تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Plus 2018 سامسونگ – A730 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Plus 2018 سامسونگ – A730 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 Plus 2018 سامسونگ – A730 | موبایل کمک

اگر از کاربران گوشی گلکسی A8 پلاس 2018 سامسونگ (Samsung Galaxy A8 Plus 2018) هستید و در عملکرد تاچ LCD موبایلتان مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 را بهتر از نمایندگی های رسمی سامسونگ تعمیر کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Plus 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

از خراب شدن تاچ و LCD گوشی جلوگیری کنید!

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و در رابطه با تعمیرات موبایل هم همین موضوع صادق است. بهتر است قبل از اینکه مشکلی برای گوشی شما به وجود آید، از هر روشی برای محافظت از دستگاه و پیشگیری از بروز مشکل استفاده کنید. عموما بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی موبایل در اثر عواملی مثل ضربه خوردن گوشی یا افتادن آن از دست کاربر، وارد شدن فشر بر روی ال سی دی موبایل یا نفوذ آب به داخل دستگاه رخ می‌دهد و خیلی کم پیش می‌آید که LCD یا تاچ یک موبایل خود به خود و به مرور زمان دچار مشکل شود. تقریبا در 90 درصد مواقع تعمیر LCD و تاچ گوشی ها به دلیل شکستن یا از کار افتادن ناشی از آب خوردگی انجام می‌شود.

 

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018

 

بنابراین اگر شما بتوانید از بروز این دو مسئله جلوگیری کنید، احتمال اینکه تاچ ال سی دی گوشی شما دچار مشکل شود را به حداقل مقدار ممکن رسانده‌اید. برای جلوگیری از خرابی های ناشی از ضربه و فشار کافیست همیشه مراقبت موبایلتان باشید. همیشه مراقب باشید که گوشی از دستتان به زمین نیفتد. همچنین بکارگیری کارد و قاب های ژاله‌ای و ضربه‌گیر هم می‌توانند کمک زیادی بکنند. در خیلی از مواقع این گارد و قاب ها قادرند بخش قابل ملاحظه‌ای از ضربه وارد شده به گوشی را مستهلک کرده و از آسیب دیدن آن جلوگیری به عمل آورند. برای جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از آب خوردگی هم باید سعی کنید از تماس مستقیم هرگونه مایعات با موبایلتان جلوگیری به عمل آورید. با در نظر گرفتن این مسائل احتمال اینکه برای تاچ ال سی دی گوشی شما مشکلی به وجود آید به حداقل مقدار ممکن می‌رسد!

حالت های تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 سامسونگ

نحوه یا روش های تعمیر تاچ و LCD گوشی های موبایلی مثل Galaxy A8 Plus 2018 با توجه به نوع خرابی که در آن ها به وجود آمده متفاوت است. عموما تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 با توجه به شرایط در دو روش مختلف تعمیر می‌شود. شرایط نخست مربوط به حالتی است که ضربه‌ یا فشاری به ال سی دی موبایل وارد شده باشد و منجر به ایجاد شکستگی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش شود اما با این حال تاچ گوشی بدون مشکل کار کند و محتوای روی نمایشگر هم بدون مشکل قابل مشاهده باشند. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس LCD گوشی مشکل را برطرف کرد. در اینگونه شرایط شکستگی که روی صفحه نمایش می‌بینید عمیق نیست و عملا به ال سی دی و تاچ گوشی آسیبی نرسیده و فقط گلس یا شیشه‌ای که روی LCD موبایل نصب شده شکسته است. خوشبختانه تعمیر LCD گوشی Galaxy A8+ 2018 در این شرایط هزینه زیادی ندارد.

اما در شرایطی که تاچ ال سی دی گوشی بنا به هر دلیل کاملا از کار بیفتند یا حتی فقط یکی از آن ها از کار افتاده باشد هم دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد و حالت دو تعمیر تاچ و LCD به وجود می‌آید. در این حالت باید مجموعه تاچ ال سی دی موبایل به طور کامل تعویض شوند. نکته ناامیدکننده این است که متاسفانه در این شرایط هزینه تعمیر موبایل شما نسبت به حالت تعویض گلس به شدت افزایش می‌یابد. متاسفانه تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل از گران قیمت ترین تعمیرات این گجت هاست. پس اگر بنا به هر دلیل مثل ضربه، فشار، آب خوردگی و غیره ال سی دی یا تاچ موبایلتان از کار بیفتند، مشکل فقط با تعویض آن ها برطرف می‌شود. این نوع از تعمیر LCD حالت دوم تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل خواهد بود.

هزینه تعمیر LCD گلکسی A8+ 2018 سامسونگ

همانطور که در بخش قبل اشاره داشتیم هزینه تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 با توجه به نوع خرابی که در آن به وجود آمده می‌تواند متفاوت باشد. اگر مشکل فقط با تعویض گلس روی LCD رفع شود، هزینه تعمیرات به شکل چشمگیری کاهش می‌یابد و تقریبا به نصف حالتی می‌رسد که در آن کل مجموعه تاچ و ال سی دی تعویض می‌شوند. اما اگر بنا به هر دلیل نیاز باشد کل مجموعه تاچ و LCD موبایل تعویض گردند، با یکی از پر هزینه ترین تعمیرات گوشی Galaxy A8 Plus 2018 رو به رو خواهید شد. گذشته از هزینه‌ای که باید در این شرایط برای تعمیر کردن ال سی دی موبایل خود پرداخت کنید، حساسیت این تعمیر و نیاز به استفاده از خدمات یک تعمیرکار با تجربه و مطمئن هم بیشتری احساس می‌شود، چون برای تعویض ال سی موبایل نمی‌توان به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. اگر می‌خواهید تعمیرات تاچ و LCD گوشی خود را با بهترین کیفیت ممکن، ضمانت و کمترین قیمت انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. تعمیراتی مثل تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 در این مرکز با بکارگیری جدیدترین تجهیزات و متدهای روز دنیا و همچنین ضمانت تعمیرات و اورجینال بودن قطعات تعویضی انجام می‌شود.

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Plus 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چرا نباید تعمیر ال سی دی را به هر تعمیرکاری واگذار کرد؟

به هیچ عنوان نباید تعمیرات و تعویض LCD گوشی هایی مثل گلکسی A8+ را به هر تعمیرکاری واگذار کنید. دلایل زیادی بدین منظور وجود دارند. اولین دلیل مربوط به حساسیت بالایی می‌شود که تعمیرات LCD گوشی های موبایل دارند. تعمیرکاری که قرار است تاچ ال سی دی گوشی را تعویض کند باید به اندازه کافی در حوزه تعمیرات تخصصی موبایل تجربه داشته باشد و همچنین از روش های روز و تجهیزات مدرن برای انجام این کار استفاده به عمل آورد، در غیر این صورت ممکن است به دیگر قطعات موبایلتان آسیب برساند. از سمت دیگر تعمیرکاری که قرار است ال سی دی موبایل را تعمیر کند باید قابل اعتماد باشد. متاسفانه در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکاران در بازار آزاد از روش های مختلف برای فریب دادن مشتریان و دریافت هزینه بیشتر از آن ها استفاده کرده‌اند!

بیشتر بخوانید:  ترمیم تاچ شکسته گوشی

 

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018

 

به عنوان مثال دیده شده که تعمیرکار ال سی دی دسته دوم یا حتی غیر اورجینال را در گوشی مشتری نصب کرده و از وی هزینه نصب ال سی دی اورجینال را دریافت کرده است. یا حتی دیده شده مشکل ال سی دی موبایل کاربر با تعویض گلس روی آن برطرف شده اما تعمیرکار به مشتری اعلام کرده که ال سی دی و تاچ گوشی وی به طور کامل تعویض شده‌اند و در نتیجه هزینه تعویض کامل LCD و تاچ موبایل از مشتری دریافت می‌شود! بنابراین برای تعمیرات به هیچ عنوان نباید تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 یا گوشی های دیگر به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. برای انجام این تعمیر حتما باید از سرویس مراکز و شرکت هایی استفاده کنید که کاملا قابل اعتماد هستند و حداقل خدمات خود را با ضمانت ارائه می‌کنند. موبایل کمک یکی از مراکزی است که تعمیرات ال سی دی و تاچ گوشی های موبایل در آن با ضمانت قابل انجام هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ گلکسی A8 Plus 2018 

تعمیرات LCD موبایل در نمایندگی های رسمی سامسونگ

خیلی از کاربران تصور دارند که اگر از گوشی های شرکت سامسونگ استفاده می‌کنند و در عملکرد آن ا مشکلی به وجود آمد باید حتما به نمایندگی های رسمی سامسونگ مراجعه نمایند و تعمیر موبایل خود را به این مراکز واگذار کنند تا بهترین نتیجه را از تعمیرات دریافت نمایند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، باید بگوییم که متاسفانه در اشتباه به سر می‌برد. طبق گزارشی که از آمار رضایت مشتریان از نمایندگی های رسمی سامسونگ به عمل آمده، مشخص شده که این مراکز سرویس هایی مثل تعمیرات LCD موبایل را با کیفیت مطلوبی ارائه نمی‌کنند. سرعت عمل پایین و دریافت هزینه زیاد از اصلی ترین معایب این مراکز است. متاسفانه طبق گزارش کاربران عموما تعمیرات ال سی دی و تاچ گوشی های موبایل در نمایندگی های رسمی سامسونگ حداقل 4 روز طول می‌کشد و گاها تا دو هفته هم به طول انجامیده است!

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 Plus 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

این موضوع در حالیست که تعویض ال سی دی گوشی مثل Galaxy A8 Plus 2018 بیشتر از 2 ساعت زمان لازم ندارد. همچنین عموما به دلیل اینکه ادعا می‌شود در نمایندگی های رسمی سامسونگ از قطعات اورجینال و شرکتی در گوشی مشتری استفاده به عمل آمده، هزینه بیشتری هم از وی دریافت خواهد شد. بنابراین اگر به سرعت عمل و هزینه تعمیرات اهمیت می‌دهید توصیه می‌کنیم مراجعه به نمایندگی های رسمی سامسونگ برای تعویض ال سی دی موبایل را فراموش کنید. مراکز تعمیرات تخصصی مثل موبایل کمک می‌توانند بهترین گزینه برای انتخاب باشند. در موبایل کمک تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 عموما ظرف 2 ساعت تعمیر می‌شود و کمترین هزینه هم در قبال انجام این تعمیر از مشتریان دریافت خواهد شد. ضمن اینکه ال سی دی و تاچ جدیدی نصب شده در گوشی سامسونگ مشتری هم از نظر اورجینال بودن ضمانت می‌شود!

 

تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018

بیشتر بخوانید: خرید موبایل

موبایل کمک و تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018

اگر می‌خواهید LCD گوشی شما با بهترین کیفیت ممکن و کمترین هزینه تعمیر شود توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. تیم موبایل کمک سعی کرده‌اند تا به ساده‌ترین شکل ممکن تعمیرات گوشی های موبایل را برای کاربران مقدور سازند و سرویسی مطمئن، سریع و مقرون به صرفه را ارائه کنند. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات این مرکز از آن ها بهره‌مند می‌شوید شامل موارد زیر هستند:

  • تعمیر با بهترین تجهیزات: در مرکز تعمیرات موبایل کمک جدیدترین و به روزتری تجهیزات برای انجام انواع تعمیرات تخصصی موبایل وجود دارند و کارشناسان این مرکز با استفاده از این تجهیزات تعمیرات لازم را روی گوشی مشتریان انجام می‌دهند. استفاده از این تجهیزات سبب می‌شود تا بتوانید با بهترین کیفیت و دقت ممکن تعمیرات موبایل خود را انجام دهید.
  • کارشناسان با تجربه: کارشناسان تعمیر موبایل کمک افراد با تجربه و کار بلدی هستند که از بین هزاران متقاضی انتخاب شده و در این مرکز فعالیت می‌کنند. زمانی که تعمیرات موبایل خودتان را به دست این کارشناسان بسپارید، خیالتان از بابت کیفیت تعمیری که قرار است روی گوشی انجام شود راحت خواهد بود.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه قطعات گوشی موبایل کمک تامین شده و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند. بنابراین وقتی از خدمات موبایل کمک استفاده کنید، خیالتان از بابت اورجینال بودن قطعه تعویضی در گوشی راحت خواهد بود.
  • ضمانت تعمیرات موبایل: تمام تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام شود تا بازه زمانی مشخصی دارای ضمانت هستند و در صورتی که دوباره مشکلی در دستگاه به وجود آید، گوشی بدون نیاز به پرداخت هزینه توسط کارشناسان این مرکز تعمیر می‌شود.
  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: برای استفاده از خدمات و سرویسی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید. ثبت سفارش تعمیرات موبایل مورد نیاز مشتریان در این مرکز با تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت انجام می‌شود و دریافت گوشی از مشتری و تحویل آن به وی (بعد از تعمیر) هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود. بنابراین شما برای تعمیر تاچ ال سی دی گلکسی A8 پلاس 2018 با سرویس موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید.
  • سرعت عمل بالا: موبایل کمک سعی کرده که تعمیرات موبایل را با سرعت بسیار بالایی در این مرکز امکانپذیر کند. عموما تعمیراتی مثل تعویض LCD موبایل در شرکت موبایل کمک ظرف مدت زمانی در حدود 2 ساعت انجام می‌شوند و در 4 ساعت گوشی تعمیر شده درب منزل به مشتری تحویل داده می‌شود.
  • هزینه مناسب: تعرفه هایی که توسط موبایل کمک برای تعمیرات گوشی مشتریان در نظر گرفته شده نسبت به بازار آزاد مقرون به صرفه تر هستند. بنابراین با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید هزینه تعمیرات گوشی خودتان را هم به حداقل مقدار ممکن برسانید.

موارد فوق اصلی ترین مزیت های سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک هستند. پس با استفاده از خدمات این شرکت می‌توانید یک تعمیر مطمئن، سریع، کم هزینه و بدون دردسر را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان می‌توانید به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 75147-021 تماس گرفته و سفارش خود را با ارائه جزئیات لازم به ثبت برسانید. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

قطعات A8 Plus 2018

قیمت ال سی دی A8 پلاس 2018

قیمت تاچ ال سی دی A8 Plus 2018 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ