تعمیر یا تعویض ال سی دی S8 Active سامسونگ – G892 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S8 Active سامسونگ – G892 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S8 Active سامسونگ – G892 | موبایل کمک

اگر بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 اکتیو (Samsung Galaxy S8 Active) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S8 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

روش های جلوگیری از خراب شدن ال سی دی Galaxy S8 Active

پیش از اینکه در رابطه با تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active صحبت کنیم بهتر است نگاهی به روش های جلوگیری از خراب شدن LCD و تاچ این گوشی داشته باشیم. طبق آمار عموما و در 80 درصد مواقع خرابی ال سی دی گوشی گلکسی اس 8 اکتیو ناشی از سهل انگاری کاربر و وارد شدن ضربه به آن ایجاد می‌شود. افتادن موبایل از دست کاربر و برخورد آن با زمین اصلی دلیل خراب شدن ال سی دی این گوشی است. بنابراین اگر همیشه مراقب گوشی خودتان باشید و اجازه ندهید که اتفاق این چنینی برایش رخ دهد تا حد زیادی از خراب شدن ال سی دی دستگاه جلوگیری می‌کنید. از سمت دیگر آب خوردگی هم از دیگر دلایلی است که عموما منجر به خراب شدن تاچ LCD گوشی S8 Active می‌شود.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd موبایل

 

تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active

 

برای جلوگیری از بروز خرابی این چنینی در دستگاه توصیه داریم تا حد ممکن با دست خیس و نمناک از گوشی استفاده نکنید یا آن را در مکان هایی که احتمال پاشیده شدن آب بر روی گوشی وجود دارد قرار ندهید. استفاده از قاب های ژله‌ای و گاردهای موبایل هم می‌تواند کمک قابل ملاحظه‌ای به جلوگیری از خراب شدن ال سی دی گوشی کند، چون این قاب ها در خیلی از مواقع می‌توانند ضربات وارد بر دستگاه را مستهلک کرده و از آسیب دیدن ال سی دی و تاچ گوشی جلوگیری نمایند. بنابراین با در نظر گرفتن این مسائل می‌توانید تا حد زیادی احتمال خراب شدن و آسیب دیدن ال سی دی Galaxy S8 Active را کاهش دهید. اما اگر بنا به هر دلیل ال سی دی گوشی مذکور خراب شد چه کنیم؟ هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active چقدر است و بهترین مرجع برای واگذاری تعمیر ال سی دی این گوشی کدام است؟

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S8 Active 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active سامسونگ

اولین سوالی که بعد از خراب شدن گوشی در ذهن هر کاربری ایجاد می‌شود مربوط به هزینه تعمیر است! خوشبختانه با توجه به اینکه گوشی گلکسی S8 اکتیو صفحه نمایش خیلی بزرگی ندارد، هزینه تعمیر نمایشگر آن در مقایسه با گوشی های امروزی  و پرچمدار به مراتب کمتر خواهد بود. در برخی شرایط خاص که بتوان مشکل صفحه نمایش این اسمارتفون را با تعویض گلس ال سی دی برطرف کرد، هزینه تعمیر به شدت کاهش پیدا می‌کند. البته فراموش نکنید که فقط در شرایط خاصی تعویض گلس ال سی دی می‌تواند جایگزین تعویض کامل ال سی دی شود. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که شکستگی های روی صفحه نمایش دستگاه سطحی و محدود به گلس روی ال سی دی باشند و تاچ و خود ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند. بنابراین به طور کلی اگر ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S8 Active شما آسیب دیده، خیلی نگران هزینه تعمیر آن نباشید. هزینه تعمیر LCD این گوشی شاید در مقایسه با هزینه دیگر تعمیرات آن بیشتر باشد اما در مقایسه با هزینه تعمیر ال سی دی گوشی های امروزی و مدرن تر واقعا ناچیز خواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S8 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی و تاچ گلکسی اس 8 اکتیو چقدر زمان می‌برد؟

اگر قرار باشد ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی S8 Active به طور کامل تعویض شود، انجام این کار خیلی زمانگیر نخواهد بود. یک تعمیرکار با تجربه و با سرعت عمل متوسط در صورتی که به ابزارهای مناسبی دسترسی داشته باشد، احتمالا در کمتر از 2 ساعت تعویض ال سی دی گلکسی اس 8 اکتیو را انجام می‌دهد. البته اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد برای تعویض ال سی دی گوشی S8 Active چند روز از مشتری زمان می‌گیرد که دلیل این مسئله مربوط به تهیه کردن ال سی دی جایگزین برای دستگاه می‌شود، چون اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد قطعات مورد نیاز گوشی مشتریان را از شرکت های ثانویه دریافت می‌کنند و این موضوع در اغلب مواقع منجر به زمانگیرتر شدن پروسه تعمیر موبایل می‌شود.

اما در برخی شرایط که تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active فقط با عوض کردن گلس ال سی دی قابل رفع است، تنها مراکز خاصی همچون شرکت موبایل کمک قادر به انجام این تعمیر خواهند بود و برای انجام آن هم حداقل باید یک روز منتظر باشید. چون تعویض گلس ال سی دی گوشی فقط با استفاده از تجهیزات و دستگاه های خاصی امکانپذیر است و شامل مراحلی می‌شود که کمی زمانگیر هستند. بنابراین در یک جمع‌بندی کلی باید گفت اگر قرار باشد ال سی دی گوشی گلکسی اس 8 اکتیو به طور کامل تعویض شود، انجام این تعمیر زمانگیر نخواهد بود اما اگر قرار باشد تعویض گلس ال سی دی انجام گیرد، این کار ممکن است نیازمند یک روز زمان باشد. در هر صورت اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بیشترین سرعت انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: شماره تماس تعمیرات موبایل

آیا شخصا می‌توانیم ال سی دی گلکسی اس 8 اکتیو را تعمیر کنیم؟

اگر قرار باشد مشکل و شکستگی های روی ال سی دی گوشی با تعویض گلس برطرف شوند، شخصا قادر به انجام این کار نخواهید بود چون برای انجام این کار حتما باید از دستگاه های خاصی استفاده به عمل آورید. فراموش نکنید تعویض گلس ال سی دی زمانی به عنوان رویکرد تعمیر در نظر گرفته می‌شود که شکستگی های روی صفحه نمایش دستگاه سطحی باشند و به تاچ ال سی دی گوشی آسیبی وارد نشده باشد. در صورتی که تاچ ال سی دی گلکسی S8 Active آسیب ببینند به هیچ عنوان با تعویض گلس قادر به رفع مشکل نخواهید بود و باید حتما کل ال سی دی و تاچ Galaxy S8 Active را تعویض کنید.

اما اگر قرار باشد ال سی دی گلکسی اس 8 اکتیو کاملا تعویض شود، شخصا قادر به انجام این کار خواهید بود چون واقعا تعویض ال سی دی این گوشی خیلی سخت و دشوار نیست. بدین منظور کافیست چند مقاله یا ویدئوی راهنمای را ببینید و سپس با ابزارهای مناسب و در اختیار داشتن یک عدد ال سی دی اورجینال، تعمیر مورد نیاز را انجام دهید. برای تهیه کرده ال سی دی اورجینال گلکسی اس 8 اکتیو و همچنین ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر این گوشی می‌توانید به فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک مراجعه به عمل آورده و این اقلام را با قیمتی مناسب خریداری کنید. فراموش نکنید قطعات عرضه شده در فروشگاه موبایل کمک با ضمانت اورجینال بودن در اختیار مشتریان قرار داده می‌شوند، پس خیالتان از بابت ال سی دی جدیدی که در گوشی نصب می‌شود راحت باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active

 

تفاوت ال سی دی اورجینال و غیر اورجینال!

ممکن است برخی از مراجع و تعمیرکاران به شما پیشنهاد دهند که با نصب ال سی دی های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی، هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active را کاهش دهید. توصیه ما این است که به هیچ عنوان از این ال سی دی های غیر اورجینال در گوشی استفاده نکنید چون کیفیت عملکرد آن ها در مقایسه با ال سی دی های اورجینال بسیار پایین تر خواهد بود و این موضوع می‌تواند آزاردهنده باشد. عموما ال سی دی های غیر اورجینال شادابی، وضوح و شارپنس پایینی دارند و خیلی در تولید روشنایی عملکرد مطلوبی از خود نشان نمی‌دهند. همچنین مصرف شارژ باتری این ال سی دی ها هم کنترل شده و هماهنگ با معیارهای شرکت سازنده گوشی نخواهد بود. بنابراین توصیه داریم به هیچ عنوان از ال سی دی های غیر اورجینال در گوشی گلکسی S8 Active یا دیگر گوشی های موبایل استفاده نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های ال سی دی اورجینال و کپی مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ را مطالعه کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S8 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه دیده شده که برخی از تعمیرکاران موبایل از اعتماد مشتریان سوء استفاده می‌کنند و ال سی دی های غیر اورجینال را به جای ال سی دی اورجینال در گوشی مشتری نصب و از وی هزینه تعویض ال سی دی اورجینال را دریافت می‌کنند. بنابراین به هیچ وجه برای تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active به هر مرجعی اعتماد نکنید و سعی داشته باشید فقط از سرویس و خدمات مراکزی استفاده کنید که کاملا قابل اعتماد هستند. شرکت موبایل کمک با توجه به ارائه ضمانت رسمی اورجینال بودن قطعات تعویضی در گوشی مشتریان، بدون تردید می‌تواند یکی از قابل اعتمادترین شرکت های موجود برای انجام تعمیراتی همچون تعویض ال سی دی و تاچ باشد.

بیشتر بخوانید: تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active با بهترین قیمت

با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات ال سی دی سامسونگ Galaxy S8 Active را با کمترین قیمت ممکن، اطمینان از اورجینال بودن ال سی دی جدید و همچنین در سریع ترین مدت زمان انجام دهید. از همه مهمتر اینکه برای استفاده از خدمات این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و سفارش تعمیرات موبایل با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت این شرکت قابل ثبت هستند. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی S8 Active در شرکت موبایل کمک، کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ