تعویض درب پشت S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک تعویض درب پشت S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

تعویض درب پشت S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

افتادن گوشی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ (Samsung Galaxy S10 Plus) در خیلی از مواقع می‌تواند منجر به شکستن قاب شیشه‌ای آن شود. در این شرایط تکلیف چیست؟ با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

روش های جلوگیری از شکستن قاب گلکسی S10 Plus

حتما می‌دانید که گوشی گلکسی اس 10 پلاس یک قاب شیشه‌ای دارد، یعنی پنل جلو و پشت بدنه این گوشی با شیشه گوریلاگلس پوشانده شده است. شیشه گوریلاگلس شاید در برابر تماس با اشیای نوک تیز یا اصطلاحا خراشیده شدن بسیار مقاوم باشد اما در برابر ضربه خیلی مقاوم نیست. به همین دلیل افتادن گوشی گلکسی S10+ از دست کاربر می‌تواند خیلی زود منجر به شکستن قاب آن شود. اگر شکستگی قاب گوشی در پنل جلوی آن به وجود آید و ال سی دی و دستگاه سالم باشد باید به دنبال تعویض گلس LCD باشید که پیش از این در مقاله تعویض گلس شکسته گلکسی S10+ با کمترین قیمت در موبایل کمک در رابطه با آن صحبت کردیم، اما اگر شکستگی روی قاب پشت دستگاه به وجود آید باید برای تعمیر قاب پشت این گوشی اقدام نمایید که در این مطلب در مورد موضوع مذکور صحبت می‌کنیم.

اما چطور می‌توانیم از شکستن قاب گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ جلوگیری کنیم؟ اولین روش برای انجام این کار مراقبت هر چه بهتر اس دستگاه خواهد بود. سعی کنید همیشه به خوبی گوشی موبایل خود را در دست بگیرید و مراقب باشید که گوشی از دست شما به زمین بیفتد. در 90 درصد مواقع شکستگی های روی قاب پشت Galaxy S10+ به دلیل سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی از دست وی رخ می‌دهند. بنابراین اگر می‌خواهید این اتفاق برای شما رخ ندهد، همیشه مراقب گوشی خود باشید. از سمت دیگر بکارگیری قاب های محافظ و گارد موبایل هم می‌تواند کمک زیادی به شما کند و احتمالا شکستن قاب گلکسی S10+ را کاهش دهد. در خیلی از مواقع دیده شده که نصب گارد موبایل در گلکسی اس 10+ سبب شده که گوشی با افتادن به زمین دچار هیچ آسیبی نشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

پس با در نظر گرفتن دو روش فوق می‌توانید از آسیب دیدن قاب s10 plus جلوگیری کنید اما اگر کار از کار گذشته و قاب پشت گلکسی S10 Plus شما شکسته باشد تکلیف چیست؟ در این شرایط چطور قادر به تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ خواهیم بود؟ هزینه انجام این تعمیر چقدر است و آیا می‌توان با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به طور رایگان و تحت گارانتی این تعمیر را انجام داد؟ در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت می‌کنیم.

تعویض درب پشت S10 Plus

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ سامسونگ

خوشبختانه هزینه تعمیر قاب پشت Galaxy S10+ در مقایسه با خیلی از تعمیرات دیگر این گوشی نظیر تعویض ال سی دی، تعمیر مادربرد و غیره به مراتب هزینه کمتری دارد. بنابراین اگر قاب پشت گوشی گلکسی اس 10 پلاس شما شکسته، خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید و بیشتر به این فکر کنید که کدام مرجع می‌تواند با بهترین کیفیت ممکن این تعمیر را برایتان انجام دهد. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت ممکن و بهترین کیفیت قاب پشت گوشی سامسونگ Galaxy S10 Plus خود را تعویض کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک بهره بگیرید. تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ در این شرکت با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا انجام می‌گیرد و تعمیر صورت گرفته منجر به از دست رفتن خاصیت ضد آب دستگاه هم نخواهد شد، چون کارشناسان موبایل کمک در حین تعویض قاب پشت گلکسی S10+ لاستیک های آب بندی لبه های این قاب را هم تعویض می‌کنند تا خاصیت ضد آب گوشی حفظ شود.

تعویض قاب پشت گلکسی S10+ چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه برای تعمیر یا تعویض قاب پشت گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس نیازی به طی کردن مراحل طولانی وجود ندارد. قاب پشت این گوشی تقریبا اولین قطعه‌ای است که از آن جدا می‌شود. البته جداسازی قاب پشت Galaxy S10+ به دلیل خاصیت چسبندگی که لاستیک های اطراف آن دارند به راحتی امکانپذیر نخواهد بود و باید از قاب کش های حرفه‌ای برای انجام این کار استفاده شود. اگر تعمیرکاری که قرار است تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ را انجام دهد تجربه کافی داشته باشد و ابزارهای مناسبی هم در اختیار او قرار داده شوند، می‌تواند قاب پشت گوشی مذکور را ظرف کمتر از 30 دقیقه تعویض کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس

آیا شخصا قادر به تعمیر قاب شکسته گلکسی اس 10 پلاس خواهیم بود؟

تعویض قاب پشت و شکسته گلکسی اس 10 پلاس کار سختی نیست و برای انجام این کار فقط کافیست که به یک قاب کش مناسب دسترسی داشته باشید. برای خرید قاب کش با کیفیت می‌توانید به فروشگاه خرید قطعه موبایل مراجعه کنید و یک عدد قاب کش مناسب برای گوشی Galaxy S10+ را خریداری نمایید. همچنین یک عدد قاب پشت اورجینال و با کیفیت را هم از فروشگاه قطعات موبایل برای نصب و جایگزین شدن در دستگاه تهیه کنید. وقتی این ابزارهای را در اختیار داشته باشید به راحتی می‌توانید تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ را انجام داده و هزینه تعمیرات را کاهش دهید. بدین منظور ابتدا به لبه های قاب پشت گوشی گرما بدهید و سپس آن را در قاب کش قرار داده و قاب پشت دستگاه را از آن جدا کنید. اگر شدت شکستگی های قاب پشت گوشی زیاد است، حتما با چند لایه چسب نواری پهن روی قاب گوشی را بپوشانید تا از خرد شدن شیشه آن جلوگیری شود. برای حفظ خاصیت ضد آب گوشی موبایل سامسونگ هم می‌توانید لاستیک های آب بندی جدیدی تهیه کرده و در لبه های قاب پشت Galaxy S10+ نصب کنید.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ

 

برای تعویض قاب پشت سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض قاب پشت Galaxy S10+

پیش از هر چیز باید بگوییم که تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ بدون پرداخت هزینه در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ امکانپذیر نخواهد بود و این تعمیر تحت پشتیبانی گارانتی قرار نمی‌گیرد. به طور کلی هیچ یک از مشکلاتی که ناشی از وارد شدن ضربه به گوشی باشند تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند و هزینه آن ها باید توسط خود کاربر پرداخت شود. پس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ تعویض قاب پشت Galaxy S10+ را انجام می‌دهند اما هزینه آن باید توسط خود کاربر پرداخت شود. یکی از مشکلاتی که عموما در استفاده از خدمات این مراکز برای مشتریان به وجود می‌آید مربوط به طولانی شدن مدت زمان تعمیر است. همانطور که قبلا گفتیم، تعویض قاب پشت شکسته گلکسی اس 10+ می‌تواند ظرف مدت زمان 30 الی 60 دقیقه انجام شود اما عموما انجام این تعمیر در نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ تا چند روز طول می‌کشد. پس تصور نداشته باشید که با مراجعه به این نمایندگی ها بهترین سرویس را دریافت خواهید کرد.

 

تعویض درب پشت S10 Plus

 

موبایل کمک و تعویض قاب شکسته گلکسی S10+ با بهترین قیمت

با استفاده از خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ را با بهترین کیفیت و صرف کمترین هزینه انجام دهید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین متدها و بهترین تجهیزات استفاده می‌کنند تا تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر گوشی مشتری حفظ شود و بهترین نتیجه برای وی به ارمغان آورده شود. تمام قطعاتی که در شرکت موبایل کمک تعویض می‌شوند دارای ضمانت کیفیت و اورجینال بودن هستند. ضمنا سرویس تعمیرات موبایل کمک با تکیه بر سهولت کاربر تنظیم شده و برای استفاده از آن هیچ لزومی ندارد که مشتری از منزل خارج شده و مراجعه حضوری داشته باشد. برای ثبت سفارش تعمیر قاب پشت آسیب دیده Galaxy S10+ در شرکت موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک برایتان به همراه خواهد داشت شامل موارد زیر می‌شود:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: به منظور استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و تعمیر گوشی خود نیازی به مراجعه حضوری ندارید و فقط کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل کنید و از راهنمایی های کارشناسان موبایل کمک بهره‌مند شوید.
  • سرعت بالا: تعمیراتی همچون تعویض قاب شکسته گلکسی S10 پلاس در شرکت موبایل کمک ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود و گوشی تعمیر شده ظرف چند ساعت درب منزل به مشتری تحویل داده خواهد شد.
  • ضمانت اورجینال بودن قطعات: موبایل کمک ضمانت می‌کند که تمام قطعات تعویضی گوشی مشتری اورجینال باشند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت قطعاتی که در گوشی نصب می‌شود راحت خواهد بود.
  • استفاده از جدیدترین ابزارهای تعمیر: در شرکت موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین و با کیفیت ترین ابزارهای تعمیر استفاده می‌شود، بنابراین کیفیت تعمیرات به بالاترین سطح ارتقاء پیدا می‌کند.
  • هزینه مناسب: شرکت موبایل کمک سعی کرده مقرون به صرفه ترین هزینه ممکن را برای خدماتش در نظر بگیرد.

بنابراین با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر بدون دردسر، مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر قاب شکسته Galaxy S10+ خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ اس 10 پلاس

قطعات سامسونگ S10 Plus

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ