تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10e سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10e سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S10e سامسونگ | موبایل کمک

اگر گلس ال سی دی گوشی گلکسی S10e سامسونگ (Samsung Galaxy S10e) شما شکسته، نگران تعمیر آن نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e را بهتر از نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی چه تفاوتی با تعویض ال سی دی دارد؟

پیش از اینکه در رابطه با جزئیات تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e صحبت کنیم و به مسائلی مثل هزینه و مدت زمان مورد نیاز برای انجام این تعمیر اشاره داشته باشیم بهتر است ابتدا تفاوت مابین تعمیر گلس و تعویض LCD را مشخص نماییم. تعمیر یا تعویض گلس ال سی دی با تعویض خود ال سی دی گوشی تفاوت دارد. زمانی که از تعویض گلس ال سی دی صحبت می‌کنیم منظورمان تعویض کردن لایه شیشه‌ای است که شرکت سازنده گوشی روی LCD دستگاه پرس کرده و عملا انگشت شما روی آن قرار می‌گیرد. این گلس یا شیشه نقش یک محافظ قوی را برای ال سی دی گوشی های موبایل ایفاء می‌کند. دقت کنید که گلس ال سی دی توسط شکرت سازنده گوشی روی LCD پرس می‌شود و منظور از این قطعه، لایه پلاستیکی نیست که به عنوان لوازم جانبی فروخته شده و روی ال سی دی گوشی ها نصب می‌شود.

 بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ  

اما زمانی که از تعویض خود ال سی دی صحبت می‌کنیم، منظورمان تعویض کردن کامل تاچ و ال سی دی گوشی است که در قابل یک مجموعه ارائه شده و شامل گلس ال سی دی هم می‌شود. پس تعویض گلس ال سی دی با تعویض ال سی دی تفاوت دارد و این دو، مقوله های متمایزی هستند. اما چه زمانی تعویض گلس ال سی دی انجام می‌شود و چه زمانی باید تعویض ال سی دی صورت پذیرد؟ تعویض گلس LCD گوشی هایی مثل Galaxy S10e سامسونگ فقط در شرایطی امکانپذیر خواهد بود که در اثر ضربه یا فشاری که به دستگاه وارد شده، گلس روی ال سی دی شکسته باشد اما خود LCD و تاچ آن بدون مشکل کار کنند. در اینگونه شرایط روی صفحه نمایش گوشی شکستگی هایی دیده می‌شود اما علیرغم این شکستگی ها ال سی دی و تاچ دستگاه بدون مشکل کار می‌کنند. فقط در این شرایط است که می‌توان با تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e یا گوشی مورد مشکل به وجود آمده را رفع کرد.

 

تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e

 

اما اگر ضربه یا فشار وارد شده به گوشی منجر به آسیب دیدن ال سی دی و تاچ آن شود، دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را رفع کرد. برای مثال تصور کنید ضربه وارد شده به گوشی شما منجر گشته که دستگاه روشن نشود یا بخشی از ال سی دی تغییر رنگ بدهد یا تاچ آن از کار بیفتد. در اینگونه شرایط باید تعویض ال سی دی و تاچ صورت پذیرد و نمی‌توان مشکل به وجود آمده را صرفا با تعویض گلس LCD برطرف کرد. ما در ادامه این مطلب می‌خواهیم در رابطه با تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e صحبت کنیم. بنابراین این تعمیر مربوط به شرایطی می‌شود که گلس روی ال سی دی گوشی مذکور شکسته باشد و تاچ و ال سی دی آن مشکلی برای نداشته باشند.

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس موبایل سامسونگ

هزینه تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e

احتمالا اولین و مهمترین سوالی که در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e می‌شود. هزینه انجام این کار در مقایسه با هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی مذکور به مراتب کمتر است. بنابراین اگر بتوانید با تعویض گلس مشکل شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی گلکسی S10e را برطرف سازید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه هایتان خواهید داشت. هزینه‌ای که برای انجام این کار باید پرداخت شود تقریبا نصف هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی مذکور خواهد بود. اگر می‌خواهید هزینه تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e شما به حداقل مقدار ممکن برسد توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر گلس ال سی دی گلکسی اس 10 ای و نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

شما می‌توانید برای تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e خود به نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم مراجعه کنید اما توصیه ما این است که به فکر انجام این کار نباشید. قبل از هر چیز باید بگوییم که مشکلاتی همچون شکستن ال سی دی یا گلس آن تحت گارانتی قابل تعمیر نیستند و عملا هر مشکلی که در اثر وارد شدن ضربه به گوشی سامسونگ به وجود آید خارج از ضوابط گارانتی و به صورت آزاد تعمیر می‌شود. پس تصور نکنید که چون گوشی شما گارانتی دارد می‌توانید تعمیر گلس شکسته آن را به طور رایگان و با مراجعه به نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. مسئله بعدی مربوط به زمان می‌شود! متاسفانه تعمیرات عادی گوشی های موبایل در نمایندگی های سامسونگ عموما در بازه های زمانی طولانی انجام می‌گیرد و مطمئن باشید که تعمیری همچون تعویض گلس شکسته Galaxy S10e در این مراکز حداقل تا 4 الی 7 روز زمان نیاز خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10e 

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

این موضوع در حالی است که شما نهایتا ظرف مدت زمان 1 روز می‌توانید تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e را در مرکز تعمیرات موبایل کمک انجام دهید. نکته جالب تری اینکه هزینه‌ پرداختی شما به منظور تعویض گلس گوشی در مرکز موبایل کمک از هزینه‌ای که در نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ پرداخت می‌کنید کمتر خواهد بود. پس توصیه داریم برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ گلکسی S10e خود به نمایندگی های سامسونگ مراجعه نکنید و برای انجام این کار از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. فراموش نکنید که تمام تعمیرات انجام شده در این مرکز شامل گارانتی می‌شوند.

زمان مورد نیاز برای تعمیر گلس شکسته سامسونگ گلکسی  S10e

پیش از هر چیز باید بگوییم که هر تعمیرکاری قادر به تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e نخواهد بود و برای انجام این کار باید به دستگاه ها و تجهیزات خاصی دسترسی داشت. متاسفانه اغلب تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد به تجهیزات پایه و اصلی تعمیرات هم دسترسی ندارند و تجهیزات پیشرفته هم برای آن ها مفهوم و معنایی نخواهد داشت. در خیلی از مواقع دیده شده تعمیرکاران موبایل ال سی دی و تاچ گوشی مشتریانی را تعویض کرده‌اند که مشکل آن ها با تعویض گلس رفع می‌شد! بنابراین به حرف های هر تعمیرکار کم تجربه و کم اطلاعاتی اطمینان نکنید و حتما برای تعمیر گوشی خود از مراکز پیشرفته تعمیر موبایل مشاوره بگیرید.

تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e

 

زمان مورد نیاز برای تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e در مرکز موبایل کمک حدود 1 روز است. این تعمیر در برخی شرایط ممکن است ظرف 5 الی 8 ساعت هم انجام شود اما میانگین مدت زمان تحویل گوشی هایی که بدین منظور در اختیار شکرت موبایل کمک قرار گرفته‌اند همان 1 روز بوده است. این موضوع در حال است که تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e در نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ عموما تا 5 الی 7 روز زمان می‌برد. پس با سرویس مرکز موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس شکسته LCD گوشی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید و از ضمانت تعمیر صورت گرفته هم بهره‌مند شوید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعویض گلس ال سی دی Galaxy S10e سامسونگ

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن و با کیفیت روی گوشی شما انجام شود، بدون تردید خدمات مربوط موبایل کمک بهترین نتیجه ممکن را برایتان به همراه خواهد داشت. موبایل کمک اولین شرکتی است که سرویس تعمیرات موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین را در اختیار مشتریانش قرار داده و شما با استفاده از خدمات این مرکز حتی برای واگذاری گوشی به تعمیرکار و پس گرفتن آن بعد از انجام تعمیرات نیازی به خروجی از منزل ندارید. مراحلی که باید به منظور تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e در این مرکز طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در ابتدا شما باید سفارش تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار با شماره 75147-021 تماس حاصل کنید یا به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کرده و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
  • دریافت گوشی از مشتری با پیک: در این مرحله پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل از شما تحویل می‌گیرد و آن را به مرکز تعمیرات موبایل کمک منتقل می‌کند.
  • انجام تعمیرات در مرکز: تعمیرات لازم در مرکز موبایل کمک روی گوشی شما انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی به مشتری: پس از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی موبایل انجام شد، دستگاه با پیک موتوری رایگان به آدرس مشتری ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید بدون هیچ دردسری تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس موبایل کمک  جزئیات تعمیر گوشی با استفاده از خدمات این مرکز با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات سامسونگ اس 10 ای

گلس s10e

شیشه ال سی دی s10e

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ