تعمیر یا تعویض ال سی دی J4 Plus سامسونگ – J415 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی J4 Plus سامسونگ – J415 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی J4 Plus سامسونگ – J415 | موبایل کمک

گوشی سامسونگ گلکسی جی 4 پلاس (Samsung Galaxy J4 Plus) یکی از گوشی های پرفروش و جدید شرکت سامسونگ است که قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد و به همین جهت آمار فروش خوبی هم داشته است. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیرات تخصصی این گوشی از قبیل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ را با بهترین کیفیت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

حالت های خرابی ال سی دی +Galaxy J4 سامسونگ

سامسونگ در ماه های پایانی سال 2018 از نسخه های جدید سری گوشی های گلکسی جی رونمایی کرد و تنوع این سری از گوشی های میان رده و خوش قیمت خود را افزایش داد. یکی از گوشی هایی که در سپتامبر (September) سال 2018 شاهد رونمایی از آن بودیم گلکسی جی 4+ بود که به دلیل قیمت مناسب توانست خیلی زود به یکی از پرفروش ترین گوشی های میان رده سامسونگ تبدیل شود. طبیعتا با افزایش تعداد کاربران این موبایل، آمار و تقاضای تعمیرات آن هم افزایش می‌یابد. یکی از رایج ترین تعمیرات گوشی مذکور مربوط به تعمیر LCD می‌شود. خرابی ال سی دی Galaxy J4 پلاس عموما به دو دلیل اصلی صورت می‌پذیرد. دلیل اول مربوط به وارد شدن ضربه به دستگاه می‌شود. تقریبا در 90 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ به مرکز تعمیرات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، ال سی دی گوشی آن ها در اثر یک ضربه یا فشار شکسته و نیازمند تعویض خواهد بود.

 

ال سی دی j4 plus - قیمت تاچ و ال سی دی j4 plus

 

اما در برخی مواقع دیگر عواملی مثل آب خوردگی منجر به خراب شدن ال سی دی این گوشی می‌شوند و در چند مورد هر دیده شده که واقعا دلیل مشخصی برای خراب شدن LCD این گوشی وجود نداشته و به نظر می‌رسد ال سی دی آن خود به خود خراب شده باشد. عموما ال سی دی j4 plus به دو صورت قابل تعمیر خواهد بود. در روش اول کل مجموعه تاچ و LCD گوشی تعویض می‌شوند که این تعمیر از پرهزینه ترین تعمیرات گوشی سامسونگ Galaxy J4 Plus خواهد بود. اما در روش دوم که فقط تحت شرایط خاص قابل انجام است، به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی فقط گلس روی صفحه نمایش تعویض خواهد شد که به این تعمیر اصطلاحا تعویض گلس ال سی دی موبایل گفته می‌شود. برای اینکه بتوان این تعمیر را جایگزین تعویض کامل تاچ و LCD کرد باید شرایطی خاصی برقرار باشد که در ادامه بیشتر در رابطه با آن ها صحبت می‌کنیم. پس در مجموع ال سی دی گلکسی جی 4+ با توجه به شرایط در دو حالت قابل تعمیر است. در حالت نخست کل ال سی دی و تاچ موبایل تعویض می‌شوند اما در حالت دوم فقط گلس ال سی دی تعویض خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل

هزینه تعویض ال سی دی j4+ سامسونگ

قبل از اینکه در رابطه با جزئیات دو حالت مختلف تعمیر LCD گلکسی J4 Plus صحبت کنیم بهتر است کمی در رابطه با هزینه انجام این تعمیر صحبت داشته باشیم. متاسفانه هزینه تعویض ال سی دی و تاچ گوشی مورد نظر چندان پایین نیست و چون این گوشی از گوشی های جدید شرکت سامسونگ به شمار می‌رود و ال سی دی بزرگ و با حاشیه های باریکی دارد، طبیعتا قیمت قیمت تاچ ال سی دی اورجینال آن پایین نخواهد بود. برای کاهش هزینه تعویض LCD این گوشی می‌توانید از ال سی دی های غیر اورجینال یا کپی استفاده کنید که نسبت به ال سی دی اورجینال کیفیت کمتری داشته و قیمت پایین تری را هم ارائه می‌کند. البته توصیه ما این است که اگر قرار شده LCD گوشی شما تعویض شود، حتما یک LCD اورجینال را در آن نصب کنید و از نصب ال سی دی های غیر اورجینال و کپی اجتناب نمایید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

همچنین اگر بتوانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ را با تعویض گلس ال سی دی انجام دهید هم هزینه تعمیرات کاهش پیدا می‌کند. در این حالت قیمت تاچ و ال سی دی j4 plus تقریبا نصف حالتی خواهد بود که تعویض کامل تاچ و LCD انجام می‌شود. اما متاسفانه تحت هر شرایط نمی‌توان به جای تعویض کامل تاچ و LCD نسبت به تعویض گلس روی آن اقدام کرد و با هزینه کمتری تعمیر موبایل را انجام داد. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی Galaxy J4 Plus شما با کمترین قیمت و هزینه ممکن انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. در این مرکز تعمیرات تخصصی موبایل و تعویض ال سی دی گوشی ها با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:  تعمیرات ال سی دی موبایل

تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی J4 پلاس

در پروسه تعویض ال سی دی طبیعتا کل مجموعه تاچ و LCD گوشی تعویض می‌شوند. این تعمیر نیاز به صرف زمان زیادی ندارد و با سرعت قابل انجام است اما طبیعتا هزینه انجام آن بالاست چون قیمت ال سی دی اورجینال گوشی عموما زیاد است. البته همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم با استفاده از LCD های کپی و غیر اورجینال می‌توانید هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ را کاهش دهید. توصیه می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با تفاوت مابین ال سی دی های اورجینال و کپی به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. تعویض LCD زمانی باید انجام شود که بنا به هر دلیل در عملکرد ال سی دی یا تاچ گوشی مشکل ایجاد شده باشد. به عنوان مثال اگر ال سی دی گوشی سیاه شده و روشن نمی‌شود یا ال سی دی فعال است اما تاچ ال سی دی j4 plus کار نمی‌کند، تعویض ال سی دی تنها را حل خواهد بود. حتی اگر در اثر فشار یا ضربه خاصی، فقط بخشی از LCD موبایل سیاه شود هم تنها راه حل پیش رو مربوط به تعویض کامل تاچ و LCD می‌شود. عموما در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، تعویض کامل تاچ و ال سی دی تنها راه حل تعمیر گوشی آن هاست. در مرکز موبایل کمک تعویض LCD این گوشی با بهترین کیفیت و قیمت انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J4 پلاس

 

قیمت ال سی دی گوشی سامسونگ j4 پلاس

تعویض گلس شکسته ال سی دی گلکسی J4 Plus

تعویض گلس ال سی دی فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که در اثر ضربه وارد بر دستگاه شیشه یا گلس روی صفحه نمایش آن بشکند و ترک هایی در آن مشاهده شود اما خود تاچ و LCD موبایل بدون مشکل کار کنند. اگر کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ وجود داشته باشد امکان تعمیر دستگاه با تعویض گلس میسر نخواهد بود. بنابراین از تعویض گلس فقط در شرایط خاص می‌توان استفاده کرد. جالب است بدانید که تعویض گلس نسبت به تعویض کامل ال سی دی دردسر بیشتری دارد و برای انجام آن باید از دستگاه ها و تجهیزات خاصی استفاده شود و عموما تعویض گلس نسبت به تعویض ال سی دی زمان بیشتری هم می‌گیرد. اما با این حال هزینه تعویض گلس نسبت به تعویض کامل ال سی دی به مراتب کمتر است و در گوشی گلکسی جی 4 پلاس تقریبا نسبت یک به دو برای هزینه این دو تعمیر وجود دارد. با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعویض گلس LCD گلکسی J4 پلاس را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن انجام دهید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

گارانتی و تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4 پلاس سامسونگ

از آنجایی که گوشی سامسونگ Galaxy J4 Plus یکی از گوشی های نسبتا جدید شرکت سامسونگ است، احتمال دارد که خیلی از کاربران آن را با گارانتی تهیه کرده باشند و حالا که ال سی دی موبایل سامسونگ شان دچار مشکل شده به فکر تعمیر با گارانتی دستگاه باشند. متاسفانه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ یا هر گوشی دیگری تحت ضوابط گارانتی و به طور رایگان کار بسیار دشواری است و تقریبا در 90 درصد مواقع غیرممکن تلقی می‌شود! اما چرا؟ متاسفانه ضوابط گارانتی موبایل به گونه‌ایست که خرابی های ال سی دی ناشی از سهل انگاری کاربر و عوامل خارجی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. یعنی اگر تاچ ال سی دی j4 plus شما در ضربه، فشار، افتادن از دست شما، آب خوردگی و سایر عوامل این چنینی خراب شود، تعمیر رایگان آن تحت گارانتی امکانپذیر نخواهد بود. از آنجایی که تقریبا در 90 درصد مواقع همین عوامل منجر به خرابی ال سی دی گوشی می‌شوند، پس امکان تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ با استفاده از گارانتی و به طور رایگان تقریبا غیرممکن است. اما اگر صفحه نمایش یا همان LCDگوشی شما خود به خود خراب شده و گارانتی هم دارد، می‌توانید طبق ضوابط گارانتی به طور رایگان آن را تعمیر کنید. برای آشنایی بیشتر با ضوابط و شرایط گارانتی موبایل در ایران توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

بیمه موبایل و تعمیر LCD گلکسی J4 Plus سامسونگ

حالا که در رابطه با گارانتی موبایل صحبت کردیم بد نیست کمی هم در مورد بیمه موبایل صحبت داشته باشیم! بیمه موبایل برخلاف گارانتی در قبال هر مشکلی که برای گوشی به وجود آید غرامت پرداخت می‌کند! بنابراین اگر گلکسی جی 4 پلاس شما بیمه داشته باشد، می‌توانید تعمیر ال سی دی آن را با کمترین هزینه ممکن و تقریبا به طور رایگان انجام دهید. ضوابط بیمه موبایل به گونه‌ای است که برای استفاده از آن هیچ فرقی نمی‌کند که ال سی دی گوشی به چه دلیل شکسته باشد یا از کار بیفتد. بیمه موبایل تحت هر شرایط برای تعمیر دستگاه غرامت پرداخت خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات بیمه موبایل توصیه داریم به مطالعه مقالهاز ۰ تا ۱۰۰ بیمه موبایل و گوشی ؛ بهترین بیمه، آموزش بیمه، هزینه بیمهبپردازید. شرکت موبایل کمک با همکاری بیمه سامان یک سرویس بیمه موبایل اختصاصی را ارائه کرده که با نام سامان حامی فعالیت دارد. اگر می‌خواهید از بهترین بیمه موبایل بهره‌مند شوید، توصیه می‌کنیم از بیمه سامان حامی و موبایل کمک استفاده به عمل آورید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این بیمه می‌توانید به مطالعه مقالهبهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید.

 

ال سی دی j4 plus - قیمت تاچ و ال سی دی j4 plus

 بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات سامسونگ  

نمایندگی سامسونگ | موبایل کمک | تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+

با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر LCD گوشی گلکسی J4+ را با بهترین کیفیت ممکن، کمترین هزینه و بدون دردسر انجام دهید. موبایل کمک سعی کرده بستری فراهم کند تا با استفاده از آن کاربران بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و درگیری با ترافیک شهری و هدر دادن زمان خود قادر به انجام تعمیرات تخصصی موبایل خویش باشند. بدین منظور در سرویس موبایل کمک نیازی به مراجعه حضوری مشتری نیست و وی فقط از طریق کامپیوتر یا ب موبایل خود سفارش تعمیر مورد نیازش را ثبت می‌کند. مراحلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J4 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

کل پروسه فوق برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 4+ چیزی در حدود 4 ساعت زمان می‌برد، یعنی شما 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ، دستگاه تعمیر شده را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. با سرویس موبایل کمک علاوه بر سهولت استفاده از خدمات از مزیت های دیگری هم بهره‌مند خواهید شد که برخی از اصلی ترین آن ها شامل مواردی همچون صرفه جویی در هزینه و زمان، بهره‌مندی از گارانتی تعمیرات، بهره‌مندی از گارانتی اورجینال بودن قطعات گوشی و غیره می‌شود. به منظور ثبت سفارش تعمیر مورد نیازتان در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی J4 Plus

قیمت تاچ ال سی دی J4 Plus

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ