تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Duos سامسونگ – A800 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Duos سامسونگ – A800 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Duos سامسونگ – A800 | موبایل کمک

تعمیر ال سی دی گوشی های سامسونگ را نباید به هر تعمیرکاری واگذار کرد، چون ممکن است به شیوه های مختلف از اعتماد کاربران سوء استفاده به عمل آید و نتیجه تعمیر رضایت بخش نباشد. بهتر است تعمیرات گوشی های این برند به نمایندگی سامسونگ واگذار شود. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos را با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

حساسیت تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos

اگر از کاربران گوشی سامسونگ گلکسی A8 Duos هستید و بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی گوشی شما دچار مشکل شده، نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید و اجازه دهید که وی تعمیرات موبایل شما را انجام دهد. حساسیت تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos بسیار بالاست و یک تعمیرکار کم تجربه می‌تواند به گوشی شما آسیب های جدی وارد کند. از سمت دیگر برخی از تعمیرکاران در بازار آزاد سعی می‌کنند از هر روشی برای سوء استفاده از اعتماد مشتریان و کسب سود بیشتر استفاده کنند. بنابراین قابل اعتماد بودن تعمیرکار هم موضوع مهم دیگری است که باید آن را در نظر بگیرید. روش های مختلفی وجود دارد که تعمیرکاران سودجو از طریق آن روش ها سعی می‌کنند سود بیشتری کسب کرده و از اعتماد مشتری سوء استفاده به عمل آورند. یکی از این روش ها مربوط به نصب ال سی دی دست دوم می‌شود!

 

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a8 duos

 

تصور کنید شما برای تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos به یک تعمیرکار مراجعه کرده‌اید و وی یک ال سی دی و تاچ دست دوم را از گوشی مشابه و معیوب دیگر در موبایل شما نصب می‌کند و هزینه تعویض و نصب LCD و تاچ اورجینال را از شما دریافت خواهد کرد. یکی دیگر از روش های سوء استفاده برخی از تعمیرکاران مربوط به نصب ال سی دی غیر اورجینال یا کپی در گوشی می‌شود! متاسفانه تقریبا اغلب کاربران عادی با تفاوت های ال سی دی اورجینال سامسونگ و کپی آشنایی ندارند و به همین دلیل بعد از نصب شدن یک LCD غیر اورجینال در گوشی متوجه تفاوت مابین ال سی دی جدید و قدیمی یا به نوعی اورجینال نبودن LCD تعویض شده نمی‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های مابین این دو نوع LCD می‌توانید به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. بنابراین به این دلایل بهتر است از واگذاری تعمیرات ال سی دی گلکسی A8 Duos به هر تعمیرکار ناشناسی خودداری کنید.

نمایندگی سامسونگ و تعمیرات تخصصی گوشی

نمایندگی سامسونگ بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل است، بنابراین اگر برای تاچ ال سی دی گوشی Galaxy A8 Duos شما مشکلی به وجود آمده بهتر از مستقیما به نمایندگی رسمی سامسونگ یا یکی از مراکز تعمیرات تخصصی مراجعه کنید که سرویسی با کیفیت بهتر از نمایندگی سامسونگ را ارائه می‌دهد. موبایل کمک یکی از این مراکز تعمیرات موبایل است که سرویس تعمیرات تخصصی گوشی های برند سامسونگ را با بهترین هزینه و قیمت ارائه کرده و از سمت دیگر تمام تعمیرات خود را ضمانت می‌کند تا مشتریان با خیال راحت بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

وقتی تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos شما به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی های سامسونگ واگذار شود، خیالتان از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته راحت خواهد بود و دیگر جای نگرانی مبنی بر عدم بکارگیری قطعات اورجینال یا آسیب زدن به دیگر قطعات سالم دستگاه نخواهید داشت. بنابراین اگر در عملکرد تاچ و LCD گوشی گلکسی A8 Duos شما مشکلی به وجود آمده مستقیما از سرویس نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک استفاده کنید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos سامسونگ

یکی از مهمترین مسائل و نکاتی که باید در تعمیر ال سی دی گلکسی A8 Duos در نظر داشته باشید مربوط به هزینه تعمیر می‌شود. متاسفانه بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ای است که هر تعمیرکار قیمت متفاوتی را برای انجام یک تعمیر مشخص و یکسان به مشتری پیشنهاد می‌دهد. به همین جهت اگر برای تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos خود به نزد چند تعمیرکار مختلف مراجعه کنید هر یک قیمت متفاوتی را به شما پیشنهاد می‌کنند که این موضوع منجر به عدم اعتماد مشتری به سرویس تعمیرکاران خواهد شد. اما در نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات موبایل کمک هزینه های تعمیر انواع گوشی موبایل مشخص است. خوشبختانه تعمیر تاچ LCD گلکسی A8 Duos در موبایل کمک با کمترین هزینه ممکن انجام می‌شود و در عین حال بهترین کیفیت را برایتان به همراه خواهد داشت.

 

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a8 duos

 

البته نباید این واقعیت را نادیده گرفت که تعویض ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی A8 Duos یکی از پر هزینه ترین تعمیرات این گوشی است چون متاسفانه ال سی دی این گوشی از قطعات گران قیمت آن محسوب می‌شود و بخش اصلی هزینه‌ای که برای تعمیر ال سی دی این گوشی پرداخت می‌شود هم مربوط به خرید نسخه اورجینال LCD آن خواهد بود. به بیان دیگر دستمزد تعمیر و نمایندگی سامسونگ در این میان بخش بسیار ناچیزی از هزینه پرداختی محسوب می‌شود. اما آیا راهی برای کاهش هرچه بیشتر هزینه تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos وجود دارد؟ بدین منظور یک راه دیگر هم وجود دارند که مربوط به نصب ال سی دی کپی (غیر اورجینال) در گوشی می‌شود.

نصب ال سی دی کپی یا غیر اورجینال در برخی شرایط بنا به نظر مشتری می‌تواند به عنوان روشی در راستای کاهش هزینه تعمیر تاچ و LCD گوشی در نظر گرفته شود. قیمت ال سی دی تاچ کپی در مقایسه با قیمت ال سی دی اورجینال به مراتب کمتر است و به همین دلیل می‌توان در برخی مواقع از این نوع LCD ها برای کاهش هزینه تعمیرات ال سی دی سامسونگ Galaxy A8 Duos استفاده کرد. اگر از این روش استفاده کنید و یک LCD کپی را در گوشی نصب نمایید، هزینه تعمیرات شما تقریبا نصف می‌شود. دقت داشته باشید که قیمت و کیفیت خود ال سی دی های غیر اورجینال هم متفاوت است. برای مثال ممکن است برای گوشی Galaxy A8 Duos چندین مدل مختلف ال سی دی کپی وجود داشته باشد که هر یک کیفیت متفاوت و قیمت متمایزی را ارائه کنند. یک روش دیگر هم برای کاهش هزینه تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a8 وجود دارد که مربوط به شرایط خاص می‌شود و در بخش بعد به آن اشاره می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A8 Duos 

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ گلکسی A8 Duos

در برخی مواقع ممکن است بتوان با تعویض گلس شکسته LCD مشکل صفحه نمایش گوشی را برطرف کرد و دیگر نیازی به تعویض کامل مجموعه تاچ و ال سی دی دستگاه وجود نداشته باشد! انجام این کار در شرایطی امکانپذیر خواهد بود که در اثر ضربه یا فشار وارد بر گوشی روی صفحه نمایش آن شکستگی ها و ترک هایی به وجود آید اما علیرغم این شکستگی ها تاچ ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند! در اینگونه مواقع شکستگی که روی صفحه نمایش گوشی می‌بینید سطحی است و فقط به گلس روی ال سی دی آسیب رسانده، بنابراین با تعویض گلس شکسته LCD مشکل برطرف می‌شود. اگر بتوان تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos را با تعویض گلس انجام داد، هزینه تعمیرات تقریبا به یک سوم کاهش پیدا می‌کند. البته فراموش نکنید که برای تعویض گلس باید تاچ و ال سی دی گوشی کاملا سالم باشند و حتی اگر یکی از این دو ذره‌ای دچار مشکل شده باشند هم دیگر نمی‌توان با تعویض گلس شکسته LCD مشکل را برطرف کرد و باید تعویض کامل تاچ ال سی دی را در دستور کار قرار داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض گلس گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

قیمت گلس ال سی دی Galaxy A8 Duos

 

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a8 duos

تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos در موبایل کمک

با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر تاچ و ال سی دی انواع گوشی های موبایل از قبیل آیفون های اپل و گوشی های برند سامسونگ را با بهترین کیفیت و قیمت ممکن انجام دهید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای ارائه شده که به ساده‌ترین شکل ممکن امکان انجام تعمیرات موبایل را فراهم می‌کند. برای انجام تعمیرات و ثبت سفارش تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ در این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری وجود ندارد و انجام این کار فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود. پروسه تعمیرات تلفن همراه در موبایل کمک پروسه زیر را در بر می‌گیرد:

  • ثبت سفارش: در قدم نخست شما باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را در موبایل کمک ثبت کنید. بدین منظور کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • دریافت گوشی از شما با پیک رایگان: بعد از ثبت سفارش، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال می‌شود و گوشی را درب منزل از شما دریافت خواهد کرد.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی به مشتری با پیک رایگان: در مرحله آخر هم پیک رایگان موبایل کمک گوشی را درب منزل به مشتری گرامی تحویل می‌دهد.

بنابراین برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و انجام تعمیرات تخصصی موبایل در این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و کل پروسه توسط تیم موبایل کمک مدیریت می‌شود. تنها کاری که باید از جانب شما انجام شود ثبت سفارش است که با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت قابل انجام خواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا موبایل کمک؟

موبایل کمک به عنوان یکی از برترین مراکز تعمیرات تخصصی موبایل کشور سال هاست که در این حوزه فعالیت دارد و کیفیت سرویس دهی آن طبق نظرات مشتریان از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم بهتر است. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات این شرکت از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

  • صرفه جویی در زمان: همانطور که در بخش قبل گفتیم برای استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و این مسئله منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود.
  • سرعت عمل بالا: تمام تعمیرات در مرکز موبایل کمک طی سریع ترین مدت زمان ممکن انجام می‌شوند و این موضوع یکی از اصلی ترین مزیت های خدمات موبایل کمک است. تعمیراتی مثل تعمیر تاچ ال سی دی Galaxy A8 Duos در موبایل کمک نهایتا ظرف 4 ساعت انجام می‌شوند و گوشی در این بازه زمانی به مشتری تحویل داده خواهد شد.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط تیم موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه قطعات موبایل تامین شده و از نظر اورجینال بودن شامل ضمانت خواهند بود.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود تا مدت زمان مشخصی دارای ضمانت هستند. این مسئله اعتماد به نفس کارشناسان موبایل کمک را به رخ می‌کشد و نشان می‌دهد که تعمیرات موبایل در این شرکت با دقت و کیفیت بالایی انجام می‌پذیرد.
  • قیمت مناسب: موبایل کمک سعی کرده هزینه و قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای را برای تعمیرات تلفن همراه در نظر بگیرد و بدین ترتیب معضل هزینه های گزاف تعمیرات گوشی موبایل را هم برطرف سازد.

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن ها بهره‌مند می‌شوید. موبایل کمک هم اکنون تخصصی ترین برد تعمیرات تلفن همراه در کشور را دارد و کارشناسان آن برای تعمیر موبایل مشتریان از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات استفاده می‌کنند. این امر سبب می‌شود تا کیفیت نهایی تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد و تمام استانداردهای تعمیر موبایل حفظ شوند. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. فراموش نکنید تعمیرات موبایل در شرکت موبایل کمک با بالاترین سرعت و کیفیت ممکن انجام می‌شود و عموما تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی در این شرکت ظرف مدت زمان کمتر از 4 ساعت انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

خرید گوشی

خرید قطعه موبایل

قیمت تاچ ال سی دی A8

قطعات Samsung A8 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ