تعمیر یا تعویض ال سی دی A3 2016 سامسونگ – A310 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A3 2016 سامسونگ – A310 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A3 2016 سامسونگ – A310 | موبایل کمک

خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A3 2016 سامسونگ (Samsung Galaxy A3 2016) می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. این تعمیر متاسفانه یکی از رایج ترین تعمیرات گوشی مذکور است و هر روز کاربران زیادی برای انجام این کار به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک مراجعه می‌کنند. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

معرفی مختصر Galaxy A3 2016 سامسونگ

گوشی Galaxy A3 2016 در ماه دسامبر (December) سال 2015 به طور رسمی معرفی شد و عرضه آن هم در همین ماه آغاز گشت اما چون عرضه گسترده آن در بازار در سال 2016 انجام شد و کاربران به طور عمده در سال 2016 از این گوشی استفاده کردند، این محصول با لقب گلکسی A3 2016 شناخته می‌شود. ال سی دی گلکسی A3 2016 از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) بوده و اندازه 4.7 اینچی دارد و رزولوشن آن اچ دی در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه طراحی گوشی در سال 2015 انجام شده، طبیعتا صفحه نمایش بدون حاشیه ندارد و این امر منجر می‌شود هزینه تولید یا بهتر بگوییم قیمت نسخه اورجینال ال سی دی این موبایل خیلی گران نباشد که این مسئله بر روی هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 تاثیر مستقیم خواهد داشت. در ادامه این مطلب بیشتر می‌خواهیم در رابطه با جزئیات تعویض ال سی دی a3 2016 صحبت کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A3 2016 

قیمت تاچ گوشی سامسونگ a3 2016 -قیمت تاچ ال سی دی a3 2016

 

تعویض ال سی دی و تعویض گلس

تعمیرات صفحه نمایش گوشی سامسونگ Galaxy A3 2016 می‌تواند با توجه به شرایط و نوع خرابی به وجود آمده به دو شیوه مختلف انجام شود. شیوه اول مربوط به شرایطی می‌شود که باید تاچ ال سی دی گوشی به طور کامل تعویض شوند. انجام این کار زمانی واجب خواهد بود که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ LCD گوشی اختلال و مشکلی به وجود آمده باشد. اما در برخی شرایط دیگر تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 با تعویض کردن گلس ال سی دی امکانپذیر خواهد بود و دیگر لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD وجود ندارد. این نوع تعمیر فقط در شرایط های خاصی قابل انجام است که در اثر ضربه وارد شده به گوشی روی صفحه نمایش آن شکستگی هایی ایجاد شود اما این شکستگی ها به خود ال سی دی و تاچ دستگاه آسیبی وارد نکنند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات نحوه تعویض گلس گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دو روش و شرایط تعمیری که نام بردیم از نظر ماهیت کاملا نسبت به هم متفاوت و متمایز هستند. در تعویض ال سی دی گوشی فقط تعمیرکار است که نقش مستقیم دارد اما در تعویض گلس باید از دستگاه های پیشرفته‌ای استفاده کرد و سه مرحله دقیق را پشت سر گذشت که نسبت به حالت تعویض ال سی دی زمانگیرتر هستند. بنابراین در نظر داشته باشید که تعویض گلس LCD گوشی های موبایل مثل گوشی Galaxy A3 2016 فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که شکستگی و آسیب های وارد بر صفحه نمایش سطحی باشند و به خود پنل ال سی دی یا تاچ موبایل آسیبی وارد نشده باشد. حتی اگر یکی از دو قطعه مذکور (تاچ یا ال سی دی) گوشی آسیب ببینند یا فقط بخشی از ال سی دی گوشی در اثر ضربه یا هر عامل دیگری سیاه شود هم نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد.

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 سامسونگ

یکی دیگر از مهمترین سوالاتی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به قیمت تاچ ال سی دی a3 2016 می‌شود. خوشبختانه از آنجایی که این گوشی محصول سال 2015 است و از سبک طراحی گوشی های آن دوره پیروی می‌کند، صفحه نمایش خیلی بزرگ و بدون حاشیه‌ای ندارد و به همین جهت قیمت نسخه اورجینال ال سی دی آن زیاد نیست. پس در نتیجه هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 سامسونگ هم زیاد نخواهد بود. البته همیشه باید در نظر داشته باشید که هزینه تعویض LCD هر گوشی نسبت به هزینه دیگر تعمیرات رایج آن مثل تعمیر باتری، دوربین و غیره به مراتب پرهزینه‌تر خواهد بود و گلکسی A3 2016 سامسونگ هم از این قاعده مستثنا نیست. اما آیا روشی برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 وجود دارد؟

دو حالت یا روش مختلف برای کاهش هزینه تعمیر LCD گوشی سامسونگ Galaxy A3 2016 وجود دارد که یکی از آن ها همیشه قابل استفاده است اما مورد دیگر فقط در شرایط خاص قابل استفاده خواهد بود. موردی که مربوط به شرایط خاص می‌شود همان تعویض گلس ال سی دی است که در بخش قبل در مورد آن صحبت کردیم. اگر بتوانید تعمیر LCD گوشی را با تعویض گلس انجام دهید، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. اما روش دوم مربوط به نصب تاچ و ال سی دی غیر اورجینال در گوشی می‌شود. تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل در بازار شامل دو نسخه می‌شود که به ترتیب اورجینال و غیر اورجینال هستند. ال سی دی اورجینال کیفیت و قیمت بیشتری در مقایسه با ال سی دی های غیر اورجینال دارند. اگر به فکر کاهش هزینه تعمیر موبایل شما هستید می‌توانید به جای نصب LCD اورجینال از تاچ ال سی دی دست دوم a3 2016 استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با تفاوت مابین ال سی دی های اورجینال و کپی گوشی های هوشمند توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا نباید به هر تعمیری اعتماد کرد؟

برای تعمیر گوشی های موبایل و به ویژه تعمیر LCD به هیچ عنوان نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کرد! متاسفانه وضعیت بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ای است که برخی تعمیرکاران سعی می‌کنند از هر روشی برای کسب سود بیشتر استفاده کنند و گاها در این راستا از اعتماد یا کم آگاهی مشتریان سوء استفاده به عمل می‌آورند. به همین سبب اکیدا توصیه می‌کنیم که تعمیراتی همچون تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 سامسونگ را به هر تعمیرکار ناشناسی واگذار نکنید. گذشته از کیفیت تعمیر و این مسئله که تجربه تعمیرکار می‌تواند عامل مهمی در کیفیت تعمیر نهایی باشد، در برخی مواقع ممکن است سوء استفاده هایی از جانب تعمیرکار به عمل آید که شما هیچوقت متوجه آن ها نخواهید شد! به عنوان مثال در موارد خاص دیده شده که تعمیرکار یک تاچ و ال سی دی دست دوم را از گوشی معیوب مشتری دیگری برداشته و در موبایل گلکسی A3 2016 نصب کرده و از صاحب گوشی هزینه نصب و تعویض ال سی دی اورجینال و نو را دریافت کرده است!

 

قیمت ال سی دی سامسونگ a3 2016 - تعویض ال سی دی a3 2016

 

یا در شرایط دیگر دیده شده که حتی تعمیرکار ال سی دی غیر اورجینال و کپی را به جای ال سی دی اورجینال در گوشی مشتری نصب کرده و از وی هزینه تعویض ال سی دی اورجینال را دریافت کرده است! در برخی مواقع هم دیده شده تعمیرکار در شرایطی که مشکل ال سی دی فقط با تعویض گلس برطرف می‌شود از مشتری هزینه  تعویض کامل LCD اورجینال را دریافت می‌کند و سپس با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش گوشی وی را برطرف خواهد کرد و در این میان سود زیادی به جیب می‌زند! بنابراین به هیچ عنوان نباید برای تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016 سامسونگ یا هر گوشی دیگری به تعمیرکاران ناشناس اعتماد کرد. حداقل بهتر است قبل از هر گونه اقدام از جانب کاربر در رابطه با تعمیری که باید در گوشی انجام شود کمی تحقیق به عمل آید تا خدای نکرده کاربر قربانی کلاهبرداری های این چنینی برخی از تعمیرکاران در بازار آزاد نشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ  

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌توانند گزینه خوبی برای انجام تعمیرات گوشی های این برند باشند اما متاسفانه سرویس این نمایندگی ها هم مشکلاتی دارد که گاها بسیار آزاردهنده هستند. به عنوان مثال یکی از اصلی ترین مشکلاتی این نمایندگی ها مربوط به سرعت عملکرد پایین می‌شود. در اغلب مواقع تعمیراتی مثل ال سی دی گلکسی A3 2016 در نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ مابین 2 الی 7 روز طول می‌کشند و حتی در برخی شرایط خاص دیده شه که این تعمیر تا 10 روز هم طول کشیده است! این مسئله در حالیست که برای تعویض LCD گوشی گلکسی A3 2016 واقعا به زمانی بیشتر از 2 ساعت نیاز نیست و اصلا لزومی ندارد که کاربر چند روز برای تعمیر موبایل خود منتظر بماند.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ

بنابراین سرعت عمل پایین در تعمیرات اصلی ترین نقطه ضعف سرویس نمایندگی های تعمیرات موبایل سامسونگ است. یکی دیگر از مشکلات این نمایندگی ها مربوط به هزینه نسبتا زیادتری می‌شود که در مقایسه با بازار آزاد دریافت می‌کنند. عموما هزینه انجام تعمیرات در نمایندگی های سامسونگ حدود 10 درصد از هزینه انجام همان تعمیر در بازار آزاد بیشتر است. بنابراین با توجه به این دو نکته می‌توان اینطور نتیجه گرفت که مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم خیلی گزینه خوبی برای تعمیر ال سی دی a3 2016 نیست. سرعت عمل پایین این نمایندگی ها و دریافت هزینه بیشتر از جانب آن ها می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.

تعویض ال سی دی Galaxy A3 2016 به دست خودتان!

اگر در حوزه تعمیرات موبایل کمی تجربه داشته باشید می‌توانید شخصا هم تعویض ال سی دی گوشی Galaxy A3 2016 را انجام دهید! در نظر داشته باشید که فقط تعویض ال سی دی این گوشی توسط شما و بدون نیاز به تجهیزات و دستگاه های خاص امکانپذیر است و تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی بدون دستگاه های پیشرفته‌تر و خاص امکانپذیر نخواهد بود. برای اینکه بتوانید شخصا تعویض ال سی دی گلکسی A3 2016 را انجام دهید ابتدا باید ابزارهای مورد نیاز و یک عدد ال سی دی اورجینال این گوشی را تهیه کنید. بدین منظور کافیست به فروشگاه خرید قطعه موبایل مراجعه نمایید و موارد مورد نیاز را تهیه کنید. فراموش نکنید قطعات عرضه شده در فروشگاه موبایل کمک اورجینال هستند و از این نظر شامل گارانتی می‌شوند. بنابراین با خرید از این فروشگاه خیالتان از بابت اورجینال بودن LCD که در گوشی نصب می‌کنید راحت خواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A3 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بعد از تهیه کردن ابزارها و قطعات مورد نیاز از راهنمایی که در مقاله آموزش تعویض ال سی دی گوشی گلکسی A3 2016 ارائه شده برای تعویض ال سی دی گوشی استفاده کنید. در این مقاله به طور دقیق مراحل انجام تعویض LCD گوشی مورد نظر شرح داده شده‌اند و شما با طی کردن دقیق آن مراحل به راحتی می‌توانید ال سی دی موبایلتان را تعویض کنید. در شرایطی که شخصا تعویض LCD گوشی را انجام دهید خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته و اورجینال بودن قطعه تعویضی راحت خواهد بود و از سمت دیگر هزینه تعمیرات را هم به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهید. اگر احساس می‌کنید شخصا قادر به انجام این تعمیر نیستید هم نگران نباشید، چون با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید با صرف کمترین هزینه ممکن تاچ ال سی دی a3 2016 را تعمیر کنید.

تاچ و ال سی دی a3 2016

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی گلکسی A3 2016

با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید ال سی دی گوشی گلکسی A3 2016 خود را با بهترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه تعمیر کنید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ایست که برای استفاده از آن هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و کلیه مراحل تعمیر هم توسط کارشناسان این شرکت مدیریت می‌شوند. تعمیراتی مثل تاچ ال سی دی a3 2016 در این مرکز ظرف 4 ساعت انجام خواهند شد و گوشی تعمیر شده درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود. برای ثبت سفارش تعمیرات هم هیچ لزومی مبنی بر مراجعه حضوری وجود ندارد و با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک قادر به ثبت سفارش تعمیرات مورد نظرتان خواهید بود.

تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از نظر اورجینال بودن گارانتی شده و همچنین تعمیراتی صورت گرفته هم تا بازه زمانی معین شده‌ای ضمانت خواهند شد. پس با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن و بدون دردسر را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

قطعات گوشی A3 2016

قیمت ال سی دی A3 2016

قیمت تاچ ال سی دی A3 2016

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ