تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ j3 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

اگر مادربرد گوشی سامسونگ گلکسی جی 3 پرو (Samsung Galaxy J3 Pro) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد نگران نباشید. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تفاوت بین تعمیر و تعویض مادربرد چیست؟

قبل از اینکه به طور دقیق در رابطه با جزئیات تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro سامسونگ صحبت کنیم بهتر است ابتدا تفاوت مابین تعمیر و تعویض مادربرد گوشی های موبایل را برایتان شرح دهیم. تعمیر برد با تعویض برد تفاوت های زیادی دارد که اصلی ترین آن ها به شرح زیر خواهد بود:

  • ماهیت: ماهیت دو حالت مذکور متفاوت است. زمانی که تعمیر برد انجام می‌شود، همان مادربرد گوشی در دستگاه نصب خواهد بود و فقط قطعات و مدارهای معیوب آن تعمیر یا تعویض می‌شوند. اما زمانی که هدف تعویض برد باشد، خود مادربرد و تمام قطعات آن به طور یکپارچه تعویض خواهند شد.
  • هزینه: هزینه تعمیر مادربرد با هزینه تعویض برد تفاوت دارد. طبیعتا هزینه تعویض مادربرد به مراتب از هزینه تعمیر آن بیشتر است چون در این شرایط برد گوشی به همراه تمام قطعات الکترونیکی روی آن تعویض می‌شوند و هزینه تهیه کردن این قطعه بالا خواهد بود. بنابراین هزینه تعویض مادربرد گلکسی جی 3 پرو از هزینه تعمیر برد این گوشی بیشتر است.
  • زمان: تفاوت بعدی مابین تعویض و تعمیر برد مربوط به مدت زمانی می‌شود که برای انجام آن نیاز خواهد بود. تعویض برد کار خیلی سختی نیست و فقط یک جابجایی را به همراه دارد. در این روش برد قبلی و معیوب از گوشی جدا و برد جدید در آن نصب می‌شود اما در حالتی که تعمیر برد انجام گیرد، برد گوشی از آن جدا و سپس قطعات آن مورد ارزیابی و در صورت نیاز تعویض و تعمیر خواهند شد که این پروسه زمانگیرتر از تعویض مادربرد خواهد بود. پس تعمیر و تعویض مادربرد گوشی از نظر زمانی هم تفاوت دارد و تعویض برد سریع تر از تعمیر آن انجام می‌شود.

سه مورد فوق اصلی ترین تفاوت های مابین تعمیر و تعویض مادربرد گوشی های موبایل هستند. در نظر داشته باشید که تعویض برد توسط تمام تعمیرکاران موبایل انجام می‌شود اما تعمیر مادربرد کار سختی بوده و هر تعمیرکاری قادر به انجام آن نیست. برای تعمیر مادربرد گوشی لازم است تا به تعمیرکاری مجرب و کاملا آشنا با تکنیک های مرتبط با لحیم کاری میکرو و تعمیر مدارهای الکترونیکی مراجعه شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J3 pro در موبایل کمک

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro

خیلی از افراد تصور دارند که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌توانند بهترین نتیجه را از تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro دریافت کنند، اما این باور کاملا غلط است و طبق آماری که از رضایت مشتریان به دست آمده، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در این راستا سرویس قابل اعتماد و مناسبی را ارائه نمی‌کنند. متاسفانه در اغلب مواقع نمایندگی های سامسونگ سعی می‌کنند تمام مشکلات به وجود آمده در برد گوشی را به خود کاربر نسبت دهند و بدین ترتیب از تعمیر گوشی تحت ضوابط گارانتی خودداری کنند. از سمت دیگر عموما نمایندگی های سامسونگ تعمیر مادربرد را ظرف مدت زمان طولانی انجام می‌دهند و دیده شده که در برخی شرایط انجام این تعمیر هفته ها هم طول کشیده است، در حالی که می‌توان تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro را ظرف 1 الی 2 روز هم انجام داد. پس بهتر است خیلی به سرویسی که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ ارائه می‌کنند اعتماد نداشته باشید و به آن ها تکیه نکنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده با کمترین هزینه در موبایل کمک

تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro

تعمیرات سامسونگ

برای تعمیر برد سامسونگ j3 پرو کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک « مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ » تماس بگیر

هزینه تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro چقدر است؟

هزینه تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro دقیقا به مقدار خرابی بستگی دارد که در مادربرد گوشی به وجود آمده است. به عنوان مثال اگر در اثر آب خورگی یکی از IC های روی برد گوشی بسوزد و فقط با تعویض همان IC مشکل آن برطرف شود، طبیعتا هزینه چندان گزافی نباید از سوی کاربر پرداخت گردد اما از سمت دیگر اگر قطعات بیشتری در گوشی دچار مشکل شوند و نیازمند تعویض باشند، طبیعتا هزینه بیشتری هم باید برای تعمیر دستگاه پرداخت شود. بنابراین هزینه تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro تا قبل از بررسی دقیق دستگاه و پیدا کردن قطعات معیوب آن قابل تشخیص نخواهد بود. هرچقدر تعداد قطعات معیوب روی برد بیشتر باشد و شدت آسیب دیدگی برد افزایش یابد، هزینه تعمیر آن هم بیشتر می‌شود و هرچقدر این شدت کمتر باشد، هزینه تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro هم کاهش پیدا می‌کند. اگر می‌خواهید تعمیرات مادربرد گوشی گلکسی جی 3 پرو خود را با صرف کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ در موبایل کمک

تعمیر مادربرد گلکسی جی 3 پرو چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro به طور دقیق قابل پیش بینی نیست و باز هم به شدت خرابی بستگی دارد که در برد گوشی ایجاد شده است اما به طور معمول این تعمیر در مرکز موبایل کمک ظرف 1 الی 2 روز انجام می‌گیرد. دقت داشته باشید که برای تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro باید سه مرحله اصلی طی شود که شامل عیب بابی و تشخیص قطعات معیوب، رفع عیب و تعویض قطعات معیوب و تست دستگاه می‌شود. این مراحل باید به طور دقیق و حساب شده طی شوند تا بهترین نتیجه ممکن برای تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro به دست آید. کارشناسان موبایل کمک سعی می‌کنند به بهترین شکل ممکن تعادل مابین کیفیت تعمیر و مدت زمان تعمیر برد گوشی کاربران را حفظ نمایند.

تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro را به موبایل کمک بسپارید!

موبایل کمک یکی از بهترین مراجعی است که می‌توانید تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro سامسونگ را به آن واگذار کنید. کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان از جدیدترین و مدرن ترین ابزارها استفاده می‌کنند و با تکنیک های لحیم کاری میکرو و تعمیر مدار های الکترونیکی به خوبی آشنا هستند. در نتیجه شما می‌توانید با خیال راحت تعمیر مادربرد گوشی خود را به کارشناسان موبایل کمک واگذار نمایید و از نتیجه تعمیر لذت ببرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر برد گوشی گلکسی J3 Pro خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر