تعویض یا تعمیر ال سی دی J7 2018 سامسونگ – J737 تعویض یا تعمیر ال سی دی J7 2018 سامسونگ – J737

تعویض یا تعمیر ال سی دی J7 2018 سامسونگ – J737

تعمیرات گوشی گلکسی جی 7 2018 سامسونگ (Samsung Galaxy J7 2018) به دلیل جدید بودن آن و همچنین ظرافتی که در طراحی دستگاه بکار رفته از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین نباید برای تعمیر تخصصی این گوشی به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید ال سی دی گلکسی J7 2018 را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این موضوع صحبت می‌کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دلایل خرابی ال سی دی گوشی Galaxy J7 2018

گوشی گلکسی J7 مدل 2018 سامسونگ در ماه ژوئن (June) همین سال رونمایی شد و خیلی زود هم توانست به محصولات پرفروش این شرکت تبدیل شود چون نسبت به کارایی که دارد قیمت مناسبی را ارائه می‌کند. اما یکی از قطعات آسیب پذیر این گوشی ال سی دی آن است که از پنلی 5.5 اینچی و نوع TFT با رزولوشن اچ دی (1280 در720 پیکسل) تشکیل می‌شود. در مواردی که ضربه یا فشاری به این موبایل وارد شود، احتمال شکستن ال سی دی و از کار افتادن این قطعه به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند. به جزئت می‌توانیم بگوییم که تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران این گوشی برای تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 به مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ مراجعه می‌کنند، ال سی دی موبایل آن ها در اثر ضربه یا فشار شکسته و دچار اختلال در عملکرد شده است. پس وارد شدن ضربه و فشار به گوشی یکی از اصلی ترین دلایل و عواملی است که در خراب شدن LCD سامسونگ J7 2018 نقش دارد.

بیشتر بخوانید:  تعویض lcd موبایل

اما گوشی گلکسی جی 7 2018 به شدت در برابر تماس با آب و مایعات هم حساس عمل می‌کند و اگر در برخورد با آن ها قرار گیرد، احتمال خراب شدن دستگاه به شدت افزایش می‌یابد. البته آب خوردگی همیشه منجر به خراب شدن ال سی دی سامسونگ نمی‌شود و در برخی مواقع ممکن است به دیگر قطعات گوشی از قبیل مادربرد، مدار پاور، دکمه های فیزیکی گوشی و غیره آسیب برساند اما به هر صورت آب خوردگی در خیلی از مواقع هم منجر به خراب شدن LCD و تاچ گوشی می‌شود. پس دو عامل آب خوردگی و ضربه از اصلی ترین عواملی هستند که در خرابی ال سی دی گوشی های موبایل موثر خواهند بود. در برخی مواقع هم ممکن است اختلال های خود به خود در عملکرد تاچ ال سی دی موبایل آن به وجود آیند که کاربر و عوامل جانبی نقش مستقیمی در به وجود آمدن آن ها نداشته باشد. در اینگونه مواقع اگر گوشی از ضمانت یا گارانتی بهره‌مند باشد می‌توان به طور رایگان و تحت ضوابط گارانتی آن را تعمیر کرد. برای مراقبت از ال سی دی گوشی گلکسی J7 خود و جلوگیری از خراب شدن آن بهتر است همیشه یک گلس محافظ ال سی دی روی آن نصب کنید و از قاب های محافظ هم استفاده به عمل آورید و مراقب باشید که دستگاه از دستتان به مزنی نیفتد یا در تماس مستقیم با آب قرار نگیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی J7 2018

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 سامسونگ

شاید مهمترین سوالی که بعد از خرابی ال سی دی گلکسی جی 7 2018 در ذهنتان ایجاد می‌شود این است که باید چقدر هزینه برای تعمیر آن پرداخت کنید!؟ قبل از هر چیز توصیه می‌کنیم تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 را فقط به مراکزی مثل موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ واگذار کنید تا خیالتان از بابت کیفیت تعمیرات گوشی و همچنین هزینه‌ای که از این بابت پرداخت می‌کنید راحت باشد. در مرکز موبایل کمک تعمیرات گوشی مشتریان با ضمانت انجام می‌شود. خوشبختانه هزینه تعمیر LCD سامسونگ گلکسی جی 7 2018 چندان زیاد نیست. قیمت نسخه اورجینال ال سی دی این گوشی به دلیل اینکه پنل آن از نوع TFT است و رزولوشن خیلی بالایی هم ندارد، چندان زیاد نبوده و این امر منجر به کاهش هزینه تعویض ال سی دی می‌شود. برای کاهش هرچه بیشتر هزینه تعمیرات هم کاربر می‌تواند درخواست نصب ال سی دی کپی (غیر اورجینال) را بدهد که قیمت آن در مقایسه با ال سی دی اورجینال گوشی به مراتب کمتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاوت مابین ال سی دی اورجینال سامسونگ و کپی آم توصیه داریم حتما یک مرتبه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ را مطالعه کنید. در برخی مواقع خاص هم ممکن است بتوان تعمیر ال سی دی گوشی J7 2018 را با تعویض گلس تکمیل کرد و اصلا لزومی نباشد که تاچ و LCD موبایل تعویض گردند. در مورد شرایط خاصی که برای انجام این تعمیر باید حاکم باشد در ادامه صحبت می‌کنیم اما فعلا در همین حد بدانید که اگر بتوان مشکل صفحه نمایش را با تعویض گلس برطرف کرد هزینه تعمیرات در مقایسه با حالتی که باید تاچ ال سی دی گوشی تعویض شوند به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند. بنابراین در مجموع بهتر است خیلی نگران قیمت ال سی دی j7 2018 سامسونگ نباشید و برای اینکه با کمترین قیمت این تعمیر را انجام دهید از سرویس مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه تخصصی موبایل

تعویض ال سی دی و تعویض گلس شکسته LCD موبایل سامسونگ

عموما دو روش اصلی برای تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 وجود دارد. در روش اول شرایط به گونه‌ایست که مشکل فقط با تعویض تاچ ال سی دی گوشی برطرف می‌شود. برای مثال اگر ضربه‌ای به گوشی وارد شده باشد و ال سی دی آن روشن نشود یا بخشی از ال سی دی سیاه شود یا تاچ آن از کار بیفتد، فقط می‌توان با تعویض کامل تاچ ال سی دی مشکل را برطرف کرد. پس اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ و ال سی دی گوشی اختلالی به وجود آید و حتی یکی از آن ها درست کار نکند، تنها راه حل موجود تعویض ال سی دی تاچ خواهد بود. اما در شرایط خاصی که در اثر ضربه یا فشار وارد بر گوشی فقط لایه شیشه‌ای روی صفحه نمایش آن بشکند و هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و LCD به وجود نیاید، می‌توان به جای تعویض ال سی دی نسبت به تعویض گلس شکسته روی صفحه نمایش اقدام کرد و بدین ترتیب از همان تاچ و LCD گوشی استفاده به عمل آورد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

بنابراین تعویض گلس شکسته LCD موبایل سامسونگ گلکسی J7 2018 فقط در شرایط خاصی امکانپذیر است که علیرغم شکستگی و ترک های روی صفحه نمایش گوشی هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی آن به وجود نیامده باشد. اما در هر یک از این دو روش تعمیری که نام بردیم باید چه مراحلی طی شوند و انجام آن ها چقدر زمان لازم دارد؟ تعویض ال سی دی گوشی نیاز به زمان طولانی ندارد و در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ تعویض ال سی دی گلکسی J7 2018 ظرف 2 ساعت تکمیل می‌شود. در این پروسه ال سی دی و تاچ قدیمی و معیوب از گوشی جدا شده و یک تاچ ال سی دی جدید جایگزین آن می‌شود. اما تعویض گلس شکسته ال سی دی به زمان بیشتری نیاز دارد و عموما در مرکز موبایل کمک این تعمیر حدودا ظرف 4 الی 5 ساعت تکمیل می‌شود. در این پروسه تعمیر باید از دستگاه های خاصی استفاده شود و بعد از جداسازی ال سی دی از بدنه گوشی، گلس شکسته آن جدا گردد و یک گلس جدید و سالم جایگزین آن شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

 

قیمت ال سی دی j7 2018

 

پس تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 با توجه به شرایط خاصی که وجود دارد می‌تواند به دو صورت انجام شود که جزئیات هر یک از آن ها را عنوان کردیم. البته در برخی مواقع خاص هم ممکن است اختلال هایی که در عملکرد تاچ LCD گوشی به وجود آمده به شیوه های دیگر هم قابل رفع باشد. برای مثال شل شدن سوکت و کانکتور ال سی دی و تاچ هم می‌تواند منجر به بروز اختلال در عملکرد این قطعات شود. اما تصمیم گیری قطعی مبنی بر اینکه کدام روش باید برای تعمیر کردن گوشی مورد استفاده قرار گیرد بر عهده کارشناس با تجربه‌ای است که در این حوزه اطلاعات کافی دارد. در مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ سعی می‌شود که همیشه بهترین روش با مقرون به صرفه‌ترین قیمت برای تعمیر گوشی مشتریان انتخاب شود. روش های دیگر تعمیر هم در صورت امکان برای مشتری شرح داده می‌شوند و وی می‌تواند بنا به شرایط خود هر یک از روش هایی که مورد پسندش هستند را برای تعمیر گوشی انتخاب کنید. البته این وضعیت مربوط به شرایطی می‌شود که امکان تعمیر گوشی در حالات مختلف وجود داشته باشد چون در برخی مواقع ممکن است به جز یک راه هیچ راه دیگری برای تعمیر کردن موبایل قابل استفاده نباشد.

 بیشتر بخوانید: مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ  

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018

اگر می‌خواهید تعمیرات تخصصی گوشی شما با بهترین کیفیت و قیمت انجام شود، توصیه داریم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. سرویسی که توسط موبایل کمک ارائه شده به گونه‌ایست که تعمیرات تخصصی موبایل را بدون دردسر برای متقاضی امکانپذیر می‌کند. تنها کاری که متقاضی انجام تعمیرات در این روش باید انجام دهد این است که سفارش تعمیر گوشی خویش را با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت موبایل کمک به ثبت برساند. سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شوند و گوشی تعمیر شده ظرف چند ساعت به متقاضی تحویل داده می‌شود. مراحلی که برای استفاده از خدمات موبایل کمک طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در اولین قدم متقاضی تعمیرات تخصصی موبایل باید سفارش خود را به ثبت برساند. بدین منظور نیازی به مراجعه حضوری نیست و ثبت سفارش با برقراری تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک امکانپذیر خواهد بود.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله دوم پیک رایگان موبایل کمک به آدرس متقاضی اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشد از او تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده متقاضی را درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

 

برای تعویض LCD سامسونگ J7 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تیم موبایل کمک سعی می‌کنند که کل پروسه فوق را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند. عموما تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 در این مرکز ظرف مدت زمانی در حدود 4 ساعت انجام می‌شود. به بیان دیگر متقاضی تعمیر LCD گوشی J7 سامسونگ 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیرات در مرکز موبایل کمک، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل خواهد کرد. علاوه سرعت عمل بالا فقط بخشی از اصلی ترین مزیت های خدمات موبایل کمک هستند. سرویس این مرکز تعمیرات مزیت های دیگری هم دارد که موارد زیر چند مورد از بارزترین آن ها به شمار می‌روند:

 

قیمت ال سی دی j7 2018

 

  • صرفه جویی در زمان و هزینه: عدم نیاز به مراجعه حضوری و همچنین سرعت تعمیرات بالا منجر می‌شود که شما صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید. همچنین تعرفه های بسیار مقرون به صرفه‌ای که موبایل کمک برای تعمیرات گوشی مشتریان در نظر گرفته هم منجر به صرفه جویی در هزینه ها می‌شود.
  • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌گیرد دارای ضمانت هستند. پس با سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ خیالتان از بابت کیفیت تعمیر گوشی راحت خواهد بود.
  • ضمانت قطعات اورجینال: موبایل کمک ضمانت می‌کند تمام قطعاتی که در گوشی مشتریان به کار گرفته می‌شوند اورجینال و اصل هستند و فقط در شرایطی که مشتری درخواست کند از قطعات ارزان قیمت برای کاهش هزینه تعمیرات استفاده خواهد شد.
  • بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته: در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از پیشرفته‌ترین تجهیزات و لوازم در تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود که این امر منجر به افزایش کیفیت نهایی تعمیر صورت گرفته خواهد شد.

موارد فوق فقط بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک محسوب می‌شوند. پس اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گلکسی J7 2018 را با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید توصیه داریم از خدمات موبایل کمک استفاده نمایید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات سامسونگ J7 2018

قیمت تاچ ال سی دی J7 2018

ال سی دی سامسونگ J7 2018

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ