تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20

همزمان با بالا رفتن بیش از پیش قیمت ارز و سر به فلک کشیدن قیمت تلفن‌های همراه هوشمند، قطعا نگهداری و محافظت درست از گوشی موبایل برای همه‌ی ما اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. همانطور که می‌دانید در سال‌های گذشته پیشرفت‌های خوبی در زمینه‌ی محافظت از صفحه نمایش اسمارت فون‌ها به عمل آمده است که برای مثال می‌‌توان به مدل‌های جدید گوریلاگلس اشاره نمود که در برابر ضربه بسیار مقاوم می‌باشند. اما متاسفانه همچنان صفحه نمایش یک اسمارت فون از آسیب پذیرترین قسمت‌های آن به شمار می‌رود. هرچه ابعاد نمایشگر گوشی موبایل شما بزرگتر باشد احتمال آسیب رسیدن به آن هم بیشتر می‌شود و این همان مشکلی است که کاربران پرچمدار جدید Galaxy Note 20 سامسونگ نگران آن هستند. در ادامه با بررسی موضوع تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20 در موبایل کمک همراه شما هستیم.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20

تفاوت گلس ال سی دی با محافظ گر صفحه نمایش:

برای ورود به بحث تعویض گلس ال سی دی ابتدا باید تفاوت دو اصطلاح “گلس” و “محافظ نمایشگر” را بررسی کنیم. امروزه تقریبا در تمامی موبایل فروشی‌ها و مغازه‌های تعمیرات موبایل به اشتباه از عنوان “گلس” به جای “محافظ نمایشگر” استفاده می‌شود در حالی که این دو کاملا با یکدیگر تفاوت دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

محافظ نمایشگر یک لایه‌ی پلاستیکی نازک و مقاوم است که برای جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه نمایش گوشی موبایل به طور جداگانه از مغازه‌های موجود در سطح شهر با قیمتی نسبتا پایین تهیه شده و به سادگی آن را بر روی نمایشگر گوشی می‌چسبانند. در واقع آن چیزی که شما به عنوان گلس از مغازه تهیه کرده و بر روی صفحه نمایش گوشی خود می‌چسبانید یک محافظ پلاستیکی ساده است که توسط شرکت‌های گوناگونی (عمدتا چینی) تولید می‌شود.

اما گلس چیست؟ گلس یک لایه‌ی شیشه‌ای نازک است که در خط تولید کارخانه‌های اسمارت فون‌ها بر روی تاچ اسکرین و ال سی دی گوشی با دستگاه‌های پیشرفته پرس می‌شود. پرس گلس بر روی صفحه نمایشگر گوشی آنچنان با دقت انجام می‌شود که معمولا شما نمی‌توانید خط جدایش آن از ال سی دی دستگاه را مشاهده کنید.

پس در این مقاله منظور از گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20 همان لایه‌ی شیشه‌ای است که در خط تولید دستگاه در کارخانجات سامسونگ بر روی صفحه نمایش گوشی پرس شده است. با جزییات مهمی که باید راجع به تعمیر گلس گوشی Galaxy Note20 بدانید با ما همراه باشید.

تعویض glass ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20

چه زمانی نیاز به تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20 خواهید داشت؟

سامسونگ گلکسی نوت 20 از یک نمایشگر 6.7 اینچی فوق پیشرفته‌ی Super AMOLED Plus بهره می‌برد. ال سی دی این گوشی توسط یک محافظ شیشه‌ای (گلس) ساخت شرکت کورنینگ به نام گوریلاگلس 5 محافظت می‌شود.

گوریلاگلس 5 در برابر خراشیدگی بسیار مقاوم است و همچنین می‌تواند ضربه‌های سبک و متوسط را به خوبی تحمل کند. اما گوریلاگلس 5 پیشرفته ترین گلس ساخت کورنینگ نیست و در صورتی که ضربه‌ای سنگین به آن وارد شود، امکان شکستن وجود دارد و در اینجاست که شما نیاز به تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20 پیدا خواهید کرد!

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

حال تصور کنید که گلس گلکسی نوت 20 شما شکسته و نیاز به تعویض آن دارید. در این مواقع در صورتی که علایمی نظیر پخش شدگی جوهر، سوختن برخی پیکسل‌ها و سیاه شدن قسمتی از تصویر و… وجود نداشته باشد، می‌توان امیدوار بود که ضربه وارده به گوشی سامسونگ تنها باعث شکستن گلس روی دستگاه شده و به ال سی دی گران قیمت آن آسیبی نرسیده است.

بنابراین تعویض گلس گوشی  راه حلی ارزان قیمت تر برای حل مشکل شما می‌باشد.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعویض گلس ال سی دی بیشتر است یا هزینه‌ تعویض ال سی دی؟

به طور خلاصه بگوییم که هزینه‌ی تعویض شیشه شکسته سامسونگ Galaxy Note20 چیزی در حدود 70 درصد ارزان قیمت تر از تعویض ال سی دی دستگاه است. اسمارت فون گلکسی نوت 20 چیزی در حدود 700 دلار در بازار جهانی قیمت دارد، در حالی که فقط تعویض ال سی دی این گوشی در حدود 300 دلار برای کاربران هزینه دربر خواهد داشت!

پس اگر به ال سی دی گوشی شما آسیبی وارد نشده و فقط گلس روی آن شکسته است، شما فردی بسیار خوش شانس هستید، زیرا فقط با تعویض گلس مشکل شما حل شده و نیازی به تعویض ال سی دی اورجینال گوشی خود ندارید و می‌توانید از کار با اسمارت فون خود با همان کیفیت قبلی لذت ببرید.

بنابراین در صورتی که به ال سی دی دستگاه آسیبی وارد نشده باشد، تعویض گلس ال سی دی سامسونگ گلکسی نوت 20 بسیار مقرون به صرفه‌تر و عاقلانه‌تر از تعویض کلی ال سی دی خواهد بود و ما در موبایل کمک با شما همراه هستیم تا به سوالات و ابهامات شما درباره تعویض گلس این اسمارت فون زیبا پاسخ دهیم.

 گلسLCD سامسونگ Galaxy Note20

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته‌ی ال سی دی گلکسی نوت 20 چگونه صورت می‌پذیرد؟

حتما تا اینجای این مطلب کاملا متوجه شده اید که تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20 کار بسیار مشکلی است که نیاز به تجهیزاتی پیشرفته دارد و این کار به هیچ وجه شبیه به تعویض محافظ صفحه نمایش که در تمامی موبایل فروشی‌ها انجام می‌شود نیست.

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس ال سی دی

در واقع هم اکنون فقط تعداد اندکی از تعمیرکاران موبایل در سطح کشور از تجهیزات، تجربه و دانش لازم برای انجام این کار برخوردار می‌باشند.

معمولا عملیات تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note20 در سه مرحله‌ی اصلی انجام می‌پذیرد:

  1. جداکردن گلس شکسته: همان طور که گفتیم، گلس نوت 20 در خط تولید کارخانه توسط دستگاه‌هایی بسیار پیشرفته بر روی ال سی دی گوشی پرس می‌شود، بنابراین برای جدا کردن آن هم به دستگاه‌هایی پیشرفته نیاز داریم. انجام این کار باید در محیط‌هایی مخصوص و با صرف دقت بسیار بالایی صورت پذیرد. به طور کلی جدا کردن گلس شکسته، بسته به شدت آسیب می‌تواند تا بیش از 60 دقیقه به طول انجامد.
  2. تعویض و نصب گلس جدید: در این مرحله یک گلس نو و سالم توسط دستگاه‌های مخصوص بر روی ال سی دی گوشی پرس می‌شود.
  3. حباب زدایی: در این مرحله برای حصول اطمینان از اتصال کامل بین گلس با ال سی دی گوشی از دستگاه وکیوم مخصوصی استفاده می‌شود تا هرگونه هوای باقیمانده در بین سطوح گلس و ال سی دی از بین آنها خارج شده و اتصالی بسیار قدرتمند و دقیق شکل بگیرد.

کافیست انجام این مراحل را به یک متخصص بسپارید.

تعویض گلس ال سی دی samsumg Galaxy Note20

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک، پیشگام در ارائه خدمات با کیفیت

به شما پیشنهاد می‌کنیم که نمایندگی سامسونگ را برای تعمیرات گوشی خود انتخاب کنید. موبایل کمک در زمینه‌ی تعمیرات انواع تلفن‌های هوشمند از جمله تعویض شیشه گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 انتخابی بسیار مطمئن برای شما عزیزان می‌باشد.

این مجموعه با بهره گیری از متخصصین باتجربه و با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا می‌تواند ارائه‌ی خدمات بسیار باکیفیتی را برای کاربران تضمین نماید.

تمامی قطعات گوشی که توسط موبایل کمک در تعمیر تلفن همراه شما استفاده می‌شوند کاملا اورجینال و درجه یک بوده و به هیچ وجه از قطعات غیر اورجینال استفاده نخواهد شد.

همچنین از نظر هزینه‌ی تعمیرات، موبایل کمک به صورت کاملا رقابتی با سایر همکاران عمل کرده و در عین حال به هیچ وجه کیفیت سرویس خود را فدای پایین آوردن هزینه‌ی نهایی نمی‌کند.

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی 

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل کمک درخواست تعمیر موبایل خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

همچنین می‌توانید برای مشاوره در زمینه تعمیرات موبایل یا بررسی هزینه‌های تعمیر با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ در ساعات اداری تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان توسط همکاران متخصص ما بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید: 

گوشی سامسونگ نوت 20

تاچ ال سی دی Note 20

قطعات سامسونگ نوت 20

تعمیرات سامسونگ Note 20

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ