تعمیر یا تعویض ال سی دی A10 سامسونگ – A105 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A10 سامسونگ – A105 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A10 سامسونگ – A105 | موبایل کمک

اگر در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی گلکسی A10 سامسونگ (Samsung Galaxy A10) مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A10 سامسونگ را با بهترین قیمت و بیشترین سرعت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

حالت های مختلف خراب شدن LCD گلکسی A10 را بشناسید!

خراب شدن یا بهتر بگوییم بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A10 ممکن است به شیوه های مختلف و حالت های متفاوتی رخ دهد، اما چند مورد مشابه از خرابی های این گوشی رایج تر از سایر موارد هستند. به عنوان مثال شکستن ال سی دی آن یکی از رایج ترین عواملی است که منجر به بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی می‌شود. شکستن ال سی دی عموما به دلیل سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی از دست وی یا وارد شدن ضربه و فشار به آن رخ می‌دهد. تقریبا در 80 درصد مواقع همین عامل منجر می‌شود که کاربر برای تعمیر ال سی دی گلکسی A10 به نزد تعمیرکار مراجعه کند. اگر در اثر ضربه شکستگی هایی روی صفحه نمایش گوشی به وجود آید ممکن است چند حالت رخ دهد:

  • تاچ و ال سی دی (هر دو) از کار بیفتند: در این حالت تاچ ال سی دی گوشی به طور کامل از کار می‌افتند و هیچ عملکرد درستی ندارند. ممکن است ال سی دی گوشی سامسونگ کاملا سیاه شده و روشن نشود یا در حالتی خاص گیر کند. در اینگونه مواقع تنها راه حل موجود مربوط به تعویض کامل تاچ و ال سی دی می‌شود.
  • تاچ یا ال سی دی از کار بیفتند: در برخی مواقع ممکن است ضربه‌ یا فشاری که به گوشی گلکسی A10 وارد شده منجر به از کار افتادن تاچ یا ال سی دی گوشی شود و به نوعی فقط به یکی از این دو آسیب برساند. در اینگونه مواقع هم باید تاچ ال سی دی موبایل به طور کامل تعویض شوند و هیچ راه دیگری برای انجام تعمیرات وجود ندارد. بنابراین تصور نکنید که اگر ال سی دی گوشی کار می‌کند و تاچ آن از کار افتاده، صرفا با تعویض تاچ مشکل قابل رفع است. تاچ ال سی دی گوشی های جدید یکپارچه طراحی شده و یا با هم تعویض می‌شود و یا کلا تعویض نمی‌شود.
  • صفحه نمایش بشکند اما تاچ و ال سی دی کار کنند: در برخی شرایط خاص ممکن است ضربه‌ای که به گوشی گلکسی A10 وارد شده منجر شود که صفحه نمایش دستگاه بشکند و ترک هایی بر روی آن به وجود آید اما با این حال تاچ ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند! در اینگونه مواقع می‌توان بدون نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی مشکل را برطرف کرد و از تعمیر خاصی تحت عنوان تعویض گلس استفاده به عمل آورد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می‌توانید به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

قیمت تاچ ال سی دی a10 - قیمت ال سی دی a10

سه حالت فوق مربوط به شرایطی می‌شوند که ال سی دی گوشی در اثر ضربه یا فشار دچار مشکل شود، اما این تنها دلیل خراب شدن LCD گوشی A10 سامسونگ نیست. در برخی مواقع دیگر ممکن است ال سی دی و تاچ این گوشی در اثر نفوذ مایعات یا اصطلاحا آب خوردگی دچار مشکل شوند. در اینگونه مواقع برای تعمیر ال سی دی گلکسی A10 باید پروسه متفاوتی طی شود اما به احتمال 90 درصد تاچ ال سی دی گوشی نیاز به تعویض خواند داشت. در برخی مواقع هم دیده شده که ال سی دی و تاچ این گوشی بدون دخالت کاربر و خود به خود از کار می‌افتد که در اینگونه مواقع اگر گوشی شما گارانتی داشته باشد می‌توانید از آن برای تعمیر رایگان دستگاه استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با گارانتی گوشی به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A10 سامسونگ

خوشبختانه چون گوشی Galaxy A10 یکی از گوشی های میان رده رو به پایین و نسبتا ارزان قیمت سامسونگ است، تاچ و ال سی دی آن قیمت خیلی بالایی ندارند و به همین دلیل قیمت ال سی دی سامسونگ a10 خیلی زیاد نخواهد بود. بنابراین خیلی نگران قیمت گلس تاچ a10 نباشید. با استفاده از خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید قیمت تاچ ال سی دی a10 سامسونگ را با کمترین هزینه ممکن تعمیر کنید. دقت داشته باشید که اگر مشکل گوشی با تعویض گلس روی LCD قابل رفع باشد، هزینه تعمیرات به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد و تقریبا نصف می‌شود. در مرکز موبایل کمک تعویض گلس ال سی دی گوشی هایی مثل Galaxy A10 با استفاده از تجهیزات مدرن و جدیدترین دستگاه های روز دنیا انجام می‌گیرد. بنابراین اگر به دنبال یک تعمیر مطمئن و کم هزینه هستند، اکیدا توصیه داریم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی A10 

برای تعمیر LCD گوشی به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید!

به هیچ عنوان برای تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل به ره تعمیرکاری اعتماد نکنید چون متاسفانه دیده شده که برخی از تعمیرکاران از هر فرصتی برای کسب سود بیشتر از مشتری استفاده می‌کنند. به عنوان مثال در چند مورد دیده شده که مشکل گوشی موبایل کاربر با تعویض گلس ال سی دی قابل رفع بوده و نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی دستگاه وجود نداشته است اما با این حال تعمیرکار به کاربر گفته که باید تاچ و LCD گوشی وی تعویض شوند و به همین دلیل هزینه تعویض تاچ و ال سی دی اورجینال گلکسی A10 را از مشتری دریافت کرده است و سپس با تعویض گلس مشکل را برطرف کرده و بدین ترتیب سود قابل ملاحظه‌ای را به جیب زده است! حتی نصب ال سی دی و تاچ های دست دوم به جای تاچ ال سی دی اورجینال هم در گوشی های خیلی از کاربران انجام شده و متاسفانه کاربر هم در اینگونه مواقع متوجه موضوع نمی‌شود.

 

قیمت تاچ ال سی دی a10 - قیمت ال سی دی a10

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

نصب ال سی دی و تاچ کپی به جای اورجینال هم از دیگر سوء استفاده هایی است که برخی از تعمیرکاران در بازار آزاد به عمل می‌آورند. بارها دیده شده که ال سی دی و تاچ کپی از سمت تعمیرکار در گوشی مشتری به عنوان LCD اورجینال نصب شده است و از مشتری هم دستمزد نصب ال سی دی اورجینال دریافت می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت ال سی دی های اورجینال و فیک توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.  گذشته از موارد فوق و سوء استفاده هایی که ممکن است در بازار آزاد از کاربر و عدم آگاهی وی به عمل آید، مسائل دیگری هم وجود دارند که استفاده از خدمات تعمیرکاران در بازار آزاد را به گزینه بدی تبدیل می‌کنند. به عنوان مثال اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد تجربه کمی در حوزه تعمیرات موبایل دارند و ممکن است در حین تعمیر به گوشی آسیب بزنند. همچنین اغلب آن ها از حداقل ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات موبایل استفاده می‌کنند که این مسئله منجر به کاهش کیفیت تعمیر می‌شود. بنابراین اگر به تعمیر ال سی دی گلکسی A10 نیاز دارید بهتر است به هر تعمیرکاری اعتماد نکنید!

 

برای تعویض LCD سامسونگ A10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر LCD گلکسی A10

نمایندگی رسمی گوشی سامسونگ به مراتب گزینه بهتری نسبت به تعمیرکاران بازار آزاد هستند اما با این حال سرویسی که توسط این نمایندگی ها ارائه می‌شود هم نقاط ضعف زیادی دارد. به عنوان مثال تایید خرابی های خود به خود در ال سی دی و تاچ گوشی های موبایل خیلی سخت در این مراکز انجام می‌گیرد و به همین دلیل اغلب کاربرانی که حتی گوشی های آن ها از گارانتی بهره می‌برد هم ملزم به پرداخت هزینه برای تعویض ال سی دی گوشی خواهند شد. به بیان دیگر نمایندگی سامسونگ سعی می‌کند با بهانه های مختلف و گاها غیر واقعی خراب شدن LCD و تاچ گوشی را به گردن کاربر بیندازد و از تعمیر تحت گارانتی آن امتناع ورزد. به همین دلیل است که می‌گوییم بیمه موبایل به مراتب از گارانتی بهتر است. برای آشنایی بیشتر با مزیت های بیمه موبایل به مطالعه مقاله مزیت های بیمه موبایل چیست؟ چرا باید گوشی خود را بیمه کنیم؟ بپردازید. یکی از اصلی ترین نقاط ضعف سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مربوط به سرعت عمل بسیار پایین آن ها می‌شود. عموما تعمیراتی مثل تعویض تاچ و ال سی دی A10 در این مراکز حدود 4 الی 7 روز طول می‌کشند و حتی در برخی مواقع دیده شده که تا 14 روز هم زمان برده‌اند! این موضوع در حالیست که ال سی دی Galaxy A10 نهایتا ظرف 2 ساعت قابل تعویض خواهد بود.

 

قیمت تاچ ال سی دی a10 - قیمت ال سی دی a10

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

 

از سمت دیگر عموما نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ نسبت به تعریف عادی که برای تعمیرات موبایل در نظر گرفته شده هزینه بیشتری دریافت می‌‍کنند و مدعی می‌شوند که جنس قطعاتی که آن ها در گوشی مشتری به کار برده‌اند بهتر از قطعات موجود در بازار است. بنابراین زیادتر شدن هزینه تعمیرات هم از دیگر معایبی است که ضمن استفاده از سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ به آن رو به رو خواهید شد. بنابراین به طور کلی باید بگوییم که سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در مقایسه با سرویسی که توسط تعمیرکاران عادی در بازار آزاد ارائه می‌شود به مراتب قابل اعتمادتر است اما مشکلاتی مثل سرعت عمل پایین، هزینه بیشتر و عدم امکان استفاده از گارانتی (تقریبا در 90 درصد مواقع) را به همراه دارد.

موبایل کمک بهترین مرکز برای تعمیر ال سی دی گلکسی A10

اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گلکسی A10 شما بدون دردسر، با اطمینان کامل از کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک ضمانت می‌کند که با استفاده از خدمات آن می‌توانید تعمیرات تلفن همراه خود را از نظر کیفیت، سرعت عمل و قیمت در بهترین حالت ممکن انجام دهید. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از سرویس و خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد به شرح زیر هستند:

 

برای تعویض LCD سامسونگ A10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

  • تعمیر با بهترین تجهیزات: در شرکت موبایل کمک از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود که این موضوع منجر به رعایت تمام استانداردهای تعمیر و افزایش کیفیت تعمیر نهایی خواهد شد.
  • کارشناسان با تجربه: کارشناسانی که در مرکز موبایل کمک به عنوان کارشناس تعمیر در حال فعالیت هستند و تعمیر گوشی مشتریان را انجام می‌دهند از بهترین تعمیرکاران فعلی ایران بوده و برای انتخاب و فعالیت در شرکت موبایل کمک از فیلترهای بسیار دقیقی عبور کرده‌اند. این مسئله سبب می‌شود که تعمیرات موبایل مشتریان با بهترین کیفیت انجام گیرد.
  • صرفه جویی در زمان: با استفاده از سرویس موبایل کمک صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان خواهید داشت. برای ثبت سفارش تعمیر در این مرکز نیازی به مراجعه حضوری ندارید و دریافت گوشی از شما (برای تعمیر) و تحویل گوشی به شما (بعد از تعمیر) توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌گیرد. بنابراین صرفه جویی در زمان از مهمترین مزیت های خدمات شرکت موبایل کمک است.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه خرید قطعات موبایل تامین شده و اورجینال هستند و از این نظر ضمانت می‌شوند.
  • تعمیر سریع: موبایل کمک سعی کرده که تعمیر موبایل را با سرعت بسیار بالایی در این مرکز امکانپذیر کند. عموما تعمیراتی نظیر تعمیر ال سی دی گلکسی A10 در شرکت موبایل کمک ظرف مدت زمانی در حدود 2 ساعت انجام می‌شوند و گوشی تعمیر شده نهایتا ظرف 4 ساعت درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود، مگر در شرایطی که قرار باشد گلس LCD گوشی تعویض گردد.
  • صرفه جویی در هزینه ها: تعرفه های شرکت موبایل کمک به گونه‌ای در نظر گرفته شده که برای مشتریان مقرون به صرفه باشد. از سمت دیگر عدم نیاز به مراجعه حضوری هم منجر به کاهش هزینه ها می‌شود. بنابراین با استفاده از خدمات این مرکز در هزینه هایتان هم صرفه جویی به عمل می‌آورید.

 

 

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک به شمار می‌روند. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی A10 خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ A10

قیمت تاچ ال سی دی A10

قیمت ال سی دی A10

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ