تعمیر یا تعویض ال سی دی S4 Mini سامسونگ – I9190 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S4 Mini سامسونگ – I9190 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S4 Mini سامسونگ – I9190 | موبایل کمک

به نظر شما چطور می‌توان تعمیرات LCD گوشی مثل گلکسی اس 4 مینی (Samsung Galaxy S4 Mini) را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام داد؟ با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی Galaxy S4 Mini را با بهترین کیفیت و قیمت تعمیر کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S4 Mini کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

عوامل اصلی خرابی ال سی دی موبایل

تاچ ال سی دی گوشی موبایل خیلی راحت و ساده خراب نمی‌شود، یعنی اینطور نیست که شما گوشی بخرید و به این زودی ها ال سی دی آن خود به خود از کار بیفتد یا اختلالی در عملکردش به وجود آید. این مسئله هیچ ارتباطی به مدل گوشی و قیمت آن هم ندارد و یک ویژگی فراگیر است که در تمام گوشی های موبایل شاهد ارائه آن هستیم. بنابراین اگر برای ال سی دی گوشی شما مشکلی به وجود آمده باشد، به احتمال خیلی زیاد یک عامل خارجی در به وجود آمدن آن مشکل دخیل بوده است. عوامل خارجی زیادی می‌توانند منجر به خرابی ال سی دی موبایل شوند و کاربر را ملزم به انجام تعمیرات کنند. گوشی گلکسی اس 4 مینی سامسونگ هم از این قاعده مستثنا نیست. اما اینم دلایل کدامند و چطور می‌توان از آن ها جلوگیری به عمل آورد؟

یکی از اصلی ترین عوامل خرابی ال سی دی موبایل هایی مثل گلکسی S4 Mini مربوط به ضربه می‌شود. ضربه‌ای که به بدنه گوشی وارد گردد در مرحله اول فشار و استرس را به قاب گوشی و ال سی دی آن وارد می‌کند و متاسفانه شکنندگی ال سی دی باعث می‌شود که در برابر ضربه و فشار بسیار حساس باشد. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، ال سی دی موبایل آن ها در اثر ضربه شکسته یا ترک هایی بر روی آن ایجاد شده است. بنابراین همیشه سعی کنید از موبایل خودتان مراقبت نمایید و مراقب باشید که گوشی از دستتان به زمین نیفتد. برای اطمینان بیشتر می‌توانید از قاب و گاردهای مناسب و محافظ موبایل هم استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

اما دلیل دیگری که زیاد منجر به خرابی ال سی دی موبایل ها می‌شود، آب خوردگی است! تماس قطعات گوشی با آب می‌تواند به شدت در خرابی آن ها موثر باشد و ال سی دی گوشی ها هم از این قاعده مستثنا نیست. متاسفانه گوشی های قدیمی تر مثل گلکسی اس 4 مینی بیشتر در برابر آب خوردگی و نفوذ مایعات حساس هستند، بنابراین به هیچ عنوان اجازه ندهید که این گوشی ها در تماس با آب قرار گیرند. توصیه ما این است که حتی با دست خیس و نمناک هم از گوشی استفاده نکنید تا شاهد خراب شدن ال سی دی آن نباشید. دو مورد فوق اصلی ترین دلایل خرابی ال سی دی موبایل هستند و تقریبا در 90 درصد مواقع تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini بنا به همین دلایل و عوامل انجام می‌گیرد.

دو روش تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini سامسونگ

دو روش اصلی برای تعمیر کردن LCD سامسونگ گلکسی S4 مینی وجود دارد که کاربر با توجه به شرایط قادر به انجام آن ها خواهد بود. روش اول تعمیر مربوط به شرایطی می‌شود که ال سی دی و تاچ گوشی یا یکی از این دو کاملا از کار افتاده باشند یا لکه های سیاه رنگی روی بخش هایی از LCD موبایل به وجود آمده باشد. در اینگونه مواقع تنها راه تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini مربوط به تعویض کردن کامل تاچ و LCD آن می‌شود که پیش از این در مقاله آموزش تعویض تاچ و ال سی دی گلکسی اس ۴ مینینحوه انجام این کار را برایتان شرح دادیم. اگر مقداری در زمینه تعمیرات موبایل سامسونگ تجربه داشته باشید و مراحلی که در مقاله مذکور شرح دادیم را دنبال کنید، احتمالا شخصا قادر به تعویض LCD گوشی خود خواهید بود. برای تهیه کردن لوازم تعمیرات موبایل و ال سی دی اورجینال سامسونگ گلکسی S4 مینی هم می‌توانید به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کنید و لوازم مورد نیازتان را تهیه نمایید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S4 Mini کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما روش دیگری هم برای تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini وجود دارد که در شرایط خاص می‌توان از آن استفاده کرد. این روش مربوط به تعویض گلس شکسته ال سی دی می‌شود. تعویض گلس LCD فقط در شرایطی می‌توان جایگزین تعویض کامل تاچ و LCD شود که شکستگی های روی صفحه نمایش موبایل عمیق نباشند و به خود ال سی دی و تاچ آسیبی وارد نکنند. در اینگونه مواقع علیرغم شکستگی هایی که روی صفحه نمایش گوشی دیده می‌شود، تاچ و LCD آن بدون مشکل کار خواهند کرد. برای آشنایی بیشتر با این روش تعمیر توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آنبپردازید. ماهیت دو روش تعمیری که نام بردیم کاملا نسبت به هم متفاوت است.

هزینه تعمیر LCD گلکسی اس 4 مینی سامسونگ

خوشبختانه چون گوشی سامسونگ گلکسی اس 4 مینی یک گوشی قدیمی است و از ال سی دی بزرگ و خیلی با کیفیتی بهره نمی‌برد، قیمت ال سی دی اورجینال آن بالا نیست و دستمزد زیادی هم برای تعویض LCD آن دریافت نمی‌شود. بنابراین هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini زیاد نخواهد بود و از این نظر جای نگرانی وجود ندارد. اگر قرار باشد تعویض گلس LCD جایگزین تعویض کامل ال سی دی شود هم هزینه تعمیرات بیشتر کاهش پیدا می‌کند و تقریبا به نصف حالت اول (تعویض کامل LCD) می‌رسد. با نصب ال سی دی و تاچ غیر اورجینال (کپی) هم می‌توان هزینه تعمیرات ال سی دی گلکسی S4 Mini را کاهش داد.

ال سی دی کپی در واقع نسخه‌ای از ال سی دی موبایل است که نسبت به نسخه اصل و اورجینال آن کیفیت و قیمت کمتری دارد. این ال سی دی ها عموما توسط شرکت های واسط ساخته می‌شود. با استفاده از این دسته LCD ها هم قادر به کاهش هزینه تعمیرات ال سی دی گلکسی S4 Mini خواهید بود. اگر می‌خواهید ال سی دی Galaxy S4 Mini شما با کمترین قیمت ممکن تعمیر شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini با کمترین قیمت | نمایندگی سامسونگ

زمان مورد نیاز برای تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini

خوشبختانه برخلاف اغلب گوشی های جدید شرکت سامسونگ برای تعویض ال سی دی گلکسی اس 4 مینی نیازی به صرف زمان طولانی نیست. هم تعویض LCD این گوشی و هم تعویض گلس آن یلی زمانگیر نخواهد بود. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کک و نمایندگی سامسونگ تعمیر ال سی دی گلکسی S4 Mini در کمتر از 3 الی 4 ساعت انجام می‌شود و فقط در شرایط خیلی خاص ممکن است تا 1 روز طول بکشد. بنابراین خیلی نگران مدت زمانی که باید بدون گوشی خود سپری کنید نباشید و برای اینکه با بیشترین سرعت ممکن گوشی شما تعمیر شود از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای پایه‌گذاری شده که در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات تخصصی گوشی سامسونگ و تعمیرات تخصصی آیفون های اپل را امکانپذیر می‌کند. در ادامه جزئیات مراحلی که باید برای استفاده از خدمات موبایل کمک و واگذاری تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini به این مرکز طی شوند را برایتان ارائه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی S4 Mini 

 

برای تعویض LCD سامسونگ S4 Mini کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ

با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini یا تعمیر هر گوشی دیگری که مد نظرتان باشد را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. موبایل کمک سعی کرده سرویس خود را به گونه‌ای ارائه کند که کمترین دردسر را برای کاربر به همراه داشته باشد و کاربر بتواند به ساده ترین شکل ممکن تعمیرات تخصصی موبایل خود را با سرویس موبایل کمک انجام دهد. مراحل کار در موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در قدم نخست باید سفارش تعمیر مورد نیاز مشتری به ثبت برسد. برای انجام این کار برقراری یک تماس تلفنی با شماره 02175147 کافی خواهد بود. همچنین از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک هم می‌توانید سفارش تعمیر مورد نیازتان نظیر تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک موبایل کمک: بعد از ثبت سفارش هماهنگی های لازم جهت اعزام پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما انجام می‌شود و پیک موبایل کمک گوشی معیوب را از شما تحویل می‌گیرد.
  • انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات بر روی موبایل شما انجام خواهد شد. فراموش نکنید تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند دارای ضمانت هستند.
  • تحویل گوشی با پیک رایگان: در آخرین مرحله هم مجددا هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد و پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده را درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini با کمترین قیمت | نمایندگی سامسونگ

 

بنابراین برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری یا صرف زمان برای سر و کله زدن با تعمیرکار و غیره ندارید. شما فقط یک تماس تلفنی با کارشناسان ما برقرار می‌کنید یا از طریق سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت می‌رسانید و سای مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام خواهد شد. به منظور ثبت سفارش تعمیر ال سی دی Galaxy S4 Mini خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ