تعمیر یا تعویض ال سی دی S6 Active سامسونگ – G890 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S6 Active سامسونگ – G890 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S6 Active سامسونگ – G890 | موبایل کمک

در تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 6 اکتیو (Samsung Galaxy S6 Active) باید نهایت دقت صرف شود تا یک تعمیر بی‌نقص انجام گیرد. تجربه تعمیرکار و ابزارهایی که وی از آن ها استفاده می‌کنند برای یک تعمیر موفقیت آمیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. با سرویس نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو را با کمترین قیمت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S6 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی Galaxy S6 Active سامسونگ

تقریبا در 90 درصد مواقعی که ال سی دی گوشی های موبایل بنا به هر دلیل از کار می‌افتند یا نیازمند تعمیر می‌شوند، تعمیر آن ها فقط با تعویض کردن کامل مجموعه تاچ و LCD امکانپذیر خواهد بود. گلکسی S6 Active سامسونگ هم از این قاعده مستثنا نیست. اگر به خاطر داشته باشید ما پیش از این در مقاله تعمیرات سامسونگ: آموزش تعویض ال سی دی Galaxy S6 Active به طور دقیق نحوه انجام این کار را برایتان شرح دادیم. اما در تعویض ال سی دی این گوشی باید به چند نکته مهم دقت کرد که مستقیما بر روی کیفیت تعمیر تاثیر‌گذار هستند. این نکات به شرح زیر خواهند بود:

  • تجهیزات و ابزارهای تعمیر: تجهیزات و ابزارهایی که در حین تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو از آن ها استفاده می‌شود تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی تعمیر خواهند داشت. اگر تعمیرکار در این پروسه از ابزارها و تجهیزات مناسبی استفاده نکند ممکن است به دیگر قطعات دستگاه یا قاب گوشی و غیره آسیب وارد شود. تجهیزات مناسب سبب می‌شوند که تعویض LCD با کمترین استرس انجام گیرد.
  • مهارت تعمیرکار: یکی از اصلی ترین دلایلی که به موجب آن توصیه می‌کنیم تعمیرات Galaxy S6 Active را به نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک بسپارید مربوط به تجربه و مهارت تعمیرکارانی می‌شود که در این مراکز فعالیت دارند. طبیعتا هرچقدر مهارت و تجربه تعمیرکار بیشتر باشد، تعمیرات گوشی هم با کیفیت بهتری انجام خواهند شد. کارشناسان موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از میان بهترین و خبره ترین تعمیرکاران انتخاب می‌شوند.
  • اورجینال بودن ال سی دی: در مورد ال سی دی های اورجینال و کپی در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم اما به یاد داشته باشید که نصب کردن یک LCD اورجینال در گوشی های موبایل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و منجر می‌شود که شما بعد از تعویض LCD هیچ تفاوتی مابین گوشی تعمیر شده خود و حالت قبل از تعمیر احساس نکنید. در نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک فقط از LCD های اورجینال در گوشی مشتریان استفاده می‌شود.

موارد فوق سه مورد از اصلی ترین مسائلی هستند که در تعویض ال سی دی گلکسی S6 اکتیو باید به آن ها توجه کرد. عموما در نمایندگی های سامسونگ و مراکز تعمیری مثل موبایل کمک توجه ویژه‌ای به کیفیت تعمیرات صورت می‌پذیرد، بنابراین نگرانی های فوق خود به خود از بین خواهند رفت. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات تعمیر LCD گلکسی A6 Active صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6 اکتیو 

تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو نمایندگی سامسونگ

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو

از دید همه ما هزینه تعمیرات موبایل یکی از مهمترین عواملی است که در انتخاب مرجع تعمیر تاثیر می‌گذارد. یعنی تقریبا تمام کاربران سعی می‌کنند تعمیرات تخصصی موبایل خود را به مراکزی واگذار کنند که در کنار کیفیت مطلوب قیمت مناسبی را هم برای سرویس تعمیراتشان در نظر می‌گیرند. موبایل کمک یکی از همین مراکز است که امکان تعمیر تخصصی گوشی های سامسونگ و اپل را با کمترین هزینه و قیمت ممکن امکانپذیر می‌کند. اگرچه تاچ LCD گوشی Galaxy S6 Active از گران قیمت ترین قطعات این اسمارتفون هستند اما چون موبایل کمک به عنوان یک تامین کننده مرکزی در حوزه واردات قطعات موبایل فعالیت دارد، با کمترین قیمت ممکن این قطعات را تهیه و در گوشی مشتریان نصب می‌کند. بنابراین اگر می‌خواهیم هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو خود را به حداقل مقدار ممکن برسانید بهتر است از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S6 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

البته روش های دیگری هم برای کاهش هزینه تعمیر LCD گلکسی S6 Active وجود دارد. به عنوان مثال با نصب LCD کپی به جای LCD اورجینال در این گوشی می‌توان هزینه تعمیرات را تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. البته در مرکز موبایل کمک فقط بنا به درخواست مشتری از ال سی دی های کپی استفاده می‌شود تا هزینه تعمیرات کاهش یاد و در غیر این صورت تمام قطعات تعویض شده گوشی مشتری اورجینال در نظر گرفته می‌شوند و از این نظر دارای ضمانت هستند. روش دیگری که برای کاهش هزینه تعمیرات LCD گلکسی اس 6 اکتیو وجود دارد مربوط به شرایط خاصی می‌شود که بتوان به جای تعویض LCD نسبت به تعویض گلس شکسته ال سی دی گوشی اقدام کرد. البته این تعمیر فقط در شرایط خاص امکانپذیر است و همیشه نمی‌توان از آن به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی بهره گرفت. در ادامه بیشتر و دقیق تر در رابطه با دو موضوع اخیری که اشاره داشتیم صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:  ترمیم تاچ شکسته گوشی

ال سی دی اورجینال و غیر اورجینال

ال سی دی گوشی هایی مثل گلکسی اس 6 اکتیو در دو نوع مختلف موجود هستند که به ترتیب اورجینال و غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی نام دارند. ال سی دی اورجینال در واقع نسخه‌ای از LCD و تاچ گوشی است که توسط خود شرکت سازنده دستگاه یعنی سامسونگ به عنوان لوازم جانبی گوشی عرضه شده و کیفیت آن با نسخه فابریک نصب شده در موبایل برابری می‌کند. اما ال سی دی های کپی که با لقب هایی مثل گرید A، درجه یک، های کپی و غیره معرفی می‌شوند، در واقع نسخه هایی از LCD و تاچ گوشی هستند که توسط شرکت های واسط تولید خواهند شد و کیفیت آن ها در مقایسه با کیفیت ال سی دی فابریک گوشی کمتر است و به همین جهت قیمت کمتری هم دارند. طبیعتا با استفاده و نصب LCD های غیر اورجینال یا کپی می‌توان هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو را کاهش داد. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های این دو نوع LCD توصیه می‌کنیم به مطالعه مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو نمایندگی سامسونگ

اما شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که چطور می‌توانیم از اورجینال بودن ال سی دی تعویضی گوشی خود اطمینان داشته باشیم؟ بدین منظور باید از سرویس و خدمات مراکزی استفاده کنید که قابل اعتماد هستند و در قابل تعمیری که ارائه می‌کنند ضمانت کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهند. مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ یکی از بهترین این مراکز است. در موبایل کمک گارانتی اورجینال بودن قطعات تعویضی ارائه خواهد شد. یعنی اگر شما تعویض ال سی دی Galaxy S6 Edge خود را به کارشناسان این مرکز واگذار کنید، موبایل کمک گارانتی می‌کند که ال سی دی نصب شده در گوشی شما اورجینال است. بنابراین با استفاده از خدمات نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعات تعویض شده راحت خواهد بود. توصیه ما این است فقط در شرایطی از ال سی دی های غیر اورجینال استفاده کنید که گوشی را به عنوان یک گوشی دوم مورد استفاده قرار می‌دهید و می‌خواهید هزینه تعمیرات گوشی را به حداقل برسانید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S6 Active کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو با تعویض گلس

اما تعویض گلس LCD چیست و چگونه منجر به کاهش هزینه تعمیرات موبایل می‌شود؟ روی صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی ها یک لایه شیشه محافظ پرس شده که اصطلاحا به آن گلس LCD گفته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با تمام قطعاتی که در مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل بکار رفته‌اند توصیه می‌کنیم مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن هارا مطالعه کنید. در برخی مواقع ممکن است ضربه یا فشاری به گوشی وارد شده و منجر به شکستن یا ترک برداشتن گلس روی ال سی دی شود. در اینگونه مواقع شکستگی هایی که روی صفحه نمایش دستگاه دیده می‌شوند نگران کننده به نظر می‌آیند اما ممکن است هیچ آسیبی به ال سی دی و تاچ گوشی وارد نشده باشد! برای بررسی موضوع باید عملکرد تاچ و LCD را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر تاچ ال سی دی موبایل علیرغم شکستگی هایی که بر روی آن ایجاد شده‌اند بدون مشکل کار می‌کند، مطمئنا فقط گلس LCD شکسته و می‌تواند با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد. در اینگونه مواقع که تعویض گلس جایگزین تعویض ال سی دی گلکسی S6 Active می‌شود، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. البته برای تعویض گلس نیاز است که از سرویس نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک استفاده کنید چون انجام این تعمیر نیازمند بکارگیری تجهیزات و دستگاه های خاصی است که فقط در این مراکز موجود هستند. تعویض گلس ال سی دی می‌تواند هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو را تقریبا به یک سوم کاهش دهد. بنابراین اگر احساس می‌کنید مشکل صفحه نمایش گوشی شما با تعویض گلس قابل رفع است حتما از سرویس نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو نمایندگی سامسونگ

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی موبایل

یک تعمیر موفقیت آمیز زمانی انجام می‌شود که تعمیرکار علاوه بر تجربه بالا از ابزارهای مناسبی هم برای تعمیرات تخصصی آیفون و گوشی های سامسونگ استفاده کند. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ بهترین و جدیدترین ابزارهای روز دنیا در اختیار تعمیرکاران با تجربه قرار داده می‌شوند. به همین سبب تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو در این مرکز با بهترین کیفیت قابل انجام خواهد بود. علاوه بر کیفیت تعمیرات، موبایل کمک مزیت های دیگری هم دارد که اصلی ترین آن ها شامل موارد زیر می‌شود:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: با سرویس موبایل کمک برای ثبت سفارش تعمیر موبایل، تحویل دادن آن به کارشناسان موبایل کمک و همچنین دریافت گوشی تعمیر شده خود نیازی به مراجعه حضوری ندارید. شما فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت سفارش تعمیر مورد نظرتان را ثبت می‌کنید و سایر اقدامات لازم توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود. دریافت گوشی خراب از شما و تحویل آن پس از انجام تعمیرات هم با پیک رایگان موبایل کمک و درب منزلتان انجام می‌گیرد.
  • ضمانت تعمیرات: تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند. هر تعمیر در این مرکز شامل دوره مشخصی از ضمانت خواهد بود و در صورتی که در این دوره مشکلی برای گوشی به وجود آید، موبایل کمک پاسخگوی مشتریان است. بنابراین می‌توانید با خیال راحت تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو را به موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ بسپارید.
  • قطعات اورجینال و ضمانت شده: تمام قطعاتی که به عنوان قطعه تعویضی در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین شده و از نظر اورجینال بودن دارای ضمانت هستند.س با سرویس موبایل و نمایندگی سامسونگ خیالتان از بابت کیفیت قطعات تعویض شده هم راحت خواهد بود.
  • قیمت مناسب: تعرفه تعمیراتی که توسط شرکت موبایل کمک در نظر گرفته شده بسیار مقرون به صرفه است و تمام تعمیرات در این مرکز دارای قیمت مشخصی هستند.
  • سرعت عمل بالا: یکی دیگر از اصلی ترین مزیت ها و نقاط قوت سرویس موبایل کمک مربوط به سرعت عمل بالا می‌شود. تعمیراتی مثل تعویض LCD گلکسی اس 6 اکتیو در این مرکز ظرف 2 الی 3 ساعت تکمیل خواهند شد.

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ با گارانتی معتبر   

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین مزیت ها و نقاط قوت سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ هستند. اگر می‌خواهید یک تعمیر بدون دردسر، سریع، مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید مطمئن باشید موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان است. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی S6 اکتیو خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کم اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ