تعمیر برد S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک تعمیر برد S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

تعمیر برد S10e سامسونگ – G970 | موبایل کمک

اگر بنا به هر دلیل مادربرد گوشی گلکسی S10e سامسونگ شما دچار مشکل شده یا سوخته، نگران هزینه تعمیر آن نباشید. خوشبختانه با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد گلکسی S10e را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

روش های تعمیر برد گلکسی S10e سامسونگ

مادربرد گوشی موبایل از جمله گوشی سامسونگ گلکسی S10e به دو روش مختلف قابل تعمیر هستند. روش اول مربوط به شرایطی می‌شود که قطعات یا مدارهای خاصی روی مادربرد گوشی دچار مشکل شده باشند. در این حالت اگر تعمیرکاری که قرار است تعمیر مادربرد را انجام دهید تجربه و دانش کافی داشته باشد قادر خواهد بود که با انجام تعمیرات روی همان برد فابریک گوشی مشکل را برطرف کند. به عنوان مثال ممکن است مشکل برد ناشی از سوختن چند IC باشد و تعمیرکار با تعویض این IC ها مشکل مادربرد را برطرف سازد. نکته مهم این است که متاسفانه اغلب تعمیرکاران موبایل سامسونگ در بازار آزاد قادر به انجام تعمیرات این چنینی بر روی مادربرد گوشی هایی مثل گلکسی S10e نیستند و روش دوم را به کاربر پیشنهاد می‌کنند! اما این روش چیست؟

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10e 

در روش دوم به جای اینکه قطعات معیوب روی مادربرد شناسایی و تعویض شوند، کل برد به همراه تمام قطعات روی آن تعویض خواهد شد. این روش نسبت به روش قبل که نیازمند دانش و دقت بالایی بود به مراتب آسان تر است و اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد تمایل به انجام آن دارند. اما از سمت دیگر تعویض کردن کامل مادربرد گوشی مثل Galaxy S10e سامسونگ بسیار هزینه‌بردار خواهد بود و پرداخت هزینه آن برای کاربر دشوار است. پس در مجموع دو حالت برای تعمیر برد گلکسی S10e وجود دارد. در حالت اول برد فابریک گوشی تعمیر می‌شود و در حالت دوم مادربرد گوشی به طور کامل از آن جدا و تعویض خواهد شد. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات تعمیر برد گلکسی S10e سامسونگ صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

 

تعمیر برد سامسونگ S10e

 

تعمیر برد Galaxy S10e چقدر زمان می‌برد؟

اگر قرار باشد برد گوشی گلکسی S10e تعمیر شود، انجام این کار عموما تا 2 روز طول می‌کشد. در این روش باید مراحل بسیار دقیق و حساسی توسط تعمیرکار طی شوند و پس از هر مرحله هم گوشی موبایل به طور دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد تا مشکلی در عملکردش وجود نداشته باشد. به همین دلیل تعمیر مادربرد گوشی مثل Galaxy S10e زمانگیر است. اما اگر قرار باشد برد گوشی سامسونگ به طور کامل تعویض شود، این تعمیر ظرف مدت زمان 120 دقیقه قابل انجام خواهد بود. پس تعویض برد خیلی زمانگیر نیست اما انجام تعمیرات روی مادربرد گلکسی S10e زمانگیر بوده و نیاز به دقت بالایی دارد. اگر قرار است مادربرد گوشی شما تعمیر شود توصیه می‌کنیم که عجله نداشته باشید و اجازه دهید تمام مراحل کار به طور دقیق و با حوصله توسط تعمیرکار طی شوند تا نتیجه نهایی بهترین حالت ممکن را داشته باشد. اگر در تعمیر برد گلکسی S10e خیلی عجله دارید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید چون انجام تعمیرات گوشی در این مرکز با بیشتری سرعت ممکن صورت می‌پذیرد.

هزینه تعمیر برد گلکسی S10e چقدر است؟

اگر قرار باشد روی مادربرد گوشی تعمیرات صورت گیرد، هزینه آن به طور دقیق قابل مشخص کردن نخواهد بود. در این حالت تعمیرکار باید مادربرد گوشی را به طور دقیق بررسی کرده و قطعات معیوب روی آن را شناسایی و تعویض کند. طبیعتا هرچقدر تعداد و ارزش قطعاتی تعمیری روی مادربرد بیشتر باشد، هزینه تعمیر آن هم افزایش پیدا می‌کند اما در هر صورت هزینه تعمیر برد گلکسی S10e نسبت به تعویض آن به مراتب کمتر خواهد بود. اگر قرار باشد برد این گوشی به طور کامل تعویض شود، هزینه بسیار گزافی باید از جانب کاربر پرداخت گردد. پس هزینه تعمیر برد گلکسی S10e نسبت به تعویض آن به مراتب کمتر خواهد بود. اگر می‌خواهید تعمیر برد گلکسی S10e سامسونگ خود را با کمترین هزینه انجام دهید، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران 

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چگونه از خراب شدن مادربرد سامسونگ گلکسی S10e جلوگیری کنیم؟

در اغلب مواقع خراب شدن قطعات روی مادربرد گوشی های موبایلی مثل گلکسی S10e سامسونگ دلیل مشخصی ندارد و بعد از چند سال استفاده از گوشی رخ می‌دهد. البته عوامل جانبی مثل داغ شدن یا وارد شدن ضربه به گوشی می‌توانند در  خرابی قطعات روی برد گوشی موثر باشند اما در کمتر مواردی عامل اصلی خراب شدن قطعات مادربرد بوده‌اند. از سمت دیگر آب خوردگی هم از دیگر دلایلی است که عموما منجر به خراب شدن برد و بروز اختلال در عملکرد مدارهای آن می‌شود. اگرچه Galaxy S10e سامسونگ از استاندارد ضد آب پشتیبانی می‌کند اما با ین حال در برخی موارد خرابی های ناشی از آب خوردگی در مادربرد این گوشی گزارش و دیده شده است. پس برای جلوگیری از خراب شدن مادربرد گوشی Galaxy S10e خود سعی کنید به خوبی از آن محافظت نمایید تا ضربه‌ای به گوشی وارد نشود و همچنین آب و مایعات به درون آن نفوذ نکنند. اگر این مسائل را رعایت کرده‌اید و برد گوشی شما دچار مشکل شده، احتمالا کاری از دست شما بر نمی‌آمده و حالا تنها راه شما این است که به فکر تعمیر برد گلکسی S10e باشید.

 

تعمیر برد S10e سامسونگ

 

تعمیر و تعویض مادربرد Galaxy S10e در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از کاربران تصور می‌کنند که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ بهترین نتیجه را از تعمیر برد گلکسی S10e دریافت خواهند کرد اما آیا در عمل هم همینطور است؟ متاسفانه نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ خیلی هم گزینه عالی برای انجام تعمیرات روی مادربرد گلکسی S10e نیستند، چون اولا سرویس نمایندگی های سامسونگ برای تعمیرات موبایل عموما بیش از اندازه زمانگیر و طولانی است. در برخی مواقع حتی دیده شده تعمیر برد گلکسی S10e در این مراکز تا یک هفته هم طول کشیده، در حالی که انجام این تعمیر در بدترین شرایط باید ظرف 72 ساعت انجام شود. دوما نمایندگی های رسمی تعمیر موبایل سامسونگ عموما با کیفیت مطلوبی تعمیر برد گلکسی S10e را انجام نمی‌دهند و این نتیجه از گزارش دیگر کاربرانی به دست آمده که قبلا برای تعمیر مادربرد Galaxy S10e به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ مراجعه کرده‌اند.

از سمت دیگر اگر گوشی شما گارانتی داشته باشد و خرابی برد در اثر آب خوردگی یا تماس با مایعات و یا ضربه به وجود آمده باشد، نمایندگی تعمیر آن را به طور رایگان انجام نمی‌دهد و کاربر را مقصر بروز مشکل دانسته و در نتیجه هزینه تعمیر برد گلکسی S10e را به طور کامل از وی دریافت می‌کند. پس واقعا دلیلی وجود ندارد که برای تعمیر برد گلکسی S10e سامسونگ به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل این شرکت مراجعه کنید و می‌توانید برای انجام این کار از سرویس مراکز مدرن دیگر مثل موبایل کمک بهره بگیرید. مراجعه به نمایندگی سامسونگ برای تعمیر مادربرد Galaxy S10e فقط در شرایطی توصیه می‌شود که گوشی دارای گارانتی باشد و مطمئن باشید خرابی برد آن با نفوذ مایعات به درون قاب گوشی یا ضربه خوردن دستگاه ارتباطی ندارد.

 

برای تعمیر برد سامسونگ S10e کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر مادربرد گلکسی S10e سامسونگ

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا تخصصی و حرفه‌ای روی مادربرد گوشی شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده نمایید. کارشناسان موبایل کمک با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا تعمیر برد گلکسی S10e را انجام می‌دهند . تعمیرات برد در مرکز موبایل کمک شامل سه مرحله عیب یابی، رفع عیب و تست گوشی بوده و این مراحل در صورت نیاز تا چند مرتبه تکرار می‌شوند تا بهترین نتیجه تعمیرات برای کاربر به ارمغان آورده شود. برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید از تماس تلفنی یا سایت موبایل کمک برای ثبت سفارش خود استفاده کنید. تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای گارانتی هستند و تعمیرات با کمترین تاخیر و قیمت ممکن انجام خواهند شد. مراحلی که باید برای ثبت سفارش تعمیر برد گلکسی S10e در مرکز موبایل کمک طی شود به شرح زیر است:

  • تبت سفارش تعمیر: در قدم اول شما باید ضمن تماس با شماره 021۷۵۱۴۷ یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست تعمیر مادربرد گوشی Galaxy S10e خود را به ثبت برسانید.
  • انجام هماهنگی ها و اعزام پیک: در این مرحله کارشناسان موبایل کمک با شما تماس می‌گیرند و ضمن انجام هماهنگی های لازم پیک رایگان موبایل کمک را برای دریافت گوشی از شما به آدرستان اعزام می‌کنند. گوشی توسط پیک موبایل کمک به مرکز تعمیرات ارجاع داده می‌شود.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات لازم در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتری انجام شده و دستگاه برای اطمینان از کیفیت تعمیرات برای چند ساعت مورد ارزیابی و تست قرار می‌گیرد.
  • تحویل گوشی به مشتری با پیک رایگان: بعد از اینکه تعمیر برد گلکسی S10e با موفقیت انجام شد، پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده را به آدرس مشتری ارجاع و درب منزل به او تحویل می‌دهد.

بنابراین با خدمات موبایل کمک می‌توانید تعمیر برد گلکسی S10e سامسونگ را با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن انجام دهید و به بهترین کیفیت هم دست پیدا کنید. تعمیرات مادربرد گوشی های موبایل در این مرکز با استفاده از بهترین تجهیزات انجام شده و بهترین کیفیت ممکن را در پی خواهد داشت. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات موبایل کمک و ثبت سفارش تعمیر مادربرد گلکسی S10e با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل کنید یا از طریق صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خویش را به ثبت برسانید تا رسیدگی های لازم انجام گیرد.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی S10e

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ