تعمیر یا تعویض دوربین S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دوربین S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دوربین S10 Plus سامسونگ – G975 | موبایل کمک

اگر دوربین اصلی یا سلفی گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس (Samsung Galaxy S10 Plus) شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین s10 پلاس را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

چطور از خراب شدن دوربین +Galaxy S10 جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از خراب شدن دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S10+ ابتدا باید عواملی که می‌توانند در عملکرد دوربین این گوشی اختلال ایجاد کنند را بشناسید. طبیعتا با محافظت گوشی در برابر این عوامل قادر خواهید بود که از خراب شدن دوربین دستگاه جلوگیری به عمل آورید. اما چه عواملی هستند که منجر به خراب شدن و آسیب رساندن به دوربین اصلی یا سلفی گوشی سامسونگ Galaxy S10 Plus می‌شوند؟ یکی از اصلی ترین این عوامل ضربه است! وارد شدن ضربه به گوشی گلکسی S10 پلاس می‌تواند به ماژول دوربین آن آسیب برند. در خیلی از مواقع هم ضربه‌ای که به بدنه گوشی موبایل وارد شده می‌تواند منجر به شکستن گلس روی ماژول دوربین شود که خوشبختانه در این شرایط مشکل دستگاه با تعویض شیشه محافظ روی دوربین رفع می‌شود.

بنابراین برای جلوگیری از خراب شدن دوربین s10 plus در مرحله اول بهتر است سعی کنید همیشه مراقب آن باشید و اجازه ندهید که به دستگاه ضربه و فشاری وارد شود. استفاده از گارد موبایل هم می‌تواند در این راستا بسیار موثر باشد و تا حد زیادی ضربه و فشار وارد بر گوشی را در شرایط خاص خنثی کند و شانس آسیب دیدن دوربین و دیگر قطعات گوشی را به حداقل برساند. اما علاوه بر ضربه و فشار، آب خوردگی هم می‌تواند منجر به خراب شدن دوربین گلکسی S10 پلاس شود، پس همیشه سعی کنید این گوشی را از آب دور نگه دارید و هیچوقت به طور کامل به ضد آب بودن یک گوشی موبایل اعتماد نکنید. همچنین همیشه سعی داشته باشید از تماس مستقیم اشیای نوک تیز با گوشی مذکور خودداری کنید چون این اشیای نوک تیز می‌توانند روی شیشه دوربین گوشی خط و خش ایجاد کنند و بدین ترتیب کیفیت عملکرد آن را کاهش دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

دوربین s10 پلاس

هزینه تعمیر دوربین s10 plus سامسونگ

اگر بنا به هر دلیل دوربین اصلی یا سلفی گوشی سامسونگ گلکسی S10+ شما نیاز به تعمیر داشته باشد، احتمالا اولین موضوعی که به ذهنتان خواهد رسید مربوط به هزینه‌ای می‌شود که باید برای تعمیر دستگاه پرداخت گردد. هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 10+ با توجه به نوع خرابی که در آن رخ می‌دهد مشخص خواهد شد و عموما شامل چند سناریو مشخص می‌شود. سناریو یا حالت اول زمانی است که لنز دوربین گوشی معیوب شده و نیازمند تعویض باشد. در این شرایط باید هزینه تهیه ماژول دوربین اورجینال دستگاه و دستمزد تعویض آن توسط مشتری پرداخت شود که خوشبختانه هزینه خیلی زیادی را در پی ندارد. هزینه تعمیر دوربین گلکسی اس 10+ در مجموع چندان زیاد نیست و در مقایسه با هزینه تعمیراتی همچون تعویض ال سی دی یا تعمیر برد Galaxy S10 Plus ناچیز خواهد بود. بیشترین هزینه تعمیر دوربین این گوشی مربوط به زمانی است که هم ماژول دوربین اصلی و هم سلفی آن نیازمند تعویض باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس

اما در سناریو یا حالت های دیگر ممکن است فقط با تعویض شیشه محافظ روی لنز دوربین مشکل آن برطرف شود. خوشبختانه در این شرایط هزینه تعمیر به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند چون دیگر نیازی نیست که شما برای خرید ماژول دوربین اورجینال S10 پلاس هزینه کنید و فقط هزینه تهیه و نصب شیشه محافظ روی آن را پرداخت می‌نمایید. در برخی شرایط هم دیده شده که مشکلات دوربین گوشی سامسونگ به دلیل شل شدن سوکت کانکتور آن به وجود آمده‌اند و با یک مرتبه باز کردن و جا زدن سوکت کانکتور دوربین مشکل برطرف می‌شود. در اینگونه مواقع در مرکز موبایل کمک هیچ هزینه‌ای از مشتری دریافت نخواهد شد. پس به طور کلی نگران هزینه تعمیر دوربین s10 plus نباشید چون این تعمیر نسبت به خیلی از تعمیرات رایج گوشی نام برده شده به مراتب هزینه کمتری دارد.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 پلاس

خوشبختانه تعمیر دوربین S10 پلاس سامسونگ نیاز به صرف زمان طولانی ندارد و اگر تعمیرکاری که قرار است این تعمیر را انجام دهد به ابزارهای مناسب دسترسی داشته و خود هم از تجربه کافی در این حیطه بهره ببرد، احتمالا ظرف کمتر از 90 دقیقه تعمیر دوربین گلکسی اس 10 پلاس را تکمیل می‌کند. البته در بازار آزاد شرایط به گونه‌ایست که عموما تعمیرکاران موبایل برای انجام تعمیرات این چنینی چند روز از مشتری زمان می‌خواهند. این زمان برای تامین قطعه مورد نیاز دستگاه و تعویض آن در گوشی صرف می‌شود. بنابراین اگر در تعمیر دوربین گلکسی اس 10 پلاس عجله داشته باشید، مراجعه به تعمیرکاران سنتی در بازار آزاد نمی‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. متاسفانه نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ هم عموما بنا به دلایل مختلف تعمیراتی همچون تعمیر دوربین s10 پلاس را تا چند روز طول می‌دهند. اما اگر می‌خواهید تعمیر موبایل شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. در این مرکز عموما تعمیر دوربین گلکسی S10+ در کمتر از 90 دقیقه انجام می‌شود و گوشی مشتری ظرف چند ساعت با پیک رایگان به آدرس وی ارسال و درب منزل به او تحویل داده خواهد شد. پس اگر می‌خواهید به دنبال یک سرویس سریع برای انجام تعمیرات روی گوشی موبایل خودتان هستید، خدمات شرکت موبایل کمک بهترین گزینه پیش رویتان خواهد بود.

نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ و تعویض دوربین Galaxy S10 Plus

برخی از کاربران تصور دارند که با مراجعه به نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ می‌توانند بهترین نتیجه را از تعمیر گوشی دریافت کنند اما آیا واقعا اینطور است؟ متاسفانه آمار نشان می‌دهد که سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ از دید مشتریان خیلی هم رضایت بخش نیست. طولانی شدن زمان تعمیر، کیفیت نه چندان بالای تعمیرات و همچنین عدم ارائه پشتیبانی مناسب از اصلی ترین نقاط ضعفی هستند که مشتریان نمایندگی های سامسونگ به آن ها اشاره داشته‌اند. بنابراین مشخص است که نمایندگی رسمی سامسونگ نمی‌تواند بهترین مرجع برای تعمیر دوربین گلکسی اس 10+ باشد.

 

دوربین s10 پلاس - دوربین s10 plus

 

به عقیده ما استفاده از سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ فقط در شرایطی انتخاب مناسبی خواهد بود که مشکل گوشی خود به خود به وجود آمده و کاربر در ایجاد آن نقشی نداشته باشد و از سمت دیگر گوشی در دوره گارانتی به سر ببرد. در این شرایط نمایندگی موظف است گوشی مشتری را تحت گارانتی و به طور رایگان تعمیر کند. در سایر مواقع و شرایطی که لازم است تعمیراتی روی گوشی گلکسی S10 پلاس انجام گیرد، مراجعه به نمایندگی رسمی سامسونگ خیلی گزینه مطلوبی نیست چون شاهد ارائه سرویس کم کیفیت، کند و با پشتیبانی ضعیف خواهید بود. اگر می‌خواهید تعمیرات گوشی شما با بهترین کیفیت و پشتیبانی عالی انجام شود، بهتر است از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی های رسمی گوشی سامسونگ در تهران

تعمیر دوربین s10 پلاس در شرکت موبایل کمک

برای تجربه یک تعمیر کاملا حرفه‌ای، سریع، با کیفیت و مقرون به صرفه بهتر است از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید. کارشناسان موبایل کمک افراد با تجربه و خبره‌ای هستند که در این شرکت به جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا برای انجام تعمیرات گوشی دسترسی دارند. بدین ترتیب در این مرکز تعمیرات موبایل با توجه به استانداردهای روز 13دنیا انجام می‌شود و بدین ترتیب بهترین نتیجه ممکن را در پی خواهد داشت. تمام قطعاتی که در شرکت موبایل کمک روی گوشی مشتریان نصب می‌شوند از ضمانت اورجینال بودن بهره می‌برند و از فروشگاه خرید قطعات موبایل تامین خواهند شد. نکته جالب بعدی این است که برای استفاده از خدمات این شرکت هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و فقط با یک تماس تلفنی یا از طریق سایت شرکت سفارش خود را ثبت می‌نمایید و سایر مراحل کار توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود.

 

برای تعمیر دوربین سامسونگ S10 Plus کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

سرعت عمل بالا از اصلی ترین ویژگی های مثبت سرویس این مرکز است. بعد از اینکه شما سفارش تعمیر دوربین گلکسی اس 10+ را به ثبت رسانید، کارشناس موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی را تعمیر می‌کند و با ضمانت به شما تحویل می‌دهد. در شرایطی خاصی که لازم باشد گوشی برای تعمیرات به شرکت ارجاع داده شود هم کارشناس موبایل کمک این کار را انجام و پس از تکمیل تعمیرات در شرکت، گوشی را با پیک رایگان به آدرس مشتری ارسال خواهد کرد و درب منزل به وی تحویل می‌دهد. ضمنا تعرفه‌هایی که در سرویس موبایل کمک در نظر گرفته شده‌اند هم بسیار مقرون به صرفه‌تر از تعرفه تعمیرکاران در بازار آزاد خواهد بود. بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گوشی سامسونگ s10 پلاس را به ساده‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

چگونه سفارش تعمیر گوشی را در موبایل کمک ثبت کنیم؟

به منظور ثبت سفارش کافیست با شماره 021۷۵۱۴۷ تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه درخواست تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. سایر مراحل کار توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود و شما ظرف مدت زمان کوتاهی گوشی تعمیر شده خویش را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل خواهید گرفت. پس با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین گلکسی اس 10 پلاس را با کیفیتی فراتر از کیفیت سرویس نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ تجربه کنید.

بیشتر بخوانید:

گوشی سامسونگ اس 10 پلاس

خرید قطعه موبایل

قطعات گوشی S10 Plus

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ