تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Prime سامسونگ – G610 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Prime سامسونگ – G610 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J7 Prime سامسونگ – G610 | موبایل کمک

گوشی سامسونگ گلکسی جی 7 پرایم (Samsung Galaxy J7 Prime) که محصول سال 2016 این شرکت است یکی از پرفروش‌ترین گوشی های سامسونگ به شمار می‌رود و هم اکنون هم افراد زیادی از این گوشی استفاده می‌کنند. به همین سبب درخواست تعمیر این موبایل هم زیاد است و به ویژه تعمیر LCD آن از رایج ترین تعمیراتش محسوب می‌شود. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی Galaxy J7 Prime سامسونگ

در اغلب مواقعی که کاربران برای تعمیر تاچ ال سی دی j7 prime به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی رسمی گوشی سامسونگ مراجعه می‌کنند، راهی به غیر از تعویض کامل تاچ ال سی دی وجود ندارد. تعویض تاچ ال سی دی گوشی باید در شرایطی انجام شود که بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ LCD موبایل اختلالی ایجاد شده باشد. به عنوان مثال روشن نشدن ال سی دی در اثر ضربه یا آب خوردگی، سیاه شدن بخشی از LCD، عمل نکردن تاچ گوشی و سایر موارد این چنینی که خبر از بروز اختلال در عملکرد تاچ یا LCD گوشی دارند فقط با تعویض این قطعه قابل رفع هستند. تعویض LCD سامسونگ گلکسی J7 Prime کار چندان سخت و زمانگیری نیست و کارشناسان مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن این تعمیر را روی گوشی مشتریان انجام می‌دهند.

 

قیمت تاچ ال سی دی j7 prime - تاچ ال سی دی j7 prime

 

یکی از مهمترین نکاتی که باید در حین تعویض LCD سامسونگ Galaxy J7 Prime به آن توجه داشت مربوط به اورجینال بودن ال سی دی تعویضی می‌شود. همانطور که پیش از این در مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟اشاره کردیم تاچ ال سی دی گوشی در دو نوع اورجینال و کپی (غیر اورجینال) وجود دارند و بهتر است همیشه از LCD اورجینال در گوشی استفاده شود چون از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با LCD فابریک گوشی ندارد. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ فقط از قطعات اورجینال در گوشی مشتریان استفاده می‌شود و تمام قطعات تعویض شده از این نظر دارای گارانتی هستند. بنابراین اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J7 پرایم شما مشکلی به وجود آمده نگران نباشید و از سرویس موبایل کمک برای رفع این مشکل استفاده کنید. در ادامه بیشتر در مورد سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ هم صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

تعویض گلس شکسته ال سی دی گلکسی J7 پرایم

در برخی مواقع ممکن است ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده حالتی را به وجود آورد که بتوان با تعویض گلس ال سی دی مشکل را برطرف کرد و دیگر نیازی به تعویض کامل تاچ و ال سی دی وجود نداشته باشد. اگر بتوان این روش را در تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم به کار برد، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها به عمل می‌آید چون هزینه تعویض گلس شکسته Galaxy J7 Prime تقریبا نصف هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن است. اما تحت چه شرایطی می‌توان از تعویض گلس شکسته به عنوان جایگزین تعویض LCD تاچ گوشی استفاده به عمل آورد؟ تعویض گلس فقط زمانی می‌تواند جایگزین تعویض کامل ال سی دی شود که ضربه یا فشار وارد بر گوشی فقط منجر به شکستن یا ترک خود گلس یا شیشه روی نمایشگر شده باشد و به تاچ LCD گوشی آسیبی وارد نشود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در اینگونه مواقع اگر به صفحه نمایش گوشی نگاه کنید شکستگی و ترک هایی بر روی آن مشاهده خواهید کرد اما علیرغم وجود این ترک ها، تاچ ال سی دی موبایل بدون مشکل کار می‌کنند. این حالت نشان می‌دهد که تاچ و LCD گوشی سالم است و شکستگی های روی صفحه نمایش مربوط به گلس ال سی دی می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض گلس ال سی دی گوشی ها توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید. برای تعویض گلس شکسته LCD گلکسی J7 پرایم و دیگر گوشی ها باید از دستگاه های خاصی استفاده شود که با کیفیت ترین و پیشرفته ترین آن ها در مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ موجود بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. تعویض گلس شامل 5 مرحله اصلی می‌شود:

 • جدا کردن LCD شکسته از گوشی: در این مرحله باید ال سی دی گوشی که قرار است تعمیر شود از روی بدنه آن جدا گردد. انجام این کار به دست یک تعمیرکار مجرب صورت می‌پذیرد.
 • جدا کردن گلس شکسته از روی LCD: در این مرحله مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ در دستگاه خاصی قرار داده می‌شود و پرس مابین گلس و ال سی دی آزاد خواهد شد. بدین ترتیب می‌تواند قطعات گل شکسته را از روی LCD گوشی جدا کرد.
 • لمینیت گلس جدید: گلس جدید با استفاده از دستگاه خاصی که اصطلاحا به آن دستگاه لمینیت گفته می‌شود بر روی ال سی دی گوشی پرس خواهد شد. انجام این مرحله حدود 2 ساعت زمان می‌برد و نیاز به بازبینی و سرکشی دائم دارد.
 • حباب زدایی: در این مرحله حباب هایی احتمالی که مابین گلس جدید و خود LCD به وجود آمده‌اند توسط دستگاه خاصی از بین می‌روند.
 • نصب ال سی دی در گوشی: در آخرین مرحله هم ال سی دی تعمیر شده به دست یک تعمیرکار مجرب دوباره روی گوشی نصب خواهد شد.

بنابراین تعویض گلس شکسته صفحه نمایش گوشی کار آسانی نیست و برای انجام آن حتما باید از دستگاه و تجهیزات خاصی استفاده شود. این روش تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم منجر به کاهش هزینه های تعمیر می‌شود اما از سمت دیگر سرعت تعمیرات را کاهش می‌دهد. اگر قرار باشد مشکل صفحه نمایش گوشی با تعویض گلس رفع گردد، حداقل به یک روز زمان برای انجام دقیق مراحل فوق نیاز خواهد بود. اگرچه با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعویض گلس شکسته ال سی دی سامسونگ Galaxy J7 Prime را هم با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل تلفنی

 

قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ j7 prime

 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم سامسونگ

بد نیست کمی هم در رابطه با هزینه ال سی دی سامسونگ Galaxy J7 Prime صحبت کنیم. همانطور که پیش از این اشاره کردیم دو حالت تعمیر اصلی برای ال سی دی این گوشی وجود دارد. در حالت اول کل مجموعه تاچ و ال سی دی تعویض می‌شوند و در حالت دوم فقط گلس شکسته روی LCD تعویض خواهد شد. در حالت اول هزینه تعمیرات در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. به بیان دیگر هزینه تعویض ال سی دی گلکسی J7 Prime بالاست و این تعمیر از پر هزینه ترین تعمیرات این گوشی خواهد بود. البته قیمت ال سی دی اورجینال این گوشی در مقایسه با قیمت ال سی دی اورجینال گوشی های جدیدتر سامسونگ به مراتب کمتر است. برای رفع این مشکل می‌توانید از ال سی دی های غیر اورجینال (کپی) استفاده کنید که قبلا در مورد آن ها صحبت کردیم. با نصب ال سی دی کپی قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ j7 prime به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند اما از سمت دیگر کیفیت عملکرد ال سی دی مثل روز اول نخواهد بود و سطح کیفی پایین تری را ارائه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 Prime 

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ما اگر بتوان مشکل تاچ ال سی دی Galaxy J7 Prime را با تعویض گلس برطرف کرد، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. هزینه‌ای که در این شرایط باید پرداخت شود تقریبا نصف هزینه‌ای است که باید در شرایط تعویض کامل تاچ LCD پرداخت گردد. در مورد جزئیات تعویض گلس شکسته LCD گوشی سامسونگ گلکسی جی 7 پرایم هم در بخش قبل صحبت کردیم. فراموش نکنید که این تعمیر فقط زمانی می‌تواند جایگزین تعویض کامل تاچ و ال سی دی شود که شکستگی ها و ترک های روی صفحه نمایش سطحی باشند و آسیبی به خود LCD یا تاچ آن وارد نشده باشد. در هر صورت اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی J7 Prime خود را تعمیر کنید بهتر است از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید. در این مرکز تعمیرات تخصصی موبایل با بهترین کیفیت و کمترین دردسر برای کاربر انجام می‌شوند.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم

این روزها همه ما درگیر کارهای روزمره خود هستیم و مشکلاتی مثل خراب شدن گوشی می‌توانند در کارهای روزمره اختلال ایجاد کنند. تصور کنید برای تعمیر کردن گوشی باید به تعمیرکاران مختلف مراجعه کنید و از بین آن ها یک تعمیرکار خوب و قابل اعتماد را انتخاب و با هزینه مناسب موبایلتان را تعمیر نمایید و برای تعمیر شدن گوشی چند روز صبر کنید و هر بار هم دردسرهای مراجعه حضوری به نزد تعمیرکار را به جان بخرید تا نهایتا بعد از چندین روز گوشی شما تعمیر شود که متاسفانه هیچ تضمینی هم شامل کیفیت تعمیر آن یا قطعات تعویض شده دستگاه نمی‌شود. اما با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی از جمله تعمیر ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم را بدون دردسرهای قبلی انجام دهید.

 

قیمت ال سی دی j7 prime - تاچ و ال سی دی j7 prime

 

خدمات مرکز موبایل کمک به گونه‌ای تدارک دیده شده که کاربر برای ثبت سفارش، واگذاری گوشی برای تعمیر یا حتی دریافت گوشی تعمیر شده نیازی به مراجعه حضوری ندارد  و از سمت دیگر تعمیرات موبایل وی در کوتاه ترین زمان انجام می‌شوند و دارای ضمانت هم هستند. به بیان دیگر موبایل کمک سعی کرده سیستمی مدرن را برای انجام تعمیرات تخصصی گوشی در اختیار مشتریانش قرار دهد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات مدرن موبایل کمک از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل موارد زیر هستند:

 • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای ثبت سفارش تعمیر، واگذاری گوشی به تعمیرکار و تحویل گرفتن آن در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و کل این پرسه توسط تیم موبایل کمک و پیک رایگان این شرکت مدیریت می‌شود. این رویکرد منجر به صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه ها و زمان خواهد شد و از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک است.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود مشمول ضمانت هستند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته بر روی گوشی راحت خواهد بود.
 • قطعات اورجینال: قطعات موبایلی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب کاملا اورجینال هستند از این نظر شامل گارانتی می‌شوند. بنابراین با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن را تجربه کنید.
 • سرعت عمل بالا: تعمیرات تخصصی تلفن همراه در مرکز موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌شوند. سرعت عمل بالا یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک است. عموما تعمیراتی از قبیل تعویض ال سی دی گلکسی جی 7 پرایم در این مرکز ظرف 3 الی 4 ساعت تکمیل خواهند شد.
 • قیمت مناسب: تعرفه خدمات موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که مقرون به صرفه ترین حالت ممکن را برای مشتریان به وجود آورد. بنابراین اگر به دنبال بهترین قیمت و هزینه هستید، موبایل کمک بهترین انتخاب شماست.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موارد فوق تنها بخشی از مزیت های سرویس مدرنی هستند که شرکت موبایل کمک برای تعمیرات تخصصی گوشی در اختیار مشتریانش قرار داده است. با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ هیچ نیاز نیست که در کارهای روزمره خودتان اختلال ایجاد کنید و مراجعه حضوری به نزد تعمیرکار داشته باشید، بلکه به انجام اقدامات روزمره خود می‌پردازید و به طور همزمان شاهد تعمیر شدن گوشی خود هم خواهید بود.

قیمت تعویض ال سی دی j7 prime

مراحل ثبت سفارش و تعمیرات در مرکز موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ

اما برای ثبت سفارش تعمیرات تخصصی موبایل و انجام تعمیر روی گوشی باید چه مراحلی طی شود؟ تنها کاری که شما به عنوان کاربر و مشتری باید انجام دهید، برقراری یک تماس تلفنی برای ثبت سفارش است. البته ثبت سفارش تعمیرات از طریق سایت موبایل کمک هم امکانپذیر خواهد بود. مراحل کلی که می‌بایست برای ثبت سفارش و تعمیرات در موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

 • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
 • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
 • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی آن انجام خواهد شد.
 • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

کل پروسه فوق در تعویض ال سی دی j7 prime حدودا 4 الی 5 ساعت زمان می‌برد. یعنی شما ظرف 4 الی 5 ساعت گوشی تعمیر شده خودتان را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید و از ضمانت هم بهره‌مند می‌شوید. پس با موبایل کمک می‌توانید به شیوه‌ای نوین تعمیرات تخصصی تلفن همراه را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات J7 Prime 

قیمت تاچ ال سی دی J7 Prime

قیمت ال سی دی جی 7 پرایم

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ