تعویض یا تعمیر ال سی دی J4 سامسونگ – J400 | موبایل کمک تعویض یا تعمیر ال سی دی J4 سامسونگ – J400 | موبایل کمک

تعویض یا تعمیر ال سی دی J4 سامسونگ – J400 | موبایل کمک

اگر برای ال سی دی گوشی گلکسی جی 4 سامسونگ (Samsung Galaxy J4) مشکلی به وجود آمده نگران نباشید. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با این جزئیات این تعمیر صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی Galaxy J4 سامسونگ

تقریبا در 90 درصد مواقعی که برای ال سی دی گوشی موبایل مشکلی به وجود می‌آید، تعویض این قطعه تنها راه حل رفع مشکل است. گلکسی J4 سامسونگ هم از این قاعده مستثنا نیست. تعویض ال سی دی پروسه‌ای است که در آن مجموعه تاچ و LCD موبایل به طور کامل با یک مجموعه تاچ و LCD جدید تعویض می‌شوند. اگر بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی گوشی از کار بیفتد یا در عملکرد یکی از این دو اختلال به وجود آید، باید تاچ و LCD موبایل تعویض شوند. حتی اگر در اثر ضربه و فشاری که به گوشی وارد شده فقط بخشی از ال سی دی آن سیاه شود هم باید کل مجموعه تاچ ال سی دی تعویض گردند. بنابراین در 90 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، مشکل آن ها با تعویض ال سی دی گوشی رفع می‌شود. در برخی مواقع هم احتمال دارد مشکل یا تعویض گلس شکسته ال سی دی یا روش های دیگر رفع گردد که در ادامه بیشتر در مورد تعویض گلس LCD صحبت می‌کنیم.

 

قیمت تاچ ال سی دی j4 - قیمت ال سی دی j4

 

اگر قرار است ال سی دی گوشی شما تعویض شود باید به چند نکته توجه داشته باشید. اول اینکه توصیه می‌شود حتما ال سی دی اورجینالی را در موبایل نصب کنید. ال سی دی هایی که در گوشی قابل نصب و استفاده هستند شامل دو دسته اورجینال و غیر اورجینال (کپی) خواهند بود که پیش از این در مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ به طور جامع در رابطه با تفاوت مابین آن ها صحبت کردیم. استفاده از ال سی دی های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی می‌تواند منجر شود که در آینده مشکلاتی برایتان به وجود آید چون این LCD ها نسبت به ال سی دی های اورجینال سامسونگ کیفیت کمتری دارند و به ویژه در شرایط هایی مثل خارج از منزل و محیط های باز که نور مستقیما به آن ها می‌تابد بسیار ضعیف عمل می‌کنند. نکته بعدی این است که تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 باید به تعمیرکار با تجربه‌ای واگذار شود، در غیر این صورت کیفیت تعمیر می‌تواند رضایت بخش نباشد. اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن روی گوشی شما انجام گیرد توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd

تعویض گلس ال سی دی جایگزین تعویض کامل LCD و تاچ

در برخی مواقع خاص ممکن است بتوان مشکل تاچ ال سی دی j4 را با تعویض گلس ال سی دی برطرف کرد. در اینگونه مواقع تعویض گلس جایگزین تعویض کامل LCD می‌شود و از یک سمت هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد و از سمت دیگر نگرانی های کاربر مبنی بر اورجینال بودن LCD تعویضی برطرف می‌شود چون اصلا در این روش LCD فابریک موبایل تعویض نخواهد شد. تعویض گلس LCD فقط در شرایطی امکانپذیر است که در اثر ضربه یا فشاری که به گوشی وارد شده شیشه یا گلس روی صفحه نمایش آن بشکند و خود LCD و تاچ موبایل بدون مشکل کار کنند. در اینگونه مواقع می‌توان تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 را با تعویض گلس انجام داد. اما برای تعویض گلس LCD گوشی باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و انجام این کار به سادگی و بدون بکارگیری دستگاه ها و تجهیزات لازم امکانپذیر نیست. به همین جهت توصیه داریم برای تعویض گلس LCD موبایل خودتان هم از سرویس مرکز تعمیرات موبایل کمک یا نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

در تعویض گلس LCD گوشی تقریبا باید 5 مرحله طی شود. مرحله اول مربوط به جداسازی ال سی دی از بدنه گوشی می‌شود که این کار توسط یک تعمیرکار ماهر قابل انجام خواهد بود. در مرحله دوم LCD گوشی در دستگاه خاصی قرار داده می‌شود تا پرس مابین پنل LCD و گلس آن آزاد شود و گلس شکسته از روی پنل LCD جدا گردد. در مرحله سوم باید با یک دستگاه دیگر، گلس جدیدی روی صفحه نمایش گوشی پرس یا اصطلاحا لمینیت شود. در مرحله بعد حباب زدایی از فضای مابین LCD و گلس جدید انجام می‌گیرد و در آخر هم LCD تعمیر شده موبایل به بدنه گوشی متصل می‌شوند. بنابراین در مجموع مراحلی که باید برای تعویض گلس LCD موبایل طی شوند دشوارتر، پیچیده تر و بیشتر از مراحلی هستند که باید در تعویض LCD انجام گیرند .و باید در انجام این مراحل دقت زیادی صرف شود. به همین دلیل است که توصیه داریم حتما برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J4 

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4

یکی دیگر از مهمترین مسائلی که باید در مورد آن صحبت کنیم مربوط به قیمت ال سی دی j4 می‌شود. خوشبختانه از آنجایی که این گوشی از گوشی های میان رده شرکت سامسونگ است قیمت LCD آن زیاد نخواهد بود و حتی اگر بخواهید یک ال سی دی اورجینال و نو را در آن نصب کنید هم نیازی نیست که هزینه خیلی گزافی را پرداخت نمایید. البته قیمت ال سی دی سامسونگ جی 4 نسبت به دیگر تعمیرات رایج این گوشی نظیر تعویض باتری و غیره به مراتب بیشتر خواهد بود. بیشتری هزینه تعمیر LCD این گوشی زمانی پرداخت می‌شود که لازم باشد این قطعه به طور کامل تعویض شود و کاربر تمایل داشته باشد یک ال سی دی اورجینال در دستگاه نصب گرد. اگر در اینگونه شرایط کاربری به نصب ال سی دی غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی اکتفا کند هزینه تعمیرات تقریبا نصف خواهد شد اما توصیه ما این است که اگر قرار شده LCD موبایل شما تعویض شود حتما یک LCD اورجینال را در آن نصب کنید.

 بیشتر بخوانید: تعمیرگاه مرکزی گوشی سامسونگ  

قیمت ال سی دی سامسونگ جی 4 - قیمت تاچ و ال سی دی سامسونگ j4

همچنین اگر بتوان تاچ ال سی دی j4 را با تعویض گلس ال سی دی انجام داد هم هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. در اینگونه مواقع تقریبا هزینه تعمیر نصف می‌شود، اما فراموش نکنید که تعویض گلس فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض LCD گوشی شود که شکستگی های روی صفحه نمایش دستگاه سطحی باشند و هیچ مشکلی در عملکرد تاچ یا ال سی دی موبایل به وجود نیاید. اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی موبایل شما با بهترین کیفیت، قیمت و با کمترین هزینه انجام شود توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. از آنجایی که موبایل کمک به عنوان تامین کننده قطعات اورجینال گوشی ها در کشور فعالیت دارد، قطعات اورجینال گوشی را با قیمت بسیار مقرون به صرفه‌تری در این مرکز عرضه شده و در گوشی مشتریان مورد استفاده قرار می‌گیرند که این مسئله منجر به کاهش هزینه تعمیرات دستگاه می‌شود.

گارانتی و بیمه موبایل و تعمیر LCD گلکسی J4 سامسونگ

گوشی سامسونگ Galaxy J4 یکی از گوشی های نسبتا جدید شرکت سامسونگ است، بنابراین احتمال اینکه شما نسخه با گارانتی آن را تهیه کرده باشید و نیازمند تعویض ال سی دی آن شوید بالاست. در این شرایط شاید از خودتان بپرسید که آیا گارانتی موبایل در قبال مشکل LCD گوشی تاوان پس می‌دهد و کمکی خواهد کرد؟ متاسفانه اینطور نیست که اگر گوشی شما گارانتی داشته باشد بتوانید تحت هر شرایط تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 را به طور رایگان انجام دهید. گارانتی موبایل به گونه‌ای است که فقط در قبال خرابی هایی تاوان می‌دهد که خود به خود در گوشی ایجاد شده و کاربر در به وجود آمدن آن ها مداخله مستقیمی نداشته باشد. به عنوان مثال اگر ال سی دی j4 شما در اثر ضربه خوردن، افتادن گوشی از دست شما، آب خوردگی و سایر عوامل این چنینی خراب شود، نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان موبایل استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با ضوابط گارانتی گوشی ها توصیه داریم به مطالعه مقالهگارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

اما از سمت دیگر اگر گوشی شما از بیمه بهره‌مند باشد می‌توانید تعمیرات ال سی دی آن را بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام دهید. شرایط و ضوابط بیمه موبایل نسبت به گارانتی کاملا متفاوت است و از هر تعمیری پشتیبانی می‌کند. در بیمه موبایل فرقی ندارد که مشکل گوشی ناشی از چه عاملی بوده باشد و حوادثی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی ا دیگر قطعات آن، افتادن گوشی در آب و از کار افتادن آن و غیره هم توسط بیمه موبایل پشتیبانی می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات و شرایط بیمه موبایل توصیه داریم به مطالعه مقالهاز ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمه بپردازید. بنابراین اگر گوشی شما بیمه داشته باشد، می‌تواند از آن برای تعویض تاچ ال سی دی j4  استفاده کنید.

نمایندگی سامسونگ | موبایل کمک | تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4

یکی از بهترین مراکزی که می‌توانید از خدمات آن برای تعمیر تاچ ال سی دی j4 و دیگر گوشی های موبایل این شرکت استفاده کنید، موبایل کمک است. در مرکز موبایل کمک از جدیدترین تجهیزات و متدها برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود و بدین ترتیب کیفیت تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان هم در این مرکز با ضمانت اورجینال بودن در گوشی آن ها نصب خواهند شد. سرعت عمل بالا و قیمت مناسب هم از دیگر نقاط قوت سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ محسوب می‌شوند. اما چطور می‌توانیم سفارش تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 را در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ به ثبت برسانیم و بعد از ثبت این سفارش باید چه مراحلی طی شوند؟ مراحلی که باید بدین منظور طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

بنابراین با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیرات گوشی خود را بدون دردسر و حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 در این مرکز عموما ظرف 4 الی 5 ساعت تکمیل می‌شوند. یعنی شما 5 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان گوشی تعمیر شده را درب منزل از پیک موبایل کمک تحویل می‌گیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

قیمت تاچ ال سی دی j4 - قیمت ال سی دی j4

چرا موبایل کمک بهترین گزینه برای تعمیرات تخصصی گوشی است؟

علاوه بر اینکه با سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید بدون دردسر و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات موبایل مورد نیازتان را انجام دهید، این سرویس از نقاط قوت دیگری هم بهره‌مند است که استفاده از خدمات آن را به گزینه برتری نسبت به دیگر روش های سنتی موجود تبدیل می‌کنند. برخی از اصلی ترین ویژگی هایی که موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ را به بهترین گزینه برای تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ تبدیل می‌کنند به شرح زیر هستند:

  • عدم نیاز به مراجعه حضوری: از آنجایی که برای ثبت سفارش تعمیر، واگذاری گوشی به کارشناسان موبایل کمک و دریافت گوشی تعمیر شده نیازی به مراجعه حضوری و درگیری با ترافیک شهری نخواهید داشت، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان و هزینه ها داشته و می‌توانید یک تعمیر بدون دردسر را تجربه کنید.
  • سرعت عمل بالا: تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک انجام می‌شوند با سرعت بسیار بالایی تکمیل خواهند شد. بنابراین اگر به دنبال سرعت عمل بالا در تعمیر گوشی هستید و می‌خواهید هرچه سریعتر دوباره از گوشی خودتان استفاده کنید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انجام تعمیرات تخصصی است.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود از نظر کیفیت دارای گارانتی یا ضمانت هستند. گارانتی هر تعمیر با توجه به جزئیات آن دوره زمانی مختلفی دارد. این مسئله اطمینان خاطر از کیفیت تعمیرات را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.
  • قطعات اورجینال: تمام قطعاتی که در تعمیر گوشی مشتریان در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض می‌شوند اورجینال هستند و از این نظر دارای ضمانت خواهند بود. این قطعات مستقیما از فروشگاه خرید قطعه موبایل مرکز موبایل کمک تامین خواهند شد.
  • قیمت و هزینه مناسب: یکی از اصلی ترین ویژگی های خوب مرکز تعمیرات موبایل کمک مربوط به هزینه و قیمت های مناسبی می‌شود که توسط آن در نظر گرفته شده‌اند. بنابراین اگر می‌خواهید کمترین هزینه را صرف تعمیر گوشی خود کنید، موبایل کمک بهترین گزینه برای انتخاب است.

بنابراین کاملا مشخص است که شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ یک پکیج کاملا مطمئن و حرفه‌ای را برای انجام تعمیرات تخصصی گوشی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 در این مرکز به راحتی و ظرف چند ساعت انجام خواهند شد. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیر موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید گوشی می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی سامسونگ J4

قیمت تاچ ال سی دی J4

قیمت ال سی دی J4

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ