تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S6 Edge Plus سامسونگ | موبایل کمک تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S6 Edge Plus سامسونگ | موبایل کمک

تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S6 Edge Plus سامسونگ | موبایل کمک

با مراجعه به نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک می‌توانید گلس ال سی دی گوشی گلکسی اس 6 اج+ سامسونگ ( +Samsung Galaxy S6 Edge) را انجام دهید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم بیشتر در رابطه با جزئیات تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ در نمایندگی سامسونگ و موبایل کمک صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

 

برای تعویض گلس سامسونگ S6 Edge Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

جزئیات تعویض گلس شکسته LCD موبایل

قبل از اینکه در رابطه با جزئیات تعویض گلس در گوشی سامسونگ Galaxy S6 Edge Plus صحبت کنیم بهتر است کمی در رابطه با مایت این تعمیر برایتان صحبت نماییم. تعویض گلس ال سی دی پروسه‌ای است که در آن گلس یا شیشه روی ال سی دی و تاچ گوشی برداشته و تعویض می‌شود. البته اینطور نیست که یک تعمیرکار به راحتی بتواند شیشه مذکور را از روی ال سی دی گوشی جدا و تعویض کند! از آنجایی که گلس ال سی دی روی آن پرس شده، برای جداسازی آن باید از دستگاه ه و تجهیزات خاصی استفاده کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای درک بهتر موضوع حتما یک مرتبه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها را مطالعه کنید و با اجزایی که در تاچ و ال سی دی گوشی های امروزی بکار رفته‌اند بیشتر آشنا شوید.

در پروسه تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ یا هر گوشی دیگری که مورد نظر باشد، خود ال سی دی و تاچ دستگاه تعویض نمی‌شوند بلکه فقط گلس روی ال سی دی تعویض خواهد شد. انجام این کار فقط در شرایط خاصی امکانپذیر است که در اثر ضربه وارد بر گوشی بر روی صفحه نمایش آن شکستگی هایی به وجود آمده باشد اما این شکستگی ها و ترک ها به ال سی دی و تاچ دستگاه آسیبی وارد نکنند. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس شکسته LCD موبایل هزینه تعمیر ال سی دی را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات و هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy S6 Edge Plus توصیه می‌کنیم مقاله تعمیر ال سی دی گلکسی اس 6 اج+ | نمایندگی سامسونگرا مطالعه کنید.

نمایندگی سامسونگ و تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج پلاس

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم برای تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ یا گلس ال سی دی هر گوشی دیگری باید از تجهیزات و دستگاه های خاصی استفاده شود و انجام این کار به تنهایی توسط یک تعمیرکار امکانپذیر نیست. همچنین برای انجام این تعمیر باید کارشناسانی وجود داشته باشند که با مراحل دقیق کار، نحوه استفاده از دستگاه های مورد نیاز و پروسه تعویض گلس کاملا آشنا باشند، در غیر این صورت ممکن است نتیجه نهایی تعمیر ال سی دی موبایل رضایت بخش نباشد. به همین دلایل توصیه می‌کنیم از سرویس نمایندگی سامسونگ و مرکز موبایل کمک برای تعویض گلس ال سی دی گوشی خود استفاده کنید، چون سرویس این مراکز کاملا قابل اعتماد، دقیق و پیشرفته است. مراحلی که در تعویض گلس شکسته ال سی دی یک گوشی باید طی شوند به شرح زیر هستند:

  • جدا کردن تاچ ال سی دی از گوشی: در قدم اول باید تاچ ال سی دی گوشی از روی بدنه اصلی آن جدا شوند. انجام این کار باید توسط یک تعمیرکار ماهر صورت پذیرد تا منجر به افزایش آسیب های وارد بر ال سی دی نشود.
  • جداسازی گلس شکسته از ال سی دی: در مرحله دوم باید با استفاده از دستگاه های خاصی گلس شکسته ال سی دی موبایل از روی آن جدا شود. دقت و کیفیت کار در این مرحله اهمیت زیادی دارد و باید دقت شود که باقی مانده های گلس به LCD گوشی آسیب وارد نکنند.

 

تعویض گلس s6 edge پلاس

  • نصب گلس LCD جدید: در مرحله سوم باید یک گلس ال سی دی جدید بر روی صفحه نمایش گوشی نصب شود. برای انجام این کار هم از دستگاه های لمینت‌گر خاصی استفاده خواهد شد که به نوعی گلس جدید را روی ال سی دی گوشی پرس می‌کنند. در حین انجام این مرحله تنظیماتی که با توجه به مدل گوشی برای دستگاه در نظر گرفته می‌شوند تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ دارد.
  • حباب زدایی: در مرحله آخر باید با یک دستگاه خاص حباب های احتمالی که در فضای مابین ال سی دی و گلس به وجود آمده از بین بروند. این مرحله به عنوان آخرین مرحله تعویض گلس موبایل شناخته می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge پلاس  

 

برای تعویض گلس سامسونگ S6 Edge Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

پس کاملا مشخص است که تعویض گلس ال سی دی شکسته گوشی های موبایل از اهمیت بالایی برخوردار است و برای انجام آن باید دقت زیادی صرف شود. کارشناسان مجرب باید در طول انجام این پروسه به طور دائم به دستگاه های در حال انجام وظیفه سرکشی داشته باشند تا کیفیت کار حفظ شود. به همین جهت توصیه می‌کنیم حتما برای انجام تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی فقط به نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی گوشی موبایل کمک مراجعه نمایید و از سرویس این مرکز استفاده به عمل آورید.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی اصلی تعمیرات گوشی سامسونگ  

تعویض ال سی دی Galaxy S6 Edge Plus سامسونگ

اما در برخی شرایط نمی‌توان با تعویض گلس مشکل ال سی دی گوشی را برطرف کرد. همانگونه که قبلا اشاره کرده بودیم تعویض گلس فقط در شرایطی امکانپذیر است که ضربه یا فشار وارد شده بر موبایل فقط به گلس یا شیشه روی LCD آسیب زده باشد و خود ال سی دی و تاچ موبایل بدون مشکل کار کنند، اما متاسفانه تقریبا در 80 درصد مواقع حالت این چنینی رخ نمی‌دهد و ضربه و فشار وارد بر گوشی به طور کامل ال سی دی و تاچ دستگاه را از کار می‌اندازد. در اینگونه مواقع راهی جز تعویض کامل ال سی دی و تاچ نخواهید داشت. حتی اگر فقط تاچ گوشی در اثر ضربه از کار بیفتد یا فقط قسمتی از ال سی دی دستگاه آسیب ببیند و سیاه شود هم نمی‌توانید با تعویض گلس مشکل را رفع کنید و ملزم به تعویض کامل تاچ و ال سی دی خواهید شد. اما معایب تعویض ال سی  دی موبایل چه هستند؟

مهمترین مشکلی که در تعویض ال سی دی به آن بر می‌خورید مربوط به هزینه خواهد بود! متاسفانه هزینه تعویض ال سی دی گلکسی S6 Edge پلاس نسبت به دیگر تعمیرات رایج آن نظیر تعویض باتری، تعویض قاب پشت و غیره به مراتب گران تر است. برای کاهش هزینه تعویض ال سی دی می‌توانید از ال سی دی های کپی یا اصطلاحا غیر اورجینال استفاده کنید که قیمت کمتری در مقایسه با ال سی دی اورجینال دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت مابین ال سی دی های اورجینال و کپی می‌توانید به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. ال سی دی های کپی نسبت به اورجینال ارزان قیمت تر هستند و طبیعتا کیفیت پایین تری را هم ارائه می‌کنند. اما یک روش دیگر هم برای کاهش هزینه تعویض ال سی دی Galaxy S6 Edge+ وجود دارد!

اگر امکان تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ را ندارید و ملزم به تعویض کامل مجموعه تاچ و ال سی دی دستگاه شده‌اید، می‌توانید شخصا این تعمیر را انجام دهید! زمانی که خودتان شخصا این تعمیر را انجام دهید، دیگر لازم نیست دستمزدی به تعمیرکار پرداخت کنید و بدین ترتیب هزینه تعمیرات موبایل شما کاهش پیدا می‌کند. طبیعتا برای اینکه شخصا قادر به تعویض ال سی دی گوشی باشید باید یک عدد ال سی دی مناسب دستگاه و برخی تجهیزات اصلی مورد نیاز برای انجام این تعمیر را تهیه کنید. بدین منظور می‌توانید به فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک مراجعه کنید و قطعات و ابزارهای مورد نیازتان را تهیه نمایید. برای آشنایی دقیق با نحوه تعویض ال سی دی Galaxy S6 Edge+ سامسونگ هم می‌توانید از مقاله راهنمای تعمیرات سامسونگ: آموزش تعویض ال سی دی Galaxy S6 Edge Plus کمک بگیرید. اگر زمان و حوصله لازم برای انجام این کار را ندارید می‌توانید به نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید یا از سرویس غیرحضوری شرکت موبایل کمک بهره بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

تعویض گلس s6 edge plus

هزینه تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج پلاس سامسونگ

یکی از مهمترین سوالاتی که احتمالا در ذهنتان ایجاد شده مربوط به هزینه تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی S6 Edge+ در شرایط مختلف می‌شود. خوشبختانه از آنجایی که این گوشی از گوشی های نسبتا قدیمی شرکت سامسونگ است و سبک طراحی قدیمی تری را ارائه کرده، هزینه تعمیر ال سی دی آن در مقایسه با هزینه تعمیر ال سی دی اغلب گوشی های مدرن تر سامسونگ به مراتب کمتر است. حتی قیمت LCD تاچ اورجینال گوشی هم در مقایسه با قیمت تاچ ال سی دی اورجینال دیگر گوشی های موبایل به مراتب کمتر خواهد بود. اما با این حال هزینه تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ در مقایسه با هزینه دیگر تعمیرات رایج آن مثل تعویض باتری، تعویض قاب پشت و غیره به مراتب بیشتر است. اما با این حال خیلی نگران هزینه تعویض گلس Galaxy S6 Edge= نباشید. با سرویسی که توسط شکرت موبایل کمک ارائه شده می‌توانید این تعمیر را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با سرویس این مرکز تعمیرات تخصصی موبایل و نمایندگی سامسونگ صحبت می‌کنیم.

 

برای تعویض گلس سامسونگ S6 Edge Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا موبایل کمک بهترین مرکز تعمیرات تخصصی موبایل است؟

شرکت موبایل کمک با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات تخصصی تلفن همراه بستری فراهم کرده که با استفاده از آن بتوانید بدون دردسر، مطمئن، سریع و با کمترین هزینه تعمیراتی مثل تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج+ را انجام دهید. اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات این مرکز از آن ها بهره‌مند خواهید شد به شرح زیر هستند:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. پیک رایگان این شرکت دریافت گوشی معیوب از شما و همچنین تحویل آن بعد از تعمیر به شما را انجام می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید مادامی که موبایلتان در حال تعمیر است به سایر کارهای روزمره خودتان رسیدگی کنید.
  • هزینه ناچیز: هزینه هایی که توسط مرکز موبایل کمک در ازای تعمیر گوشی مشتریان دریافت می‌شود به طرز باورنکردنی نسبت به هزینه تعمیرات مشابه در بازار آزاد مقرون به صرفه‌تر هستند. ضمن اینکه به دلیل عدم نیاز به مراجعه حضوری هم به طور غیر مستقیم در هزینه هایتان صرفه جویی خواهید کرد.
  • سرعت عمل بالا: تعمیراتی مثل تعویض گلس ال سی دی Galaxy S6+ Edge در موبایل کمک ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شوند و بعد از انجام تعمیر هم گوشی درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال هستند و شامل ضمانت خواهند بود.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیرات صورت گرفته روی گوشی مشتری تا بازه زمانی مشخصی دارای ضمانت است. بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک خیالتان از بابت کیفیت تعمیر موبایل راحت خواهد بود.

پس با استفاده از خدمات موبایل کمک می‌توانید به طور کاملا پیشرفته و مدرن انواع تعمیرات تخصصی گوشی های موبایل را انجام دهید و از یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و بدون دردسر لذت ببرید. اما چطور می‌توان سفارش تعمیر گوشی خود را در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ ثبت کرد؟

 

تعویض گلس s6 edge پلاس

ثبت سفارش تعمیر گوشی در مرکز موبایل کمک

برای ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت این شرکت مراجعه نمایید و سفارش خود را با ارائه جزئیات لازم به ثبت برسانید. در این شرایط کارشناسان موبایل کمک هماهنگی های لازم را با شما انجام می‌دهند و پیک رایگان شرکت به آدرستان اعزام خواهد شد. گوشی معیوب در منزل از شما تحویل گرفته می‌شود و به شرکت ارجاع داده خواهد شد تا تعمیرات لازم روی آن انجام شوند. بعد از انجام تعمیرات و سپری شدن تست های مورد نیاز هم گوشی دوباره توسط پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال و درب منزل تحویلتان می‌گردد. پس با خدمات موبایل کمک می‌توانید انواع تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ از قبیل تعویض گلس شکسته LCD گلکسی اس 6 اج پلاس  را با کمترین دردسر و هزینه ممکن انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس و خدمات موبایل کمک می‌توانید ضمن تماس با شماره 02175147 از مشاورین این مرکز تخصصی تعمیرات تلفن همراه کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قطعات گوشی S6 edge Plus 

 خرید قطعات موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ