تعمیر برد S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک تعمیر برد S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

تعمیر برد S10 سامسونگ – G973 | موبایل کمک

اگر مادربرد گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ (Samsung Galaxy S10) شما بنا به هر دلیل نیاز به تعمیر دارد و به دنبال مرجعی قابل اعتماد برای واگذار کردن گوشی به آن هستید، موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان است. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد Galaxy S10 را بهتر  از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر و تعویض برد گوشی چه تفاوتی دارند؟

قبل از اینکه در رابطه با جزئیات تعمیر برد Galaxy S10 صحبت کنیم باید تفاوت مابین تعویض و تعمیر مادربرد گوشی های موبایل را برایتان شرح دهیم. تعویض برد همانطور که از نامش مشخص است پروسه‌ای است که در آن مادربرد گوشی به طور کامل تعویض می‌شود و یک مادربرد جدید جایگزین آن خواهد شد. انجام این تعمیر خیلی سخت نیست و تقریبا همه تعمیرکاران موبایل از پس انجام آن بر می‌آیند. اما تعمیر برد گوشی پروسه‌ای کاملا متفاوت است! در تعمیر مادربرد گوشی، همان برد معیوب دستگاه از آن خارج شده و مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این بررسی باید قطعات و مدارهای معیوب آن شناسایی و سپس تعمیر شوند.

بعد از اینکه تعمیرات لازم روی مادربرد گوشی انجام شد، این قطعه مجددا در گوشی موبایل نصب می‌شود. بنابراین در تعمیر برد، همان مادربرد اورجینال و فابریکی که روی گوشی نصب است تعمیر می‌گردد. متاسفانه بیش از 90 درصد تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد قادر به انجام تعمیرات روی مادربرد گوشی های هوشمند نیستند چون انجام این کار نیازمند مهارت و دانش بالایی است. واگذاری تعمیرات مادربرد به تعمیرکاران کم تجربه ممکن است ریسک سوختن کل مادربرد و آسیب زدن به دیگر قطعات دستگاه را به همراه داشته باشد. بنابراین با تفاوت تعویض مادربرد و تعمیر این قطعه آشنا شدید. حالا بهتر می‌توانید ادامه این مطلب که در رابطه با تعمیر برد Galaxy S10 است را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 

 

تعمیر برد سامسونگ Galaxy S10 با قیمت مناسب در شرکت موبایل کمک

مراحلی که باید برای تعمیر مادربرد گوشی طی شود کدامند؟

در تعمیر مادربرد گوشی های موبایل باید سه مرحله اصلی طی شود. مرحله نخست مربوط به باز کردن گوشی و دسترسی به مادربرد آن می‌شود. طبیعتا انجام این کار توسط هر تعمیرکاری امکانپذیر خواهد بود. اما مرحله دوم که تقریبا مرحله اصلی انجام تعمیرات مادربرد است مربوط به شناسایی قطعات و بخش های معیوب مادربرد می‌شود. انجام این کار نیاز به دانش و دقت بالایی دارد و هر تعمیرکاری از پس آن بر نخواهد آمد. در مرحله آخر هم باید تعمیرات لازم روی قطعات و بخش های معیوب برد انجام گیرد. دقت داشته باشید که در تعمیر مادربرد هم ممکن است برخی قطعات روی برد مثل آی سی ها و غیره که سوخته‌اند به طور کامل تعویض شوند، اما هیچوقت خود مادربرد به طور کامل تعویض نخواهد شد.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در مرحله چهارم و پس از اینکه تعمیرات لازم روی مادربرد گوشی انجام شد باید عملکرد آن مورد ارزیابی قرار گیرد. بدین منظور باید چند ساعت از گوشی استفاده کرد و به طور دقیق رفتار آن را زیر نظر گرفت. اگر همه چیز درست بود، تعمیرات مادربرد با موفقیت انجام شده و می‌توان گوشی را جمع کرد و به مشتری تحویل داد. اما اگر در عملکرد گوشی مشکلی وجود داشت باید دوباره عیب یابی صورت پذیرد و عواملی که در عملکرد گوشی اختلال ایجاد کرده‌اند شناسایی و تعمیر شوند. این پروسه تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که عملکرد گوشی بدون مشکل باشد و دستگاه آماده تحویل به مشتری گردد. بنابراین تعمیر مادربرد گوشی های موبایل کار آسانی نیست و نیاز به دقت، دانش و مهارت بالایی دارد.

هزینه تعمیر برد Galaxy S10 سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر برد Galaxy S10 تا پیش از شناسایی قطعات و مدارهای معیوب دستگاه قابل تخمین نیست. یعنی حتما باید مشخص شود که کدام قطعات مادربرد خراب شده‌اند و به چه صورت باید تعمیر گردند. سپس هزینه تعویض و تعمیر این قطعات و دستمزد تعمیر برد تعیین می‌شود. خوشبختانه هزینه تعمیر برد Galaxy S10 در مقایسه با هزینه‌ای که از بابت تعویض کامل مادربرد این گوشی دریافت می‌شود به مراتب کمتر خواهد بود. عموما سوختن قطعاتی مثل IC ها یا بروز اختلال در مدارهای مادربرد گوشی هایی مثل گلکسی S10 منجر به خرابی این محصولات می‌شوند که خوشبختانه تعویض و تعمیر آن ها خیلی هزینه گزافی را به همراه ندارد. بنابراین بهتر است خیلی نگران هزینه تعمیر مادربرد گلکسی اس 10 نباشید، مگر در شرایطی که مادربرد گوشی در اثر آب خوردگی های سنگین دچار مشکل شده باشد. طبیعتا هرچقدر شدت خرابی و تعداد قطعاتی که روی برد گوشی سوخته‌اند بیشتر باشد، هزینه تعمیر برد Galaxy S10 هم بیشتر می‌شود.

 بیشتر بخوانید: تعمیرگاه مرکزی گوشی سامسونگ  

تعمیر مادربرد گلکسی S10 چقدر زمان نیاز دارد؟

همانطور که در بخش های قبل اشاره کردیم برای تعمیر برد Galaxy S10 باید مراحل بسیار دقیقی طی شوند و گاها ممکن است این مراحل چندین و چند بار تکرار گردند تا به طور کامل مشکل گوشی شناسایی و رفع شود. بنابراین بهتر است برای تعمیر شدن مادربرد گلکسی اس 10 خود خیلی عجله نداشته باشید و اجازه دهید مراحل کار با دقت طی شوند تا بهترین نتیجه تعمیر را به دنبال داشته باشند. به طور میانگین می‌توان گفت که تعمیر برد Galaxy S10 حدود 2 الی 3 سه روز زمان لازم دارد. اگر می‌خواهید تعمیر مادربرد گلکسی S10 شما در کوتاه ترین مدت زمان ممکن و با سریع ترین سرعت انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. تعمیر برد Galaxy S10 در این مرکز عموما ظرف مدت زمان 1 روز انجام می‌شود.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

آیا شخصا قادر به تعمیر مادربرد گلکسی اس 10 خواهیم بود؟

شما به عنوان یک کاربر عادی به هیچ وجه نمی‌توانید شخصا تعمیرات روی مادربرد گوشی های موبایلی همچون گلکسی S10 را انجام دهید! همانطور که قبلا هم گفتیم حتی اغلب از تعمیرکاران در بازار آزاد هم قادر به تعمیر برد گوشی های هوشمند نیستند و فقط می‌توانند این قطعه را تعویض کنند. اگر قرار بود برد گلکسی اس 10 شما تعویض شود شاید خودتان با در اختیار داشتن ابزارها و لوازم مناسب از پس انجام آن بر می‌آمدید اما مطمئن باشید تعمیر مادربرد پروسه پیچیده‌ای را پی دارد که شخصا قادر به انجام آن نخواهید بود. اگر در این زمینه دانش کاف ندارید، به هیچ وجه سعی نکنید که مادربرد گوشی را تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعمیر برد Galaxy S10 با قیمت مناسب در شرکت موبایل کمک

 

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعمیر تحت گارانتی

اگر گلکسی S10 شما دارای گارانتی است و مشکلاتی مثل خاموش شدن ناگهانی دستگاه و روشن نشدن آن، ریستارت شدن های خودکار و غیره در آن به وجود آمده باشد و شما در به وجود آمدن این مشکلات هیچ نقشی نداشته باشید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از گارانتی گوشی استفاده کرده و به طور رایگان تعمیر برد Galaxy S10 را انجام دهید. دقت کنید که در این شرایط شما نباید هیچ نقشی در به وجود آمدن مشکل دستگاه داشته باشید، به عنوان مثال اگر گوشی در اثر افتادن از دست شما دچار مشکل شده باشد یا نفوذ مایعات و آب به داخل آن منجر به بروز اختلال در عملکرد برد گوشی شوند، نمایندگی سامسونگ از تعمیر تحت گارانتی گوشی خودداری می‌کند.

متاسفانه استفاده از سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ همیشه رضایت مشتریان را به همراه ندارد. اولین مشکلی که سرویس این مراکز دارد مربوط به طولانی شدن مدت زمان تعمیر می‌شود. در برخی مواقع حتی دیده شده تعمیر برد Galaxy S10 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ تا 2 هفته هم طول کشیده است! همچنین با به گزارش خیلی از کاربران، ظاهرا گوشی بعد از تعمیر شدن وارد مرحله تست نمی‌شود! به همین سبب گوشی بعد از اینکه ب دست کاربر می‌رسد همچنان مشکلات ریزی خواهد داشت یا بعد از دوره کوتاهی مجددا دچار مشکل می‌شود. پس تعمیر مادربرد Galaxy S10 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ فقط در شرایطی گزینه مناسبی خواهد بود که گوشی شما از گارانتی بهره‌مند باشد و بتوانید رایگان دستگاه را تعمیر کنید.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر برد Galaxy S10 با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در شرکت موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعمیر برد Galaxy S10 شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود و یک تعمیر سریع، دقیق و کم هزینه را تجربه کنید، موبایل کمک بهترین شرایط را برایتان امکانپذیر می‌کند. در این مرکز از جدیدترین تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و کارشناسان شرکت موبایل کمک هم افراد بسیار با تجربه‌ای هستند که سال هاست در حوزه تعمیر موبایل فعالیت دارند. تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان در موبایل کمک اورجینال بوده و از این نظر ضمانت می‌شوند. بدین ترتیب تعمیراتی تلفن همراه در شرکت موبایل کمک بهترین کیفیت ممکن را به همراه خواهد داشت. ضمنا خدمات مرکز موبایل کمک به گونه‌ای است که کمترین هزینه را برای مشتری در پی دارد. یعنی شما با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید برد گلکسی اس 10 خود را با صرف کمترین هزینه و دستیابی به بهترین کیفیت تعمیر نمایید.

برای استفاده از خدمات این مرکز هم هیچ نیازی به مراجعه حضوری یا خروج از منزل وجود ندارد و ثبت سفارش تعمیرات از طریق سایت موبایل کمک یا با برقراری تماس تلفنی انجام می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر مادربرد گوشی گلکسی S10 و تمامی گوشی های سامسونگ خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی S10

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ