تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 5 سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 5 سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی Note 5 سامسونگ | موبایل کمک

اگر گلس ال سی دی گلکسی نوت 5 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 5) شما شکسته و می‌خواهید آن را تعویض کنید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انجام این کار است. با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ Note 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تفاوت گلس گوشی با گلس محافظ ال سی دی چیست؟

پیش از اینکه در رابطه با تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 سامسونگ صحبت کنیم باید این موضوع را روشن نماییم که منظور از تعویض گلس گوشی چیست! تعویض گلس گوشی با تعویض گلس محافظ ال سی دی تفاوت دارد! گلس محافظ ال سی دی در واقع لایه پلاستیکی است که شما برای محافظت از ال سی دی گوشی خود از مغازه های لوازم جانبی موبایل یا موبایل فروش ها تهیه می‌کنید. این گلس به صورت دستی و به عنوان یک لایه خارجی روی ال سی دی گوشی نصب می‌شود و مانع به وجود آمدن خط و خش بر روی آن خواهد شد. پس به این قطعه گلس محافظ ال سی دی می‌گوییم. اما گلس گوشی که در این مطلب در مورد تعویض آن صحبت می‌کنیم چیست؟

گلس گوشی در واقع عضوی از صفحه نمایش و مجموعه تاچ ال سی دی آن است و به طور پیش فرض توسط شرکت سازنده ال سی دی روی آن پرس می‌شود. گلس گوشی مابین فضای بیرونی و ال سی دی قرار می‌گیرد و مانع آسیب دیدن ال سی دی و تاچ خواهد شد. بنابراین وقتی شما گلس محافظ ال سی دی را از مغازه های لوازم جانبی موبایل می‌خرید و آن را روی گوشی نصب می‌کنید، عملا این گلس به عنوان یک لایه محافظ ثانویه روی گلس پرس شده LCD نصب خواهد شد. پس گلس گوشی با گلس محافظ ال سی دی فرق دارد و ما در این مطلب در رابطه با تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 صحبت می‌کنیم، پس منظور ما گلکسی است که توسط شرکت سازنده روی ال سی دی دستگاه پرس شده خواهد بود.

تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 چه زمانی انجام می‌شود؟

تعویض گلس گوشی های موبایل فقط و فقط در یک شرایط خاص قابل انجام خواهد بود. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که در اثر ضربه‌ای که به موبایل وارد شده، گلس نمایشگر بشکند اما تاچ ال سی دی گوشی بدون مشکل و اختلال کار کنند. تصور کنید گلکسی نوت 5 شما از دستتان بیفتد و به زمین بخورد و وقتی دستگاه را برداشتید متوجه شوید که صفحه نمایش آن شکسته و ترک هایی روی آن به وجود آمده است. اما با این حال ببینید که ال سی دی موبایل محتوای لازم را بدون مشکل نمایش می‌دهد و از سمت دیگر تاچ گوشی هم کاملا بدون مشکل کار می‌کند و عملا شما در همان حالتی که صفحه نمایش گوشی شکسته می‌توانید از آن استفاده کنید! این شرایط مربوط به حالتی می‌شود که گلس گوشی شکسته است و عملا تاچ و ال سی دی آن سالم باقی مانده‌اند. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 سامسونگ بدون نیاز به تعویض کل تاچ ال سی دی آن، شکستگی ها و مشکل نمایشگر آن را برطرف کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی Note 5 

 

تعویض گلس نوت 5

هزینه تعویض گلس یا شیشه بیرونی ال سی دی Galaxy Note 5 چقدر است؟

یکی از مزیت هایی که تعویض گلس در مقایسه با تعویض کامل تاچ ال سی دی به همراه دارد مربوط به کاهش هزینه ها می‌شود. اگر بتوانید با تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 مشکل صفحه نمایش آن را برطرف کنید تقریبا هزینه تعمیرات نصف می‌شود. البته فراموش نکنید که چه شرایط دشواری برای اینکه بتوان از این روش استفاده کرد باید وجود داشته باشد. تعویض گلس در مقایسه با تعویض تاچ ال سی دی یک مزیت دیگر هم دارد که مربوط به عدم مواجه شدن با دغدغه هایی مثل اورجینال بودن یا نبودن تاچ ال سی دی جدید و غیره می‌شود. چون زمانی که مشکل صفحه نمایش گوشی با تعویض گلس رفع شود، عملا تاچ ال سی دی دستگاه تعویض نخواهند شد و به صورت فابریک در گوشی باقی می‌مانند، بنابراین نگرانی از بابت اورجینال بودن یا نبودن آن ها وجود ندارد. پس به طور کلی اگر بتوانید با تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 مشکل صفحه نمایش آن را برطرف کنید، هزینه های تعمیر  موبایل تقریبا نصف می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی سامسونگ 

 

برای تعویض گلس سامسونگ Note 5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس شکسته گوشی سامسونگ نوت 5 چقدر زمان می‌برد؟

برای اینکه گلس گوشی های موبایل تعویض شود باید مراحل خاصی با استفاه از دستگاه های مختلف طی شوند و هر یک از این مراحل به چند ساعت زمان نیاز دارند. بنابراین تعمیرات گلکسی نوت 5 گلس شکشته به صورت آنی امکانپذیر نیست و احتمالا حدود 1 الی 2 روز زمان لازم دارد. توصیه می‌کنیم به هیچ وجه برای تعویض گلس ال سی دی گوشی خود عجله نداشته باشید و اجازه دهید که تمام مراحل کار به طور دقیق و با حوصله انجام شوند تا بهترین نتیجه ممکن برایتان به وجود آید. فراموش نکنید که حتی اگر در طول انجام پروسه تعویض گلس، تاچ ال سی دی گوشی آسیب ببینند دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرده و باید برای رفع مشکل کل مجموعه تاچ و ال سی دی دستگاه تعویض شود.

تعویض گلس گوشی گلکسی Note 5 را به موبایل کمک بسپارید!

شرکت موبایل کمک یکی از اولین شرکت هایی است که در داخل کشور امکان تعویض گلس گوشی های موبایل را با استفاده از مدرن ترین تجهیزات فراهم می‌کند. بدین سبب بهترین کیفیت در تعویض گلس ال سی دی گوشی ها توسط خدمات این مرکز ارائه خواهد شد. پس اگر می‌خواهید تعویض گلس گوشی گلکسی نوت 5 شما با بهترین کیفیت ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از سرویس و خدمات موبایل کمک استفاده کنید. ضمنا فراموش نکنید که برای واگذار کردن گوشی خود جهت تعمیر به کارشناسان این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. به منظور ثبت سفارش تعویض گلس و تعمیرات گوشی گلکسی نوت 5 در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات موبایل

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ نوت 5

قطعات سامسونگ Note 5 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ