تعمیر یا تعویض ال سی دی J3 Prime سامسونگ – J327 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J3 Prime سامسونگ – J327 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J3 Prime سامسونگ – J327 | موبایل کمک

یکی از رایج ترین تعمیراتی که روی گوشی سامسونگ گلکسی جی 3 پرایم (Samsung Galaxy J3 Prime) انجام می‌شود، تعویض ال سی دی شکسته است. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J3 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دلایل اصلی خراب شدن ال سی دی گلکسی J3 Prime

طبق گزارش ها و تحقیقاتی که به عمل آمده، ظاهرا تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل یکی از رایج ترین تعمیرات این گجت ها به شمار می‌رود. گوشی گلکسی جی 3 پرایم سامسونگ که محصول سال 2017 است هم از این موضوع مستثنا نخواهد بود و متاسفانه تعمیر ال سی دی این گوشی خیلی رایج است. دلایل زیادی می‌توانند منجر به خراب شدن ال سی دی گوشی های موبایلی همچون Galaxy J3 Prime شوند اما در این بین برخی دلایل نسبت به سایر عوامل شایع تر هستند. یکی از این دلایل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی آن است. متاسفانه زمانی که در اثر وقوع یک حادثه این چنینی ال سی دی گوشی بشکند، کاربر مجبور خواهد بود که به تعمیرکاران موبایل مراجعه داشته باشد و نسبت به تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم خود وارد عمل شود.

 

تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم

 

اما علاوه بر شکستن ال سی دی در اثر ضربه یا افتادن موبایل از دست کاربر، ممکن است عوامل دیگری مثل آب خوردگی هم منجر به وقوع مشکل در عملکرد ال سی دی شود. در خیلی از موارد دیده شده که نفوذ مایعات به داخل گوشی سبب شده ال سی دی یا تاچ دستگاه از کار بیفتد که در اینگونه شرایط هم باید تعویض ال سی دی در دستور کار قرار گیرد. بنابراین خرابی ناشی از آب خوردگی و ضربه از اصلی ترین و شایع ترین دلایل خراب شدن ال سی دی گوشی گلکسی J3 پرایم محسوب می‌شوند. در ادامه این مطلب بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم صحبت خواهیم کرد. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J3 prime 

تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از کاربران تصور دارند که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین کیفیت را در قبال تعمیر گوشی آن ها ارائه می‌کند اما در واقع اینطور نیست و در خیلی از مواقع دیده شده که نمایندگی های رسمی سامسونگ خیلی هم سرویس مطلوبی را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند. این شرایط به شیوه زمانی قابل درک‌تر می‌شود که گوشی شما از گارانتی بهره‌مند باشد. زمانی که گوشی شما دارای گارانتی است، عموما نمایندگی رسمی سامسونگ سعی می‌کند خرابی ال سی دی آن را به طور کامل بر عهده شما قرار دهد و از تعمیر گوشی تحت ضوابط گارانتی خودداری کند. البته باید اشاره داشت که خرابی هایی مثل شکستن ال سی دی که در اثر سهل انگاری کاربر به وقوع می‌پیوندند واقعا تحت پوشش گارانتی قرار ندارند و این موضوع در تمام قراردادهای گارانتی گوشی های موبایل ذکر می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

اما متاسفانه در برخی شرایط دیده شده که اتفاق ها و خرابی های دیگری که در تاچ ال سی دی گوشی کاربران به وجود می‌آید و عملا باید تحت ضوابط گارانتی تعمیر شوند هم از سوی نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ برای تعمیر تحت گارانتی مورد قبول واقع نمی‌شوند. همچنین در خیلی از مواقع دیده شده که کیفیت تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم و دیگر گوشی های موبایل در نمایندگی های سامسونگ جالب توجه نبوده و آمار رضایت مشتریان از سرویس نمایندگی های رسمی این شرکت خیلی جالب نیست. بنابراین این تصور را نداشته باشید که تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین بازده را خواهد داشت.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J3 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر ال سی دی شکسته Galaxy J3 Prime

هزینه تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل و به ویژه ال سی دی گوشی های سامسونگ که از نمایشگر های بزرگی هم بهره می‌برند بالاست. تعویض ال سی دی گوشی همیشه از گران قیمت ترین و پر هزینه ترین تعمیرات آن خواهد بود چون متاسفانه هزینه تولید LCD های موبایل بالاست. همین امر برای گوشی سامسونگ گلکسی J3 Prime هم صدق می‌کند اما خوشبختانه چون نمایشگر این گوشی خیلی ابعاد بزرگ و کیفیت عالی را ارائه نکرده و دستگاه یک گوشی میان رده رو به پایین است، بنابراین هزینه تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم هم خیلی زیاد نخواهد بود. عموما مشکل ال سی دی شکسته گلکسی J3 Prime سامسونگ فقط با تعویض تاچ و ال سی دی برطرف می‌شود. نکته بسیار مهمی که باید در تعویض تاچ ال سی دی این گوشی به آن توجه کنید مربوط به اورجینال بودن ال سی دی خواهد بود که به عنوان LCD جایگزین در دستگاه نصب می‌گردد. سعی کنید تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم را به مرجع قابل اعتمادی واگذار نمایید تا از اورجینال بودن ال سی دی که در دستگاه نصب می‌شوند مطمئن شوید. اگر می‌خواهید تعمیر LCD سامسونگ گلکسی J3 پرایم شما با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت (اطمینان از اورجینال بودن) انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات و سرویس مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیر LCD و تاچ گلکسی J3 Prime چقدر زمان می‌برد؟

عموما تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم از کاربر چند روز زمان می‌خواهند در حالی که اگر تعمیرکار تجربه کافی در حوزه تعمیرات تلفن همراه را داشته باشد و همچنین ابزارها و قطعات مناسب هم در اختیارش قرار داده شوند قاعدتا باید بتواند ظرف مدت زمانی در حدود 90 دقیقه تعویض یا تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم را تکمیل کند. عموما تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد به دلیل عدم در اختیار داشتن ال سی دی گوشی در لحظه‌ای که مشتری به نزد آن ها مراجعه کرده مجبور می‌شوند تا مدت زمان نسبتا طولانی را برای تعمیر دستگاه عنوان کنند تا بتوانند در این بازی یک تاچ ال سی دی اورجینال و مناسب را برای گوشی مشتری تهیه و در آن نصب نمایند.

تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی جی 3 پرایم

پس اگر ابزارها و قطعات لازم برای تعویض ال سی دی گوشی Galaxy J3 Prime وجود داشته باشند و تعمیرکار هم تجربه مناسبی در حوزه تعمیرات موبایل داشته باشد، تعویض ال سی دی این گوشی ظرف 90 دقیقه قابل انجام خواهد بود. اگر تمایل دارید تعمیر ال سی دی شکسته گلکسی J3 Prime شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود، می‌توانید از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین شرکتی است که در ایران سرویس تعمیرات موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی را فراهم کرده است.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J3 Prime کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر ال سی دی گوشی شما

اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، با کیفیت و سریع را تجربه کنید و خیالتان از بابت تعمیری که روی گوشی انجام می‌شود راحت باشد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. کارشناسان این مرکز افراد کاملا متخصص و حرفه‌ای هستند که با در اختیار داشتن جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز، تعمیرات موبایل مشتریان را انجام می‌دهند. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای است که تمام تعمیرات آن شامل گارانتی اصالت قطعه می‌شوند و بدین ترتیب مشتری از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته هیچ نگرانی نخواهد داشت. از سمت دیگر کمترین هزینه هم در قبال تعمیر گوشی از مشتری دریافت خواهد شد. جالب ترین نکته هم این است که به منظور ثبت سفارش تعمیر موبایل خود در مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به خروج از منزل ندارید و می‌توانید این کار را از طریق سایت موبایل کمک یا با برقراری یک تماس تلفنی ساده انجام دهید و گوشی خود را صحیح و سالم درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل بگیرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی شکسته و به طور کلی تعمیرات گلکسی جی 3 پرایم خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: 

خرید گوشی

خرید قطعه موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ