تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

آسیب دیدن گلس ال سی دی به معنای خداحافظی با گوشی‌ نیست و امکان تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra وجود دارد. پس از تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ، می‌توانید همانند قبل از آن استفاده کنید به شرط آنکه برای تعویض گلس از متخصصان کمک بگیرید.

بهتر است بدانید گلس ال سی دی نوت 20 اولترا طی فرآیندی تخصصی در کارخانه بر روی موبایل چسبانده شده است و صرفا با تجهیزات تخصصی و پیشرفته از آن جدا می‌شود. اگرچه این فرآیند پیچیده است ولیکن هزینه تعویض گلس ال سی دی در مقابل تعویض ال سی دی بسیار ناچیز است. در ادامه تعویض گلس ال سی دی گلکسی نوت 20 را بررسی خواهیم کرد.

پیش از خواندن این مقاله و صحبت با کارشناسان موبایل کمک، اقدام به کالبدشکافی گوشی موبایل خود نمایید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

گلس ال سی دی note 20 ultra

تفاوت گلس ال سی دی گوشی یا گلس محافظ صفحه گوشی

مهم است بدانید که بین گلس ال سی دی گوشی و گلس محافظ صفحه گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra تفاوت وجود دارد. زمانی ‌که به بازارهای موبایل مراجعه می‌کنید معمولا طلقی نازک و شفاف را با عنوان گلس محافظ صفحه گوشی متناسب با سایز آن انتخاب و بر روی نمایشگر گوشی خود نصب می‌کنید تا از ضربه ‌خوردن و شکستگی آن جلوگیری کنید.

اما گلس ال سی دی، شیشه نازکی است که در خط تولید کارخانه بر روی گوشی موبایل پرس شده است و به سادگی و با دست تعویض نمی‌شود بلکه نیاز به دستگاه دارد.

برای آنکه منظور ما از تعویض شیشه شکسته Galaxy Note 20 Ultra را متوجه شوید، گوشی خود را بردارید و به آن نگاه کنید. به جز محافظ که برای مراقبت از صفحه‌ی نمایشگر از خط و خش، نفوذ مایعات و ضربه نصب کرده‌اید، نمایشگر گوشی شما از 3 قسمت مختلف گلس، تاچ و ال سی دی تشکیل شده است.

همانطور که گفته شد شکستگی صفحه گوشی درجات مختلفی دارد و در اینجا صحبت از تعویض گلس ال سی دی به عنوان خارجی‌ ترین لایه برای پیشگیری از مشکلاتی است که در آینده برای گوشی هوشمند شما ممکن است اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

هزینه تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra در مقایسه با ال سی دی Galaxy Note 20 Ultra

هر چند هزینه تعویض گلس ال سی دی سامسونگ نوت 20 اولترا چندان هم کم نیست اما نسبت به تعویض ال سی دی بسیار مقرون به صرفه تراست.

اگر شانس با شما یار باشد و تعویض گلس ال سی دی موفقیت آمیز انجام شود، هزینه‌های شما به یک سوم کاهش پیدا خواهد کرد و می‌توانید با همان کیفیت قبل، از کار با گوشی Galaxy Note 20 Ultra خود لذت ببرید.

موبایل کمک با ارائه خدمات با کیفیت، شرایطی را فراهم ساخته است تا امکان انجام این کار با بهترین قیمت برای شما فراهم شود.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس ال سی دی سامسونگ نوت 20 اولترا

مراحل تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra

تعویض و تعمیر گلس گوشی سامسونگ نوت 20 اولترا کاری کاملا تخصصی است که باید مراحلی را تحت نظر کارشناسان طی کند:

گام اول: جداسازی گلس شکسته

شما شخصا قادر به تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra نخواهید بود. حتی تعمیرکاران موبایل هم نمی‌توانند تعویض ال سی دی سامسونگ را انجام دهند، زیرا تجربه نشان داده که تعویض قطعات موبایل کاری دشوار است و علاوه بر تخصص و دقت نیاز به دستگاه‌های پیشرفته دارد. این دستگاه با استفاده از روش منحصر به فرد خودش، گلس ال سی دی پرس شده را از روی ال سی دی جدا می‌کند.

گام دوم: تعویض گلس

در این گام، گلس جدیدی روی ال سی دی گوشی قرار می‌گیرد و سپس تاچ و ال سی دی گوشی در دستگاهی دیگر قرار داده می‌شود تا گلس جدید روی ال سی دی پرس شود.

گام سوم: حباب‌زدایی

ممکن است در حین کار حباب‌هایی مابین گلس و ال سی دی گوشی ظاهر شوند. دستگاهی که کار وکیوم را بر عهده دارد، می‌تواند این حباب‌ها را از بین ببرد.

گام آخر: نصب پنل ال سی دی

در مرحله‌ی آخر باید پنل تاچ ال سی دی گوشی روی آن نصب شود و به همین ترتیب فرآیند تعویض گلس ال سی دی سامسونگ نوت 20 اولترا انجام خواهد شد.

همانطور که گفته شد تعویض گلس ال سی دی، کاری حساس و تخصصی است. کوچک‌ترین خطا حین کار می‌تواند گوشی سامسونگ شما را با مشکلات جدی‌تری مواجه کند. کارشناسان موبایل کمک بر انجام صحیح تمامی گام‌ها نظارت دارند تا کار بدون خطا و به بهترین شکل انجام شود.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

چه زمانی تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra جواب نمی‌دهد؟

  • اگر ال سی دی گوشی سامسونگ شما نوری ندارد یا نقاطی با رنگ بنفش یا نقاط سیاه و کدر بر روی آن ایجاد شده است؛
  • اگر ال سی دی شما پیسکل سوخته‌ای داشته باشد؛
  • و اگر تاچ گوشی شما از کار افتاده است،

شما شرایط تعویض گلس ال سی دی سامسونگ نوت 20 اولترا را ندارید و می‌توانید با مشورت متخصصان موبایل کمک تعویض ال سی دی را جایگزین تعویض گلس ال سی دی کنید.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض گلس LCD نوت 20 اولترا

چرا تعمیرکاران موبایل، تعویض گلس ال سی دی را پیشنهاد نمی‌دهند؟

همانطور که گفته شد تعویض گلس ال سی دی صرفا با دستگاه‌های پیشرفته امکان‌پذیر است و تعمیرکاران موبایل که شما را از انجام این کار باز می‌دارند، دسترسی به تجهیزات ندارند و پیشنهاد تعویض کل تاچ و ال سی دی را به شما می‌دهند. پس به این پیشنهادات سودجویانه توجه نکنید و تعویض گلس را به متخصصان کار بسپارید تا هزینه‌های سنگین را متحمل نشوید.

چرا باید تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra خود را به موبایل کمک بسپارید؟

استفاده از کارشناسان خبره در موبایل کمک

شکستن گلس یا شیشه ال سی دی، حادثه تلخی است که شاید برای هر کسی اتفاق بیافتد. وقتی صحبت از این اتفاق می‌شود، کارشناسی فنی مشکل گوشی، مهارت تعمیرکاران، استفاده از دستگاه‌های تخصصی و به‌ صرفه‌ بودن هزینه‌ها، عوامل مهمی در تصمیم‌گیری شماست تا گوشی خود را با اطمینان به شرکتی بسپارید تا این کار را برای شما با کمترین هزینه در مقایسه با رقبا و سریع‌ترین حالت انجام دهد.

موبایل کمک سعی نموده است با پیشتازی در زمینه تعمیرات گوشی به ویژه تعویض گلس انواع گوشی‌های اپل و سامسونگ و با بهره‌ گیری از کادری متخصص و تجهیزات پیشرفته، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و به صورت حضوری و آنلاین به سراسر کشور ارائه دهد.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض Glass ال سی دی نوت 20 ultra

 

 بیشتر بخوانید:  تعویض گلس شکسته

استفاده از گلس ارجینال

مهم است بدانید گلس‌های ال سی دی از نظر کیفیت درجه بندی می‌شوند. بنابراین در تعویض گلس به این نکته توجه کنید و از اورجینال بودن گلسی که روی گوشی شما نصب می‌شود، مطمئن شوید.

موبایل کمک به دلیل اعتباری که در طی سال‌های فعالیتش کسب کرده است، از قطعاتی با کیفیت که مقاومت فوق‌العاده بالایی در برابر تماس با اشیای نوک تیز دارد، استفاده می‌کند و با تضمین کیفیت، اعتماد مشتریان را به عنوان سرمایه اصلی خود می‌شناسد.

از این رو، شما می‌توانید بدون نگرانی تعویض گلس گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra خود را به نمایندگی‌های مجاز سامسونگ واگذار کنید و بدون نگرانی از بابت کیفیت گلس آن را تعویض کنید.

زیرا در نمایندگی‌های سامسونگ صرفا از نمونه‌های اورجینال گلس استفاده می‌شود. مگر آنکه ترجیح مشتری یک گلس معمولی تر با هدف کاهش هزینه باشد.

توصیه‌ی کارشناسان موبایل کمک، استفاده از نمونه‌های اصل و اورجینال است.

تعمیرات تخصصی گوشی‌های سامسونگ از قبیل تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra در این مرکز با پیشرفته ترین متد روز انجام می‌گیرد.

 

برای تعویض گلس ال سی دی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

می توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل کمک، درخواست تعمیر موبایل خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی موبایل

همچنین می‌توانید برای مشاوره در زمینه تعمیرات موبایل و یا بررسی هزینه‌های تعمیر با شماره ۰۲۱۷۵۱۴۷ در ساعات اداری تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قطعات گوشی سامسونگ نوت 20 اولترا

تاچ ال سی دی سامسونگ نوت 20 اولترا

تاچ ال سی دی نوت 20

 

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ