وارد عمل می‌شود می‌تواند مابین این دو یکی از آن ها را برای نصب در دستگاه انتخاب کند. حتما این پرسش در ذهنتان ایجاد شده که تفاوت مابین این دو نوع LCD در چیست؟ برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با این موضوع به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. اگر بخواهیم تفاوت مابین این دو نوع ال سی دی را در یک جمله خلاصه کنیم باید اینطور گفت که LCD اورجینال از نظر کیفیت با ال سی دی فابریک موبایل تفاوتی ندارد و ال سی دی کپی در واقع نسخه کم کیفیت تر و ارزان قیمت تر آن است. توصیه می‌کنیم تا حد امکان استفاده از ال سی دی های اورجینال سامسونگ را به کپی ترجیح دهید و فقط در شرایط خاص نسبت به نصب LCD کپی اقدام کنید. مدت زمان تعویض ال سی دی گوشی Galaxy J1 Ace هم طولانی نیست و در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ این تعمیر ظرف 2 ساعت تکمیل می‌شود.

 

 

تعویض گلس شکسته LCD

اما در برخی مواقع ممکن است تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ به شیوه دیگری هم امکانپذیر باشد که اصطلاحا به آن تعویض گلس LCD می‌گوییم. در این تعمیر لایه شیشه‌ای یا همان گلکسی که روی صفحه نمایش گوشی قرار دارد از آن جدا شده و تعویض خواهد شد و خود تاچ ال سی دی موبایل تعویض نمی‌شوند. این تعمیر فقط در شرایطی قابل انجام است که هیچ آسیبی به خود تاچ یا LCD موبایل وارد نشده باشد و فقط شکستگی ها و ترک هایی روی گلس آن به وجود آمده باشد. برای تعویض گلس شکسته LCD موبایل باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و مراحل خاصی هم طی شوند که نسبت به تعویض ال سی دی زمان بیشتری می‌طلبند. به همین جهت عموما تعویض گلس بیشتر از تعویض خود تاچ و ال سی دی زمان لازم دارد، اما باز هم می‌توانید این تعمیر را در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ ظرف مدت زمان حداکثر یک روز انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

برای آشنایی بیشتر با جزئیات تعویض گلس شکسته LCD گوشی هایی مثل گلکسی J1 Ace توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید. جایگزین شدن تعویض گلس با تعویض ال سی دی منجر به دستیابی شما به دو مزیت اصلی می‌شود. اول اینکه هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد و تقریبا نصف می‌شود. دوم اینکه چون در تعویض گلس نیازی به تعویض کردن خود تاچ و ال سی دی فابریک گوشی وجود ندارد، دغدغه‌ای هم از بابت کیفیت تاچ و LCD بعد از تعمیرات نخواهید داشت. پس اگر بتوانید تعمیرات LCD موبایل خود را با تعویض گلس انجام دهید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت و از نظر کیفیت ال سی دی و تاچ هم خیالتان راحت می‌شود. فراموش نکنید که تعویض گلس فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی و تاچ شود که به خود تاچ و LCD موبایل هیچ آسیبی وارد نشده باشد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J1 Ace کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace سامسونگ

بدون تردید هر کاربری که برای موبایل او مشکلی به وجود آید به فکر هزینه تعمیراتی که باید پرداخت کند هم می‌افتد و این مسئله برایش بسیار حائز اهمیت خواهد بود. به طور کلی از آنجایی که گوشی گلکسی جی 1 ایس از گوشی های رده پایین و نسبتا قدیمی تر شرکت سامسونگ است، قیمت تاچ ال سی دی اورجینال آن خیلی زیاد نخواهد بود، پس حتی در بدترین شرایط هم که قرار باشد تاچ ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض شوند هم  نیازی به پرداخت هزینه گزاف وجود ندارد. با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعویض LCD گوشی خود را با ضمانت اورجینال بودن ال سی دی جدید و کمترین هزینه انجام دهید. اگر بتوان مشکل صفحه نمایش گوشی را با تعویض گلس برطرف کرد، مقدار هزینه پرداختی باز هم کاهش می‌یابد و تقریبا نصف می‌شود.

روش دیگری هم برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace وجود دارد که مربوط به بکارگیری و نصب LCD های کپی یا همان غیر اورجینال می‌شود. توصیه ما این است که در شرایط عادی تا حد امکان از ال سی دی اورجینال استفاده کنید و فقط در شرایطی که گوشی شما به عنوان گوشی دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد، نصب LCD غیر اورجینال را هم به عنوان یک آپشن و گزینه در نظر داشته باشید. پس به طور کلی چون گوشی گلکسی J1 Ace گوشی خیلی جدید و رده بالایی نیست، قیمت قطعات آن هم چندان زیاد نیستند و تعویض ال سی دی این گوشی هم هزینه خیلی زیادی را به همراه نخواهد داشت. برای اینکه بتوانید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر ال سی دی گلکسی جی 1 ایس سامسونگ را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید.

تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace

چرا موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ؟

موبایل کمک سال هاست که به عنوان یکی از مراکز مدرن ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات تلفن همراه در حال فعالیت است، بنابراین با استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace را با خیالی آسوده و اطمینان کامل انجام دهید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای تدوین شده که کاربر هیچ درگیری با پروسه تعمیرات نداشته باشد و حتی برای واگذار کردن گوشی به تعمیرکار نیازی به خروجی از منزل نداشته باشد. به بیان دیگر وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید، تمام مراحل تعمیر توسط تیم این شرکت انجام می‌شود و گوشی تعمیر شده ظرف کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. در این بازه زمانی شما می‌توانید بدون هیچ مشکلی به سایر کارهای روزمره خود رسیدگی کنید. برخی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیرات، دریافت گوشی معیوب و انتقال آن به کارگاه تعمیر و تحویل گوشی بعد از تعمیر دستگاه همگی بدون نیاز به مراجعه حضوری و شخصی مشتری انجام می‌شوند. یعنی وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده کنید هیچ نیازی به مراجعه حضوری و ایجاد اختلال در کارهای روزمره خود نخواهید داشت و تمام مراحل توسط تیم موبایل کمک مدیریت و انجام می‌شوند.
  • وقتی از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید، خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویضی گوشی راحت خواهد بود چون این قطعات مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل تامین می‌شوند و از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند.
  • تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود هم دارای ضمانت خواهند بود. هر تعمیر با توجه به ماهیت خودش برای بازه زمانی معینی گارانتی می‌شود.
  • تعرفه های مقرون به صرفه و عالی هم از دیگر مزیت های خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ است. با استفاده از خدمات این مرکز قادر خواهید بود که با صرف کمترین هزینه تعمیرات تخصصی گوشی خود را انجام دهید.
  • سرعت عمل بالا هم از مزیت هایی است که نباید فراموش شود. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ عموما ظرف 4 ساعت تکمیل خواهند شد. یعنی شما 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیرات، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید.
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری و درگیر شدن در ترافیک شهری و مدیریت کل پروسه تعمیرات توسط تیم موبایل کمک سبب می‌شود که شما صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان و هزینه هایتان هم داشته باشید که این مسئله نباید نادیده گرفته شود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J1 Ace کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موارد یاد شده فقط بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن ها بهره‌مند می‌شوید. اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع، کم هزینه و با کیفیت را تجربه کنید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است. اما برای ثبت سفارش در این مرکز باید چه کرد و مراحلی که بعد از ثبت سفارش تعمیرات طی می‌شوند شامل چه مواردی هستند؟

 

تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace

 

ثبت سفارش در موبایل کمک | تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace

مراحل ثبت سفارش تعمیرات تخصصی گوشی در مرکز موبایل کمک بسیار ساده هستند. تنها کاری که شما به عنوان درخواست کننده تعمیرات باید انجام دهید این است که سفارشتان را با یک تماس تلفنی یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات در سایت موبایل کمک به ثبت برسانید. سایر هماهنگی لازم و مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام خواهند شد. صفر تا صد مراحل کلی که باید به جهت ثبت سفارش تعمیر و انجام تعمیرات در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

شاید تصور کنید که پروسه فوق زمانگیر است، اما در واقع اینطور نخواهد بود و یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک مربوط به سرعت عمل بالای آن می‌شود. تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی گلکسی J1 Ace در موبایل کمک با طی کردن پروسه فوق عموما ظرف 4 ساعت تکمیل می‌شوند. یعنی شما 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از کارشناسان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ