تعمیر یا تعویض دوربین Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دوربین Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دوربین Note 9 سامسونگ – N960 | موبایل کمک

اگر بنا به هر دلیل دوربین اصلی یا سلفی گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) شما دچار مشکل شده نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چگونه از خراب شدن دوربین گلکسی نوت 9 جلوگیری کنیم؟

گلکسی نوت 9 سامسونگ از دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی واحدی بهره می‌برد که کیفیت عملکرد بسیار خوبی دارند. در برخی مواقع ممکن است دوربین های این گوشی بنا به دلایل مختلف دچار مشکل شده و عملکرد درستی از خود نشان ندهند که در این شرایط کاربر ملزم می‌شود برای تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 به تعمیرکار مراجعه کند. با شناخت دلایل اصلی که منجر به بروز اختلال در عملکرد دوربین این گوشی می‌شوند تا حد زیادی می‌توانید از خراب شدن آن جلوگیری کنید. یکی از رایج ترین دلایلی که کاربران را ملزم به تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 می‌کند مربوط به بوجود آمدن خط و خش روی لنز دوربین می‌شود. برای جلوگیری از بروز این مشکل سعی کنید تا حد امکان از تماس لنز دوربین گوشی با اشیای نوک تیز خودداری کنید. البته با توجه به ساختار لنز دوربین Galaxy Note 9 خط و خش به سادگی روی آن ایجاد نخواهد شد.

 

تعمیر دوربین گلکسی نوت 9

 

همیشه مراقب باشید که گوشی سامسونگ از دستتان به زمین نیفتد چون وارد شدن ضربه به گوشی می‌تواند لنز دوربین یا شیشه روی آن را بشکند و تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 را الزامی کند. در برخی مواقع هم دیده شده دوربین نوت 9 واقعا بدون دلیل از کار افتاده و حتی بعد از باز کردن گوشی هم دلیل خراب شد لنز آن قابل تشخیص نبوده است. در اینگونه مواقع کاربر ملزم به تعویض ماژول دوربین می‌شود. در برخی شرایط هم ممکن است شل شدن سوکت کانکتور دوربین در عملکرد آن اختلال ایجاد کند که برای جلوگیری از این مشکل باید از وارد شدن ضربه و فشار به بدنه گوشی جلوگیری کنید. چنانچه به این مسائل توجه داشته باشید احتمال خراب شدن دوربین گلکسی Note 9 را به حداقل مقدار ممکن می‌رسانید. اما اگر بنا به هر دلیل دوربین نوت 9 شما خراب شده نگران نباشید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات تعمیر دوربین گلکسی نوت 9  صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی Note 9 

 

برای تعمیر دوربین س امسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

هزینه تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 چقدر است؟

شک نداریم در صورتی که دوربین نوت 9 شما خراب شود اولین سوالی که در ذهنتان به وجود می‌آید مربوط به هزینه‌ای خواهد بود که باید برای تعمیر آن پرداخت شود. هزینه تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ بستگی به نوع خرابی دارد که در دوربین گوشی به وجود آمده است. اگر فرض بر این باشد که ماژول دوربین گوشی کاملا معیوب شده و نیاز به تعویض دارد، قیمت دوربین اصلی نوت 9 از دوربین سلفی آن بیشتر است، پس اگر دوربین اصلی گوشی شما نیاز به تعویض داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. البته با این وجود هزینه تعویض دوربین اصلی Galaxy Note 9 در مقایسه با سایر تعمیرات این گوشی مثل تعمیر برد، تعویض تاچ و ال سی دی و غیره به مراتب کمتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ  

در برخی مواقع هم دیده شده که شل شدن سوکت کانکتور دوربین گلکسی نوت 9 منجر به بروز اختلال در عملکرد دوربین گوشی می‌شود. در اینگونه مواقع با جداسازی سوکت مذکور و جا زدن مجدد آن مشکل برطرف می‌شود. طبیعتا در مواقع این چنینی هزینه تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 به حداقل مقدار ممکن می‌رسد و شاید اصلا تعمیرکار هزینه‌ای هم از شما دریافت نکند. پس به طور کلی اگر دوربین گلکسی نوت 9 شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، نگران هزینه تعمیر آن نباشید چون هزینه تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 در مقایسه با هزینه تعمیر دیگر قطعات این اسمارتفون به مراتب کمتر خواهد بود.

زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین Galaxy Note 9 چقدر است؟

خوشبختانه تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 از تعمیراتی است که خیلی نیاز به زمان طولانی ندارد، مخصوصا اگر قرار باشد دوربین اصلی گوشی تعویض گردد. اگر تعمیرکاری که قرار است تعمیر مورد نظر را انجام دهد از سرعت عمل و تجربه خوبی برخوردار بوده و به ابزارهای لازم برای انجام این کار هم دسترسی داشته باشد، احتمالا تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 در کمتر از 90 دقیقه انجام خواهد شد. در بدترین شرایط ممکن یعنی زمانی که قرار باشد هم دوربین اصلی و هم سلفی گوشی تعویض شوند، شاید تعمیر مذکور حدود 150 دقیقه زمان یکم تعمیرکار خوب را بگیرد. اگر می‌خواهید تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و گوشی تعمیر شده خود را ظرف چند ساعت درب منزلتان تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید.

چرا نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنیم؟

برای تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 به هر تعمیرکار موبایلی اعتماد نکنید. متاسفانه همه تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد توانایی لازم برای انجام تعمیرات روی گوشی های حساسی همچون Galaxy Note 9 را ندارند. فراموش نکنید که گوشی شما یک موبایل چند میلیون تومانی است و اگر به آن آسیبی وارد شود، درست مثل وارد شدن ضربه به یک خودرو می‌تواند منجر به افت قیمت دستگاه گردد. متاسفانه برخی از تعمیرکاران موبایل در بازار آزاد با روش های اصولی باز کردن قاب گوشی و تعمیر قطعات آن آشنایی ندارند و بیشتر سعی می‌کنند با زور وارد عمل شوند و این مسئله می‌تواند به قاب گوشی و دیگر قطعات سخت افزاری آن آسیب بزند. در خیلی از مواقع دیده شده که تعمیرکاران غیر مجرب با اعمال فشار به قاب گوشی هایی مثل نوت 9 منجر به آسیب دیدن آن شده‌اند.

 

تعمیر دوربین سامسونگ نوت 9

از سمت دیگر روش های زیادی هم برای سوء استفاده از اعتماد مشتریان وجود دارد که متاسفانه تعمیرکاران بازار آزاد به وفور از این روش ها استفاده می‌کنند. برای مثال نصب ماژول دوربین دست دوم از یک گوشی مشابه و معیوب یکی از روش هاست. در این روش تعمیرکار ماژول دوربین یک گوشی مشابه و معیوب را در گوشی شما نصب و هزینه کامل تعویض دوربین دستگاه را دریافت می‌کند! در برخی شرایط دیده شده که حتی تعمیرکاران ماژول های دوربین غیر اورجینال و فیک را به جای دوربین اورجینال در گوشی مشتریان نصب کرده‌اند و هزینه نصب دوربین اورجینال را از آن ها دریافت می‌کنند. بنابراین با توجه به این مسائل اکیدا توصیه داریم تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 خود را به هر مرجع و تعمیرکاری واگذار نکنید و حتما این کار را به فرد یا مرجعی بسپارید که قابل اعتماد و مطمئن باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی گوشی سامسونگ تهران

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ Note 9 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

بیشتر بخوانید: خرید گوشی موبایل

 

تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن و بدون دردسر را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. تمام قطعاتی که در این مرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل گارانتی هستند و از نظر اورجینال بودن هم دارای ضمانت خواهند بود. بنابراین وقتی تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 خود را به موبایل کمک بسپارید و ماژول دوربین اصلی یا سلفی آن تعویض شود، قطعه تعویض شده از سمت موبایل کمک گارانتی می‌شود. بنابراین نگرانی از بابت کیفیت آن نخواهید داشت. از سمت دیگر موبایل کمک کمترین هزینه را برای انجام تعمیرات موبایل از مشتریان دریافت می‌کند چون مشتریان نیازی ندارند که به طور مستقیم اجرت تعمیرکار و تهیه قطعه را پرداخت کنند. با سرویس موبایل کمک می‌توانید به ساده ترین شکل ممکن و حتی بدون نیاز به خروج از منزل تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 خود را انجام دهید و گوشی را درب منزل از پیک رایگان این شرکت تحویل بگیرید. مراحلی که باید برای انجام تعمیرات روی گوشی موبایل در این مرکز طی شوند به شرح زیر است:

  • ثبت سفارش تعمیر: در مرحله نخست باید سفارش تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برسانید. بدین منظور می‌توانید با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیر موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
  • انجام تعمیرات توسط کارشناس: در این مرحله پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی را درب منزل از شما تحویل گرفته و به شرکت ارجاع می‌دهد. تعمیرات لازم در شرکت روی گوشی شما انجام خواهند شد.
  • تحویل گوشی به مشتری: پس از اینکه تعمیرات لازم انجام شد، گوشی با پیک موتوری رایگان به آدرس مشتری ارسال شده و درب منزل به وی تحویل داده می‌شود. فراموش نکنید که در حین تحویل گوشی به شما، فرم گارانتی و ضمانت تحویل هم به شما ارائه می‌شود.

بنابراین با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان باشد را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید و خیالتان هم از بابت کیفیت تعمیر صورت گرفته و قطعاتی که در گوشی نصب شده‌اند راحت باشد. نکته جالب اینجاست که پروسه تعمیر دوربین گلکسی نوت 9 از زمان ثبت سفارش توسط شما و تحویل گوشی به شما حدود 3 الی 5 ساعت طول می‌کشد! یعنی شما می‌توانید ظرف 5 ساعت دوربین گلکسی نوت 9 خود را بدون نیاز به خروج از منزل تعمیر کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ نوت 9

قطعات گوشی سامسونگ Note 9

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ