تعمیر یا تعویض اثر انگشت J2 Pro 2018 سامسونگ – J250 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض اثر انگشت J2 Pro 2018 سامسونگ – J250 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض اثر انگشت J2 Pro 2018 سامسونگ – J250 | موبایل کمک

اگر دکمه هوم گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 پرو (Samsung Galaxy J2 Pro) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعویض یا تعمیر دارد، نگران هزینه انجام این کار نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J2 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اصلی ترین عوامل خراب شدن دکمه هوم گوشی های موبایل

عموما یک سری عوامل و دلایل مشخص و خاص هستند که منجر به خراب شدن قطعاتی همچون دکمه هوم در گوشی های موبایل می‌شوند. گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 پرو 2018 هم از این موضوع مستثنا نیست. طبق بررسی صورت گرفته در اغلب مواقع خراب شدن دکمه هوم گوشی ناشی از آب خوردگی و نفوذ آب به داخل فلت این دکمه است. برای مثال زمانی که کاربر با انگشت خیس از دکمه هوم گوشی استفاده می‌کنند ممکن است مقداری از آب به داخل این دکمه و فلت آن نفوذ کرده و به تدریج منجر به از کار افتادن آن شود. بنابراین آب خوردگی همیشه یکی از اصلی ترین دلایل و عوامل خراب شدن دکمه هوم گوشی های موبایل محسوب می‌شود.

از سمت دیگر وارد شدن ضربه به دستگاه یا فشار دادن بیش از حد دکمه هوم گوشی هم می‌تواند منجر به خرابی آن شود. دکمه هوم گوشی های موبایل جدید نظیر گلکسی J2 Pro به مراتب ظریف و حساس طراحی شده و باید در حین استفاده از آن نهایت دقت صرف شود. در خیلی از مواقع دیده شده که فشارهای انگشت کاربر بر روی دکمه هوم منجر به خراب شدن آن می‌شوند. ضربه هم که از دیگر عوامل مشخص خرابی این قطعه است. افتادن گوشی از دست شما و وارد شدن ضربه به لبه زیرین قاب گوشی می‌تواند منجر به جابجایی قطعات و فلت دکمه هوم و درنتیجه از کار افتادن آن شود. در برخی شرایط هم دیده شده که دکمه هوم گوشی های موبایل واقعا بدون دلیل و دخالت عامل خارجی دچار مشکل می‌شوند و دلیل قانع کننده‌ای برای به وجود آمدن آن ها وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ 

تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو در نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ

با توجه به اینکه گوشی سامسونگ گلکسی جی 2 پرو 2018 محصول سال 2018 است، بنابراین شاید بتوانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مشکل دکمه هوم آن را تحت ضوابط گارانتی برطرف سازید! البته فراموش نکنید همانطور که در مقاله تعمیر گلکسی J2 Pro آب خورده با کمترین قیمت در مرکز موبایل کمک گفتیم خرابی های ناشی از آب خوردگی یا خرابی هایی که مستقیما کاربر در ایجاد آن ها نقش داشته باشد (مثل افتادن موبایل از دست شما و شکستن ال سی دی یا از کار افتادن دکمه هوم) تحت ضوابط گارانتی قابل تعمیر نیستند.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ 

یعنی اگر مشخص شود که آب خوردگی یا ضربه وارد بر گوشی منجر به از کار افتادن دکمه هوم آن شده، دیگر نمی‌توانید تحت گارانتی و به صورت رایگان تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو را در نمایندگی های رسمی سامسونگ انجام دهید و می‌بایست هزینه تعمیر آن را به طور شخصی پرداخت کنید. در شرایط این چنینی دیگر هیچ لزومی ندارد که از خدمات نمایندگی سامسونگ بهره بگیرید و می‌توانید به مراجع و مراکزی مراجعه نمایید که سرعت عمل بالاتر و کیفیت بهتری را برای تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 2 پو ارائه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی J2 Pro 2018  

 

تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو

 

هزینه تعمیر دکمه هوم Galaxy J2 Pro 2018 چقدر است؟

خوشبختانه هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو خیلی زیاد نیست، بنابراین نگران این مسئله نباشید. دکمه هوم اورجینال این گوشی در مقایسه با قطعات دیگری همچون تاچ ال سی دی، مادربرد، آی سی های روی برد و غیره به مراتب ارزان تر است و به همین خاطر تعویض آن هزینه خیلی زیادی را به همراه نخواهد داشت. ضمن اینکه در برخی شرایط ممکن است برای تعمیر دکمه هوم این گوشی لزومی مبنی بر تعویض کامل آن وجود نداشته باشد و بتوان مشکل به وجود آمده را با تعمیر خود دکمه نصب شده در دستگاه برطرف ساخت. بنابراین به طور کلی هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو بالا نیست و جای نگرانی از این بابت وجود ندارد. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن دکمه هوم گلکسی J2 Pro شما تعویض یا تعمیر شود، می‌توانید از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J2 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر و تعویض دکمه هوم گوشی سامسونگ گلکسی J2 پرو چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه برای تعمیر یا تعویض دکمه هوم گوشی Galaxy J2 Pro نیاز به صرف زمان طولانی هم وجود ندارد. عموما تعمیر این دکمه زمان بیشتری در مقایسه با تعویض آن صرف می‌کند. اگر تعمیرکاری که قرار است این قطعه را در گوشی شما تعمیر یا تعویض کند تجربه کافی داشته باشد و ابزارهای مناسبی هم در اختیارش قرار داده شوند، احتمالا ظرف مدت زمان 90 دقیقه تعویض یا تعمیر آن را انجام می‌دهد. شاید در برخی شرایط خاص که برای رفع مشکل نیاز به لحیم کاری میکرو و تعمیر مدار های الکترونیکی گوشی وجود داشته باشد، پروسه تعمیر تا چند ساعت هم به طول بیانجامد. اگر می‌خواهید تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام‌ گیرد توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی جی ۲ پرو ۲۰۱۸ 

تعمیر دکمه هوم گوشی خود را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، بی‌دردسر، کم هزینه و با کیفیت را تجربه کنید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. تعمیراتی که در این مرکز انجام می‌شود با نظارت متخصصین و با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا انجام خواهد شد. همچنین تمام قطعاتی که در حین تعمیر از آن ها استفاده می‌شود اورجینال و درجه یک هستند و از این نظر شامل گارانتی می‌شوند. خود تعمیراتی که روی گوشی مشتریان صورت می‌پذیرد هم شامل ضمانت خواهد بود. بنابراین با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید بدون هیچ نگرانی و با اطمینان از بهترین کیفیت ممکن تعمیر دکمه هوم گوشی خود را انجام دهید. به منظور ثبت سفارش تعمیر دکمه هوم گلکسی J2 پرو در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیر موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قطعات J2 Pro 2018 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ