تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده | موبایل کمک تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده | موبایل کمک

تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده | موبایل کمک

متاسفانه خرابی ناشی از آب خوردگی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران گوشی های موبایل هر روز با آن رو به رو می‌شوند و گوشی گلکسی جی 3 پرو سامسونگ (Samsung Galaxy J3 Pro) هم از این مسئله مستثنا نیست. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده را با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر سامسونگ J3 Pro آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا خرابی گوشی در اثر خیس شدن و آب خوردگی رایج است؟

متاسفانه طبق آمار و اطلاعات به دست آمده، خرابی گوشی های موبایل در اثر آب خوردگی و خیس شدن یکی از شایع ترین اتفاق هایی است که در این گجت ها رخ می‌دهد و می‌تواند مشکل ساز شود. گوشی های موبایل از قطعات الکترونیکی ظریفی تشکیل شده‌اند که طراحی بسیار دقیقی دارند. متاسفانه از آنجایی که آب رسانای الکتریکی است می‌تواند در عملکرد این قطعات مشکل ایجاد کند و منجر به بروز اختلال و اتصال کوتاه شود. بنابراین باید تا حد امکان از نفوذ آب و مایعات به داخل گوشی های موبایل جلوگیری کرد اما شما به عنوان یک کاربر تا چه اندازه این موضوع را جدی می‌گیرید و از خیس شدن گوشی خود جلوگیری به عمل می‌آورید؟

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی گلکسی J3 Pro 

متاسفانه اغلب کاربران اصلا به نحوه استفاده درست از موبایل دقت نمی‌کنند و در شرایطی مثل خیس بودن دست از دستگاه استفاده می‌نمایند که این مسئله می‌تواند منجر به نفوذ تدریجی آب به داخل قاب گوشی و خراب شدن قطعات آن شود. حتی بارش باران و استفاده از گوشی زیر باران هم می‌تواند منجر به خراب شدن دستگاه شود، بنابراین توصیه می‌کنیم در روز های بارانی و زمانی که باران در حال بارش است از گوشی استفاده نکنید. افتادن گوشی در آب هم از دیگر دلایل شایع خرابی گوشی در اثر آب خوردگی خواهد بود که بنا به سهل انگاری کاربر رخ می‌دهد. افتادن لیوان یا پارچ آب و خالی شدن آن بر روی گوشی و خیلی از مسائل مشابه دیگر هم می‌تواند منجر به نفوذ آب به داخل قاب گوشی و خراب شدن آن شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ 

 

تعمیر سامسونگ J3 Pro خیس شده

 

هزینه تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده چقدر است؟

احتمالا اولین سوالی که بعد از خرابی ناشی از آب خوردگی در گوشی گلکسی جی 3 پرو به ذهنتان می‌رسد این خواهد بود که هزینه تعمیر دستگاه چقدر بوده و چطور محاسبه می‌شود؟ متاسفانه تا قبل از باز کردن گوشی که در اثر آب خوردگی خراب شده نمی‌توان در رابطه با هزینه تعمیر آن نظر داد، چون هزینه تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده مستقیما به تعداد قطعاتی بستگی دارد که در این گوشی خراب شده‌اند و نیازمند تعویض هستند.پس هزینه تعمیر یک گوشی خیس شده یا آب خورده تا قبل از باز کردن دستگاه و بررسی آن قابل تخمین نخواهد بود، اما به طور کلی می‌توان گفت که هزینه تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده در مواقعی که شدت آب خوردگی زیاد باشد بالاست و در مواقعی که شدت آب خوردگی ناچیز باشد کمتر خواهد بود. اگر می‌خواهید با کمترین هزینه ممکن گوشی Galaxy J3 Pro خیس شده یا آب خورده خود را تعمیر کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

 

برای تعمیر سامسونگ J3 Pro آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر سامسونگ گلکسی جی 3 پرو آب خورده چقدر زمان می‌برد؟

اگر گوشی شما در اثر آب خوردگی یا خیس شدن دچار مشکل شده، بهتر است خیلی برای تعمیر آن عجله نداشته باشید چون این امر می‌تواند کیفیت تعمیر را کاهش دهد! در مرکز موبایل کمک سه مرحله اصلی برای تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده و دیگر گوشی هایی که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده‌اند تعریف می‌شود. مرحله اول مرحله عیب یابی است. در این مرحله کارشناسان موبایل کمک گوشی را باز کرده و اجزای سخت افزاری آن را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و موارد معیوب را شناسایی خواهند کرد. دقت داشته باشید که در این مرحله هزینه تقریبی تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده کاربر مشخص می‌شود چون تعداد قطعات معیوب آن تعیین می‌گردند. در مرحله دوم کارشناسان تعمیر موبایل کمک که با تکنیک هایی مثل لحیم کاری میکرو به خوبی آشنایی دارند قطعات معیوب دستگاه را تعویض می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro  

عموما آب منجر به سوختن قطعات مختلف روی مادربرد، خود برد و تاچ و ال سی دی می‌شود. بنابراین در مرحله دوم قطعات معیوب گوشی تعویض خواهند شد. در مرحله آخر هم گوشی جمع شده و برای مدت زمان مشخصی (حداقل 24 ساعت) تست می‌شود. گذراندن موفقیت آمیز این دوره تست از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورتی که گوشی نتواند از این دوره سربلند بیرون آید باید مجددا پروسه‌ای که شرح دادیم طی شود و پس از عیب یابی، قطعات معیوب یا دارای اختلال در گوشی تعویض می شوند. بنابراین تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده پروسه‌ای نیست که ظرف چند ساعت قابل انجام باشد و برای انجام این کار باید چند روز منتظر بمانید. این پروسه در مرکز موبایل کمک با بهترین کیفیت و سرعت ممکن قابل انجام خواهد بود.

 

تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده

 

نمایندگی های رسمی سامسونگ و تعمیر گوشی آب خورده

هیچ گوشی که در اثر آب خوردگی یا تماس با مایعات دچار مشکل شده باشد در نمایندگی های رسمی سامسونگ به صورت رایگان و تحت ضوابط گارانتی قابل تعمیر نخواهد بود! بنابراین به محض اینکه گوشی شما در اثر آب خوردگی خراب شود از گارانتی خارج خواهد شد. برای مثال اگر امروز گلکسی S9 Plus را خریداری کرده باشید و فردا در اثر آب خوردگی گوشی خراب شود، نمی‌توانید به نمایندگی های رسمی سامسونگ مراجعه کرده و از آن ها بخواهید که گوشی شما را به طور رایگان تعمیر کنند. دقت داشته باشید که اگر گوشی شما بیمه باشد می‌توانید از بیمه موبایل برای تعمیر دستگاه استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با ضوابط و شرایط بیمه موبایل توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله بیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ را مطالعه کنید.

 

برای تعمیر سامسونگ J3 Pro آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده در مرکز موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده یا آب خورده خود را با صرف کمترین هزینه و قیمت انجام دهید و در عین حال خیالتان از بابت کیفیت تعمیر راحت باشد، توصیه می‌کنیم از سرویس اختصاصی مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین شرکتی است که خدمات تعمیر موبایل را در کشورمان با قابلیت ثبت سفارش آنلاین و تلفنی ارائه می‌کند. کارشناسان این مرکز از جدیدترین ابزار ها و بهترین قطعات برای تعمیر گوشی های مشتریان عزیز استفاده به عمل می‌آورند که این امر منجر به دستیابی به بهترین نتیجه ممکن می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر گلکسی J3 Pro آب خورده در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

قطعات گوشی

ال سی دی J3 Pro

قطعات گوشی Samsung J3 Pro

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ