تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Star سامسونگ | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Star سامسونگ | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Star سامسونگ | موبایل کمک

اگر در عملکرد ال سی دی یا تاچ گوشی سامسونگ گلکسی A8  استار (Samsung Galaxy A8 Star) شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید، چون با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Star کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

رایج ترین دلایل خراب شدن تاچ ال سی دی Galaxy A8 Star

تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A8 استار (Galaxy A9 Star) ممکن است بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل و اختلال شود اما در این بین برخی دلایل شایع تر و رایج تر از سایر عوامل هستند. یکی از آن ها ضربه و فشار هایی است که گاها و به طور اتفاقی به گوشی وارد می‌شود. به عنوان مثال افتادن گوشی سامسونگ گلکسی A8 استار از دست کاربر یا وارد شدن فشار ناگهانی بر روی صفحه نمایش آن می‌تواند سریعا به ال سی دی دستگاه آسیب برساند. تقریبا در 80 درصد مواردی که کاربران برای تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star به تعمیرکار مراجعه می‌کنند، دلیل خراب شدن تاچ ال سی دی آن ها با افتادن موبایل از دستشان و ضربه خوردن دستگاه ارتباط دارد. بنابراین همیشه سعی کنید مراقب گوشی خود باشید و در صورت ممکن از گاردهای موبایل محافظ استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd موبایل

 

تاچ و ال سی دی Galaxy A8 Star (گلکسی A9 استار)

 

یکی دیگر از عوامل شایعی که منجر به خراب شدن تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star می‌شود، آب خوردگی و نفوذ مایعات به داخل قاب گوشی است. چنانچه گلکسی A8 استار با آب در تماس مستقیم قرار گیرد یا مایعات به داخل آن نفوذ کنند و با تاچ ال سی دی موبایل در ارتباط قرار گیرند، به احتمال زیاد سریعا مشکلاتی در عملکرد تاچ و LCD گوشی به وجود می‌آید. بنابراین همیشه سعی کنید از تماس آب با گوشی A8 Star خود هم جلوگیری به عمل آورید. در برخی موقع هم ممکن است واقعا بروز مشکل در عملکرد تاچ و ال سی دی گوشی هیچ ارتباطی به عوامل جانبی نداشته باشد و خود به خود به وجود آید. در اینگونه مواقع می‌توانید برای استفاده از گارانتی موبایل و تعمیر رایگان LCD دستگاه اقدام کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Star کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گارانتی و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star سامسونگ

اگر گوشی گلکسی A8 Star شما دارای گارانتی است و در عملکرد و تاچ آن مشکلی به وجود آمده، احتمال دارد بتوانید بدون نیاز به پرداخت هزینه و با استفاده از ضوابط گارانتی آن را تعمیر کنید. برای اینکه این کار را انجام دهید ابتدا باید به نمایندگی شرکت گارانتی کننده موبایلتان یا فروشگاهی که موبایل خود را از آن خریداری کرده بودید مراجعه نمایید. سپس گوشی شما در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بررسی می‌شود و در صورتی که مشخص گردد مشکل تاچ و ال سی دی آن خود به خود و بدون دخالت شما به وجود آمده، تعمیر آن به طور رایگان صورت می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A8 Star 

دقت داشته باشید که اگر مشخص شود افتادن گوشی از دست شما، وارد شدن ضربه یا فشار به آن یا حتی آب خوردگی منجر به خراب شدن تاچ و ال سی دی شده است، تعمیرات رایگان و تحت گارانتی دستگاه قابل انجام نخواهد بود و باید هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star توسط مشتری پرداخت شود. بنابراین تنها در شرایطی می‌توانید تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star (گلکسی A9 استار) خود را تحت گارانتی تعمیر کنید که اولا گوشی دارای گارانتی باشد و ثانیا شما و هیچ عاملی که به شما مرتبط باشد منجر به خراب شدن تاچ و ال سی دی نشود و خرابی قطعه خود به خود به وجود آِمده بشد.

هزینه تعویض LCD سامسونگ گلکسی A8 استار (Galaxy A9 Star)

اگر بخواهیم هزینه تعویض و تعمیر LCD گوشی سامسونگ گلکسی A8 استار را با هزینه دیگر تعمیرات رایج آن مقایسه کنیم به این نتیجه می‌رسیم که این تعمیر از تعمیرات پرهزینه دستگاه است. اما اگر هزینه تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star با هزینه تعمیر LCD دیگر گوشی های موبایل مدرن و امروزی مقایسه شود، متوجه خواهید شد که خیلی هم گران قیمت و پر هزینه نیست. برای کاهش هزینه های تعمیر LCD گوشی می‌توانید شخصا این کار را انجام دهید، اما برای انجام این کار باید دقت بالایی صرف گردد و از مقالات راهنمای تعمیرات موبایل کمک گرفته شود. برای تهیه کردن ابزارهای مورد نیاز و همچنین تاچ و ال سی دی اورجینال گوشی گلکسی A8 Star هم می‌توانید به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کنید. اگر تصور می‌کنید خودتان از پس تعمیر تاچ و LCD گوشی بر نمی‌آیید، می‌توانید انجام این تعمیر را به کارشناسان موبایل کمک واگذار نمایید. تعمیراتی مثل تعمیر LCD گلکسی A8 Star در این شرکت با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت انجام می‌شود.

 

تاچ و ال سی دی Galaxy A8 Star (گلکسی A9 استار)

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر LCD گلکسی A8 Star

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ یکی از اصلی ترین مراجعی هستند که افراد برای تعمیرات گوشی های این برند به آن ها مراجعه می‌کنند. اما جالب است بدانید که برخلاف تصور اغلب کاربران، آمار رضایت مشتریان نشان می‌دهد که خدمات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خیلی هم کیفیت خوبی ندارد. متاسفانه عموما در این مراکزی تعمیراتی مثل تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star در بازه های زمانی طولانی انجام می‌شود و کاربر ملزم خواهد بود که چند روز یا حتی هفته برای تعمیر شدن گوشی خود منتظر بماند در حالی که تعویض LCD و تاچ Galaxy A8 Star بیشتر از 2 ساعت زمان نمی‌برد.

از سمت دیگر عموما به دلیل استفاده از ابزارهای نه چندان به روز و مناسب در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ، تعمیرات موبایل در این مراکز کیفیت خیلی خوبی ندارد و خیلی از کاربران عقیده دارند که گوشی آن ها بعد از تعمیر در این مراکز  پس از مدت کوتاهی دوباره دچار مشکل می‌شود. بنابراین این تصور که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید اشتباه است. اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه را تجربه کنید، توصیه ما این است که از خدمات شرکت موبایل کمک بهره بگیرید. تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star در این مرکز با ضمانت اورجینال بودن تاچ و ال سی دی جدید انجام می‌شود.

 بیشتر بخوانید: تعمیرگاه مرکزی موبایل سامسونگ  

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Star کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعویض ال سی دی گلکسی A8 استار

همانطور که قبلا هم اشاره مختصری داشتیم، تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star با استفاده از ابزارها و تجهیزات مدرن و به دست یک تعمیرکار با تجربه بیشتر از 2 ساعت زمان لازم ندارد اما در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران برای انجام این تعمیر از مشتری چند روز زمان می‌خواهند. همچنین نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم عموما تعمیر LCD گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star را در کمتر از 3 روز انجام نمی‌دهند. در شرایطی که بخواهید این تعمیر را با استفاده از گارانتی انجام دهید ممکن است حتی انجام تعمیر تا چند هفته هم طول بکشد. اما با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر مذکور را در کمتر از 4 ساعت تکمیل کرده و گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از کارشناسان این مرکز تحویل بگیرید. بنابراین اگر می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star شما تعویض شود، می‌توانید از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star

 

مراحل ثبت سفارش و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star در شرکت موبایل کمک

شرکت موبایل کمک اولین مرجعی است که خدمات تعمیر تلفن همراه را با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی فراهم کرده و به مشتریان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش های مورد نظرشان را به ثبت برسانند. مراحلی که برای ثبت سفارش تعمیر ال سی دی و تاچ گوشی سامسونگ Galaxy A8 Star باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش تعمیر: در اولین مرحله باید سفارش تعمیر موبایل خود را در شرکت موبایل کمک به ثبت برسانید. بدین منظور می‌توانید با شماره 75147-021 تماس بگیرید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.
  • اعزام کارشناس به آدرس مشتری: در این مرحله کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد تا بررسی های لازم را روی گوشی انجام داده و در صورت امکان آن را در محل تعمیر نماید.
  • انجام تعمیرات: اگر تعمیر گوشی در محل امکانپذیر باشد، تعمیرات لازم توسط کارشناس انجام خواهد شد اما اگر بنا به هر دلیل شرایط لازم برای انجام تعمیرات در محل وجود نداشته باشد، گوشی توسط کارشناس به شرکت ارجاع داده خواهد شد تا بررسی و تعمیرات لازم در شرکت بر روی آن انجام شوند.
  • تحویل گوشی و ضمانت تعمیرات: بعد از انجام تعمیرات لازم روی گوشی، دستگاه به مشتری تحویل داده می‌شود. اگر در مرحله قبل موبایل شما برای تعمیر به شرکت ارجاع داده شده باشد با پیک رایگان به آدرستان ارسال و درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. فراموش نکنید که تعمیرات صورت گرفته تا مدت زمان مشخصی دارای ضمانت هستند.

بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 Star را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و از یک تعمیر سریع و بی‌دردسر لذت ببرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

 قطعات گوشی

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ