تعمیر گلکسی S10 آب خورده | موبایل کمک تعمیر گلکسی S10 آب خورده | موبایل کمک

تعمیر گلکسی S10 آب خورده | موبایل کمک

اگرچه گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) طراحی ضد آب دارد اما با این حال بروز خرابی ناشی از آب خوردگی در این گوشی غیر ممکن نیست. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر گلکسی S10 آب خورده را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

ضد آب بودن گلکسی S10 تا چه اندازه قابل اعتماد است؟

گوشی سامسونگ گلکسی S10 از استاندارد ضد آب IP68 پشتیبانی می‌کند که به موجب آن قادر خواهد بود برای مدت زمان 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب دوام داشته باشد، اما پشتیبانی از این استاندارد بدان معنا نیست که شما بتوانید بدون هیچ نگرانی زیر دوش آب گرم یا در استخر از گوشی Galaxy S10 استفاده کنید. متاسفانه خرابی ناشی از آب خوردگی و نفوذ مایعات در گوشی گلکسی S10 سامسونگ رخ می‌دهد و به وقوع پیوستن این مسئله غیرممکن نیست اما خوشبختانه آمار تعداد گوشی های گلکسی اس 10 که در اثر آب خوردگی دچار مشکل می‌شوند خیلی کم و ناچیز است.

 

برای تعمیر سامسونگ S10 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

عموما خرابی ناشی از آب خوردگی در گوشی گلکسی اس 10 زمانی رخ می‌دهد که دستگاه برای مدت زمان طولانی در تماس با آب قرار گرفته باشد یا گوشی قبلا به تعمیرکاری سپرده شده و به نوعی بدنه آن باز شده باشد و تماس با آب منجر به خرابی آن گردد. به طور کلی اگر خرید موبایل یا گوشی Galaxy S10 را انجام داده‌اید و آن را به دست تعمیرکاری نسپرده‌اید، می‌توانید بدون نگرانی از تماس ها و پاشش های آب بر روی آن از دستگاه استفاده کنید ام غوطه‌ور شدن گوشی در آب می‌تواند ریسک خرابی را به همراه داشته باشد. برای آشنایی با اقداماتی که باید در اینگونه شرایط (افتادن گوشی در آب) انجام شود، توصیه می‌کنیم یک مرتبه مقاله نجات و تعمیر گوشی آب خورده در ۱۰ مرحله ساده را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ  

تعمیر گلکسی S10 آب خورده

هزینه تعمیر گلکسی S10 آب خورده یا خیش شده چقدر است؟

متاسفانه تا پیش از اینکه گوشی آب خورده یا اصطلاحا خیس شده باز شود و توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار بگیرد، نمی‌توان در مورد هزینه آن اظهار نظر کرد. هزینه تعمیر گلکسی S10 آب خورده زمانی مشخص می‌شود که دستگاه باز شود و اجزای داخلی آن مورد ارزیابی قرار گرفته و تک تک قطعاتی که در دستگاه نیازمند تعویض و تعمیر هستند شناسایی شوند. طبیعتا هرچقدر تعداد و ارزش قطعاتی که در گوشی آسیب دیده‌اند بیشتر باشد، هزینه تعمیر گلکسی S10 آب خورده هم بیشتر می‌شود و هرچقدر تعداد و ارزش این قطعات کمتر باشد، هزینه تعمیر گوشی هم کاهش پیدا خواهد کرد. از سمت دیگر شدت خرابی ناشی از آب خوردگی که در گوشی به وجود می‌آید با مدت زمانی که دستگاه در آب غوطه‌ور خواهد بود ارتباط مستقیم دارد. هرچقدر شدت و مدت زمان آب خوردگی بیشتر باشد، احتمال سوختن قطعاتی بیشتر وجود دارد و در نتیجه پیش‌بینی می‌شود که هزینه تعمیر دستگاه هم افزایش پیدا کند. به همین دلیل است که همیشه می‌گوییم سرعت عمل کاربر در شرایطی که گوشی وی در آب افتاده اهمیت زیادی دارد و هرچقدر وی سریع تر و بهتر عکس العمل نشان دهد، ریسک خراب شدن گوشی وی کمتر خواهد شد.

 

برای تعمیر سامسونگ S10 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

به عنوان مثال ممکن است در یک شرایط فرضی نفوذ مقداری آب در داخل گلکسی اس 10 سامسونگ به یکی از IC های آن آسیب رسانده باشد و همین امر منجر به بروز اختلال در عملکرد دستگاه شود اما سایر قطعات گوشی بدون مشکل کار کنند. در این شرایط با تعویض آن IC مشکل برطرف می‌شود و هزینه گزافی هم برای تعمیر گلکسی S10 خیس شده پرداخت نخواهد شد. اما در شرایط دیگر ممکن است شدت آب خوردگی به گونه‌ای باشد که قطعاتی همچون ال سی دی و مادربرد دستگاه آسیب ببینند و بسوزند! در این شرایط تقریبا بدترین حالت ممکن رخ داده و هزینه تعمیر گلکسی اس 10 به شدت افزایش می‌یابد. برای آشنایی با جزئیات تعمیر ال سی دی و مادربرد گوشی نام برده شده توصیه می‌کنیم دو مقاله تعمیر ال سی دی گلکسی S10 با کمترین هزینه در موبایل کمک و تعمیر برد Galaxy S10 با قیمت مناسب در شرکت موبایل کمک را مطالعه کنید. پس مشخص کردن هزینه تعمیر گلکسی اس 10 آب خورده تا قبل از بررسی گوشی و شدت خرابی آن قابل تعیین نیست.

تعمیر Galaxy S10 خیس شده چقدر زمان لازم دارد؟

مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر کردن گوشی گلکسی S10 که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده هم بستگی به شدت خرابی دارد که در گوشی به وجود آمده است. طبیعتا هرچقدر قطعات بیشتری در دستگاه آسیب دیده باشند، مدت زمان بیشتری هم برای تعمیر آن ها صرف می‌شود. اگر مشکلی در مادربرد گوشی به وجود نیامده باشد، عموما ظرف 1 الی 2 روز تعمیر گلکسی S10 آب خورده انجام می‌شود اما اگر مشکل در عملکرد مادربرد Galaxy S10 به وجود آمده باشد، احتمال دارد تعمیر دستگاه تا یک هفته هم به طول بیانجامد. ضمنا فراموش نکنید که بعد از انجام تعمیرات باید حتما گوشی تعمیر شده حداقل 24 ساعت تست شود تا اطمینان از سلامت دستگاه به عمل آید. در شرکت موبایل کمک سعی می‌شود که سعی می‌شود که تعمیر گلکسی S10 آب خورده با بیشتری سرعت ممکن انجام گیرد و در این راستا از تجهیزات پیشرفته و مدرنی استفاده خواهد شد. با این حال همیشه سعی می‌شود که کیفیت تعمیر در نظر گرفته شده و گوشی کاملا بدون مشکل به مشتری تحویل داده شود. بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید گلکسی اس 10 خیس شده خودتان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی های موبایل سامسونگ

تعمیر گوشی آب خورده در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

قبل از هر چیز باید بگوییم که حتی اگر گوشی شما دارای گارانتی باشد هم تعمیرات آن به دلیل اینکه در اثر آب خوردگی دچار خرابی شده امکانپذیر نیست. یعنی نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ گوشی های موبایلی که در اثر آب خوردگی و تماس با مایعات دچار مشکل شده باشند را تحت گارانتی و به صورت رایگان تعمیر نمی‌کنند. این قانون حتی برای گوشی هایی مثل گلکسی S10 که عملا از استاندارد ضد آب بهره‌مند هستند هم به شیوه مشابه رعایت می‌شود. پس حتی اگر به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کنید هم باز باید هزینه تعمیر گلکسی S10 آب خورده را شخصا پرداخت کنید. اما آیا نمایندگی های سامسونگ سرویس خوبی برای تعمیر گوشی های آب خورده ارائه می‌کنند؟

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10  

 

برای تعمیر سامسونگ S10 آب خورده کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

متاسفانه سرویسی که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ برای تعمیر گوشی های آب خورده ارائه می‌شود چندان کیفیت مطلوبی ندارد. در اغلب مواقع تعمیر گوشی های خیس شده در این مراکز بیشتر از یک هفته طول می‌کشد و در خیلی از مواقع نتیجه لازم را به همراه ندارد. به عنوان مثال دیده شده که نمایندگی بعد از یک هفته اظهار داشته گوشی مشتری قابل تعمیر نیست یا دو روز بعد از تعمیر گوشی توسط نمایندگی، باز هم دستگاه دچار مشکل شده است. بنابراین این تصور را نداشته باشید که نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین سرویس را برای تعمیر کردن گوشی های خیس شده یا آب خورده ارائه می‌کنند. این مسئله طبق آماری که از مشتریان نمایندگی های مذکور به دست آمده صحت ندارد.

 

تعمیر گلکسی S10 آب خورده

بیشتر بخوانید: خرید موبایل سامسونگ

تعمیر گلکسی S10 آب خورده را به شرکت موبایل کمک بسپارید!

شرکت موبایل کمک بهترین مرجعی است که می‌توانید تعمیر گلکسی S10 آب خورده یا خیس شده خود را به آن واگذار کنید و از یک تعمیر دقیق و با کیفیت لذت ببرید. کارشناسان موبایل کمک افراد با تجربه و حرفه‎ای هستند که به جدیدترین ابزارهای روز دنیا برای تعمیر گوشی مشتریان دسترسی دارند. این امر سبب می‌شود تا تمام استانداردهای لازم در حین تعمیر گوشی مشتری رعایت شده و در نهایت بهترین نتیجه ممکن از تعمیر دستگاه به ارمغان آورده شود. تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی موبایل مشتریان تعویض خواهند شد دارای گارانتی هستند و کارشناسان موبایل کمک قبل از انجام تعمیرات برای هماهنگی های بیشتر با مشتری تماس برقرار می‌کنند. مراحلی در برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک طی می‌شوند به شرح زیر است:

  • تبت سفارش تعمیر: در این مرحله مشتری باید ضمن تماس با شماره 75147-021 یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برساند.
  • تحویل گوشی از مشتری: در این مرحله پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری اعزام شده و گوشی معیوب را درب منزل از او تحویل می‌گیرد.
  • انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم روی دستگاه انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی به مشتری: بعد از اتمام تعمیرات، گوشی با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود.

بنابراین شرکت موبایل کمک ساده‌ترین و سریع ترین حالت را برای ارائه خدمات در حوزه تعمیر موبایل برای شما به ارمغان آورده است. به منظور ثبت سفارش تعمیر گلکسی S10 آب خورده خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ S10

قطعات گوشی اس 10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ