تعمیر یا تعویض سوکت شارژ J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض سوکت شارژ J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض سوکت شارژ J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک

اگر سوکت شارژ گوشی سامسونگ گلکسی جی 3 پرو (Samsung Galaxy J3 Pro) شما دچار مشکل شده و دستگاه به درستی شارژ نمی‌شود نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro را بهتر و سریعتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض سوکت شارژ سامسونگ J3 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چگونه از خراب شدن سوکت شارژ گوشی جلوگیری کنیم؟

متاسفانه خراب شدن سوکت شارژ گوشی های موبایل یکی از مشکلات رایج این گجت ها به شمار می‌رود. خراب شدن سوکت شارژ و بروز اختلال در عملکرد آن ممکن است بنا به دلایل مختلفی رخ دهد که یکی از این دلایل مربوط به استفاده نادرست کاربران می‌شود. متاسفانه اغلب کاربران در حین نصب و جداسازی سوکت شارژر به گوشی اصلا توجهی به این موضوع نمی‌کنند که کشیدن سیم و سوکت مذکور یا اعمال فشار بیش از اندازه به آن می‌تواند منجر به آسیب دیدن این قطعه شود. پس یکی از روش هایی که می‌توانید از آن برای جلوگیری از خراب شدن سوکت شارژ گلکسی گوشی مثل گلکسی جی 3 پرو استفاده کنید همین مسئله است که در حین نصب و جدا کردن سوکت شارژ دقت نمایید تا فشار و نیروی بیش از اندازه و مخربی به آن وارد نشود.

آب خوردگی و تماس با مایعات هم یکی دیگر از دلایلی است که در بروز اختلال در عملکرد سوکت شارژ گوشی های موبایل بسیار موثر خواهد بود. سعی کنید هیچوقت با دست خیس از موبایل استفاده نکنید و مراقب باشید که سوکت شارژ گوشی با مایعات در تماس مستقیم قرار نگیرد تا بدین صورت هم به شیوه دیگری از خراب شدن سوکت شارژ گوشی خود جلوگیری کرده باشید. یکی دیگر از روش هایی که در این راستا می‌تواند موثر واقع شود مربوط به نصب گارد های محافظ می‌شود. این گارد ها در خیلی از مواقع می‌توانند نیرو های ضربه‌ای وارد بر گوشی را خنثی کنند و از آسیب دیدن قطعات مختلف دستگاه از جمله سوکت شارژ آن جلوگیری به عمل آورند. استفاده از شارژرهای مناسب و اورجینال هم از دیگر موضوعاتی است که توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از خراب شدن مدار شارژ گوشی خود حتما آن را جدی بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ 

هزینه تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro چقدر است؟

هزینه تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro خیلی زیاد نیست، بنابراین اگر این بخش از گوشی شما دچار مشکل شده نگران هزینه تعمیر آن نباشید. عموما مشکلاتی که در سوکت شارژ و عملکرد آن به وجود می‌آیند در بدترین شرایط با تعویض فلت شارژ برطرف می‌شوند که انجام این تعمیر کار خیلی سختی نبوده و تمام تعمیرکاران موبایل قادر به انجامش هستند. هزینه تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro در مقایسه با هزینه تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی و تاچ، تعویض دوربین گوشی، تعویض برد و غیره به مراتب هزینه کمتری دارد. اگر می‌خواهید سوکت شارژ گوشی گلکسی جی 3 پرو خود را با کمترین هزینه ممکن تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیر سوکت و مدار شارژ Galaxy J3 Pro چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه در اغلب مواقع تعمیراتی که روی سوکت  مدار شارژ گوشی های موبایلی مثل گلکسی جی 3 پرو انجام می‌شوند خیلی زمانگیر نخواهند بود، مگر در شرایطی که منشا مشکل به قطعه سخت افزاری کمیابی مربوط شود. اگر یک تعمیرکار با تجربه با دسترسی به ابزار ها و قطعات مورد نیاز به تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro شما بپردازد، احتمالا ین تعمیر ظرف مدت زمان 2 ساعت به طور کامل انجام خواهد شد و شما می‌توانید گوشی خود را از تعمیرکار تحویل بگیرید. البته در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران موبایل بنا به دلایل نامشخص برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro چند روز از مشتری زمان می‌خواهند. اگر می‌خواهید تعمیر مدار و سوکت شارژ گوشی گلکسی جی 3 پرو خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J3 pro  

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی گلکسی J3 Pro با بهترین هزینه و کیفیت

 

تعمیر سوکت شارژ J3 Pro سامسونگ

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر سوکت شارژ

برای تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro یا هر کدام از دیگر گوشی های این کمپانی می‌توانید به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در سراسر کشور هم مراجعه کنید. اگر گوشی شما از ضمانت یا گارانتی بهره‌مند باشد و شما مستقیما در مشکل به وجود آمده دخالتی نداشته باشید، تعمیر سوکت به صورت رایگان برایتان انجام خواهد شد اما اگر گوشی دارای گارانتی نباشد، طبیعتا باید هزینه تعمیر آن را پرداخت کنید. متاسفانه یکی از مشکلاتی که مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ دارد این است که مدت زمان طولانی برای انجام تعمیرات صرف می‌شود و گوشی دیر تعمیر خواهد شد. برای مثال در اغلب مواقع انجام تعمیری مثل تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro ممکن است تا 2 الی 3 روز هم در نمایندگی های سامسونگ طول بکشد. پس اگر می‌خواهید تعمیر مدار و سوکت شارژ گوشی خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید، بهتر است از سرویس نمایندگی های رسمی سامسونگ استفاده نکنید. در این شرایط توصیه ما این است که از خدمات مرکز موبایل کمک بهره بگیرید.

 

برای تعویض سوکت شارژ سامسونگ J3 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید تعمیر سوکت شارژ  گلکسی J3 Pro سامسونگ خود را با بهترین کیفیت ممکن و در کوتاه ترین مدت زمان انجام دهید و از ضمانت هم بهره‌مند شوید، بهترین کار این است که از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید. کارشناسان موبایل کمک با بهره‌گیری از مدرن ترین تجهیزات و ابزار ها تعمیر موبایل شما را انجام می‌دهند و دستگاه را با ضمانت در اختیارتان قرار خواهند داد. پس با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر کاملا رضایت بخش، سریع، کم هزینه و مطمئن را تجربه کنید. قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌کنند همگی اورجینال و OEM بوده و از این نظر دارای گارانتی هستند. به منظور ثبت سفارش تعمیر سوکت شارژ گلکسی J3 Pro خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

خرید قطعه موبایل

قطعات J3 Pro 

قیمت ال سی دی سامسونگ J3 Pro

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ