تعمیر یا تعویض دوربین S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دوربین S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دوربین S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

بروز اختلال در عملکرد دوربین اصلی و سلفی گلکسی S10e سامسونگ می‌تواند واقعا آزاردهنده باشد. موضوع وقتی بدتر می‌شود که نمایندگی های سامسونگ هم در تعمیر دوربین این گوشی اصلا سرویس دهی خوبی نداشته باشند. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی S10e بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اصلی ترین دلایل خراب شدن دوربین سامسونگ Galaxy S10e

دوربین اصلی و سلفی گوشی سامسونگ گلکسی S10e ممکن است بنا به دلایل مختلفی خراب شود. یکی از شایع ترین دلایلی که منجر به خراب شدن دوربین های این گوشی سامسونگ می‌شود وارد شدن ضربه به گوشه قاب و پنل پشت آن است. ضربه‌ای که به گوشه سمت راست و فوقانی قاب گلکسی S10e وارد شود، احتمالا خراب شدن دوربین سلفی آن را به همراه خواهد داشت و ضربه‌ای هم که به قاب پشت این گوشی وارد گردد، می‌تواند منجر به خراب شدن دوربین اصلی آن شود یا شکستگی قاب گوشی و گلس ال سی دی را به همراه داشته باشد که پیش از این در مقاله های تعویض گلس شکسته LCD سامسونگ Galaxy S10e با بهترین قیمت و تعمیر ال سی دی Galaxy S10e با کمترین قیمت در موبایل کمک در مورد آن ها صحبت کردیم.

آب خوردگی هم در برخی مواقع ممکن است منجر به خراب شدن لنز های دوربین اصلی و سلفی گوشی گلکسی S10e شود اما چون این گوشی از طراحی ضد آب بهره‌ می‌برد، کمتر این مشکل برای آن به وجود می‌آید. در برخی مواقع هم ایجاد خط و خش روی شیشه لنز دوربین گلکسی S10 منجر می‌شود که عکس های ضبط شده با دوربین دستگاه کیفیت لازم را نداشته باشند و دوربین گوشی در فوکوس کردن و تمرکز روی منظره پیش رو دچار مشکل شود. در این شرایط هم باید نسبت به تعمیر دوربین گلکسی S10e وارد عمل شد. موارد نام برده شده از اصلی ترین دلایل خراب شدن دوربین Galaxy S10e هستند و در اغلب مواقع کاربران بنا به همین دلایل با هدف تعمیر دوربین Galaxy S10e به تعمیرکار مراجعه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

تعمیر دوربین S10e سامسونگ

 

هزینه تعمیر دوربین گلکسی S10e سامسونگ

هزینه دقیق تعمیر دوربین گلکسی S10e با توجه به نوع و مقدار خرابی مشخص می‌شود که در دوربین آن به وجود آمده است. به عنوان مثال اگر روی لنز دوربین گوشی موبایل خط و خش ایجاد شده باشد و دوربین آن به درستی تصویر پیش رو را نشان ندهد، احتمالا رفع این مشکل با تعویض گلس یا شیشه محافظ دوربین دستگاه قابل برطرف کردن خواهد بود و انجام این کار خیلی هزینه گزافی ندارد. در برخی شرایط هم دیده شده که وارد شدن ضربه به گوشی منجر به شل شدن سوکت و کانکتور دوربین شده و بدین ترتیب در عملکرد دوربین دستگاه اختلال به وجود آمده است. طبیعتا در این شرایط با محکم کردن سوکت و کانکتور دوربین گلکسی S10e مشکل برطرف می‌شود و باز هم نیازی به پرداخت هزینه گزاف وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10e 

اما در سمت مقابل ممکن است در برخی شرایط ماژول دوربین اصلی یا سلفی گوشی گلکسی S10e به طور کامل بسوزند. طبیعتا در اینگونه مواقع ملزم به تعویض ماژول دوربین خواهید بود و تعویض ماژول دوربین پر هزینه‌ترین حالت تعمیر دوربین در گوشی Galaxy S10e را تشکیل می‌دهد. با این حال هزینه تعویض دوربین گلکسی S10e در مقایسه با هزینه دیگر تعمیرات این اسمارتفون مثل تعویض ال سی دی یا برد آن به مراتب ناچیز است. حداکثر هزینه تعمیر دوربین گلکسی S10e در شرایطی به وجود می‌آید که هم دوربین اصلی و هم دوربین سلفی گوشی سوخته و نیازمند تعویض باشند. اگر می‌خواهید تعمیر دوربین گلکسی S10e سامسونگ با صرف کمترین هزینه ممکن انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر دوربین سامسونگ Galaxy S10e چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین گلکسی S10e هم بستگی به نوع و شدت خرابی دارد که در دوبین دستگاه به وجود آمده اما در مجموع تعمیر دوربین سامسونگ Galaxy S10e از تعمیرات زمانگیر این گوشی نیست. به عنوان مثال اگر فقط سوکت و کانکتور دوربین آن شل شده باشند، تعمیرات لازم در کمتر از 30 دقیقه انجام می‌گیرد. در این شرایط کافیست تعمیرکار قاب پشت گلکسی S10e را باز و کانکتور باتری را از روی برد جدا کرده و سپس کانکتور دوربین را سفت کند که انجام این مراحل کار زمانگیر و دشواری نیست. اما اگر قرار باشد لنز دوربین اصلی و سلفی گوشی تعویض شوند، ممکن است تعمیر دوربین گلکسی S10e کمی زمانگیرتر شود. به ویژه زمانی که دوربین سلفی گوشی نیازمند تعویض باشد، مدت زمان بیشتری هم برای تعمیر دوربین گلکسی S10e لازم خواهد بود.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات سامسونگ بازار موبایل ایران 

همچنین تعویض شیشه محافظ لنز دوربین گوشی سامسونگ Galaxy S10e هم به اندازه تعویض کامل ماژول دوربین آن و کمی بیشتر زمان لازم دارد. اگر بدترین شرایط ممکن را در نظر بگیریم و تصور کنیم که هم ماژول های دوربین گلکسی S10e و هم شیشه محافظ لنز آن نیاز به تعویض داشته باشند، شاید انجام این تعمیرات چیزی در حدود 150 دقیقه زمان یک تعمیرکار را بگیرد. دقت داشته باشید که ما بدترین شرایط ممکن را در نظر گرفته‌ایم. در اغلب مواقع تعمیر دوربین گلکسی S10e ظرف مدت زمان 90 دقیقه تکمیل می‌شود. اگر از خدمات مرکز موبایل کمک به منظور تعمیر دوربین گلکسی S10e سامسونگ استفاده کنید، عموما ظرف 4 ساعت گوشی خود را تعمیر شده و کاملا سالم و به همراه گارانتی از پیک موبایل کمک تحویل خواهید گرفت. پس اگر می‌خواهید تعمیر دوربین گلکسی S10e شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 

تعمیر دوربین سامسونگ S10e

تعویض دوربین Galaxy S10e در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مکان های قابل اعتمادی برای تعمیر دوربین گلکسی S10e هستند. این نمایندگی ها به ویژه زمانی انتخاب بهتری می‌شوند که گوشی شما دارای گارانتی باشد. البته نباید فراموش کنید که خرابی های ناشی از ضربه و آب خوردگی تحت گارانتی در نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ تعمیر نمی‌شوند و در صورتی که مشکل دوربین گوشی شما در اثر ضربه یا آب خوردگی باشد، هزینه تعمیر به طور کامل از شما دریافت خواهد شد. اما متاسفانه در این بین استفاده از خدمات نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ یک مشکل بزرگ دارد و آن مربوط به سرعت عمل پایین می‌شود! در اغلب مواقع تعمیراتی مثل تعمیر دوربین گلکسی S10e در نمایندگی های سامسونگ تا چند روز طول می‌کشند، در حالی که واقعا برای انجام این تعمیر نیازی به چند روز زمان وجود ندارد و اگر همه چیز مهیا باشد در کمتر از 2 ساعت می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی S10e را انجام داد.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همچنین عموما هزینه‌ای که در ازای تعمیر دوربین گلکسی S10e در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از مشتریان دریافت می‌شود در مقایسه با هزینه‌ای که در سایر مراکز تعمیرات تخصصی تلفن همراه نظیر موبایل کمک دریافت می‌گردد به مراتب بیشتر است. همچنین نمایندگی های سامسونگ تعمیراتی که روی گوشی انجام می‌گیرد را گارانتی نمی‌کنند اما مراکزی مثل موبایل کمک تمام تعمیراتی که روی گوشی مشتریان انجام می‌دهند را ضمانت خواهند کرد. بنابراین برخلاف تصور اغلب افراد مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین گزینه برای تعمیر دوربین گلکسی S10e نیست و گزینه های بهتری هم در این راستا وجود دارد. توصیه ما این است فقط در شرایطی که گوشی شما دارای گارانتی بوده و مطمئن هستید عامل جانبی مثل ضربه یا آب خوردگی منجر به خراب شدن لنز دوربین گوشی نشده است، برای تعمیر دوربین گلکسی S10e به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید، چون در این شرایط قاعدتا باید نمایندگی به طور رایگان دوربین گوشی شما را تعمیر کند و شما نباید هیچ هزینه‌ای برای تعمیر دوربین سامسونگ Galaxy S10e پرداخت نمایید.

بیشتر بخوانید: خرید موبایل سامسونگ

تعمیر دوربین گلکسی S10e با کمترین قیمت در موبایل کمک

با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی S10e را بدون هیچ نگرانی و با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و حتی از ضمانت اورجینال بودن ماژول دوربین جدید و گارانتی تعمیرات بهره‌مند شوید. کارشناسان موبایل کمک تعمیر دوربین Galaxy S10e را با استفاده از جدیدترین تجهیزات مدرن انجام می‌دهند و بدین ترتیب بهترین کیفیت را برای کاربر به ارمغان می‌آورند. برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و با یک تماس تلفنی ساده می‌توانید درخواست تعمیر دوربین گلکسی S10e را به ثبت برسانید. تعمیرات در مرکز موبایل کمک در سریع ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد و عموما تعمیر دوربین گلکسی S10e بیشتر از 2 ساعت زمانگیر نخواهد بود.

از همه جالب تر اینکه هزینه تعمیراتی که مرکز موبایل کمک از مشتریان دریافت می‌کند در مقایسه با هزینه انجام تعمیرات مشابه در بازار آزاد به مراتب مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر دوربین گلکسی S10e سامسونگ کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. سایر مراحل کار توسط کارشناسان و تیم موبایل کمک انجام می‌گیرد و شما ظرف چند ساعت گوشی تعمیر شده خود را به گارانتی از کارشناسان این مرکز دریافت می‌کنید.

بیشتر بخوانید: 

قطعات S10e

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ