تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ – A515 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ – A515 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ – A515 | موبایل کمک

تعمیرات موبایل سامسونگ در بخش های مختلف دارای چالش های زیادی است. یکی از این چالش ها هم به تعمیرات ال سی دی موبایل های این برند باز می گرد. در موبایل کمک سعی داریم با ارائه مقالات آموزشی، اطلاعات لازم برای این قبیل تعمیرات را برای کاربران فراهم آوریم تا در زمان های مقتضی بتوانند مانند یک فرد مطلع از چالش های این عملیات عبور نمایند. در همین راستا در این مقاله نیز به بررسی تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 خواهیم پرداخت. تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 به دلیل حساسیت هایی که این قطعه دارا می باشد، اهمیت بسیار زیادی هم برای تعمیرکار و هم برای خود کاربر خواهد داشت. فراموش نکنید که این قطعه، ارتباط دهنده همه فناوری ها و امکانات موجود در این گوشی موبایل با کاربر است. از این رو هر عیبی در آن می تواند کلیت کار موبایل شما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A51 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

سامسونگ در تولید گوشی های میان رده ای مانند گوشی A51 از ال سی دی های فوق العاده ای استفاده کرده است. از آنجایی که این شرکت خود تولید کننده مستقیم این ال سی دی ها حتی برای سایر برندهای موبایل سازی است، بدون شک در استفاده از ال سی دی های با کیفیت در موبایل های خود حساس بوده و همیشه در این قطعه بهترین ها را استفاده کرده است. همین امر باعث شده ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 با حساسیت تعویض و تعمیر شود. حتی استفاده از محافظ های گران قیمت سری گوریلا گلس نیز نتوانسته خیال کاربران را از خرابی این قطعه راحت سازد. در ادامه بیشتر با چالش های اساسی در تعویض ال سی دی سامسونگ A51 آشنا خواهید شد.

تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ

 بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ  

تعویض ال سی دی سامسونگ A51 یا تعمیر آن؟

اولین چالش پیش رو در عملیات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 قابل تعمیر بودن آن است. اگر خرابی به نوعی باشد که امکان تعمیر ال سی دی  A51 وجود داشته باشد، تعمیرکار حرفه ای با توجه به تجربه خود این عملیات را انجام خواهد داد. در غیر این صورت راهی جز تعویض LCD A51 نخواهید داشت. اما این موضوع به همین نکته ساده ختم نمی شود و داستان های دیگری نیز پشت آن مخفی است. در درجه اول کاربران بعد از بروز اولین ایراد در ال سی دی A51 سریعا به دنبال خرید این قطعه رفته و هیچ تحقیقی در این باره ندارند. در صورتی که حتی ممکن است هیچ نیازی به تهیه تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ نداشته باشند. از طرف دیگر برخی تعمیرکاران نیز به دلیل تجربه و تخصص پایینی که دارند به جای تعمیر سعی در تعویض این قطعات داشته و اصلا این گزینه را به کاربر اعلام نمی کنند.

حال تکلیف چیست؟ انتخاب نمایندگی رسمی تعمیر موبایل سامسونگ و تعمیرگاه مجاز مرکزی آن می تواند بهترین راه در این مواقع باشد. تعمیرکار نمایندگی تعمیر گوشی سامسونگ با داشتن اطلاعات لازم و کافی و البته تجهیزات مناسب در قدم اول سعی در تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 داشته و در صورت ممکن شما را از خرید قطعه موبایل گران قیمت بی نیاز خواهد نمود. البته همه چیز بسته به نوع خرابی و صدمات وارد شده به این قطعه خواهد داشت. در نهایت آخرین تصمیم هم تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ A51 خواهد بود.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A51 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نشانه های خرابی تاچ ال سی دی سامسونگ  A51

در این بخش از مقاله تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 قصد داریم شما را با ایرادات رایج ال سی دی این موبایل آشنا نماییم. آشنایی با ایرادات رایج تاچ ال سی دی A51 دو مزیت عمده برای شما به دنبال خواهد داشت:

در درجه اول شما با شناخت این ایرادات می توانید نسبت به نگهداری بهتر و استفاده مناسب تر از این ال سی دی اقدام کنید.

در درجه دوم هم با اطلاع از این ایرادات بلافاصله بعد از بروز آن می توانید دستگاه را عیب یابی کرده و اطلاعات دقیقی در اختیار تعمیرکار موبایل خود قرار دهید.

اما نشانه های خرابی و ایرادات رایج ال سی سامسونگ گلکسی A51 به شرح زیر می باشند:

 • تیره شدن بخشی از ال سی دی یا همه قسمت های آن

گاها و به دلایل مختلف ممکن است بخشی از ال سی دی موبایل شما یا همه آن تیره شود. در این مواقع استفاده از خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ A51 در اولویت قرار می گیرد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ

 

 • خرابی تاچ لمسی ال سی دی A51

خرابی تاچ نیز یکی دیگر از ایرادات رایج ال سی دی های موبایل سامسونگ A51 است. در این مواقع ممکن است امکان تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ A51 وجود داشته باشد. البته این مورد حتمی نبوده و ممکن است به دلیل شدت خرابی و علت آن، شما ناچار به تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ A51 باشید.

 • کاهش کیفیت تصاویر در ال سی دی A51

کاهش کیفیت تصویر نیز یکی از خرابی های ال سی دی موبایل سامسونگ است. البته قبل از اقدام به تعمیر LCD A51 در این مواقع و یا تعویض آن باید با تعمیرکار حرفه ای آن مشورت نمایید. زیرا ممکن است این ایراد تنها ناشی از یک اختلال نرم افزاری باشد که بایستی به دقت مورد بررسی قرار گیرد. توصیه می کنیم در چنین مواردی نسبت به تعویض LCD A51 عجله نداشته باشید.

 • شکستن ال سی دی سامسونگ گلکسی A51

شکستن ال سی دی نیز به دلیل برخورد با سایر اجسام و یا افتادن از دست کاربر معمولا از جمله موارد رایجی است که کاربران در مراجعه به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ به آن اشاره دارند. شکستن ال سی دی و به دنبال آن ایجاد مشکل در تاچ یا نور صفحه چاره ای جز تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 برای شما باقی نخواهد گذاشت.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A51 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

 • ترک برداشتن ال سی دی A51

در صورتی که برخورد گوشی با زمین از ارتفاع خیلی بالایی نباشد ممکن است ال سی دی موبایل نشکند اما ترک هایی روی آن دیده شود. از این رو ممکن است ترک حاصل با تعویض گلس ال سی دی گوشی A51 مشکل رفع شود. البته بایستی این مهم توسط تعمیرکار موبایل سامسونگ بررسی شود.

 • بروز خط های عمودی و افقی تیره در ال سی دی A51

این ایراد مشابه با ایراد تیره شدن قسمت ها و یا کل ال سی دی A51 است.

 • سوختن ال سی دی A51

برخورد موبایل با آب و یا ریختن مایعات روی آن می تواند یکی از علت های سوختن ال سی دی A51 باشد. در این مواقع حتما باید در اسرع وقت موبایل خود را برای تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 به نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ بسپارید.

موبایل کمک با در اختیار داشتن تعمیرکار حرفه ای موبایل سامسونگ با سرعت بالا می تواند ایرادات مذکور را عیب یابی و سپس نسبت به تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 اقدام نماید. به خاطر داشته باشید که سرعت بالا و بررسی ال سی دی در کوتاه ترین زمان، ممکن است خدمات مورد نیاز شما را از تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 به تعمیر این ال سی دی تغییر دهد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ

 

هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ A51

یکی دیگر از نکات مهمی که معمولا از دغدغه های ذهنی کاربران موبایل های هوشمند است، هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 می باشد. تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 به دلیل نیاز به استفاده از قطعه جایگزین معمولا هزینه های بیشتری روی دست شما باقی خواهد گذاشت. اما در صورت امکان برای تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ A51 این هزینه می تواند کنترل شده باشد. با این حال روش ها و ترفندهایی هم برای بهینه سازی این هزینه ها برای کاربران وجود دارد. این ترفندها عبارت اند از:

استفاده از نرخ مصوب اتحادیه برای صرفه جویی در هزینه ها از حقوق اصلی کاربران در زمان تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ A51 می باشد.

در صورت امکان برای تعمیر ال سی دی گوشی A51 ممکن است این هزینه بهینه تر شود.

خرید ال سی دی A51 اورجینال از یک شرکت معتبر که خود وارد کننده مستقیم این محصولات باشد می تواند هزینه های کمتری برای شما به دنبال داشته باشد.

به صورت کلی استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می تواند بهترین گزینه برای بهینه سازی این هزینه ها برای شما باشد.

بیشتر بخوانید:  ترمیم تاچ شکسته گوشی

 

گارانتی تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ A51

یکی از مزایای بسیار مهم در تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 گارانتی این خدمات است. گارانتی این خدمات می تواند خیال کاربران را نسبت به این موضوع راحت نماید. این گارانتی هم جزء خدماتی است که جزء حقوق کاربران بوده و شما می توانید با استفاده از این خدمات حتی درباره استفاده از قطعه اورجینال نیز در تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 مطمئن شوید. تعمیرکاری که به کار خود اطمینان داشته باشد در صورت نیاز این خدمات را نیز به کاربر ارائه می نماید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A51 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

مزایای تعویض و تعمیر ال سی دی  A51 در موبایل کمک

موبایل کمک با داشتن تعمیرکاران حرفه ای خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 را با مزیت های بسیار ویژه ای برای کاربران فراهم آورده است. با استفاده از این خدمات شما می توانید مزیت های زیر را در اختیار داشته باشید:

 • به تعمیرکار حرفه ای موبایل سامسونگ دسترسی خواهید داشت.

در موارد زیادی پیش آمده که در حین انجام عملیات تعمیر تاچ ال سی دی سامسونگ A51 ال سی دی این موبایل بشکند. این اتفاق بارها و بارها برای تعمیرکاران تازه کار رخ داده است. هر چند در این مواقع هزینه جایگزین نمودن ال سی دی گوشی به عهده تعمیرکار است اما با این حال تعویض دوباره دارای چالش های جدیدی خواهد بود.

 • به ال سی دی اورجینال سامسونگ گلکسی A51 دسترسی خواهید داشت.

در اختیار داشتن ال سی دی اورجینال سامسونگ گلکسی A51 می تواند خیال شما را از بابت کیفیت موبایل شما بعد از اتمام عملیات راحت سازد.

 

تعمیر یا تعویض ال سی دی A51 سامسونگ

 

 • بهینه سازی در هزینه تعمیر ال سی دی گوشی A51

هزینه های تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی سامسونگ گلکسی A51 در موبایل کمک بر اساس نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود. این مصوبه در حال حاضر پایین ترین نرخ این خدمات در مراکز تعمیرات موبایل سامسونگ است. از این گذشته قطعات اورجینال مورد استفاده برای تعویض LCD A51 در موبایل کمک بدون دخالت سایر واسطه های تجاری از منابع اصلی تامین می شود. از این رو در قیمت این قطعات نیز با هزینه های کمتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 • انجام عملیات تعمیر و تعویض LCD A51 در کمترین زمان ممکن

با استفاده از خدمات موبایل کمک شما می توانید در کمتر از چند ساعت موبایل خود را دقیقا مانند روز اول در اختیار داشته باشید.

 • گارانتی خدمات تعمیر و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A51

آخرین مزیتی که می توانید در خدمات موبایل کمک به آن دسترسی داشته باشید، گارانتی مربوط به این خدمات است. با استفاده از این خدمات می توانید در صورت بروز ایرادات این چنینی بدون هیچ هزینه ای این خدمات را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات A51

قیمت تاچ ال سی دی A51

قیمت ال سی دی A51

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ