تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A11 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A11 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی A11 سامسونگ | موبایل کمک

آسیب دیدن یا شکستن گلس ال سی دی ابدا به معنای خداحافظی با گوشی‌ نیست و امکان تعویض گلس سامسونگ گلکسی A11 به آسانی وجود دارد. در جریان باشید که می‌توانید همانند قبل از آن استفاده کنید به شرط آنکه برای تعویض گلس از متخصصان کمک بگیرید.

امروزه نیاز ما به تلفن همراه غیر قابل انکار است. تلفن همراه یکی از وسایلی است که نیاز به مراقب‌ دارد. مراقب در برابر ضربه، رطوبت و بسیاری دیگر از مواردی که می‌توانند ما را مجبور کنند تا یک تلفن همراه جدید خریداری کنیم. خرید یک تلفن جدید هزینه بسیار زیادی دارد. حداقل در کشور ما برای خرید گوشی موبایل، باید بخش قابل توجهی از درآمدمان را صرف این خرید کنیم.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما باید بدانید که برخی از آسیب‌های وارد شده به تلفن‌های همراه قابل تعمیر است. ممکن است موبایل شما از ارتفاع به پایین افتاده باشد و بعد از روشن کردن آن با صفحه‌ای پر از شکستگی روبرو شده باشید اما امکانات لمسی و نمایشی صفحه شما سالم باشد. این شکستگی مربوط به یک لایه شیشه‌ای به نام «گِلَس» است که برای محافظت از «تاچ» و «ال‌سی‌دی» روی آن‌ها قرار می‌گیرد. در این مقاله آنچه پیش از تعویض گلس سامسونگ گلکسی A11 باید بدانید را به شما می‌گوییم.

گلس گلکسی A11 شیشه نازکی است

گلس ال‌سی‌دی و تاچ چه تفاوتی با محافظ صفحه دارد؟

اگر تا‌ به حال برای خرید یک محافظ صفحه به یک فروشگاه لوازم جانبی موبایل مراجعه کرده باشید، می‌شنوید که اصطلاح گلس را برای محافظی که روی صفحه موبایل قرار می‌دهند، به کار می‌برند. اما این یک اصطلاح عامیانه است. در حقیقت آنچه که در برخی از گفتار عامیانه با نام «گلس» خریداری می‌کنید و حتی به راحتی آن را تعویض می‌کنید، درحقیقت «محافظ صفحه» است.

از نظر فنی «گلس» یک لایه شیشه‌ای برای محافظت از  تاچ و ال‌سی‌دی در برابر خش و ضربه است. در این مقاله گوشی موبایل مورد نظر ما Samsung Galaxy A11 می‌باشد که یکی از محبوب‌ترین برند‌ها و مدل‌ها در بازار ایران است. در ادامه آنچه شما به عنوان یک فرد غیر‌متخصص درباره تعویض گلس گوشی سامسونگ گلکسی A11 نیاز دارید را با به شما می‌گوییم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

آنچه قبل از تعمیر گلس ال‌سی‌دی باید بدانید.

همیشه آگاهی داشتن از آنچه که قرار است انجام دهید، یک حس خوب را به شما القا می‌کند. انگار شما دقیقا می‌دانید که چه کاری را می‌خواهید انجام بدهید و این آگاهی شما را از سردرگمی‌ها نجات می‌دهد. نداشتن چشم‌انداز درباره آنچه که قرار است با آن روبرو شوید، موضوع را بیش از آنچه که هست، برای شما سخت و پیچیده  می‌کند.

اگر بخواهیم تعمیرات موبایل را به طور کلی از گذشته تا حال بررسی کنیم، موبایل‌ها در گذشته دارای امکانات کمتری بوده‌اند ولی ‌اندازه و قطر آن‌ها بیشتر بوده و این ویژگی در موبایل‌های قدیمی باعث می‌شد تا راحت‌تر تعمیر شوند. اما در حال حاضر موبایل‌ها دارای امکانات بسیار زیادی هستند.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

با این حال قطر‌ آن‌ها کمتر شده و این نشان‌دهنده این است که قطعات موبایل استفاده شده در آن‌ها کوچک‌تر شده و این موضوع تعمیرات موبایل را بسیار حساس کرده است. چرا که تعمیرکار برای جبران یک خطای انسانی باید هزینه زیادی پرداخت کند. در ادامه همه نکاتی که باید راجع به تعویض گلس سامسونگ گلکسی A11 بدانید با شما خواهیم گفت.

«گلس» یک لایه شیشه‌ای برای محافظت است.

بیشتر بخوانید: خرید گوشی سامسونگ

تعویض گلس سامسونگ گلکسی A11

امروزه شرکت‌های سازنده تلفن‌های همراه برای استحکام بیشتر، تاچ‌ و ال‌سی‌دی و گلس را روی هم پرس ‌می‌کند و جدا کردن هریک از آن‌ها برای تعمیر، کار بسیار سختی است و دیگر با امکانات و تجهیزات قدیمی و  مهارت‌های قدیمی نمی‌توانید در تعمیر موبایل‌های جدید نتیجه‌ی موفقیت‌‌ آمیزی بگیرید.

پس باید برای انتخاب تعمیرکار مناسب کاملا دقیق عمل کنید. چرا که این کار علاوه بر تجهیزات دقیق و دانش تعمیرات موبایل، نیاز به مهارت بالایی دارد. یعنی تعمیرکار باید تجربه‌ی چنین کار حساسی را داشته باشد. شما نمی‌توانید حساس‌ترین بخش موبایل یعنی صفحه نمایش آن را به افراد مبتدی بسپارید چرا که در روند تعویض شیشه شکسته گوشی سامسونگ گلکسی A11  باید این شیشه یا همان گلس از ال‌سی‌دی و تاچ جدا شود و این کار بسیار کار دشواری است.

یک اشتباه کوچک می‌تواند هزینه تعمیر را تا ۳ برابر افزایش دهد. اگر احتمال چنین خطا‌های انسانی پر‌هزینه‌ای وجود داشته باشد، به دلیل هزینه بسیار بالای تعویض کامل صفحه، ممکن است برخی از تعمیرکاران این نوع تعمیر را قبول نکنند. پس اصرار زیاد برای قبول تلفن شما، تنها به ضرر خودتان خواهد بود. حتی ممکن است برخی از آن‌ها چنین ریسکی را قبول نکنند و به شما بگویند که مجبور به تعویض کل صفحه نمایش هستید و این کار هزینه بسیار زیادی برای شما خواهد داشت.

باید بدانید که در تعمیر گلس گوشی سامسونگ گلکسی A11 هیچ روش استانداردی برای ترمیم شیشه خرد شده وجود ندارد و در تعویض شیشه گوشی سامسونگ گلکسی A11 باید حتما شیشه یا همان گلس عوض شود و روش‌هایی مثل پر کردن شکستگی‌ها با خمیردندان یا چسب یک روش غیر‌استاندارد است که به اجزای زیر گلس یعنی تاچ و ال‌سی‌دی آسیب می‌رساند.

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی 

همچنین خوب است بدانید که در زمان نگارش این مقاله هزینه تعویض گلس سامسونگ گلکسی A11 بدون تعویض تاچ و ال‌سی‌دی، تقریبا یک سومِ تا یک چهارم هزینه تعویض کامل صفحه‌نمایش است.

البته بسته به  دستمزد و خدماتی که تعمیرکاران به شما می‌دهند این هزینه می‌تواند کمی متفاوت باشد اما از این محدوده دور نیست. خدماتی مثل بیمه کردن کیفیت تعمیر، خدمات «پس از تعمیر» یا انواع گارانتی‌ها می‌تواند از جمله‌ این خدمات باشد.

از آنجایی که در بازار ایران قیمت قطعات یدکی بسیار بی‌ثبات است، بهتر از خودتان در همان زمان، قبل از مراجعه به تعمیرگاه موبایل، با جستجوی قیمت گلس یا صفحه‌نمایش در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، به یک قیمت تقریبی برسید. البته باید هزینه دستمزد و خدمات گفته شده را هم تخمین بزنید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه تعمیرکاران حرفه‌ای در این زمینه بسیار کمیاب هستند. چرا که این نوع تعمیرات نیاز به تجهیزات گران‌قیمت دارد و گاهی تعمیرکاران عادی نمی‌توانند از پس این هزینه بر بیایند. ما در مقاله تعویض گلس سامسونگ گلکسی  A11 به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ حرفه‌ای‌‌ها بروید تا «ال‌سی‌دی» و «تاچ» شما آسیب نبیند و نتیجه بهتری بگیرید. همچنین سپردن کار به یک حرفه‌ای همیشه باعث آرامش خاطر شما خواهد بود.

هزینه تعویض گلس سامسونگ گلکسی A11

بیشتر بخوانید:  تعویض گلس موبایل

پیشنهاد ما

پیدا کردن یک فروشگاه یا تعمیرکار قابل اطمینان بسیار کار سخت و نگران کننده‌ای است. مخصوصا زمانی که شما می‌خواهید قیمت قطعات را بررسی کنید یا یک تیم حرفه‌ای برای تعمیرات تلفن همراه خود انتخاب کنید.

اما متاسفانه ممکن است بین آن همه وبسایت و انتخاب زیاد دچار سردرگمی شوید. ممکن است به وبسایت‌های مختلفی سر بزنید و هیچ اثری از مشخصات معتبر مثل آدرس دقیق از آن شرکت، تعمیرکار یا فروشگاه به چشم نخورد. شما مجبور می‌شوید که با ریسک زیادی تلفن خود را به کسانی بسپارید که حتی ساده‌ترین چیز‌ها مثل «نماد اعتماد» را نیز ندارند.

پیشنهاد ما به شما وبسایت «موبایل کمک» است که به آدرس mobilekomak.com برای شما در دسترس است. موبایل کمک یکی از معتبر‌ترین وبسایت‌هایی است که شما می‌توانید با خیال راحت کار را به آن‌ها بسپارید.

شما می‌توانید برای آگاهی از بیشتر، از مشاوران این مجموعه مشاوره رایگان بگیرید. برای تعمیر تلفن همراهتان کافی است  به وبسایت موبایل کمک مراجعه کرده و در چند گام بسیار ساده مشخصات و مشکل تلفن را بیان کرده و منتظر تماس موبایل کمک باشید.

موبایل کمک به شما زمان لازم برای تعمیر و حتی هزینه تعمیر را نیز اعلام می‌کند و در صورتی که مایل به تعمیر تلفن همراه با آن هزینه و در آن زمان باشید، برای سهولت شما در تحویل تلفن همراهتان، موبایل کمک یک پیک برای تحویل گرفتن تلفن همراه از  شما اعزام می‌کند.

 

برای تعویض گلس سامسونگ A11 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همچنین بعد از تعمیر تلفن، آن را برای شما ارسال می‌کند و به شما گارانتی تعمیر نیز می‌دهند و این مزیت می‌تواند به شما آرامش خاطری بدهد که دیگر نگران پیامد‌های بعد از تعمیر نباشید و در صورت خرابی مجدد، آن بخش را به صورت رایگان برای شما تعمیر کنند. این مجموعه از قطعات اصل استفاده می‌کند و یک تیم بسیار حرفه‌ای و آموزش دیده تعمیرِ موبایل شما را انجام می‌دهند. یکی از شعار‌های این مجموعه برای اطمینان خاطر شما، «اول کار، بعد پول» است.

بیشتر بخوانید:  تعمیر گوشی گلس شکسته 

همچنین موبایل کمک یک فروشگاه از قطعات مورد نیاز تلفن شما را دارد. پس نگران نبود قطعه مورد نظر نباشید چرا که این فروشگاه یک طیف بسیار گسترده از  قطعات یدکی تلفن‌های همراه را شامل می‌شود.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قطعات گوشی سامسونگ A11

تاچ ال سی دی سامسونگ A11

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ