تعمیر یا تعویض ال سی دی S5 Duos سامسونگ – G900 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی S5 Duos سامسونگ – G900 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی S5 Duos سامسونگ – G900 | موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی اس 5 دوز (Samsung Galaxy S5 Duos) یا دو سیم کارت شما با بهترین کیفیت، کمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن انجام شود، بهتر است از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید. با استفاده از خدمات موبایل کمک تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos با ضمانت و کمترین هزینه قابل انجام خواهد بود. در این مطلب بیشتر در مورد این موضوع و جزئیات آن صحبت می‌کنیم.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S5 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعویض ال سی دی شکسته Galaxy S5 Duos

تقریبا در 80 درصد مواقع زمانی که یک کاربر برای تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos اقدام می‌کند، صفحه نمایش گوشی وی شکسته است! شکستن صفحه نمایش یکی از اصلی ترین دلایل خراب شدن ال سی دی و کار نکردن آن به شمار می‌رود و گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 دوز (دو سیم کارت) هم از این قاعده مستثنا نیست. تاچ ال سی دی گوشی قطعات شکننده و حساسی است و وارد شدن ضربه به آن به راحتی می‌تواند منجر به شکستن و از کار افتادن LCD شود. جالب است بدانید تقریبا در تمام مواقعی که ال سی دی گوشی می‌شکند، دلیل شکستن آن با سهل انگاری کاربر در ارتباط خواهد بود. یعنی دلایلی مثل افتادن گوشی از دست کاربر و سایر موارد این چنینی منجر به شکستن LCD موبایل وی شده‌اند. بنابراین اگر به خوبی از موبایل خودتان مراقبت کند می‌توانید احتمال آسیب دیدن ال سی دی و نیاز به تعویض آن را به حداقل برسانید. اما زمانی که روی صفحه نمایش گوشی شکستگی و ترک هایی به وجود آید باید چه کرد؟

در اینگونه مواقع در گوشی مثل Galaxy S5 Duos دو حالت مختلف ممکن است به وجود آید. حالت اول مربوط به شرایطی می‌شود که ضربه وارد بر گوشی شدید بوده و به تاچ یا LCD آن صدمه بزند. در اینگونه مواقع تاچ یا ال سی دی گوشی به درستی کار نمی‌کنند و ممکن است کلا صفحه نمایش دستگاه روشن نشود یا بخشی از ال سی دی آن سیاه شود یا نمایشگر گوشی در قبال دستورات اشاره‌ای کاربر هیچ عکس‌العملی از خود نشان ندهد. در اینگونه مواقع تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos فقط با تعویض کامل تاچ و LCD امکانپذیر خواهد بود و راه دیگری برای انجام تعمیرات گوشی سامسونگ وجود ندارد. اما در حالت دوم ممکن است ضربه وارد بر گوشی بنا به هر دلیل فقط منجر به شکستن گلس یا شیشه روی صفحه نمایش شده باشد. در اینگونه مواقع لزومی مبنی بر تعویض کامل ال سی دی وجود ندارد و می‌توان با تعویض گلس LCD مشکل را برطرف کرد. اما منظور از گلس LCD چیست؟ گلس ال سی دی یک لایه شیشه محافظ است که توسط شرکت سازنده موبایل بر روی صفحه نمایش دستگاه پرس (در اصطلاح فنی لمینیت) می‌شود تا مثل یک لایه محافظ عمل کند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات قطعات مختلفی که در مجموعه تاچ ال سی دی گوشی موبایل بکار رفته‌اند توصیه می‌کنیم به مطالعه مقالهشرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S5 Duos 

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos با هزینه کم | نمایندگی سامسونگ

 

در حالتی که شکستگی های صفحه نمایش سطحی باشند و فقط بر روی گلس گوشی ایجاد شده شوند، خود ال سی دی و تاچ موبایل سامسونگ بدون مشکل کار می‌کنند و اختلالی در عملکردشان به وجود نمی‌آید اما طبیعتا ترک و شکستگی هایی روی صفحه نمایش موبایل دیده می‌شود. اگر شرایط این چنینی برای گوشی مثل گلکسی اس 5 دو سیم کارت به وجود آید، می‌توان به جای تعویض کامل تاچ و LCD نسبت به تعویض گلس شکسته ال سی دی اقدام کرد. انجام این کار سبب می‌شود که هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش یاد. اما برای تعویض گلس شکسته LCD موبایل باید حتما از دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته‌ای استفاده شود که در هر مرکز تعمیرات موبایلی وجود ندارند. به همین سبب بهتر است برای تعمیر صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 دوز خود از سرویس نمایندگی سامسونگ و مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک استفاده کنید. در ادامه بیشتر در مورد جزئیات سرویس موبایل کمک و تعمیر LCD گلکسی S5 Duos صحبت می‌کنیم.

هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos سامسونگ

خوشبختانه از آنجایی که گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 دوز گوشی خیلی جدیدی نیست و از صفحه نمایش بزرگ و خیلی با کیفیتی بهره نمی‌برد، هزینه تعمیر ال سی دی آن حتی در بدترین شرایط هم خیلی زیاد نمی‌شود. بنابراین نگران هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos نباشید و اگر مشکلی برای صفحه نمایش موبایل شما به وجود آمده هرچه سریعتر برای تعمیر آن وارد عمل شوید. همانطور که در بخش قبل گفتیم اگر بتوانید به جای تعویض کامل ال سی دی گوشی فقط گلس روی آن را تعویض کنید و بدین ترتیب مشکل نمایشگر رفع شود، هزینه تعمیرات بیش از پیش کاهش می‌یابد اما فراموش نکنید که تعویض گلس LCD موبایل فقط در شرایطی می‌تواند جایگزین تعویض کامل ال سی دی و تاچ شود که علیرغم شکستگی های روی نمایشگر، تاچ و LCD موبایل بدون مشکل کار کنند. یک روش دیگر هم برای کاهش هزینه های تعمیر LCD سامسونگ گلکسی اس 5 دوز وجود دارد!

 

برای تعویض LCD سامسونگ S5 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

این روش مربوط به استفاده از ال سی دی و تاچ کپی می‌شود ال سی دی کپی نسخه‌ای از ال سی دی گوشی است که توسط شرکت های واسط ساخته شده و کیفیت آن کمتر از ال سی دی اورجینال موبایل خواهد بود. به همین سبب قیمت کمتری هم در مقایسه با LCD اورجینال دارد. با نصب LCD کپی هم در گوشی خود می‌توانید تا حد زیادی هزینه تعمیرات موبایلتان را کاهش دهید. برای آشنایی بیشتر با تفاوت مابین LCD های کپی و اورجینال می‌توانید به مطالعه مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. بنابراین در مجموع بهتر است نگران هزینه تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos نباشید و اگر می‌خواهید تعمیر LCD این گوشی با بهترین کیفیت، کمترین قیمت و در سریع ترین زمان انجام شود از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

مراحل تعمیر LCD گلکسی اس 5 دوز یا دو سیم کارت

مراحلی که باید برای تعمیر ال سی دی گلکسی  S5 Duos طی شوند با نوع تعمیری که قرار است روی گوشی انجام گیرد ارتباط دارند. همانطور که قبلا اشاره کردیم تعمیر ال سی دی این گوشی به دو روش قابل انجام است. روش اول مربوط به تعویض کامل تاچ و ال سی دی می‌شود و روش دوم مربوط به تعویض گلس شکسته صفحه نمایش خواهد بود. تعویض کامل تاچ و LCD گوشی مذکور تفاوتی با نحوه تعویض ال سی دی گوشی Galaxy S5 ندارد که در مقاله آموزش تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی اس ۵ به طور مرحله به مرحله نحوه انجام این کار را شرح دادیم. شما دقیقا با طی کردن همان مراحل قادر به تعویض LCD گلکسی اس 5 دوز هم خواهید بود. اگر احساس می‌کنید شخصا از پس تعویض LCD این گوشی بر می‌آیید می‌توانید لوازم تعمیرات موبایل و همچنین یک عدد ال سی دی اورجینال این گوشی را از فروشگاه قطعات موبایل تهیه نمایید و شخصا دست به کار شده و تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos را انجام دهید.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos با هزینه کم | نمایندگی سامسونگ

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

اما در حالت دوم که قرار باشد تعویض گلس به جای تعویض LCD انجام گیرد، دیگر شخصا قادر به انجام این کار نخواهید بود و باید از سرویس نمایندگی سامسونگ یا مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک استفاده کنید. در مرکز موبایل کمک برای تعویض گلس LCD گوشی هایی مثل گلکسی اس 5 دوز از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می‌شود. کل مراحلی که باید بدین منظور طی شوند شامل چهار مرحله هستند. مرحله اول مربوط به جداسازی ال سی دی شکسته از روی بدنه گوشی می‌شود. در مرحله دوم گلس شکسته LCD با دستگاهی خاصی از روی آن برداشته می‌شود. در مرحله سوم با استفاده از یک دستگاه دیگر گلس جدید روی ال سی دی گوشی پرس یا لمینیت می‌شود  در مرحله چهارم یا آخر هم پروسه حباب زدایی انجام خواهد شد و حباب های مابین گلس و LCD برطرف می‌شوند. انجام دقیق، درست و با دقت این مراحل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مستقیما بر روی کیفیت نهایی تعمیر موبایل تان تاثیر می‌گذارد. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos شما با بهترین کیفیت ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ S5 Duos کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos

با استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید تعمیر LCD گوشی سامسونگ گلکسی S5 Duos خود را با اطمینان خاطر انجام دهید. سرویس موبایل کمک به گونه‌ای پایه‌ریزی شده که کاربر بدون کوچک ترین دردسری قادر به استفاده از آن باشد. شما برای ثبت سفارش تعمیرات تخصصی گوشی در این مرکز هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و حتی واگذاری گوشی به تعمیرکار و دریافت آن بعد از تعمیر هم توسط پیک رایگان موبایل کمک انجام می‌شود تا هیچ درگیری را برای شما ایجاد نکند. مراحلی که برای ثبت سفارش تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos یا هر تعمیر دیگری که مد نظرتان باشد در مرکز موبایل کمک طی می‌شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در مرحله اول شما باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک سفارشتان را به ثبت برسانید.
  • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: در مرحله بعد پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزل یا هر کجا که باشید از شما تحویل می‌گیرد.
  • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: در این مرحله گوشی توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم بر روی آن انجام خواهد شد.
  • تحویل گوشی درب منزل با پیک: بعد از انجام تعمیرات هم دوباره پیک رایگان موبایل کمک گوشی تعمیر شده مشتری را حمل و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

کل پروسه فوق در تعمیر LCD گوشی مثل سامسونگ گلکسی S5 Duos بیشتر از 3 الی 4 ساعت زمان نمی‌برد. به بیان دیگر شما نهایتا 4 ساعت بعد از ثبت سفارش تعمیر موبایلتان، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل از پیک رایگان موبایل کمک تحویل می‌گیرید. پس اگر به دنبال سریع ترین و بی‌دردسرترین روش برای تعمیر LCD گوشی خود هستید، موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

 

تعمیر ال سی دی Galaxy S5 Duos با هزینه کم | نمایندگی سامسونگ

 

مزیت های موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ

علاوه بر سرعت عمل بالا و سهولت در خدمات رسانی، استفاده از سرویس و خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک مزیت های دیگری را هم برایتان به همراه خواهد داشت. برخی از اصلی ترین این مزیت ها شامل موارد زیر می‌شوند:

  • ضمانت تعمیرات: تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک روی گوشی مشتریان انجام می‌شود با بکارگیری جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه ها صورت می‌پذیرند و بدین ترتیب بهترین کیفیت ممکن را به همراه خواهند داشت. موبایل کمک تمام تعمیرات صورت گرفته توسط تیم خود را با ضمانت در اختیار مشتری قرار می‌دهد تا خیال مشتری از بابت کیفیت تعمیرات صورت گرفته راحت باشد.
  • بکارگیری قطعات اورجینال: موبایل کمک تضمین می‌کند که در تعمیر گوشی مشتریان فقط از قطعات اورجینال استفاده شود. این قطعات به طور مستقیم از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین می‌شوند.
  • صرفه جویی در زمان: عدم نیاز به مراجعه حضوری برای انجام تعمیرات موبایل سبب می‌شود که شما بتوانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید و مادامی که موبایلتان مراحل تعمیر را طی می‌کند به سایر کارهای شخصی خود رسیدگی کنید. همچنین سرعت عمل بالای تعمیرات هم منجر به صرفه جویی در زمان می‌شود.
  • هزینه مناسب: تعرفه هایی که موبایل کمک برای خدمات خود در نظر گرفته به مراتب مقرون به صرفه هستند. بنابراین با استفاده از خدمات این شرکت در هزینه هایتان هم صرفه جویی خواهید کرد.
  • بکارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته: در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کمک از پیشرفته‌ترین تجهیزات و لوازم در تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌شود که این امر منجر به افزایش کیفیت نهایی تعمیر صورت گرفته خواهد شد.

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین مزیت هایی هستند که با بهره‌گیری از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن ها بهره‌مند می‌شوید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ